Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) Balázs 1.3 J


Balázs 1.3 J
csendes tag

Sziasztok.

USB-n mostmár mennek HID eszközök (billentyűzet egér). Csak ha érdekel valakit :DD

Üdv:Balázs

(#3802) Isten88 válasza Lajdzsi (#3800) üzenetére


Isten88
senior tag

Az nem karcálló, az csak egy egyszerű fólia. Nekem karcálló kellene (Invisible Shield, vagy valami hasonló). :)

(#3803) ko9 válasza Isten88 (#3802) üzenetére


ko9
addikt

Írtam levelet a Zagg-nak, azt mondták, nem tudják mikot lesz erre a típusra...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3804) axioma


axioma
veterán

Ma az egyik telenor boltban a Pro-t kerdeztem volna, hogy latjak-e mar hogy lesz, de erre azt mondta, hogy a Mini Pro fog jonni. Ha erdekel me'g valakit... (2-3 honapja tobbekkel egyutt vartam-lestem, rendesen el vannak kesve, nekem is lett mostanra mar egy Blade helyette - igaz olyan elven, hogy nem fogom sajnalni lecserelni, ha ugy adodik, de most mar inkabb a nagytestverre faj a fogam).

(#3805) dokee78


dokee78
félisten

Távolította már el valaki a Games by PopCap és Fun & Downloads appokat?
Nem okoz rendszerhibát?

(#3806) Isten88 válasza ko9 (#3803) üzenetére


Isten88
senior tag

Köszi a hasznos infót! :)

(#3807) TomXx válasza ko9 (#3803) üzenetére


TomXx
csendes tag

Már rendelhető a Zagg honlapjáról...ha még ma megrendeled ajándékot is kapsz hozzá;-)
Esetleg lehetne közösen is rendelni...

(#3808) kommunism


kommunism
aktív tag

Sorry ha valaki leirta előttem,de amugy mire jó ez az új frissités amivel ma talált be a pc companion?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#3809) fatal` válasza kommunism (#3808) üzenetére


fatal`
titán

Senki nem tudja, hogy a korábbi 2.4-es frissítéshez képest mi változott. Én minimálisan több pontot kapok quadrantban (most 1500 körül van első futásra, a régi 1400 volt, a gyári memkártyával, nem tudom hogy hova ír az IO tesztnél, lehet, hogy ez is számít) és mintha picit gyorsabb lenne a wifi mikor ftp-n keresztül másolok a telefonra. Mást nem vettem észre.

(#3810) kommunism válasza fatal` (#3809) üzenetére


kommunism
aktív tag

Szóval kb ilyen bónusz az előzőhöz sebaly, örülünk neki:D

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#3811) kommunism


kommunism
aktív tag

Még 1 olyan kérdés hogy automatikusan leszinkronizál valami új ismerősök nevü mappát a galériába, pedig a szinkronizálás ki van kapcsolva ,ezzel mit tudok kezdeni?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#3812) .:Kristian:. válasza ko9 (#3796) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

38. heti.

(#3813) fatal` válasza kommunism (#3811) üzenetére


fatal`
titán

Facebook appban is tiltva van? Ha igen, akkor nem tudom az micsoda.

(#3814) Pityu89


Pityu89
senior tag

Remek, hogy már tudok 3D képeket csinálni, de mivel tudom megnézni eme fotókat?

(#3815) fatal` válasza Pityu89 (#3814) üzenetére


fatal`
titán

Pl. átrakod pcre, vagy tvbe rakod a memóriakártyát?

Nyílvánvalóan olyan kijelző kell hozzá, ami 3D-s.

(#3816) Balázs 1.3 J válasza dokee78 (#3805) üzenetére


Balázs 1.3 J
csendes tag

Szia. Én kipucoltam őket. Eddig semmi gond nincs, működik minden.

Üdv:Balázs

(#3817) Timer válasza axioma (#3804) üzenetére


Timer
veterán

Ma láttam egy Mini Pro-t az egyik kecskeméti Telenor üzletben, egyelőre nem volt mellette konkrét árajánlat, a kiírás szerint kérdezni kellett a kollégát a részletekről. Nos, kérdeztem is, de az ott dolgozó hölgyemény még engem nézett hülyének, mondván, a Mini Pro már a kínálatukban van egy ideje. Mondom neki, az az X10 Mini Pro lesz. Hogyaszongya', a másik is X10! (mutat az SK17i-re) :) Nem akartam vitatkozni, de gondoltam, ha oda adod az X10 áráért, el is viszem, b@szdmeg...

(#3818) Timer válasza fatal` (#3798) üzenetére


Timer
veterán

Köszönöm, megnézem őket!

(#3819) sdd2 válasza Timer (#3817) üzenetére


sdd2
veterán

Nem rossz ötlet :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#3820) ko9 válasza .:Kristian:. (#3812) üzenetére


ko9
addikt

Igen a 38.heti (szeptember végén) gyárottakban már van egy cserélt hardverelem, ami miatt nincs ciripelés.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3821) dokee78 válasza .:Kristian:. (#3792) üzenetére


dokee78
félisten

Feltöltesz egy videót,hogy meglessem van-e cirip,mert egy ismerősöm még mindig egy javított szériára vár.

(#3822) Bukk900 válasza Pityu89 (#3814) üzenetére


Bukk900
őstag

Veszel egy párszáz ft-os anaglif szemüveget és a telefonon is nézheted a 3d steroid.apk-val, amivel megnyitod a 3d panoramaval készített .mpo fájlt.

[ Szerkesztve ]

(#3823) silboy


silboy
aktív tag

Vodánál is megérkezett a frissítés.

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#3824) .:Kristian:. válasza dokee78 (#3821) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

:K rögtön

(#3825) .:Kristian:. válasza dokee78 (#3821) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Itt a videó.
Most tűnt fel, hogy nálam is van egy kis dobogás. Nem olyan vészes mint a cirip, de olyan mintha lüktetne a telefon szíve. :D Figyeltem már máskor is, hogy van-e valami zaj kamerázás közbe, de csak most tűnt fel.

[ Szerkesztve ]

(#3826) xperiababu


xperiababu
csendes tag

Ciripes készüléket lehet cseréltetni? T-Mobilenál vettem, de a 2.3.4.-el megjött a hülye tücsök aa telefonomra. Idegesít, mert eddig 'tünetmentes' volt.

Vélemény?

(#3827) Ricardo válasza xperiababu (#3826) üzenetére


Ricardo
félisten

Szerintem nem cserélik. Amúgy mivel nagy százalékuk ciripel, így nagy az esély, hoy a következő is ilyen lenne.

(#3828) Isten88 válasza TomXx (#3807) üzenetére


Isten88
senior tag

Ha valaki rendelne, csatlakoznék hozzá... Amúgy hátlapra hogy lehet rögzíteni a fóliát? :o Enyhén mosogatós vízzel kell ugye feltenni, de a hátlap nem is sík (rücskös és hajlított), azon hogy tapad meg?

(#3829) sirzollee


sirzollee
tag

Hali!
1.kérdés:
Valaki le tudná írni lépésről lépésre,hogyan kell beállítani a wifit ezen a telón.TP-Linkes 54M-es ruterem van és belőttem a ssid-t+ a jelszót,látja de nem kapcsolódik.Kell valamit a pc is beállítani?Mit-hol?
2.kérdés:
belőttem a gmailt + a fészbúkot és félek,hogy az adatforgalom folyamatos,oszt a köv.havi vodásszámlám kimagasló lesz.Hogy kell ezt áthidalni az ingyenes otthoni wifivel?

(#3830) horvathszi95


horvathszi95
csendes tag

Sziasztok!

Lehet, hogy sikerült elrontanom mindent, a garanciával együtt. Ha lehetséges, segítséget kérnék!
Egy-két hete ko9 tett fel egy root programot. Ezt le is szedtem, rootoltam, minden rendben volt.
Aztán rá 2 napra jött a frissítés, 2.3.4.
Én nem gondoltam rá, egyből feltettem.
Azóta nem teljesen oké a telefonom:
- Wifit nem tudom használni, itthon kapcsolódik, mire betöltene egy oldalt ledob. Bátyámnak minden oké, gépekről is rendben van.
- Amikor egy feltelepített programot próbálok áthúzni a menüben egyik oldalról a másikra, ezt a hibaüzenetet dobja ki: "A(z) Sony Ericsson Főoldal alkalmazás (com.sonyericsson.home folyamat) nem várt módon leállt. Próbálkozzon újból."

Remélem valaki tud segíteni, nem szeretném, hogy másfél hónaposan rossz legyen a mobilom.

Mitől lehet ez? Ha bevinném T-Mobilba, észrevennék, hogy rootolva volt?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv: horvathszi95

(#3831) .:Kristian:. válasza Isten88 (#3828) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Szerintem engem is érdekelne, egy full body. 25 dodó
Van egy srác PH-n aki talán foglalkozik ilyennel, őt még megkérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#3832) TomXx válasza Isten88 (#3828) üzenetére


TomXx
csendes tag

Nos én nem bírtam magammal és már tegnap megrendeltem... :B
A fóliát nem szappanos vízzel kell felrakni...adnak hozzá egy speci folyadékot, meg egy részletes használati utasítást is...
Az ívelt felületre bonyolult a felrakás, de nem lehetetlen...nyúlik a fólia...youtube-on számos példát találhatsz rá, hogy más telefonokra hogy rakják fel...
Egyébként van róla egy cikk is...itt is mindent leírnak részletesen:
[link]

(#3833) noonelar


noonelar
csendes tag

Hello én tegnap kaptam egy mini prot minden ok de bármilyen gps-t hasznaló proginál azt irja ki hogy nem talál jelet (pedig be van kapcsolva a gps és felül is ott villog hogy keres)mi a problem?

(#3834) fatal` válasza horvathszi95 (#3830) üzenetére


fatal`
titán

Reseteld a gyári állapotra.

(#3833) noonelar: Ugye nem a szobában próbálkozol GPS jelet találni?

[ Szerkesztve ]

(#3835) noonelar válasza fatal` (#3834) üzenetére


noonelar
csendes tag

de :U , de van egy ipod touchom és az vhogy internettel a szobában is talál jelet ezt hogy tom ezen beállitani?

[ Szerkesztve ]

(#3836) Bukk900 válasza noonelar (#3835) üzenetére


Bukk900
őstag

A hely beállításoknál pipáld be a legfelsőt, és szabadban próbáld, kis telefon, kis teljesítmény...

(#3837) horvathszi95 válasza fatal` (#3834) üzenetére


horvathszi95
csendes tag

És pontosan hogy kéne visszaállítanom gyári állapotra?

(#3838) .:Kristian:. válasza TomXx (#3832) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Ha sikerült felraknod és csinálnál róla pár képet azt megköszönném. :)

(#3839) fatal`


fatal`
titán

Beállítások -> Adatvédelem -> Gyári adatok visszaállítása

Vigyázz, mert minden elveszik, ami nem volt szinkronizálva sehova.

[ Szerkesztve ]

(#3840) TomXx válasza .:Kristian:. (#3838) üzenetére


TomXx
csendes tag

Szívesen csinálok....de nem biztos, hogy a hátára is felteszem :)
...szerintem az nem sérülékeny, meg a tapintása is tök jó a korábbi telefonjaimhoz képest
de majd még meglátom :)

(#3841) .:Kristian:. válasza TomXx (#3840) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Akkor miért rendeltél a hátára is ha csak a kijelzőre rakod fel? :D

(#3842) TomXx válasza .:Kristian:. (#3841) üzenetére


TomXx
csendes tag

Mert az oldalára meg szeretnék rakni mindenképpen :D Bár így tényleg nem épp a leggazdaságosabb azt elismerem...
Egyébként kárba nem veszik...ha esetleg kedvem támadna a másik "gyönyörű türkiz" hátlaphoz majd akkor arra rárakom :))

(#3843) ko9 válasza .:Kristian:. (#3831) üzenetére


ko9
addikt

Egy Screen-re én is befizetnék :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3844) .:Kristian:. válasza TomXx (#3842) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Értem, azt hittem csak előre és hátra rendeltél. :)
Akkor majd a beszámolód is érdekelne, hogy mennyire lesz nehéz felrakni. :D

ko9: A srác is az oldalról tudná rendelni, prohardvereseknek szokott segíteni, aki nem vágja annyira az angolt.

[ Szerkesztve ]

(#3845) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

3D kamerára van valami tippetek? Ha gyorsan húzom akkor azt írja, hogy pásztázzak lassabban, ha meg lassan húzom akkor meg szürke terület lesz benne. :F
Vagy csak nekem ennyire nehéz?

(#3846) ko9 válasza .:Kristian:. (#3845) üzenetére


ko9
addikt

Én rángatni szoktam :D Amúgy elég sok fény kell hozzá.

Másik: De ígyis kevesebb lenne a posta, nem?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3847) .:Kristian:. válasza ko9 (#3846) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Akkor a fény a hiba nálam. :)
Félhomályban próbáltam még csak.

Posta nem hiszem, hogy kevesebb lenne. Ő is onnan rendelné ahonnan mi ergo ugyanannyi a posta.

(#3848) Refy


Refy
csendes tag

Sziasztok!

Feltelepítettem a viber-t és a skype-ot is, de ha a kapcsolatokból kiválasztok egy személyt, és rányomok a telefonszámára, akkor csak rendes hívást tudok indítani. Elvileg hívás előtt fel kéne dobnia egy ablakot, hogy sima, viber vagy skype hívást szeretnék kezdeményezni.. (Galaxy ace-en legalábbis így megy)
Van valakinek ötlete?

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#3849) ko9 válasza .:Kristian:. (#3847) üzenetére


ko9
addikt

De ha többet rendelünk egyszerre egy helyre, és a postaköltséget szétosztjuk, az nem olcsóbb? :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3850) .:Kristian:. válasza ko9 (#3849) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Lehet rajta spórolni valamennyit de szerintem nem érdemes szarozni pár száz forinton. :D
Akkor lenne értelme ha mind egy városba laknánk és személyesen tudnánk szétosztani. Úgy, hogy megrendeled amcsiból, elküldik mondjuk hozzám én meg még feladom neked postára.... hát nem hiszem, hogy sokat lehetne spórolni. Bár nem tudom mennyi a nemzetközi postai díj... :D

Akkor érné meg ha 4-en vagy 5-en rendelnénk legalább, 30dollár felett meg talán ingyenes is a szállítás.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.