Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) neopaszta


neopaszta
csendes tag

Tudna valaki ajánlani egy jó kis fájlkezelő alkalmazást telóra, ami szépen összegzi a mappákat (úgy mint például a régi telefonok mappakezelése)?

Kicsit hiányolom ezt a menüpontot a telóból am...

(#4102) fatal` válasza neopaszta (#4101) üzenetére


fatal`
titán

Millió+1 féle van:

Astro File Manager pl.

Kétablakos fájlkezeléshez meg Total Commander / Ghost Commander.

(#4103) Enci1983 válasza fatal` (#4091) üzenetére


Enci1983
senior tag

Nekem nem ciripelt csak olyan lüktető hangot adott, 2.3.4 óta meg halk pattanás hallatszik vagy dobbanás :D de tényleg csak akkor ha semmi zaj nincs, egy forgalmas parkban pl semmi nem vehető észre ebből. Amúgy az enyém 11W29.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#4104) Isten88 válasza ko9 (#4097) üzenetére


Isten88
senior tag

Privát ment! :)

(#4105) Isten88 válasza troland26 (#4096) üzenetére


Isten88
senior tag

A másikat akkor Én foglalnám le, ha az neked megfelel, ko9-cel légyszi beszéld már le akkor, hogy neki küldöd mind a kettőt, őgyis van vele egy üzletem, és akkor így olcsóbb lenne. Persze, csak ha neked is megfelel. :)

(#4106) troland26 válasza Isten88 (#4105) üzenetére


troland26
őstag

oki :)

(#4107) mrlujoak válasza sdd2 (#4087) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ezeknél tényleg elment valaki otthonról!

Szóltam, megköszönték, és betették a jó képet (Xperia mini pro).
Erre ma olvasom, és látom, megint visszakerült a rossz képsorozat (X10 mini pro)...

Az már csak hab a torán, hogy a djuice-t lekopizva - pontosabban tükrözve - az X10 miniket is felcserélték...

Jáj, ez fáj...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4108) waterphone válasza mrlujoak (#4107) üzenetére


waterphone
tag

Lehet hogy vmi automatizált job, felülírta a javított verziót a korábbi rosszal :)

Addig bohóckodnak míg LWW-t veszek a feleségemnek :D

(#4109) sdd2 válasza mrlujoak (#4107) üzenetére


sdd2
veterán

Ez van.Nem éri meg szólni nekik.Majd ha az egyik vásárló kiveri a balhét majd akkor talán megcsinálják. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#4110) Saskakas18


Saskakas18
tag

Sziasztok!
Tegnap vettem meg ezt a csodakészüléket a t-mobilnál.
És szeretném a frissíteni 4.0.A.2.335-ről az újabbikra, de a telefon a 2-dik lépésnél kikapcsol.
Tud valaki valami???
Válaszokat előre is köszönöm.

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#4111) calathea


calathea
csendes tag

Sziasztok!

A telenornál mikori gyártásúakat adják most? Hanyadik hét? Aki vett tőlük, tapasztalta még a ciripelést, vagy a lüktetést?

Más.

A GPS-hez melyik adatforgalom nélküli GPS-t javasoljátok?

Köszi!!

(#4112) markitos válasza Saskakas18 (#4110) üzenetére


markitos
csendes tag

Üdv!
Nekem is ezt csinálta első próbálkozásra, de aztán rá 1 napra újra kijelezte a frissítést, nekirugaszkodtam és simán végigment. Csak 1x próbáltad eddig?

(#4113) .:Kristian:. válasza calathea (#4111) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

(#4114) .:Kristian:. válasza Saskakas18 (#4110) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

PC Companion gondolom telepítve van.
Előző telefonomnál nekem is volt frissítési gondom, de annál megoldotta az LG android usb driver. Nem tudom SE telefonokhoz van-e hasonló.
A gép tisztességesen felismeri? Eszközkezelőben nincs felkiáltójel?

(#4115) Saskakas18 válasza markitos (#4112) üzenetére


Saskakas18
tag

Én többször próbáltam és a 2 dik lépésnél magától kikapcsol....:(

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#4116) Saskakas18 válasza .:Kristian:. (#4114) üzenetére


Saskakas18
tag

Igen telepítve.
Nincs semmi probléma. Felismeri gond nélkül, és csak annyi baj van vele, hogy a 2-ik lépésnél a telefon magától kikapcsol. De nem tudom, hogy minek????

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#4117) Isten88 válasza Saskakas18 (#4116) üzenetére


Isten88
senior tag

A frissítés során a telefon kikapcsolhat többször is. Várj ~20 percet, hátha csak kikapcsolt képernyőnél frissíti a telefon. De olvasd el lépésről lépésre, hogy mit ír ki frissítésnél a PC Companion, leírták oda is.

(#4118) Saskakas18 válasza Isten88 (#4117) üzenetére


Saskakas18
tag

most i próbáltam, de kikapcsolt. De várok vele vagy kb 20 percet és majd írok, hogy miújság.

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#4119) Saskakas18 válasza Saskakas18 (#4118) üzenetére


Saskakas18
tag

A 2-ik lépésen belül van még 5 gyors lépés.
1) usb kihúzni
2) telefont kikapcsolni (ami magától kikapcsolt)
3) usb bedugni a gépbe
4) megnézni az akkuszintet, hogy van e 50%-on
5) lekell nyomni a telefon hangerő gombját, amikor csatlakoztatod az usb-t a telefonhoz
Nem csinál semmit....

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#4120) ko9 válasza Saskakas18 (#4119) üzenetére


ko9
addikt

Nyomd a hangerő-le gombot miközben bedugod az USB kábelt.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4121) Isten88 válasza ko9 (#4120) üzenetére


Isten88
senior tag

Előkerültél? :D

(#4122) Saskakas18 válasza ko9 (#4120) üzenetére


Saskakas18
tag

kivan kapcsolva. Akkor is nyomni kell??
Mert nyomtam és nem csinál semmit. Se kép se hang. Csak zölden világit a led, ja meg a gép kikapcsolt állapotban is érzékeli. A PC Companion meg azt írja, hogy nincs csatlakoztatva és állandóan előugrik az 5 gyors lépés amit leírtam ide is.

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#4123) Isten88 válasza Saskakas18 (#4122) üzenetére


Isten88
senior tag

Olvasd el figyelmesen, hogy mit ír, és azt csináld. Miközben rádugod az USB-re, tartsd lenyomva a halkító gombot (azt hiszem ezt mutatja a kép is).

(#4124) Saskakas18 válasza Isten88 (#4123) üzenetére


Saskakas18
tag

rádugtam!
És most is kikapcsolt állapotban van sztem. Mert kép nincs.

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#4125) ko9 válasza Isten88 (#4121) üzenetére


ko9
addikt

El se tüntem, csak közbe dolgozok ( I (L) gázóraleolvasás :W ), és csak fél szemmel figyelek erre. Megy egy PÜ :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4126) Saskakas18 válasza Isten88 (#4123) üzenetére


Saskakas18
tag

de a frissítést bekapcsolt állapotban kell, hogy frissítse?

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#4127) ko9 válasza Saskakas18 (#4126) üzenetére


ko9
addikt

Akkor elmondom.

Mikor kikapcsolja a telefont, húzd le a készüléket az USB kábelről, sőt az akksit is vedd ki egy 5 másodpercre, majd rakd vissza. Nyomd meg a Hangerő-le gombot, tartsd lenyomva miközben rádugod az USB kábelt. El kell hogy induljon az update.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4128) Saskakas18 válasza ko9 (#4127) üzenetére


Saskakas18
tag

Köszönöm a gyors választ!
Sikeresen frissítettem. :)

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#4129) ko9 válasza Saskakas18 (#4128) üzenetére


ko9
addikt

:C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4130) Predator2


Predator2
addikt

tücsök ügyben:

ez hivatalos h javítják a tücsköt szervizben? vagy hol olvastátok/hallottátok?

memória kártya:

milyen osztályút ajánlotok bele? h minden téren gyors legyen
márkában mind1 h milyet veszek?
és class6 illetve class6 között van annyi lényegesebb sebesség ami meglátszódik a telefon használatában vagy ez jelentéktelen?!

válaszotok fontos lenne mert akk leadnék egy pár rendelést

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4131) ko9 válasza Predator2 (#4130) üzenetére


ko9
addikt

Üdv!
Class6 Kingston-t szokták ajánlani bele, de C6 és C6 között nincs nagy különbség.
Class10 kisebb fájloknál lassú.

A tücsök elvileg a szeptember végi készülékekben nincs (értsd 11W39-esekben és utánna), azokban már cseréltek egy hardverelemet. Az előttieknél fel kell hívni a Magyar SE Ügyfélszolgálatát, és érdeklődni. Ez utóbbit még senki nem jelentette, hogy megtette, pedig érdekelne...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4132) Predator2 válasza ko9 (#4131) üzenetére


Predator2
addikt

köszönöm

ment privát

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4133) ZiaN


ZiaN
tag

Nos, meg lett rootolva a teló, jó sokat kellett rá várnom, majdnem 3 nap eltelt a vásárlás óta:-D 11w43 asszem.

SE Xperia Mini Pro

(#4134) Saskakas18 válasza ZiaN (#4133) üzenetére


Saskakas18
tag

mire jó ez a rootolás??
Magyarázd már el légyszi, mert nem értek hozzá. :)

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#4135) ko9 válasza ZiaN (#4133) üzenetére


ko9
addikt

Én tegnap nyitottam ki a bootloaderét, meg függetlenítettem, nem bírtam tovább gyári kernellel :))

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4136) ZiaN


ZiaN
tag

http://androidarena.hu/2010/07/rootolas/ ezt olvasd el, nagyjából le van írva:-)

megvárom az icst, aztán talán majd én is tolok fel új kernelt. LG gt540en naponta cseréltem romot:-D

[ Szerkesztve ]

SE Xperia Mini Pro

(#4137) jose999 válasza ko9 (#4135) üzenetére


jose999
senior tag

Szeretném én is megtenni ezt a két ( főleg az utobbi :DD ) dolgot :) Segítenél instrukciókkal? Nagyon köszönöm!! :R :R :R

jose

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#4138) xperiababu


xperiababu
csendes tag

Valaki tudja hol érem a gyártót?

(#4139) ko9 válasza xperiababu (#4138) üzenetére


ko9
addikt

Itt vannak a telefonszámok:

Magyarország
06 1 880 47 47
06 1 880 47 47 (Xperia™)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4140) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Valaki próbálkozott már OTG kábellel? Én most próbáltam ki vele a telefonom, szerintem egy kis ügyeskedéssel kezelné az adathordozókat is. Rádugtam az 1GB -os pendrivom és egyből felismerte és kiírta a típusát, de következő csatlakoztatásnál már csak annyit írt, hogy nem támogatott usb eszköz.
Aki használt már ilyet, az nem tudja, hogy hogyan lehet vele "elfelejtetni" az eszközt? Hogy úgy viselkedjen mintha először dugnám rá...

(#4141) ko9 válasza .:Kristian:. (#4140) üzenetére


ko9
addikt

Nemhiszem, hogy elmentené. Nyomj egy restartot a telón, hátha.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4142) .:Kristian:. válasza ko9 (#4141) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Valahogy biztosan megjegyzi ugyanis akármit dugok rá első eszközként felajánlja hogy válasszak hozzá alkalmazást ami kezeli. Következő csatlakoztatásnál ez már nem jön elő.

Restart nem vált be.

[ Szerkesztve ]

(#4143) ko9 válasza .:Kristian:. (#4142) üzenetére


ko9
addikt

Pendriveot tudtad kezelni vele?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4144) .:Kristian:. válasza ko9 (#4143) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Felismerte a gyártóját meg a típusát, de véletlenül mellényomtam az alkalmazás választásánál és azóta nem tudom előhozni azt a menüpontot.

(#4145) xperiababu válasza ko9 (#4139) üzenetére


xperiababu
csendes tag

Azt mondják, hogy mindenkinek k***a jó a telefonja. Senki nem jelezte, hogy baja van vele. Tényleg földhöz kell vágni ezt a gagyi telefont? O.o

(#4146) ko9 válasza xperiababu (#4145) üzenetére


ko9
addikt

Akkor nézzenek fel a saját fórumjukra... Nem én találtam ki itt a forrás.

Amúgy elég régóta használom, nekem tényleg nincs semmi bajom vele, szó szerint le kell nyelni ezt a bogarat :DDD

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4147) xperiababu válasza ko9 (#4146) üzenetére


xperiababu
csendes tag

Fáj, hogy így lenézik az embert. Pedig az én pénzemből élnek. Következő telefonom már boztos, hogy nem SE lesz. Megcsinálták ezt rendesen. Lájkolom!

(#4148) .:Kristian:. válasza .:Kristian:. (#4144) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

LiveWareben lehet előhozni, de dokkoló nélkül esélytelen, hogy felismerje az adathordozót. :(
Kár érte.

(#4149) MyckY


MyckY
senior tag

a rootolás tabu a forumon??

(#4150) fatal` válasza MyckY (#4149) üzenetére


fatal`
titán

Nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.