Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) ko9 válasza .:Kristian:. (#3850) üzenetére


ko9
addikt

Őőő... Ha már 2-en rendelünk az is 30 dollár felett van.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3852) sirzollee


sirzollee
tag

Köszi a sok segítséget :(( .Sikerült beüzemelni a wifit-kapcsólódik,de nincs net...böngésző nem nyit meg semmit(kikapcsoltam a mobil adatforgalmat-hogy ne a vodásnetre menjen,hanem a ruterosra),de így sincs net.MIÉRT???

(#3853) .:Kristian:. válasza sirzollee (#3852) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Ha wifivel próbálsz kapcsolódni más készülékkel, mondjuk laptoppal akkor van neted?
Fura, mert komolyabb állítgatások nélkül is mennie kellene. Én miután megvettem, belőttem az SSID-t meg a pass-t és már neteztem is.

[ Szerkesztve ]

(#3854) Lune


Lune
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy ilyen készüléket vásárolni, de ahogy olvasgattam a topikot, kicsit elbizonytalanodtam.

Pro-kontra tudnátok érvelni mellette és ellene?
Nekem most is androidom van, de alap készülék csak egy ZTE Blade, azt cserélném le erre. Oka: qwerty-s telefont szeretnék, amit meg tudok fizetni és mive kicsi a kezem, ezért ennél maradnék, a másik ok, hogy a Xperia Pro függetlenül kicsit drága, szolgáltatónál viszont nincs és hír sincs róla. :(

Van valami negatív, ami miatt NEM VENNÉTEK MEG? Milyen a csúszkája? Bírja a strapát?

[ Szerkesztve ]

(#3855) sirzollee válasza .:Kristian:. (#3853) üzenetére


sirzollee
tag

Laptopon okés a net,csak a telón nem...

(#3856) .:Kristian:. válasza Lune (#3854) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Én is androidról váltottam androidra. Előtte egy LG GT540-em volt, de ég és föld a kettő. Ez gyorsabb, nekem könnyebben kezelhető + ott a qwerty ami nálam sokat számított mivel szoktam sms-ezni is.
Egyedüli hibaként talán a sokaknál előforduló ciripelést lehet felhozni kamerázásnál, lásd itt. De ezt kiküszöbölték a 38. hétben gyárott vagy az ez utáni telefonoknál.
T-mobilnál és Vodafonnál lehet kapni a készüléket, Telenorrol nem tudok nyilatkozni.
Csúszkájára nekem nincs panasz, masszív telefon. Nekem különösen tetszik a hátlap, nem tudom miből készült de kellemes tapintása van. :D
Kategóriájában az egyik legjobb telefon.

[ Szerkesztve ]

(#3857) .:Kristian:. válasza sirzollee (#3855) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Próbáld meg másnak a wifijén ha van rá lehetőséged. Ha ott se működik vidd vissza...

[ Szerkesztve ]

(#3858) Lune válasza .:Kristian:. (#3856) üzenetére


Lune
tag

Szia!

Köszönöm, erre gondoltam... akkor hamarosan becsattogok a vodához és magamévá teszek egy feketét... :D

Majd jelentkezem! :D

(#3859) .:Kristian:. válasza Lune (#3858) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Sok sikert! :)

(#3860) noonelar


noonelar
csendes tag

Amikor most megcsináltam a Mcafeet a telefonon kérte, hogy engedéjezzem a gps használatát.Ugye most ha engedéjezem nem fog pénzbe kerülni mert a gps-nél ha bekapcsolom mindig figyelmeztet, hogy adatátviteli költségek merülhetnek fel. Bocs ha láma kérdés:D

[ Szerkesztve ]

(#3861) .:Kristian:. válasza noonelar (#3860) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Ha az adatforgalmat letiltod akkor biztos nem kerül semmibe. Beállítások -> vezeték nélküli és hálózati beállítások -> mobilhálózat -> adatok engedélyezve. Innen vedd ki a pipát. :)

GPS használatát nyugodtan engedélyezheted.

[ Szerkesztve ]

(#3862) fatal` válasza noonelar (#3860) üzenetére


fatal`
titán

A Google Maps miatt figyelmeztet, mert az a netről tölti a térképet.

Tiltsd le a mobil adatforgalmat és kész, akkor biztosan nem lesz semmilyen költséged sem.

(#3855) sirzollee: DHCP-n oszt IP-t a router? Ha nem, akkor azt be kéne állítani.

[ Szerkesztve ]

(#3863) noonelar válasza fatal` (#3862) üzenetére


noonelar
csendes tag

Köszönöm (#3861) .Kristian:. és (#3862) hunfatal !

[ Szerkesztve ]

(#3864) ithomas


ithomas
őstag

Sziasztok!

Ez a ciripelés dolog fülhallgatóval való zenelejátszásnál is jelentkezik?
Mert ha ott nem, akkor veszek egyet... :)

Real eyes realize real lies!

(#3865) 5oultrain


5oultrain
aktív tag

Az enyém 30. heti gyártású (fehér)
Nekem a frissítés előtt, és után se ciripelt, viszont a videofelvétel alatt dobol.

PSN ID: legalkriminalz

(#3866) .:Kristian:. válasza 5oultrain (#3865) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Így valahogy?

(#3867) 5oultrain válasza .:Kristian:. (#3866) üzenetére


5oultrain
aktív tag

Pontosan így.
Amúgy én is GT 540 ről váltottam :K

PSN ID: legalkriminalz

(#3868) fatal` válasza ithomas (#3864) üzenetére


fatal`
titán

Nem, a zenelejátszással semmi probléma.

(#3869) noonelar


noonelar
csendes tag

Ugye az nem csak nekem van hogyha zárt állapotban fel-le mozgatom a készüléket akkor egy kicsit lötyög a felső rész?

(#3870) gg72 válasza ko9 (#3820) üzenetére


gg72
veterán

Szerintetek ha vajon most veszek a t-mobile-nál (online) egyet, már a nem ciripelős változatot kapom?

(#3871) detty003


detty003
csendes tag

Sziasztok!
Már egyszer írtam h ha nem én teszem le a telefont akkor nem jön vissza a kép aztán az egyszer csak elmúlt lefrissitettem 4.0.2.A.0.42re akkor megint előjött h nem jön vissza a képernyő még ha a ki/be kapcsolót is megnyomon röviden akkor sem... remélem 4.0.2.A.0.58as frissitéssel ez megoldodik megint.

Esetleg van vkinek valamilyen ötlete illetve valakinél előfordult?

(#3872) .:Kristian:. válasza gg72 (#3870) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Ezt így nem lehet megállapítani. Ha szerencséd van nem a régebbi szériából kapsz.

(#3873) gg72 válasza .:Kristian:. (#3872) üzenetére


gg72
veterán

A ciripelés csak videózás közben jelentkezik?

(#3874) .:Kristian:. válasza gg72 (#3873) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Igen. :K

(#3875) Davey7


Davey7
senior tag

az egyik contact-omnal beallitottam egy egyeni csengohangot. De mikor uzenetet ir,vagy pl. whatsapp-ban jon uzenet,akkor is ezt a hangot jatsza le. ezt nem lehet,hogy csak hivasnal legyen az a ringtone?

(#3876) gg72 válasza .:Kristian:. (#3874) üzenetére


gg72
veterán

OK, akkor az még nem olyan nagy probléma, persze ennyi pénzért elvárná az ember, hogy ne legyenek ilyen hibái sem...

(#3877) .:Kristian:. válasza gg72 (#3876) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Garanciába lehet meg tudják javítani, de annak meg nincs értelme, hogy megvétel után küldöd is a szerviznek. Bár 3 napon belül azonnal cserélik ha jól tudom...

(#3878) gg72 válasza .:Kristian:. (#3877) üzenetére


gg72
veterán

És online vásárlásnál hogyan működik a csere? Személyesen, t-pontokban?

[ Szerkesztve ]

(#3879) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Megfelelő fényviszonyok mellett nagyon szuper 3D-s képeket lehet csinálni a készülékkel.
Pc-n néztem meg az elkészült 3d-s képeket Power dvd11-el.
Egy két képnél leesett az állam... :Y

(#3880) .:Kristian:. válasza gg72 (#3878) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Nem tudom, nem rendeltem még online telefont.
Esetleg rákérdezhetsz az ügyfélszolgálaton, úgy állítsd be mintha már megvetted volna és lenne valami baja...

[ Szerkesztve ]

(#3881) fatal`


fatal`
titán

Na rootoltam a telót én is. :)

Mivel lehet a gyári appokat pucolni?

(#3882) Davey7 válasza gg72 (#3878) üzenetére


Davey7
senior tag

T-pont vagy ahol van szerviz pontjuk.

(#3883) gg72 válasza Davey7 (#3882) üzenetére


gg72
veterán

OK, kösz mindkettőtöknek. :K

(#3884) kexksz válasza fatal` (#3881) üzenetére


kexksz
addikt

titanium backup, root explorer

(#3885) fatal` válasza kexksz (#3884) üzenetére


fatal`
titán

Köszi, közben titanium backuppal már takarítottam 1-2 dolgot (pl. popcap games, de hogy az mi a francnak indult el mindig a telefonnal együtt azt nem tudom).

Más: Be lehet valahogy állítani, hogy egy app induljon a rendszerrel? Konkrétan a Google Searchre gondolok, mert, ha fut, akkor keres az appok között ha elkezdek gépelni a home screenen. A gyári launcherrel ez működött anélkül, hogy elindítottam volna, de go launchernél kézzel kell rányomni valamiért.

(#3886) ko9 válasza fatal` (#3885) üzenetére


ko9
addikt

Szelektáld ki a /system/app-ból is ami nem kell, mert minden restartkor visszapakolja.
Csak, CSAK AZT töröld, amiről PONTOSAN tudod, hogy mi!

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3887) fatal` válasza ko9 (#3886) üzenetére


fatal`
titán

Nekem nem rakta vissza pedig volt már restart, titanium backuppal uninstalláltam őket.

[ Szerkesztve ]

(#3888) ko9 válasza fatal` (#3887) üzenetére


ko9
addikt

Akkor lehet a TB kiszedi onnan is. :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3889) 5oultrain


5oultrain
aktív tag

Egyre jobban kezd idegesíteni, hogy ha csúsztatom a hüvelyk ujjammal a képernyőt, akkor lötyög jobb oldalra. Ami érdekes, hogy csak az egyik oldalt, azaz srégen van holtjátéka.
Emiatt érdemes szervizbe vinni? Írta valamelyikőtök, hogy még rosszabb lett.

PSN ID: legalkriminalz

(#3890) Timer válasza Davey7 (#3875) üzenetére


Timer
veterán

A WhatsApp beállításai között mintha láttam volna erre vonatkozó részt.

(#3891) fatal` válasza 5oultrain (#3889) üzenetére


fatal`
titán

Ti hogy csúsztattok? Nem kell belefarigcsálni az ujjad, nekem sohasem mozog.

Emiatt hiába viszed szervízbe, a billentyűzet kezd el kinyílni gondolom, ha nem így lenne nem tudnád kinyitni azt.

(#3892) detty003


detty003
csendes tag

Sziasztok!
vkinek van ötlete v vele is elöfordult mert nem tudom mért van ez?
Már egyszer írtam h ha nem én teszem le a
telefont akkor nem jön vissza a kép aztán az
egyszer csak elmúlt lefrissitettem
4.0.2.A .0.58e akkor megint előjött h nem
jön vissza a képernyő még ha a ki/be
kapcsolót is megnyomon röviden akkor
sem... valamilyen app csinálja v beállitás? ill ahogy függőlegesbe teszem eltünik a kép,..
vki segítsen mert nagyon aggaszt:(

(#3893) Lune


Lune
tag

Megrendeltem a kicsikét... 10 napon belül megérkezik... Már alig várom! :)

(#3894) ko9 válasza detty003 (#3892) üzenetére


ko9
addikt

Szerintem rohamozz meg vele egy szervízt, ilyet még senkinél nem láttam...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3895) fatal` válasza detty003 (#3892) üzenetére


fatal`
titán

Irány a szervíz, én sem láttam még ilyet senkinél.

(#3896) Lune


Lune
tag

Skacok!

A kijelző mennyire karcálló? Elvileg nem Gorilla glass, na de tegyek-e rá fóliát vagy sima zsebhasználat mellett felesleges? Nálam - nőként - a fülbevalóm szokta megkaristolni a telókat, ezért szeretek rá fóliát venni. Nem tudom, hogy ez mennyire érzékeny.

Alapfelszereltségben a vodánál adnak hozzá memóriakártyát és fóliát? Vagy ez csak a független készülékeknél érvényes?

[ Szerkesztve ]

(#3897) 5oultrain válasza Lune (#3896) üzenetére


5oultrain
aktív tag

Elve rajta lesz már egy fólia kijelzőn, és még a dobozban lesz még egy pluszban.
Ha szolgáltatónál veszed, akkor kapnod kell hozzá egy 2 gb méretű mem kártyát.
Nem gorilla de elvileg karcálló a kijelző, mindenesetre azért én sem vettem le róla a fóliát.

PSN ID: legalkriminalz

(#3898) Lune válasza 5oultrain (#3897) üzenetére


Lune
tag

Köszi, persze, ami rajta van, az marad lerongyolódásig. Aztán majd felteszem a másikat. :) Köszi!

(#3899) Lune


Lune
tag

Van valakinek tapasztalata, hogy a vodától online rendeléssel mennyi idő alatt érkezik meg a rendelés?

(#3900) fatal` válasza 5oultrain (#3897) üzenetére


fatal`
titán

Nekem nem volt a dobozban, úgyhogy ez nem állandó, a rajta lévő fólia pedig egy fos.

Érdemes rá másikat venni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.