Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) sdd2 válasza .:Kristian:. (#4399) üzenetére


sdd2
veterán

Bocsánat. Amióta fent a router szar a net. :o :o :o :W

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#4402) Gaberiellb válasza -Valinas- (#4389) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Figyu. Nézz utánna a vip phon-nál sztem nagyon korrektek, én kb egy hete vettem töllük és 41.-hetit kaptam. Mindenképp érdeklődj telefono a srácok nagyon segítőkéeszek, korrektek. Kérdezz rá, segíteni fognak. Én nekem 5o-volt szálítással eggyütt pestről szegedre igaz bolti garis, dehát.... Gyártoival ha jól emlékszem 63 de még telefont is bebírsz számoltatni csak legyél meggyöző. Korrektek, sok sikert, üdv. :K

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#4403) fatal` válasza .:Kristian:. (#4399) üzenetére


fatal`
titán

Netes rendelés esetén a 8 napon belüli elállás lehetősége törvényben van rögzítve (ellentétben a 3 napos urban legenddel), így azt kötelesek betartani. Amennyiben nem tartják be => fogyasztóvédelem.

(#4404) dokee78 válasza ko9 (#4391) üzenetére


dokee78
félisten

Kit bannoltak?
Ilyen névvel nem csodálom :),de nem én jelentettem.

[ Szerkesztve ]

(#4405) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Az asszonynak kéne telefon. Most Samsung 5230-a van. Nem igazán szereti, kínszenvedés vele bármit is begépelni, lassú is, ezért cserélnénk. A billentyűzet miatt merült fel a Mini Pro. Mgnézte, tetszik is neki.

Egyik haveromnak X10 Mini Pro-ja van. Egy hulladék fos. Lassú, szaggat, sokszor felvenni se tudja, mert nem reagál. Akkor lehet vele telefonálni, ha jó napja van a készülélnek. Alap dolgoktól is megtelik a memória, nem igazán akar működni.

Érdeklődnék tehát, hogy mik a tapasztalatok pro/kontra az "új" mini proval. A tesztet olvastam, nem húzták le. A kérdés, hogy aki már használja egy ideje, az mit mond róla. Megvehetem az asszonynak, teszi a dolgát rendesen? Nem fog leállni, szaggatni, betelni a memória, ami miatt task killelni kell állandóan stb? Ha jól olvastam, akkor lesz rá 4.0-ás frissítés, vagy ez csak kacsa?

A másik dolog, hogy látom valami "hanyadik heti a telefon" téma megy. Ez mi? Miért számít mikori. T-nél vennék meg lehetőség szerint egyébként.

Előre is köszönöm a segítséget.

What else?

(#4406) .:Kristian:. válasza ATM_automata (#4405) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Nálunk van a családban X10mini pro és Xperia mini pro is (az új).
Össze se lehet hasonlítani a kettőt. Nem lesz gyorsaságbeli gond ha ezt választjátok.
Lesz rá ICS4, hivatalosan be is van jelentve.
Szinte minden hozzászólás a telefon gyártásáról szól, egy kis kereséssel látod, hogy miért jó minél későbbit venni. [link]

38. hétnél régebbi telefonok kamerázásnál ciripelnek. Sok 38.heti telefon is csinálja még, 39. héttől megszűnik ez a probléma.

(#4407) .:Kristian:. válasza fatal` (#4403) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Az elállás beletartozik abba is ha nekem mondjuk nem tetszik a termék? Pl. a színe?
Beszarás, hogy már mindent érdemesebb netről rendelni mint személyesen megvenni. :(

[ Szerkesztve ]

(#4408) ATM_automata válasza .:Kristian:. (#4406) üzenetére


ATM_automata
őstag

Köszönöm, sokat segítettél. Azt még elárulnád, hogy mit kell megnézni/hogyan kell ellenőrizni, hogy mikori a készülék?

Úgy tudomn, hogy minden neten rendelt terméknél él az, hogy 8 napon belül vissza küldheted és 30 napon belül vissza kell utalni az árát. Elvileg indokolni sem kell, hogy miért nem kéred. Ez fog változni úgy, hogy 8 nap helyett 14-et akarnak az elállási időre és 30 nap helyett 14-et a pénz visszafizetésre. Vevőként azt mondom, hogy nem rossz. Boltosként meg azt, hogy állati nagy szopás lesz, ha mindenkinek kipostázom a cuccot, megveszem, szállítom, számlázom, aztán az emberek meg elkezdik vissza küldeni, nekem meg áll hegyekben a bontott cuccomba a pénz.

[ Szerkesztve ]

What else?

(#4409) .:Kristian:. válasza ATM_automata (#4408) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Az aksi alatt van egy ilyen: 11Wxx
Az xx jelöli, hogy hanyadik hétben gyártották a telefont.
Boltos válogatja, hogy kibontják-e a telefont és megengedik-e, hogy megnézd. Én anno kibontattam egyet, de nem ezt kerestem rajta, csak érdekelt milyen kézben tartani.

Jobban támogatnám a 3napon belüli pénzvisszafizetést vagy cserét, mint, hogy netes vásárlásnál a 8napot húzzák fel 14-re. Vicc az egész.

[ Szerkesztve ]

(#4410) fatal` válasza .:Kristian:. (#4407) üzenetére


fatal`
titán

Igen, beletartozik. Azt mondjuk pontosan nem tudom, hogy bontott termékre is vonatkozik e, ha már törölted a memkártyát pl. meg ilyesmi. :D De arra biztosan jó, hogy a gyártási időt megnézze, be sem kell kapcsolni hozzá a telefont, sőt, igazából ki sem kell teljesen bontani, mert ugye az aksi gyárilag nincs is benne, legalábbis a függetlenben.

(#4411) atedg


atedg
tag

szasztok

Megjött a miniPRO-m Telenor 11W43-as.
Csak említem hogy videofelvétel közben dobol/pattog kihogyanhívja ahogy a korábbi videón valaki már feltette.
De ez csak tökcsendes szobában felvéve,max hangerőn visszahallgatva hallatszik, a gyerekzsivaj elnyomja.:)

(#4412) Predator2 válasza Gaberiellb (#4402) üzenetére


Predator2
addikt

Direkt úgy kérted h tücsökmentes legyen? Kinyitották neked a dobozt megnézni?
am ha garanciádat nézed ezzel az erővel a többi boltot sem szabad kizárni mert azokban is bolti garisat árulnak (1-2 bolt az ami árul gyártói garanciával is) de viszont azoknál meg nem mondják meg a gyártás idejét (2-ből kettőnek írtam) és egyik nem is válaszolt a másik meg :
"A gyártási időt nem tudjuk ellenőrizni" szöveggel rázott le

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4413) Predator2 válasza ATM_automata (#4408) üzenetére


Predator2
addikt

nem baj h legalább ebben segítik az embert ugyan is rengeteg boltos veri át az embereket sajnos

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4414) fatal` válasza atedg (#4411) üzenetére


fatal`
titán

Érdekes, pedig annak már mindenféle zajtól mentesnek kellene lennie. :Y

(#4415) .:Kristian:. válasza fatal` (#4414) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Gondolom ez hallatszik, mint nálam is.

(#4416) fatal` válasza .:Kristian:. (#4415) üzenetére


fatal`
titán

Ez van nálam is, pedig ez 11W34, legalábbis az előző builddel ez volt. Aztán mintha a legutolsóval visszajött volna a cirip. Nem videózom, nem érdekel. Majd az ICSsel megnézem megint.

[ Szerkesztve ]

(#4417) ATM_automata válasza Predator2 (#4413) üzenetére


ATM_automata
őstag

Igen, sajnos ez is igaz. Meg kell nézni, mit és hol vesz az ember.

Gyári gar: Megveszed a telólt, lebélyegzik a garlevelet és ha bajod van, akkor a márkaszerviz foglalkozik veled.
Bolti gar: A bolt vállal rá garanciát, illetve egészen pontosan az a cég vagy vállalkozás, aki kiállította a számlát. Ezzel az a baj, hogy ha cég holnap bezár/megszűnik jogutód nélkül stb, akkor nincs garod. Én nem szoktam olyan cuccot venni, ami bolti garos...klasszikusan ilyen termékek a mikrosütőkénet behozott 200K-s lapos tévék, vagy a gyári garancia nélkül braziliában forgalomba hozott aztán becsempészett dSLR fényképező gépek és társaik.

What else?

(#4418) ko9 válasza fatal` (#4416) üzenetére


ko9
addikt

Nekem 11W32-es. És nem zavar :DDD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4419) atedg válasza .:Kristian:. (#4415) üzenetére


atedg
tag

igen pont ugyanígy pattog....

(#4420) Predator2 válasza ATM_automata (#4417) üzenetére


Predator2
addikt

nálam most pl eldőlt h megrendelem gyártói garisan aztán lesz ami lesz
mivel eddig arról volt szó h a 39. héten illetve az utána gyártottak már bogár mentesek
és most kiderült h mégsem azok feleslegessé vált a gyártási hét kutatása

ICS-től meg nem lehet csodát várni a 2.3.4 sem hozta meg a várt javulást

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4421) Predator2 válasza atedg (#4411) üzenetére


Predator2
addikt

amúgy te frissítetted otthon vagy már alapból a 2.3.4-s Androiddal kaptad?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4422) kommunism


kommunism
aktív tag

Tud valaki valami rendes torrent programot ami wifin rendes sebességen tud letólteni,és nem telik 2 napba amig 1 simpson család epizódot letölt a teló?(tehát 100 kb/s felett tud letölteni folyamatosan)

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#4423) Gaberiellb válasza Predator2 (#4412) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Nem, nemkértem tücsökmenteset, csak mákom volt. Mikor megrendeltem nem is tudtam a tücskökről, csak hétvégén szembesültem a cirippel, hétfőn meg jött a futár, átvettem, megnéztem azonnal a belsejét 41._heti volt, örültem mint állat. Ezt megteheted te is, ha régebbit kapsz és nem akarsz kockáztatni azonnal küldöd vissza. Biztos vagyok benne minden sufnis tud a cirippről, mindenhol ezt olvasni csak valahogy el kell adniuk a sz@rt is, havernak egy szervizes mondta hogy nem tudja ellenőrizni mikori kiadás a teló. Mi van? :Y Elég röhely az egész, de itt azt mondják együtt lehet élni ezzel a kis hibával, csakhát... :W

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#4424) Gaberiellb válasza kommunism (#4422) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Álltalában torrent free progik levannak korlátozva, ha megveszed akkorr nőni fog a letöltési sebességed, ilyen pl a toorrentfu. Üdv vagy a ttorrent lite ingyé van marketen max 250kbs_el tudsz letölteni.

[ Szerkesztve ]

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#4425) e-newsee


e-newsee
addikt

Ahogy olvasom a hozzászólásokat, azt látom, hogy a már tücsökmentes (w38 utáni) kütyükkel vannak más gondok. Újraindulás, hálózat eldobálás, és egyéb apróságok.
A végén még kiderül, hogy a tücskösök jobban jártak? :) Nekem semmi ilyen gondom nem volt eddig még a 2.3.4-gyel sem.

Amúgy érdekes, mert a hálózat ikon nálam is néha teljesen üres, de semmi romlás nincs a beszélgetésben. Szerintem csak a megjelenítése bizonytalan.
A másik viszont az iránytű. Na az egy rakás... az enyémben legalábbis. ma sétálgattam a városban, iránytűvel a kezemben, és azt merte mondani, hogy É-ÉK felé megyek, holott pont nyugat felé haladtam. És ha elfordítom a telefont 90°-kal, akkor az iránytű elfordul olyan 30-40°-ot max. Szóval hülye. De a GPS az működik, az iránytűt meg úgysem használom. Még a GPS-t sem igazán, eddig csak egyszer-kétszer próbáltam ki. Azért meg nem hiszem, hogy visszaviszem.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#4426) Bambusznád válasza e-newsee (#4425) üzenetére


Bambusznád
tag

Az enyém W30, újra indul és tücskös is :(
De még mindig szeretem, csak ez az újraindulás bosszantó. Ma is mikor hazaértem, csak azt láttam, hogy pin kódot kér :(
A tücsök nem zavar. Nem videózok.

(#4427) fatal` válasza e-newsee (#4425) üzenetére


fatal`
titán

Lehet, nekem W34. Eddig összesen egyszer indult újra, de akkor valami fontchanger appot távolítottam el éppen, eltávolította és utána. Se előtte, se azóta nem találkoztam ilyennel, szerencsére. A tücsköt leszámítva hibátlan az egész. :)

(#4428) dokee78


dokee78
félisten

Nem Spamnek szánom,de a Mini Pro-ra is érvényes.

Supercharger RAM Optimalizáló 2011-es modellekre!

(#4429) ko9 válasza dokee78 (#4428) üzenetére


ko9
addikt

Spammer ;]

Amúgy csodát nem kell várni tőle, az egész egy parasztvakítás - kisebb RAMos készülékeknél van értelme, itt nincs...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4430) kommunism


kommunism
aktív tag

na letöltöttem a torrentprogramot minden szupi csak baromira ingadozik a sebesség:S valamit be kéne állitanom vagy mi?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#4431) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok,

sikerült ma beszereznem egy mini pro-t,első androidos telefon amivel dolgom volt igazából barátkozós telefonnak szántam, (max 1hétig használom) mert egy SE with wakmant veszek jövő pénteken, elsőre majd sokkot kaptam, kb 3 óra után már képben voltam, már meg is szerettem 4990 + AFA-t megért árához képest kitűnő telefon, csak egy gondom van, olyan, hogy bejövő üzenetek mappa létezik? mert azt nem találom ilyen egyveleget találok amiben minden történés benne van... az adat kommunikációt átállítottam csak GSM-re remélem így nem fog csatlakozni, közölték a boltban 1Mb-t 290Ft úgyhogy figyeljek oda...
2.1 rendszer fut rajta azt írja nincs frissítés buherálni nem akarom mert elajándékozom.

[ Szerkesztve ]

(#4432) Predator2 válasza Dzsolo (#4431) üzenetére


Predator2
addikt

szerintem neked Xperia X10 mini pro-d van[link]
és annak a fóruma pedig itt

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4433) fatal` válasza Dzsolo (#4431) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem ez jobb, mint a LWW, de te tudod. :)

Nincs külön bejövő üzenetek, beszélgetésekként tárolja az smseket, mint egy chat program, balra rendezve az érkezettek, jobbra rendezve a saját üzeneteid (meg a színe is más).

"az adat kommunikációt átállítottam csak GSM-re remélem így nem fog csatlakozni"

De csatlakozik csak nem 3G-n, hanem EDGEn. Tiltsd le külön az adatforgalmat: Beállítások -> Vez. nélk. és m.hálózat -> Mobilhálózatok -> Adatok engedélyezve pipa ki.

Szerk.:
"2.1 rendszer fut rajta azt írja nincs frissítés buherálni nem akarom mert elajándékozom."

2.3.3 van rajta alapból, nem X10 mini prod van? Ezesetben visszavonom az első mondatot. :)

Mindenesetre az LWW helyett érdemes megfontolni a mini prot (nem x10 mini pro, az sokkal gyengébb, előző széria)

[ Szerkesztve ]

(#4434) Isten88 válasza kommunism (#4430) üzenetére


Isten88
senior tag

Valószínű azért ingadozik, mert nem tud megfelelően a microSD-re írni. Nekem is ez volt Cl2-es 8GB-ossal, Cl10-zel nincs semmi baj, stabil. Mielőtt mondanád, hogy "elég neki a Cl2, mert az is tud 2MB/s-mal írni", - igen, de ez a folyamatos írásra vonatkozik. A torrent kliensek nem egy szálon (sloton/peertől) töltenek általában, így az írási sebesség sokkal jobban vissza tud esni. Teszteld le, ha nem hiszed. Másolj rá egy nagy fájlt, megkapod, hogy mennyi a folyamatos írási sebessége. Ha egyszerre több fájlt másolsz rá, akkor Te is észre fogod venni, hogy az összes írási folyamat sebessége meg sem közelíti a folyamatos írás sebességét.
Összegezve: szerintem sajnos lassú hozzá a benne lévő microSD kártya. :/

(#4435) Dzsolo válasza fatal` (#4433) üzenetére


Dzsolo
senior tag

köszönöm mindenkinek a választ, tényleg rossz fórumban vagyok (van egy x10) jelző is a telefon nevében de a lényeget itt is megtudtam :) A tanácsokat is köszönöm, most mondanám hogy megfontolom a mini pro-t de az 11e-Ft-al drágább min az LWW, számomra csak eszköz a telefon, amire használom 98%telefonálás és 2%sms küldés heti pár óra Wifi és ennyi, gondolom arra az LWW is jó lesz,

tényleg köszönöm a segítségeteket.

szép napot :))

(#4436) e-newsee válasza Dzsolo (#4431) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem is X10 mini prod van. És szerintem sem éri meg a walkman verzió. Igaz, ha jól tudom kicsit olcsóbb, de ha csak a zenei minőség miatt vennél olyat, abban sincs olyan nagy különbség szerintem. A pro-nak is teljesen jó a hangzása. Én kipakoltam egy winamp widgetet az egyik főoldalra, van egy egyszerű agybadugós, 5000 forintos Panasonic fülesem, tökéletesen megfelel. De te tudod. A billentyűzet léte viszont nálam viszi az összes ellenérvet. Nagyon könnyű megszokni, jól használható, másfél órás folyamatos cset mellett sem fáradt el komolyabban az ujjam. A rendszer ugyanaz, mint a walkmanben, abból a szempontból mindegy melyiket veszed. A kamerától sokat ne várj, akármit hirdetnek, hogy HD, meg hasonlók, az csak a felbontásra vonatkozik. :) No, én felvázoltam a véleményem, nem akarlak rábeszélni semmire, másnak is lehet más véleménye, ez az enyém. Valójában viszont nem jársz rosszul egyikkel sem, frissítéseket beígérték mindegyik idei xperiára, ár értékben jelenleg a legjobbak. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#4437) MyckY válasza e-newsee (#4436) üzenetére


MyckY
senior tag

Csak egy hülye kérdés tudtommal a walkman az nem xperia és csak xperiakra jön a frissítés nem ?

(#4438) dokee78 válasza MyckY (#4437) üzenetére


dokee78
félisten

Igen ez buta kérdés volt. :O

(#4439) jose999 válasza MyckY (#4437) üzenetére


jose999
senior tag

[link] :K

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#4440) Dzsolo válasza e-newsee (#4436) üzenetére


Dzsolo
senior tag

igen ez a billentyűzet dolog nagyon jó, viszont néha megfeszül a kezemben a telefon (összecsukott állapotban) és elnyomom jobbra picit, de nem láthatóan akkor a kijelző egyből átvált fekvő pozícióba ami nem gond csak kellemetlen, azért lehet megnézem élőben a mini pro-t mielőtt bevásárolok, de pont 15e Ft a kettő között a különbség (bruttóban)

(#4441) MyckY


MyckY
senior tag

Hali nekem lenne egy gondom a track id nem indul el vagyis azt írja ki hogy nem várt módon leállt rootolva van de eddig ment csak ma kezdte ezt

(#4442) szatocs


szatocs
őstag

Sziasztok! Tesómnak van egy ilyen telója, és néhányszor előfordul vele, hogy az arcával-fülével lenémítja a telefont hívás közben. Miért csinálja ezt a teló, ha elvileg proximity szenzoros? :)

=== Szatocs ===

(#4443) fatal` válasza szatocs (#4442) üzenetére


fatal`
titán

Gariztassátok. Nekem még egyszer sem volt ilyen, és itt a topicban sem találkozott evvel a hibával senki.

De pl. a LwW topicban sem, ott az első tesztkészülék volt hibás. Vigyétek vissza és kicserélik szerintem.

(#4444) szatocs válasza fatal` (#4443) üzenetére


szatocs
őstag

#2002-es hozzászólásban olvastam ilyet, a másik meg nem tudom, hogy tesóm lehúzta-e a fóliát, majd megkérdezem, csak mivel úgy tudom, hogy ez elektromágneses hullám vagy infravörös sugárzás által állapítja meg, hogy van-e előtte valami, a fóliának nem kéne beleszólnia.

=== Szatocs ===

(#4445) fatal` válasza szatocs (#4444) üzenetére


fatal`
titán

A fólia nem befolyásolja ezt. Nekem ugyan nem a gyári van rajta, de van és semmi gond nincs.

(#4446) szatocs válasza fatal` (#4445) üzenetére


szatocs
őstag

Erre vonatkozóan van beállítás, ahol esetleg ki lehetett kapcsolni az érzékelőt? Vagy majd megmondom neki, hogy az ujjával adjon neki takarást, hogy akkor sötétedik-e a képernyő.

Egyébként én is telefonvásárlás előtt állok, és nagyon megtetszett tesómé, nem tudom eldönteni azonban egyelőre, hogy a qwerty-re menjek rá inkább vagy a vastagságra.
Ti miben-hol tároljátok a telefont? Az előző telefonom egy 3 háborút emgjárt Motorola V3X, 2 centis vastagsággal, azazl hasonló méretei vannak. Az összes nadrágomon látszik, hogy hol volt tartva a telefon, mert a körvonalainál kikoszorálódott. Valami övre rakható bortokot fogok nézni szerintem.

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#4447) fatal` válasza szatocs (#4446) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem nincs.

(#4448) Gaberiellb válasza szatocs (#4446) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Van börtok is meg még egy. [link]

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#4449) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Nagyon úgy néz ki, hogy a napokban megvesszük a Mini Pro-t, még nézegetem kicsit a T-nél az adventi kalendáriumot, hátha leakciózzák 23.-áig. Annyit még áruljatok el nekem, hogy hogyan megy ennél a készüléknél a szoftver frissítés (HTC-nél letölti a készülék WIFI-n és telepíti, Samsungál szoftver kell hozzá)...itt mi a helyzet? Melyik az aktuális/legfrissebb szoftver verzió?

[ Szerkesztve ]

What else?

(#4450) fatal` válasza ATM_automata (#4449) üzenetére


fatal`
titán

Rádugod gépre kábelen (lehet hogy wifin is működik, de nem ajánlott) és a PC Companion pár perc alatt megcsinálja. Jelenleg a 2.3.4 a legfrisebb, de márciusig jön az ICS.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.