Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Bambusznád válasza .:Kristian:. (#3349) üzenetére


Bambusznád
tag

Az nem fog eltűnni. Így hívják azt az állapotot mikor meríted a telefonodat.

Vodásra se jött még a frissítés :(

[ Szerkesztve ]

(#3352) mrlujoak válasza .:Kristian:. (#3349) üzenetére


mrlujoak
veterán

A kisütés=akkumulátor használat.
Az android így írja ki, jelzi, hogy az akkud használatban van, ergo merül.

Mindemellett te nem töltötted azt 10 órán át, csupán kb 2-3 óráig (töltőtől függően), után az már nem vesz fel töltőáramot, azaz csak lógott a madzagon...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3353) Mucsi14 válasza ko9 (#3350) üzenetére


Mucsi14
tag

Kösz :R

(#3354) .:Kristian:. válasza mrlujoak (#3352) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Értem, azt hittem először jó sokáig kell tölteni (mint a régi telóknál), hogy kisüsse az aksit. Na meg az is bezavart hogy a GT540 merítést írt, nem kisütést.
Köszönöm nektek a gyors választ.

(#3355) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Újabb kérdés, olvastam, hogy class 6-os kártya az ajánlott a telefonba. Class 4-el mi a helyzet? Valaki próbálkozott már vele? Van lassulás? Most néztem egy 8gigás class4-et és elég jó áron lenne....

(#3356) fatal` válasza .:Kristian:. (#3354) üzenetére


fatal`
titán

Nem kell már sokat tölteni a lítium aksikat. Viszont kb 5-6. töltésre éri el a maximális élettartamát (azután bírja a legtovább), legalábbis ezt olvastam. :)

(#3357) dokee78 válasza .:Kristian:. (#3355) üzenetére


dokee78
félisten

Nem kerül sokkal többe egy Class6-os.

(#3358) Davey7


Davey7
senior tag

Sikerult beadnom a kicsiket a szervizbe :(
Kaptam helyette,egy gagyi samsungot,ami nem okos telo... fasza lesz. mikor hozzaszokik az ember az allando netkapcsolathoz,utanna nehez letenni.

mondtam a cirip-et is,hogy irja bele a T-s fazon,arra azt mondta,hogy a kepernyovilagitashoz egy nagyteljesitmenyu trafo vagy transzformator vagy mi a csodat mondott kell es ez adja a hangot,es ugy allitotta be,hogy ez normalis :DDD mondtam neki,hogy nem,mondom ez altalanos problema,nem 1 forumon olvastam es kb. az emberek 80%anak elofordul. azt mondja a forumokkal vigyazni kell,mert felrevezetoek meg ilyesmi.... mondom ok. nem fogok leallni vele vitazni.
okos enged...

(#3359) dokee78 válasza Davey7 (#3358) üzenetére


dokee78
félisten

"azt mondja a forumokkal vigyazni kell,mert felrevezetoek meg ilyesmi.... mondom ok. nem fogok leallni vele vitazni.
okos enged..."[
/OFF]

A szervizekben ez az általános hozzáállás,bizonyítja,hogy mennyire értenek hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

(#3360) ko9 válasza Davey7 (#3358) üzenetére


ko9
addikt

Mi volt még a baja cirip mellett?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3361) Davey7 válasza ko9 (#3360) üzenetére


Davey7
senior tag

az A,Z,space bill. gombok kb. erinteserzekenyek lettek :D ugy gondolta a telom,hogy atalakul mar,aztan a gepeles idegesito volt nagyon,igy kenytelen voltam leadni. Meg remelem meghuzzak a csuszkat is,mert kicsit lotyogott,mikor a bal oldalat nyomkodtam a kepernyonek akkor volt egy kis holtjateka becsukott allapotban.

(#3362) Isten88 válasza Davey7 (#3358) üzenetére


Isten88
senior tag

Nyugi, az enyémet 17-edikén vitték el, holnap kapom vissza elvileg... :D Ki lehet bírni, csak a tudat, hogy van, de mégsem a tiéd. Sajnálom, hogy egy ilyen árú készüléket 2 hetente kell visszaküldenem garanciáztatni. Remélem harmadjára már nem kell... Nem tudom, hogy ez kinek jó és miért, vagy csak Én fogtam mellé, de nagyon. :/

(#3363) .:Kristian:. válasza Davey7 (#3361) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

"ugy gondolta a telom,hogy atalakul mar"

Mivé kezdett alakulni? Autobottá? :D

(#3364) Davey7 válasza .:Kristian:. (#3363) üzenetére


Davey7
senior tag

fizikai qwerty helyett erintosse :)

(#3365) .:Kristian:. válasza Davey7 (#3364) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Értem én, csak viccelek. :D

Egyébként ma én is észrevettem egy aprócska hibát. Szétcsúsztatva volt a teló és elkezdett villogni az érintőgomb. A visszanyíl meg a másik a másik oldalon. De valami nagyon rendellenesen. Kb. 5mp-ig csinálta és úgy, mint amikor valami nem érintkezik és pislog.
Remélem nem fog besz.rni...

(#3366) ko9 válasza .:Kristian:. (#3365) üzenetére


ko9
addikt

Az a fényérzékelő hülyéskedése.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3367) .:Kristian:. válasza ko9 (#3366) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Lehetséges, de akkor is fura, hogy le volt téve és ugyanannyi fényt kapott.

(#3368) Davey7 válasza ko9 (#3366) üzenetére


Davey7
senior tag

Azt mar meg akartam kerdezni korabban is,csak mindig elflejtettem. Ha van benne fenyerzekelo,akkor olyan beallitas miert nincs,hogy automata fenyero? Ezt valaki tudja?

(#3369) psyche83


psyche83
csendes tag

Sziasztok!

Én is rendeltem egyet, a gsmline-tol. Holnap érkezik. 60 ezer ft, 3 év garanciaval. Szerintetek megérte?

Pro2 változat

[ Szerkesztve ]

(#3370) kexksz válasza psyche83 (#3369) üzenetére


kexksz
addikt

3 év garancia? GSMLine fél év garit ad, ráadásul boltit, tartozéknak meg cska egy töltőt.

(#3371) .:Kristian:. válasza psyche83 (#3369) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Független? Ha valóban 3év garanciát adnak rá akkor reális áron vetted.

(#3372) psyche83


psyche83
csendes tag

Lehetett választani.

Volt 1 éves garanciaval 56 ért, meg 3 éves kiterjesztettel 60 ért. Inkább az utobbi mellett döntöttem. (memoriakartyaval, headsettel, töltővel)

Gondolom független... legalábbis a webshopok többsége függetlent árul.

Amugy kell formázni az aksiját? (16 órát kikapcsolt állapotban tölteni) ?

[ Szerkesztve ]

(#3373) fatal` válasza psyche83 (#3369) üzenetére


fatal`
titán

Én inkább máshol vettem volna, gyártói garival (mint ahogy én is tettem), a gsmlineról sok rosszat hallani.

Lítium aksikat nem kell 16 órát tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#3374) psyche83


psyche83
csendes tag

még holnap visszaküldhetem a csomagot :D

Te honnan rendelted ha nem titok?

[ Szerkesztve ]

(#3375) fatal` válasza psyche83 (#3374) üzenetére


fatal`
titán

PÜ, mert nem akarok reklámot.

[ Szerkesztve ]

(#3376) psyche83


psyche83
csendes tag

nos, felhivtam a gsmlinet, közölték, hogy ez 1 év hardver + 2 év szoftvergarancia, és bolti garanciarol van szo...

ez így már gáz, nem?

[ Szerkesztve ]

(#3377) .:Kristian:. válasza psyche83 (#3376) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Szerintem rendelj máshonnan....

(#3378) fatal` válasza psyche83 (#3376) üzenetére


fatal`
titán

Nem kicsit, továbbra is máshol rendelnék. :) Szerintem mindenképpen a gyártói garancia a javasolt, mégha a boltihoz képest feláras is.

(#3379) psyche83


psyche83
csendes tag

akkor holnap jön a futár, pofátlan leszek, de reject lesz :D :S

Marad amit a kolléga ajánlott privátban, vagy a speedshop.

(#3380) fatal` válasza psyche83 (#3379) üzenetére


fatal`
titán

Speedshop is jó csak azt hiszem drága. Ezekszerint kaptak? Múlthéten mikor néztem még nem volt csak sima Mini náluk.

(#3381) DrJános


DrJános
aktív tag

.: Kristian :. A Class 4 es karikat azért nem ajánljuk mert sok a hamisított ami adatvesztést fagyást stb okoz. A Class 6 sokkal biztonságosabb és alig drágább. Persze az eredeti Class 4 is tökéletesen megfelelő csak annyira hasonló a másolat, hogy nem egyszerű meg különböztetni őket.

Ja és jó az avatarod :D

[ Szerkesztve ]

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#3382) Predator2


Predator2
addikt

nekem dobhattok PM-t h honnan rendelhetek ilyen telót és leírhatjátok akár azt is h mi az amit kerüljek

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#3383) fatal` válasza Predator2 (#3382) üzenetére


fatal`
titán

Hali!

Én itt vettem, figyelj mert itt is van bolti garis és gyártóis. A gyártóis drágább (asszem 63k), de szerintem megéri. A házhozszállítás nem tudom mennyi, én személyesen mentem érte.

Itt a pontos link a gyártói garishoz:

http://viptechnika.hu/spd/139935/Sony_Ericsson_Xperia_Mini_Pro_2_SK17i_Black_Gyar

(#3384) kexksz válasza Predator2 (#3382) üzenetére


kexksz
addikt

xxlben 55 gyárival asszem

(#3385) Dency01


Dency01
aktív tag

Nemtudjátok honnan lehet megszerezni ezt a hátteret teljes verzióban? Marketen csak a free van, amiben nem lehet állítgatni semmit :(

[ Szerkesztve ]

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#3386) fatal` válasza kexksz (#3384) üzenetére


fatal`
titán

Az bolti.

Az előző üzenetet meg privátban akartam. :W

(#3387) Predator2


Predator2
addikt

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#3388) psyche83


psyche83
csendes tag

Hunfatal!

És a tied bontatlan volt amikor megvetted? QWERTZ vagy QWERTY billentyűzetes?

(#3389) fatal` válasza psyche83 (#3388) üzenetére


fatal`
titán

Bontatlan, QWERTY. Nincs qwertzes, legalábbis az itteni teszten kívül még senki nem látott. :D

(#3390) .:Kristian:. válasza DrJános (#3381) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Már vettem egy Samsung 8GB Class6-ot. Ez biztos, hogy eredeti ugyanis bliszteres. 3250ft-ért még egy adaptert is kaptam mellé. Szerintem korrekt ár.

Avatarra pedig: Kösz. :D Régen ez volt a kedvenc mesém....

(#3391) fatal` válasza .:Kristian:. (#3390) üzenetére


fatal`
titán

Én is olyat rendeltem, csak 16 GB Class6. Holnap érkezik, ha minden igaz. :)

A gyári 2 gigás nem sok mindenre jó, nagyon kicsi. :D

(#3392) .:Kristian:. válasza fatal` (#3391) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Főleg mikor megvettem. :D Kevesebb mint 1giga szabad hely volt a 2gigás kártyán. Most telepítettem fel az igo-t. Holnap kipróbálom szabad ég alatt hogy működik a gps.
Kár, hogy nem találta meg a lakásban a műholdakat, unokatesóm C7-00 Nokiája 10mp alatt megtalálta lakáson belül. :(

(#3393) sdd2 válasza .:Kristian:. (#3392) üzenetére


sdd2
veterán

Első bekapcsnál hosszabb ideig keresi.Ha már meg volt lakásban is megtalálja 10mp alatt. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#3394) .:Kristian:. válasza sdd2 (#3393) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Voltam kint, azonnal megtalálta a jelet, ahogy bejöttem a lakásba megszűnt a kapcsolat. Végül is nem nagy baj hogy nem találja lakáson belül. Régi Nokiámnak még kint is 10-15percbe telt mire megtalálta a műholdakat. :D

(#3395) Perillustris válasza Davey7 (#3358) üzenetére


Perillustris
senior tag

Eladtam az X10 mini prómat, hogy lecseréjem az újra. Közben leltem rá a ciripelős hibára a fórumokon, ezért egyelőre csúsztatom a vásárlást. Visszatértem a fiókban pihenő K800i-hez, s nincs komoly hiányérzetem. Újra olvasok könyvet a buszon és az ágyban, péntek után csak kedden kellett tölteni... Azt hittem, rosszabb lesz, de kifejezetten jó érzés.

Persze ennek ellenére jó eséllyel megveszem még idén. A várt áresést azonban bizonyosan felemészti a forint gyengülése, erre már nem várnék. Jövőre még az ÁFA emelkedése is bejátszik.

Perillustris

(#3396) troland26


troland26
őstag

Nekem is van egy mini prom..eredetileg eladásra szántam , de lehet , hogy megtartom..csak kéne valami tok vagy tartó mert nem szeretném összekarcolni :) tudnátok valamilyet ajánlani ?

(#3397) .:Kristian:. válasza troland26 (#3396) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Nem nagyon van még rá. Vaterán lehet vadászni 1-2-t de véleményem szerint elég csúnyák.
Ebayen nézz körbe,ott vannak egész jónak mondhatók. Nekem konkrétan ez tetszik. Háhta felkerül hamarosan valamelyik magyar oldalra is. :)

(#3398) ko9


ko9
addikt

Egy érdekesség: Mászkálok a gyárilag telepített appok között, szelektálgatok, és találtam egy USBOTG nevű csomagot :Y

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3399) Isten88 válasza ko9 (#3398) üzenetére


Isten88
senior tag

Gondolom bele van integrálva, pl. mint tableteknél, csak azokhoz nem kell fordító kábel. A kérdés az, hogy leadja-e a kellő feszültséget és áramerősséget, hogy működtesse a csatlakoztatott eszközt.

Ja, ma kapom vissza elvileg a telefont a második garanciáztatásból. :D Remélem most már nem lesz vele több bajom. :)

Valaki látott valahol SK17i-hez való Invisible Shield fóliát, vagy valamilyen normálisabb karcálló fóliát? Kijelzőre kellene, nem akarom fólia nélkül használni.

(#3400) ko9 válasza Isten88 (#3399) üzenetére


ko9
addikt

Hát remélem több, mint egy gyári csomag. Szerezni kéne hozzá tényleg kábelt, eléggé húzóerő lenne, ha működne.

ZAGG fóliáról érdeklődtem, egyelőre még nem kapható.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.