Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#933) termon


termon
csendes tag

+1 vélemény: ma kaptam meg a telefont, és el vagyok ájulva
- a méretet teljesen eltalálták, zsebben, telefonálás és írás közben sem zavaró, nem értem amikor valaki azt hozza fel negatívumként h túl nagy, ha lötyög a lábad a cipőben, máskor vegyél kisebbet, 190 vagyok péklapát tenyérrel, és örülök h a samu gondol a magamfajtára is, akinek nem tetszik, annak xperia mini oszt csókolom, de én legalább normális méretben tudok netezni úgy, hogy nem kell táskát vinni a tabletnek
- aki beleköt a pentile mátrixba, annak gratulálok vagy a 8 dioptriás szemüvegéhez, vagy ahhoz h 3 centiről nézi a telefont, mert másképp nem látszik
- hardverileg ugyebár jelenleg nem nagyon van jobb, ez meg is látszik, minden azonnali, én még így is csodálkozok h 1 megapixelt ilyen gyorsan tud mozgatni (tökmind1 h pentile v nem), ájfónéknak üzenem h köszi, de azt a 0,1 nanomásodpercet megvárom :)
- a fényképezőgépnél jobbat telefonban még nem láttam, bár attól még lehet h van, de nem gyenge az biztos
- a hangminőség telefonáláskor első osztályú, kihangosítva átlagos, el kell fogadni h manapság nem gondolnak azokra akik szeretnek a budin ülve disturbed-öt hallgatni :)
- üzemidő: no comment, ideje ébredni másoknak is, mert sztem ekkora aksi simán beférne a többi telóba is
- stylus: aki gépen akar monalízát rajzolni, annak már úgyis megvan rá az eszköze, havernak felfirkantani h merre is menjen a kocsmába ez pont elég, igazából én nélküle is meglennék, de ha már van, legalább használható
- ár: én 220 euroért vettem szlovák orange-ban (az S2 280 ugyanilyen előfizetésselXD), és mivel megkaptam érte napjaink egyik legjobb telefonját és még egy kis tabletet is, ezért én boldogan fogom enni idén a mézeskalácsot, písz

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.