Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Engem nem izgat ez az egy-két kezes mizéria. Buszon a kivâló magyar utak miatt a DHD-t is két kézzel használom. Esetleg akkor lehet gáz ha mondjuk állni kell a buszon akkor necces vagy vezetés közben úgy meg nem szabad.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#752) WaterWave válasza ronson88 (#750) üzenetére


WaterWave
veterán

sok telenor boltban is van már kitéve nyomkodható model, cerka nélkül...
simán fel lehet mérni a méreteket, és azt hogy egykezes vagy kétkezes

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#753) engine88 válasza kristof83 (#734) üzenetére


engine88
aktív tag

Eladási statisztikáról annyit, hogy itt Angliában akárhol kerestem a napokban, mindenhol készlethiány volt. Első hetekben kétszer kipróbáltam azóta nem találom.
Mondjuk ez végülis azzal is magyarázható, hogy nem vártak neki hatalmas sikert, így keveset küldtek a boltokba.

(#754) novinyul válasza ronson88 (#745) üzenetére


novinyul
veterán

A teljes kezelés kizárt ekkora méretben egykézzel.Viszont ekkora méretben már a telefon tartàsa sem kényelmes,pláne egy női kézben.Vagy marad a bluetooth füles.Pont ezért írtam hogy próbàlja ki,mielött megvenné.Èn vagy egy hétig jártam a telenorba,nézegetni,probàlni szokni a méretet.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#755) nggabi válasza novinyul (#754) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem néztek bután az eladók? :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#756) novinyul válasza nggabi (#755) üzenetére


novinyul
veterán

Az eladók nem!Mert közöltem velük hogy egy ideig rontani fogom a levegöt,röhögtek egy jót és hagytak tobzodni.Viszont a vásárlók kamilláztak rendesen,de nem mozgatott a lényeg hogy volt időm kiprobálni.De nem ezért vannak kirakva a telefonok?

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#757) Baroc válasza Blondy_Greta (#697) üzenetére


Baroc
tag

Szia!

Az tuti, hogy nem normális. A mindennapi használatban a legjobban talán a böngészés meríti (ha figyelmen kívül hagyom a játékokat), azzal nekem 1 óra alatt 10-12%-ot merül. Nem tudom, hogy mire használod, de biztos, hogy érdemes lenne belenézni, hogy mitől merül ennyire.

Elvileg beszélgetésnél jóformán nem merül, mivel akkor a kijelző ki van kapcsolva, email push sem meríti annyira. Ha gondolod, oszd meg mire használod, hátha tudunk segíteni! :)

üdv

(#758) ronson88 válasza novinyul (#754) üzenetére


ronson88
tag

Ma de. voltam a gyorsboltban, ott is van már próbálgatható készülék, ráadásul úgy láttam a cerka is benne volt.

(#759) kristof83


kristof83
aktív tag

Na végre kézhez kaptam a Note-om, és azt kell mondjam, hogy csúcsszuper!!
Tökéletes lesz arra amire gondoltam mielőtt megvettem --> iPad-telefon kombó kiváltására
Viszont máris sikerült elakadnom!
Csináltam egy fotót, és szeretnék a képre írni vagy rajzolni, de a ceruzára sehogy se reagál.
Hogy tudok írni egy képre? Azt utána elmenti, és azt is el tudom küldeni mms-nek?

(#760) ronson88 válasza kristof83 (#759) üzenetére


ronson88
tag

Mindenek előtt grat :)

Csináltam egy fotót, és szeretnék a képre írni vagy rajzolni, de a ceruzára sehogy se reagál.

Pl. a fényképre rányomod a cerkát, benyomott gombbal -> készül egy képernyő mentés, ezután a képernyő tetején megjelenik a cerka eszköztár, így már simán irkálhatsz rá.

Bár lehet, hogy van más mód is.

[ Szerkesztve ]

(#761) novinyul válasza kristof83 (#759) üzenetére


novinyul
veterán

Gratulálok a telefonhoz!Én is ezért választottam a Note-t.A válaszban megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#762) kristof83


kristof83
aktív tag

Köszönöm, sikerült megcsinálni amit akartam.
Arra van lehetőség, hogy később újra megnyissam, és folytassam a kép szerkesztését, vagy csak úgy megoldható, ha a már szerkesztett képről még egy másolatot csinálok a nyomkodós megoldással?
Illetve tudtok olyan progit ajánlani marketről (egyáltalán van ilyen), ami kiírja az akksi mellé a töltöttség százalékát, mint az iPhone-iPad-nál?

(#763) ronson88 válasza kristof83 (#762) üzenetére


ronson88
tag

1. Bevallom, ezt még nem próbáltam.

2. Én a Battery Indicator -t használom, nekem megfelel, de rengeteg alkalmazást találsz erre.

(#764) Cyberpunk válasza kristof83 (#762) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Battery Monitor Widget az még a fogyasztást is kiírja.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#765) Baroc válasza kristof83 (#762) üzenetére


Baroc
tag

így is lehet a fényképre írni:
Fényképen: menu--> Share via-->photo editor (nem tudom hogy vannak angolul)

Utána tudod menteni (ilyenkor külön menti le, nem írja felül az eredeti képet), küldeni, amit akarsz. Viszont ha elmented, akkor később már szerkeszteni nem tudod, úgy fogja kezelni, mintha a szerkesztett képet kezdenéd szerkeszteni :)

[ Szerkesztve ]

(#766) kristof83 válasza Baroc (#765) üzenetére


kristof83
aktív tag

Igen így már oké. Alapból nem probléma, csak furcsa volt, hogy hirtelen egy fotóból lett 4 vagy 5 (eredeti, plusz a mentett szerkesztett, plusz az utána szerkesztett, stb...) :)
Mindegy akkor sűrűn kell törölgetni amire nincs szükség....

(#767) novinyul


novinyul
veterán

Tisztelt Note tulajdonosok!Soft.frissités érkezett a telenoros telokra!2.3.5-ről,2.3.6-ra vàltozott a soft verzio,ok nem nagy dolog de legalább foglalkoznak vele.Remélem ics-t is hamar kapunk,vagy nem.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#768) WaterWave


WaterWave
veterán

note fehér színben

[link]

feketét is alázza :DD bocs, kék :)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#769) novinyul válasza WaterWave (#768) üzenetére


novinyul
veterán

Jó nekem az én kis kék tepsim!

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#770) kristof83 válasza WaterWave (#768) üzenetére


kristof83
aktív tag

Fehéret akartam, képeken jobban tetszett, de most hogy megvan a fekete-kék nem bánom, hogy azt vettem!! :K
Ez a fehér valahogy nem tettszik a videók alapján. A kék hátlap viszont nagyon szép és különleges ezzel a pöttyös mintával, de a videón ez a fehér kicsit olyan snassz, plussz nagyít is ami ennél a telónál nem hiányzik.

(#772) ronson88 válasza kristof83 (#770) üzenetére


ronson88
tag

Egyetértek, ebben a méretben már nem hátrány, hogy a fekete egy kicsit slankít :D

(#773) WaterWave válasza novinyul (#769) üzenetére


WaterWave
veterán

jó bizony:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#774) novinyul


novinyul
veterán

Aksi kinek hogy bírja?Nálam 50%-on fog zárni a mai nap az akku,volt ma 2óra net,egy óra telefon,soft frissités meg néhàny kép.S2 nem bírta ennyire,csak jó ez a 2500mah aksi.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#775) bsanya


bsanya
aktív tag

Nem fogom kibírni, hogy ne ezt vegyem :K
Pedig már belenyugodtam, hogy SII lesz belőle, de voltam ma MM-ben és ki volt rakva, alig bírtam eljönni mellőle :D
Rohadjon meg a T-t, hogy nincs náluk listában :W

Xiaomi Mi 11i

(#776) novinyul válasza bsanya (#775) üzenetére


novinyul
veterán

Sajna egyenlőre only telenor!De lehet hogy màsik két szolgáltatónál is megjelenik idővel.Ma voltam gyorsboltban,ott is a legtöbb ember a Note-t tapizta,de addig kényelmesen megnézhettem a Moto pengéjét.Tényleg nagyon szép és gyors a telefon,de az új Htc XL sem semmi!Ùj kijelző raktak bele,a sensation utána fakónak tünt.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#777) bsanya


bsanya
aktív tag

A T-nél azt a választ kaptam, náluk nem lesz....

A HTC XL topikban nem sok jót olvastam róla, mert az is a látómezőmbe volt, de nem sokkal olcsóbb + a Note jobb is :-D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#778) axioma válasza bsanya (#775) üzenetére


axioma
veterán

Ugy hallottam, hogy 1 honap kizarolagossagot szerzodott a Telenor. Csak hallomas ugyan, talan Telenor bolt mondta, semmikepp se hivatalos, de ha jol szamolom akkor ugyesen a karacsony elotti teljes honapra idozitettek...

[ Szerkesztve ]

(#779) kristof83


kristof83
aktív tag

Én is nagyon féltem tőle a méret miatt, de abszolút nem bántam meg!
Tényleg vállalható még ez a méret. Jó persze először mindenki poénkodik hogy mekkora, de amikor közvetlenül utána működés közbe meglátják a kijelzőt elfagy a mosoly ;]
És tényleg! Az a kijelző... AZ A KIJELZŐŐ! Csúcs komolyan.

(#780) bsanya


bsanya
aktív tag

Jó lenne nekem januárban is, ha biztosra tudnám, hogy náluk is lesz :K
Viszont kari előtt lenne a legjobb, két ünnep között nem dolgozom, legalább belaknám :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#781) kristof83 válasza axioma (#778) üzenetére


kristof83
aktív tag

Lehet hogy tényleg így van!
Ez megmagyarázná, hogy miért reklámoz a Telenor egy rétegtelefont (ugye a mérete miatt ez nem kérdéses) olyan erős kampánnyal, hogy a csapból is ez folyik.

(#782) bsanya


bsanya
aktív tag

Van egy 173e ajánlatom az olcsomobil.eu -tól, de nem gyártói, csak 1 év bolti gari van rá és 50e adnának az N8-ért.
Ráadásul semmi infóm a boltról :(

Xiaomi Mi 11i

(#783) xcbiker válasza bsanya (#775) üzenetére


xcbiker
addikt

Most én is az SII és a NOTE közt vacilálok... Nem lesz-e túl nagy a note.
Bár én internetre, navigációra, távfelügyeletre,... venném.
Az ideális a tablet lenne tudom, de nem akarok nagyon nagy dolgokat cipelni magammal a normál nokia telefonok mellett.
Olyan kell, ami mindig nálam lehet.

T-mobile és a Vodafone internet szolgáltatása is gondolatba ejtett... melyik jobb és jobban lefedett nagyobb sebességű nettel.

Mindenképp e két szolgáltató valamelyik előfizetésével venném a telót.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#784) xcbiker válasza xcbiker (#783) üzenetére


xcbiker
addikt

Egyébként a HTC x7500-at váltanám le.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#785) bsanya válasza xcbiker (#783) üzenetére


bsanya
aktív tag

T-nél Note-t nem tudsz venni.... :( (jelenleg)
Nem nagy az, nekem mondjuk nagy kezem van, de nem éreztem túl nagynak :)

Xiaomi Mi 11i

(#786) xcbiker válasza bsanya (#785) üzenetére


xcbiker
addikt

remélem a voda-nál lesz mihamarabb.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#787) kristof83


kristof83
aktív tag

Basszus, nagyon pörög ma éjszaka ez a topik :DDD
Napközbe nem szokott ennyi hozzászólás lenni összesen.

Egyébként én 176-ért vettem 1év boltos garival. 120-ért számolták be a gyári nokia garis kék N9-em. Azt mondta a srác, hogy csak azért számolja be mert kék, mert amúgy már tele a hócipője a fekete szolgáltatós N9-ekkel :) mindenki olyat (feketét) visz beszámoltatni

(#788) WaterWave válasza kristof83 (#787) üzenetére


WaterWave
veterán

elég nyomott áron számolták be

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#789) Catcan


Catcan
csendes tag

Kövezzetek meg érte de nekem akkor is megy az egykezes használat és a telefon is stabil marad :U

Egyébként én is elgondolkoztam a fehéren...de örülök,h nem vártam. Ha ugyan olyan textúrája lenne mint a feketének (kéknek :DDD ) , akkor jó lenne...de ez a tök sima fehér nekem "nemgyerebe". Én imádom taperolni is a hátulját unalmas pillanatokban. :D

(#790) kristof83 válasza WaterWave (#788) üzenetére


kristof83
aktív tag

Most erre mit mondjak?!
A feketét még ennyiért se számolják be, mert mindenkinek az van (a szolgáltatók miatt).
Plusz a T-nél kapható N9-ek gyári függetlenek (meg gondolom a másik két szolgáltatónál is) és domino-val 139ezerbe kerül. Ahhoz képest szerintem egész jó áron vették be.

(#791) novinyul


novinyul
veterán

A bolti gari a mostani Samsung telefonoknál azért meleg dolog.Nekem az S2-m mikrofonját "cserélték"mármint az egész kijelzőt,mert hála istennek minden a kijelzőre van Ragasztva :W Kivétel a panel és az aksi!Gari nélkül 45800ft a csere :((( .Nem lett volna gyári garis az S2-m,tuti tökön szúrom magam.Kicsivel többért,de akkor gyári garancia és nincs pánik a javításnál. ;)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#792) WaterWave válasza novinyul (#791) üzenetére


WaterWave
veterán

bizony.. nem hiába a sufnigsmbolt garis telok olcsóbbak, viszont javításnál egy horror...
samsung 2 év garisnál pedig a futár elviszi kb 3-4 nap és kész is, viszont drágább

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#793) novinyul válasza WaterWave (#792) üzenetére


novinyul
veterán

Én inkább bevittem személyesen,félóra alatt kicserélték a fél telefont és már mentem is :D .

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#794) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ha minden jól megy még a héten csatlakozok én is úgy néz ki elviszik a DHD-t. Nem bírom ki januárig. ;]

Egy kérdés átlag mennyibe kerül 2 év Samsung garival? Az ilyen nagyobb elektronikai üzletekben.
GSM boltos nem érdekel. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#795) novinyul válasza Cyberpunk (#794) üzenetére


novinyul
veterán

Látom kész vagy :DD Gyors boltban 185eft-ért volt kirakva,szerintem a samu garis kb. mindenhol ilyen áron lesz.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#796) Baroc


Baroc
tag

A fenti árak alapján még mindig a legjobban a német Amazon-ról éri meg rendelni. Most per pillanat kb 530 EUR, ami mai árfolyamon számolva kb 160k HUF. Ezért két év gyári Samsung garancia jár. Ja és nekem 1 (!) nap alatt megérkezett :)

Hajrá mindenkinek :)

szerk: @794 Cyberpunk: látom pont jókor írtam az árat :)

[ Szerkesztve ]

(#797) Cyberpunk válasza novinyul (#795) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az elfogadható. Nem mondom hogy olcsó, de inkább 185k egy rendes garis Note ért, mint 160k egy sufni GSM-esért ami ki tudja honnét származik. A DHD topicban volt pár tag aki megszívta ez miatt rootolásnál előjött a probléma. :)

Lehet hogy olcsóbb lesz januárban, bár ugye tudjuk ÁFA emelés meg minden szóval lehet hogy ellenkezőleg még drágább is ki tudja.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#798) novinyul válasza Cyberpunk (#797) üzenetére


novinyul
veterán

Ne is mond az áfát :((( Már a telenor is hívott hogy emelnek az árakon :W .Januárban meg fene tudja hogy le vagy fel megy az ára,ha tudod vedd meg most.Karácsonykor meg telehassal az ágyon elnyúlva lehet belakni a telot :D .

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#799) torrente777_ válasza Cyberpunk (#797) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Media Markt 180E 2 év samsung garival én is ott vettem.

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#800) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ja akkor körbeszaglászok úgy is jönnek az év végi kényszerszabadságok idő lesz rá. ;]
Csak sietni kell pénteken megy el a DHD én meg sokáig nem bírom mobil nélkül. Ö izé akarom mondani PDA nélkül mert ez már inkább az. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.