Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

aki ki akarja próbálni westendben a samsungnál kiadták nekem.. én kipróbáltam stylust is... tegye meg más is.... és döntse el hogy neki ez jó e.... aki rajzra akarja annak én nem ajánlanám.. játékból firkálásra meg esetleg kézírásnál még lehet meg lehet szokni.....
de pl én ábrázoló geometriás kocka csonkolást próbáltam rajta.. és ahhoz szar... nem tudom eltalálni egy vonal folytatását v pontosan felező harmadoló pontot az éleknél.. mert nem oda teszi le ahol én a képernyőt bököm....

aki nem hiszi próbálja ki... ennyi....
a korrektséghez még hozzátartozik hogy egy elég durva fólia volt rajta amin specifikációk voltak nyomtatva tehát lehet ez is rontott a használaton. ujjal való kezelést nem befolyásolta. az tökéletes volt.

egyébként ott ponton 200 ezer-be fájt a cucc..

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#302) WaterWave


WaterWave
veterán

gratulálok dara

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#303) nggabi válasza DarknessHope (#301) üzenetére


nggabi
nagyúr

nekem bezzeg nem adta oda a kiss ádám utánzat :(((

nem baj a telenorvégoknál már ki van rakva sok helyen (pont a westendben nem láttam de mammut, europarkban tuti)

egyébként szép gép, csak egy kicsit lehetne óccóbb...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#307) llaszlo válasza llaszlo (#306) üzenetére


llaszlo
veterán

És szerintem a design terén sem erőltették meg magukat. Elővették az ACE (iPhone?? :D :D) design-t és szétnyújtották. Kb ennyi volt amit a designnal foglalkoztak.

nggabi: Nem is veszek ilyet ez biztos.

[ Szerkesztve ]

(#308) nggabi válasza llaszlo (#306) üzenetére


nggabi
nagyúr

meg is találtam a megoldást Neked: ne vegyél ilyet :C

"szenyor dzsíííí"

(#324) D1Rect


D1Rect
félisten

Hail to the king baby! [link]

♥♥♥5,3" supermegaultimateamoledextragigaplus!♥♥♥

Feltétlen meg kell néznem élőben! :))

(#325) Tin válasza llaszlo (#294) üzenetére


Tin
veterán

jaja, úgy mondtam.

iphone nagyon pici nekem (nagy a kezem), még a galaxy S-t is eladtam pár hét után, mert az is pici volt.

ipad2 meg már tablet, nekem kényelmetlen. zsebbe nem fér el, ölben meg jobb a notebook.

viszont a galaxy s wifi 5 nagyon bejött, de nyilván az egy olcsóbb butább kisebb felbontású cucc. de imádom, arra amire kell, mindennél jobb.

én azt gondolom, ha a note 100e körüli áron tökéletes.

(#330) Catcan


Catcan
csendes tag

Srácok, szombaton megszereztem. Imádom :DD

Mondjuk nekem kicsi, fura, és kényelmetlen fogni hosszútávon a Tab után mert teljesen más tartásban kell és fáj utána a kezem :U Filmet nézni se rossz rajta, de azért a tabon jobb volt. (Még jó,h nem kerül ki a családból és így még használhatom ha visszahúzna a szívem) Ez a filmnézéses-netes dolog alap szerintem. Valamit valamiért.
Egyébként gyors, teszi a dolgát, oltári jól néz ki, kényelmes zsebben, ceruzát annyira még nem használtam, akksiról se nagyon vannak még infók, egykezes sms még mindig megy, a képernyőzár meg nem tetszik, jobb az androidos csúszka, legalábbis nekem jobban bejön. 4 órát kibír filmnézéssel. Ez már biztos ;]
Ha kérdés/kérés/óhaj/sóhaj van akkor szóljatok.

u.i.: Lehetett volna alma is, de én beértem egy galaxissal ;] Nem véletlenül.

(#332) babosmiki válasza Catcan (#330) üzenetére


babosmiki
addikt

Gratula! A netezés milyen a tabhoz képest? Képernyőzárnak a widgetlocker-t ajánlom!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#333) Catcan válasza babosmiki (#332) üzenetére


Catcan
csendes tag

Koszonom a tippet, majd kiprobalom.
Amugy a netezes nagyon jo rajta, gyors a tabhoz kepest csak sokkal kisebb ami nekem nagyon furcsa meg. Flash jol megy rajta, jol tordel a gyari bongeszo is egyszeruen nem tudok mit mondani mert minden ugy tortenik ahogy tortennie kell. Nagyon szep a kepe,jol kezelheto, pontos,egy kezzel kezelheto szoval nincs okom panaszra. de rajottem,h nekem egy osszehajthato 7-es tabra lenne szuksegem amit ha negyfele hajtasz is tudod hasznalni, jah es osszehjtva se legyen vastag. Koszonom xD
Egyebkent batran ajanlom. Netezesnel lehet erezni a teljesitmeny beli kulonbseget aki meg nem tabot hasznalt hosszu ideig annak tokeletes lesz ez a kijelzomeret.

(#334) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Na, én is eljutottam egy alapos, több mint fél órás próbáig, ráadásul úgy, hogy közvetlenül előtte egy 10.1-es tabot használtam (de ezt már nem először).

A 10.1 használati élménye csak közepes. Bocsi a tulajoktól, de iPad (1) felhasználóként ez szembetűnő. Nagyon apró akadások, amelyek elveszik a használat élményét. A billentyűzet érzékenységébe is beleszólnak, gyakran a rövidebb érintéseket nem érzékeli. Ami pozitívum, hogy sokkal kényelmesebb tartani, mint az iPad-et, és talán ez még a kettessel szemben is igaz. Továbbá a felhasznált anyagok is jó tapintásúak, az iPad aluja inkább szép, mit praktikus.

Na a Note viszont egy picit szerelem első látásra. Tényleg hatalmas tepsi, viszont az egész kezelés teljesen folyékony, egyszer sem akadt meg, az alkalmazásokat pillanatok alatt nyitja, a billentyűzete is jól reagál. Valahogy a képernyő mérete, az átlagos ember ujjaival tett mozgás sebessége és az animációk összhangban vannak.

A képernyő fura kérdés. Az egész grafikus felület úgy van összeállítva, hogy nem használ AA nélküli 1 pixel vastag vonalakat, a pentile hátránya elő sem jöhet. Direkt előkészítettem egy képet otthon, és megnyitottam a böngészőjében, lementettem a galériájába, ott azért észre lehet venni az iPhone4 finomságához képest a különbséget, de a kép így is gyönyörű. Szintén néztem olyan példát, hogy fórumokat hívtam be a böngészőbe, lekicsinyítettem addig, hogy a szöveg még olvasható maradjon. Mivel a szövegek általában nem csak színben térnek el a háttértől, hanem árnyalatban is, a legtöbb esetben jó marad az olvashatóság, csak nem olyan finomak a betűk.

Tudom, hogy nem sok köze van a 10.1-nek a Note-hoz a felhasználás szempontjából, de nekem nagyon szembetűnő volt a különbség a kettő között, ezért állítottam szembe őket egymással. Simán megvenném a Note-ot, ha jelenleg vásárolnék csúcskategóriás telefont és 150 alá menne az ára, viszont a 10.1-t csak akkor venném meg, ha égető szükségem lenne a nagyobb szabadságra.

(#335) ROBOTER válasza ROBOTER (#334) üzenetére


ROBOTER
addikt

Ja és a kamera (mobilhoz képest) tisztességes képeket készít.

(#336) bsanya válasza ROBOTER (#334) üzenetére


bsanya
aktív tag

Megkérdezhetem, hol van az a hely, ahol nyomkodhattad több, mint fél óráig?
Én is olyan helyre szeretnék elmenni "tesztelni", ahol nem "dobnak ki" 5 perc után :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#337) ROBOTER válasza bsanya (#336) üzenetére


ROBOTER
addikt

Debrecen, Telenor, Unió áruház. Szerintem rendesen nézett már a biztonsági őr a végén. :) De igazából a kutya nem jött oda, vásárló sem.

[ Szerkesztve ]

(#338) bsanya válasza ROBOTER (#337) üzenetére


bsanya
aktív tag

:( Az nekem messze van.
Holnap bepróbálom az Europarkot, hátha.....

Xiaomi Mi 11i

(#339) nggabi válasza bsanya (#338) üzenetére


nggabi
nagyúr

én ott próbálgattam :D kicsit furán néztek amikor a fülemhez emeletem... de kit érdekel? :D

már gondolkoztam h levágom a drótról és szaladok ;]

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#340) babosmiki válasza ROBOTER (#334) üzenetére


babosmiki
addikt

Ez egy jó írás volt, köszönjük!

#333: Neked is! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#341) B1T3 válasza ROBOTER (#337) üzenetére


B1T3
addikt

Jé, éppen a múltkor kérdeztem, Debrecenben vagy Nyíregyházán hol lehet megtapogatni egy Note-ot. :)

(#343) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

Budaörs Auchan telenor üzletben van kirakva akit érdekel.. én másodszor néztem meg...

egy gáz van akit a cerka érdekel.. érthető módon nem hagyták benne a kiállított darabban.. (v bent hagyták és már lenyúlta valaki)

az a jó hogy volt benne sim is és lehetett vele netezni... ami elég jó ekkora kijelzőn.

baromira tetszik... kár hogy 185 ezer.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#344) babosmiki válasza DarknessHope (#343) üzenetére


babosmiki
addikt

Nagy kár...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#345) zsoltti


zsoltti
senior tag

Amúgy, akik a sebességre panaszkodnak tény hogy lassabb , mint amire számítottunk, de ez csak szoftver kérdés, én most feltettem a legújabbat, nagy előrelépés.
És ez egyre csak gyorsabb lesz idővel, nem beszélve ha kijön rá az ICS...

[ Szerkesztve ]

(#346) babosmiki válasza zsoltti (#345) üzenetére


babosmiki
addikt

Hát én próbáltam, de az S2 után sem volt lassú. :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#347) Catcan válasza zsoltti (#345) üzenetére


Catcan
csendes tag

A legújabb hivatalosat?
Vagy nemhivatalos még nincs hozzá? :D

(#348) zsoltti válasza Catcan (#347) üzenetére


zsoltti
senior tag

honkonki kk1-es , nincs benn Magyar, meg moddolva van , szóval mondhatjuk, hogy nem hivatalos :)

(#349) Catcan válasza zsoltti (#348) üzenetére


Catcan
csendes tag

Akkor nem rakom fel a Kies-t...pedig már majdnem rámozdultam xD

(#350) zsoltti válasza Catcan (#349) üzenetére


zsoltti
senior tag

amúgy a sammobile.com-ról kk1 gyárit is lehet tölteni. Gondolom kj4es van rajta neked, nekem is az volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.