Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) babosmiki válasza Karma (#899) üzenetére


babosmiki
addikt

Semmit nem gondoltam és védtem,
csak segíteni akartam vagy megosztani a véleményem.
De inkább filózz csak tovább egyedül... :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#902) Karma válasza babosmiki (#901) üzenetére


Karma
félisten

Köszi, a 894-eshez hasonló hozzászólásoktól tényleg csak ideges leszek. Tervezve, ja persze.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#903) babosmiki válasza Karma (#902) üzenetére


babosmiki
addikt

Hát ha te már az ilyenektől is ideges leszel, hát akkor... :U ;]

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#904) Karma válasza babosmiki (#903) üzenetére


Karma
félisten

Jól van na, mostanában a Note az egyetlen nagy költségű vásárlásom, és a "fogd másképp" annyira nem vigasztal :P Majd a bivaly desktopommal forgathatom át a videókat, és majd megtanulom.

A kijelző minősége viszont még nem lefutott kör... Pedig ez az eszköz egy marha jó koncepció, minősége über, csak tele van Samsunggal. :( Kaptam az Omnia 7-től is szopatást bőven.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#905) WaterWave válasza Karma (#904) üzenetére


WaterWave
veterán

kijelzőt még meg kell rágni
én is kiváncsian várom a fejleményeket...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#906) Karma válasza WaterWave (#905) üzenetére


Karma
félisten

Scrollozás közben némely téglalap zöldre változik, igazi karácsonyi látvány :F Légyszi más Note tulaj is nyomjon rá és konfirmáljon vagy tagadjon.

“All nothings are not equal.”

(#907) Karma válasza Karma (#906) üzenetére


Karma
félisten

Szóval az eredeti probléma itt látható: [link]

Sajnos G+-ról elég nehéz ide áthozni a képet, így bocs a sok hozzászólásért.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#908) Kakumix válasza Karma (#907) üzenetére


Kakumix
senior tag

SGS-em van és ott sem látszik az első 3. De, esetleg vigasztal, hogy a monitoromon az első 10 nem látszik pedig úgy gondoltam egész jól van beállítva :)

szerk: az SGS-en a negyediktől viszont jól láthatóan világosodnak a négyzetek.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#909) Karma válasza Kakumix (#908) üzenetére


Karma
félisten

Nem az a baj, hogy az első három nem látszik, hanem az, hogy utána az összes brutálisan világos! A jobb oldalon van, hogy kb. hogy kéne kinéznie. Sajnos esti fényben már elfárad az N8, így a minőség nem a legjobb, de a fokozatosságnak (azaz bal oldalon ennek hiányának) át kell jönnie.

Nomeg hogy scrollozáskor átmegy zöldbe, szintén erős.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#910) oalex válasza Karma (#909) üzenetére


oalex
senior tag

Most őszinte legyen vagy tekintetes? :B

Sajnos a készülékedben van a hiba. Nekem teljesen jó a teszt. Ugyan úgy néz ki mint a nagy gép monitorán. Nagyon halvány és folyamatosan a világosodás. Nincs semmi hirtelen Ugrán.
Pontosabban úgy néz ki a mint az általad linkelt képen a jobb oldali (ami gondolom valami más készülék lehet mint a note-sz od)

Sajnálom. :(

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#911) Karma válasza oalex (#910) üzenetére


Karma
félisten

Őszinte légy, és akkor viszem vissza a telefont. Ha pénteken vettem, akkor a gyorsbolt a jobb cél, vagy a Samsung valamelyik (hol nem is szemetek Pesten?) szervize?

Szoftvertől nem függhet? Az enyém most az alap GINGERBREAD.XXKKA/XXKK5 baseband, ahogy a dobozból kivettem. Soha semmilyen telefonnal nem kellett szervizbe mennem, ez most teljesen új nekem :(

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#912) nggabi válasza Karma (#911) üzenetére


nggabi
nagyúr

Oktogon ;) (esetleg Westend)

"szenyor dzsíííí"

(#913) Karma válasza oalex (#910) üzenetére


Karma
félisten

Most érek éppen az XDA-n a Note screen issues című 47 oldalas topiknak, azért úgy tűnik nem egyedi a dolog, és hála a quality control hiányának, a mérték teljesen változó. Viszont elsősorban szoftveres probléma.

Supercurio írta, hogy a színkalibráció kész káosz, többen meg gammát méricskéltek és totál faszság jött ki.

Plusz megállapították, hogy a jobb sebességérzet okán sok gyári alkalmazás 16 bites színmélységet használ (látványos példa: számológép teteje, vagy a galéria), ezért is lehet ronda.

Szóval a szerviz még egy kicsit halasztódik, megvárom a Voodoo képernyőtuning appot első körben.

De azért ha van még Note tulaj egyáltalán, fel kéne mérni a helyzetet továbbra is :P

Apropó, a scrollozáskor zöldre változó kockák megjavultak, most már végig világosszürkék.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#914) Cyberpunk válasza Karma (#913) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kösz az infót azért én viszem szervizbe mert nekem pixelhiba is van azt meg nem birjuk elviselni. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#915) 8


8
senior tag

valahol ki lehet próbálni úgy hogy meg is fogdossa az ember?
esetleg valamelyik telenor üzletben?

MM-ben kivették a vitrinből de csak pár másodpercre tudtam tapogatni és le is volt merülve

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#916) Cyberpunk válasza 8 (#915) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egy Telenor üzletben nézd meg. Ki vannak állitva meg lehet nyomkodni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#917) ronson88 válasza 8 (#915) üzenetére


ronson88
tag

Speedshop, Saturn, ahol én láttam kiállítva kipróbálható darabokat.

(#918) 8


8
senior tag

kipróbáltam, számomra egyelőre nincs értelme ilyen nagy kijelzőnek úgyhogy nem tudott eléggé meggyőzni ahhoz hogy megvegyem

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#919) hippo0315


hippo0315
senior tag

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogyan lehet NOKIA E72-ről átimádkozni a névjegyzéket a NOTE-ra?,
A NOKIA-ból kimentett névjegyeket csak egyenként venné fel és 688 névnél kicsit macerás a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#920) Karma válasza hippo0315 (#919) üzenetére


Karma
félisten

A sok vcf fájlt össze tudod egyesíteni egyetlen fájllá, ha indítasz egy parancssort, és kiadod a következő parancsot:

copy *.vcf osszes.vcf

Ezzel a 688 névjegyből egyetlen nagy fájl lesz, amit elvileg egy menetben be is tudsz importálni, sőt ami még jobb, még a Google Contactsba is feltöltheted simán.

“All nothings are not equal.”

(#921) hippo0315 válasza Karma (#920) üzenetére


hippo0315
senior tag

Köszi, erre nem is gondoltam. THX

(#922) Cyberpunk válasza 8 (#918) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez ilyen nem mindenkinek jön be. Én ma akinek mutattam jó ha talán két ember mondta azt hogy bejön neki. A többi "hú de nagy tepsi, te tiszta hülye vagy" blablabla szöveggel jött. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#923) 8 válasza Cyberpunk (#922) üzenetére


8
senior tag

ja hát ha egyébként is telefont akarnék most venni mindenképpen, akkor esélyes lenne.
de egyelőre az x10 mini + ipod touch + ipad 3g combónak egyik részhalmazát sem látom praktikusnak kiváltani vele

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#924) Cyberpunk válasza 8 (#923) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát én meg pont ez miatt vettem Note-ot. Túl macerás volt a tablet + okostelefon felállás.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#925) babosmiki válasza Cyberpunk (#924) üzenetére


babosmiki
addikt

+1 ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#926) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Az emberek még az egér moziban gondolkodnak. Régen arra felé ment az irány hogy minél kisebb legyen a teló, ma minél nagyobb :) Én is azt kedvelem ezekben a teló-tablet kombóban hogy minden egyben van. Bár nekem 7'-os kijelzős készülékem van az is kifogástalanul használható a mindennapokban bluetooth-os headsettel. Hajrá nagy kijelző... :DD

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#927) pedrotakax válasza kazsmerlaca (#926) üzenetére


pedrotakax
csendes tag

Ez a lényeg Laca :)

(#928) nggabi válasza kazsmerlaca (#926) üzenetére


nggabi
nagyúr

+1 :))

csak azért gondolkodnak egérmoziban mert a sonimini jó áron van és jó hardverrel...

"szenyor dzsíííí"

(#929) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na már nincs Note-om. Helyette van egy tudom is én milyen gagyi Samsung csere készülékem.
Cserélnék csak felküldték véleményezésre. :U már rosszul kezdődik. :W

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#930) WaterWave válasza Cyberpunk (#929) üzenetére


WaterWave
veterán

pixelhibán nem tudom mit kell véleményezni, főleg ha nem 1 pixelről van szó...
vicc:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#931) Cyberpunk válasza WaterWave (#930) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez az hogy nem csak pixelhiba van hanem konkrétan sávosodik a kijelző. Bizonyos színű háttereknél elég jól láthatóan. Például a PH fórumon is eléggé szembetűnő. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#932) WaterWave válasza Cyberpunk (#931) üzenetére


WaterWave
veterán

cserélik, nem kell aggódni:)
csak ilyenkor okoskodnak:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#933) termon


termon
csendes tag

+1 vélemény: ma kaptam meg a telefont, és el vagyok ájulva
- a méretet teljesen eltalálták, zsebben, telefonálás és írás közben sem zavaró, nem értem amikor valaki azt hozza fel negatívumként h túl nagy, ha lötyög a lábad a cipőben, máskor vegyél kisebbet, 190 vagyok péklapát tenyérrel, és örülök h a samu gondol a magamfajtára is, akinek nem tetszik, annak xperia mini oszt csókolom, de én legalább normális méretben tudok netezni úgy, hogy nem kell táskát vinni a tabletnek
- aki beleköt a pentile mátrixba, annak gratulálok vagy a 8 dioptriás szemüvegéhez, vagy ahhoz h 3 centiről nézi a telefont, mert másképp nem látszik
- hardverileg ugyebár jelenleg nem nagyon van jobb, ez meg is látszik, minden azonnali, én még így is csodálkozok h 1 megapixelt ilyen gyorsan tud mozgatni (tökmind1 h pentile v nem), ájfónéknak üzenem h köszi, de azt a 0,1 nanomásodpercet megvárom :)
- a fényképezőgépnél jobbat telefonban még nem láttam, bár attól még lehet h van, de nem gyenge az biztos
- a hangminőség telefonáláskor első osztályú, kihangosítva átlagos, el kell fogadni h manapság nem gondolnak azokra akik szeretnek a budin ülve disturbed-öt hallgatni :)
- üzemidő: no comment, ideje ébredni másoknak is, mert sztem ekkora aksi simán beférne a többi telóba is
- stylus: aki gépen akar monalízát rajzolni, annak már úgyis megvan rá az eszköze, havernak felfirkantani h merre is menjen a kocsmába ez pont elég, igazából én nélküle is meglennék, de ha már van, legalább használható
- ár: én 220 euroért vettem szlovák orange-ban (az S2 280 ugyanilyen előfizetésselXD), és mivel megkaptam érte napjaink egyik legjobb telefonját és még egy kis tabletet is, ezért én boldogan fogom enni idén a mézeskalácsot, písz

[ Szerkesztve ]

(#934) bsanya


bsanya
aktív tag

Srácok szeretnék jelentkezni a klubba :C
Madarat lehet fogatni velem :K
Megvan a "kicsike" :DD
2.3.6
N7000XXKK5
Nem tudom mit kell még nézni rajta... asszem kivagyok teljesen :DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#935) Cyberpunk válasza bsanya (#934) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Grat és üdv köreinkben. Elsőnek nézd meg a kijelzőt nem e hibás.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#936) Apika


Apika
Közösségépítő

+1 :D

Nagyon megcsinálták! :K

(#937) bsanya válasza Cyberpunk (#935) üzenetére


bsanya
aktív tag

Nem látok rajta hibát, hogy lehet 100% biztonsággal ellenőrizni?

Xiaomi Mi 11i

(#938) Cyberpunk válasza bsanya (#937) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sehogy vagy észre veszed vagy nem. Én beszívtam, de remélem más nem jár így.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#939) bsanya


bsanya
aktív tag

Letöltöttem a SVOX nevű programot a marketből, mert azt hallottam ezzel meg lehet oldani, hogy híváskor kimondja a hívó nevét.
Telepítettem is, de hogyan tudom aktiválni, hogy valóban tegye is azt?

Xiaomi Mi 11i

(#940) nggabi válasza bsanya (#939) üzenetére


nggabi
nagyúr

beállítások > hangkimenet > szövegfelolvasó > itt alapértelmezettnek válaszd az svoxot és pipa a vezetés módra.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#941) Kakumix válasza bsanya (#939) üzenetére


Kakumix
senior tag

És kelleni fog még hozzá egy program, ami bejövő hívás esetén felolvastatja a nevet, számot.
pl. Voice Caller ID

Legyen szép napod!

(#942) nggabi válasza Kakumix (#941) üzenetére


nggabi
nagyúr

miért is kéne :F a vezetés mód kb ugyanez :)

"szenyor dzsíííí"

(#943) bsanya válasza nggabi (#942) üzenetére


bsanya
aktív tag

Meg tudom erősíteni, a Voice Caller ID nélkül is felolvassa/kimondja a nevet. (de a BT fülesemben már nem mondja, miért??? oda külön beállítás kell?) Rohadjon meg a Nokia azért a gyári/nem mókolt funkciója miatt :W

A Note lenyűgöző, az androidot még nagyon szoknom/gyakorolnom kell, de látok benne fantáziát :DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#944) Kakumix válasza nggabi (#942) üzenetére


Kakumix
senior tag

Passz, nem tudom mi lehet az a vezetési mód. Lehet azért, mert MIUI-t használok és azt is angolul. Végignéztem az összes beállítást, de semmi ilyet nem találtam.
Közben rákerestem, de a legközelebbi info annyi volt róla, hogy más sem találta, aki nem Samsung ROM-ot használ :)

Legyen szép napod!

(#945) nggabi válasza Kakumix (#944) üzenetére


nggabi
nagyúr

jaah h mijuáj :D na azt meg én nem használtam túl sokáig szal nem tudok neked erről nyilatkozni...

"szenyor dzsíííí"

(#946) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.
Azt szeretném kérdezni, hogy várható e valami drasztikus áresés Galaxy Note nál? érdemes e várni vele legalább újévig?
Nem vagyok benne biztos, hogy hosszú távon szeretnék használni egy ilyen mobilt ,de mindenképp szeretném megpróbálni és nem szeretnék bukni rajta.
Van valami várható áresés,vagy milyen árakra lehet számítani egy hónap múlva kb?

Bocs, tudom kicsit értelmetlen ez a hsz. de tényleg nem szeretnék bukni rajta.
Köszi,

(#947) babosmiki válasza DeathAdder (#946) üzenetére


babosmiki
addikt

Ha megveszed, nem vagyok biztos benne,
hogy nem fogod hosszú távon használni. ;)

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#948) WaterWave válasza DeathAdder (#946) üzenetére


WaterWave
veterán

hát rövid leszek...
most 162.000 Huf az ára 1 év garival amit nem ajánlok, 2 év garival még mindig 170k fölött

3-4 hete megkaptuk az első bóvli besorolást a 3 minősítő egyikétől, minap a másodikat...
itt a január, sztem január elsejétől 310-315ft al számoljuk az eurot, szépen az árak is efelé mozdulnak, ÉS ittvan a 27% os orbán áfánk..
tehát nem hogy csökken, még lehet növekszik is az ára, vagy stagnál, de hogy nem fog csökkeni drasztikusan, az 1000%

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#949) bsanya válasza WaterWave (#948) üzenetére


bsanya
aktív tag

Én 100-t fizettem rá az egy éves T-függő Nokia N8-ra. Szerintem jól vettem, az más kérdés, hogy itthon néztem meg tüzetesen a számlát (magánszemélytől vettem), amin 1 év garancia van feltüntetve :-((( (pedig van kis Samsungos garancia papírja), na de gyorsan regisztráltam a Samsung honlapján és így papírom van róla, hogy IMEI szám alapján 2014.02.13-ig van garancia a készülékemre :-)

A bluetooth-os kérdésemre tudjátok a választ?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#950) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Szuper.
Köszi a válaszokat, jó látni hogy átjöttek a SGS2 topikból ide jópáran :)
Akkor megveszem én is a készüléket, csak azt akartam hallani tőletek is, hogy nem várható árcsökkenés.
Végülis nincs konkurenciája ugyebár ebben (az új) kategóriában ,ezért nem is várható talán még hónapok múlva sem hogy esni fog az ára drasztikusan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.