Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) DarknessHope válasza danih (#49) üzenetére


DarknessHope
senior tag

bátyámnak van... pont olyan készülék kellene. csak egy galaxy note belsővel, v optimus 3D belsővel.

na mindegy... nem ecsetelem az álomkészülékem.

azért is ;]

oké 5" optikai zoomos xenon vakus qwerty bill. tokban

avagy egy kétszer olyan vastag galaxy note, hogy rendes méretű akkuja legyen és elférjen benne a xenon meg optika és hozzá egy ameo féle billentyűzetes tok. (billentyűben +akku,)
és bill világítás is legyen.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#152) Istwan válasza vulnrea (#149) üzenetére


Istwan
tag

Nem tom melyik hasonlitana a Note-ra ha valakinek ez elégitené ki az igényeit.
Mint a zöldségesnél:
- Kérek egy uborkát.
- Az nincs.... de van helyette paradicsom.!

[ Szerkesztve ]

(#153) petymeg


petymeg
addikt

úgy is lehet rajta jegyzetelni ha az ember letámasztja a kézfejét a kijelzőre, vagy az nem működik? én nem tudok úgy írni mint a videon, hogy csak a ceruza hegye ér a kijelzőhöz...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#154) zsoltti válasza Medley (#147) üzenetére


zsoltti
senior tag

[link] Legolcsóbb eddig

(#155) milanmylo válasza zsoltti (#154) üzenetére


milanmylo
aktív tag

"legolcsóbb" :DDD

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#156) lacacesc


lacacesc
tag

mondjuk ez érdekes!
a tesztben nagy fekete dobozban van minden máshol meg kisebb fehér dobozban!

Samsung Galaxy S3,Note 2 4Ever!

(#157) vulnrea válasza Istwan (#152) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Ezen mosolyogtam egyet én is :D

Azt kérdeztem, hogy esetleg kapható lesz valamikor... megértem, hogy nem lesz, de ettől még nekem ez a telefon tetszik és ilyet is fogok venni, csak akkor nem t-fos lesz :D

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#158) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
A Telenornál már meg lehet nézni, hogy mekkora?
Nekem is a DHD után nagyon tetszene, ha nem lenne ormótlanul nagy.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#159) vulnrea válasza jacis (#158) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Hivatalosan holnaptól lesz kapható.

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#160) agabe válasza Tin (#148) üzenetére


agabe
addikt

olcsobb hardverrel mar letezik a galaxy s wifi 5.0.
az ugyanezt tudja kb, csak a galaxy s hardvere van beleteve, es ahogy ma mas is irta gyengebb felbontasu kijelzovel.
pda- nak vagy mini tabletnek kivalo, de telefonnak mar tul nagy lenne az is, a note viszont meg nagyobb... hat max a 2 meter feletti kosarasok lapat kezeben nem mutat majd nagyon furan telefonalas kozben.
Pont az S wifi 5.0 miatt sztem semmi ertelme ennek a sokkal dragabb, de jobban nem hasznalhato kutyunek.

(#161) agabe válasza Tin (#148) üzenetére


agabe
addikt

a duplazast toroltem.

[ Szerkesztve ]

(#162) vulnrea válasza agabe (#161) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Létezik igen, csak az 1 GHz-es ez meg kétmagos 1,4 Ghz-es. A Galaxy S Wifivel, mint ahogy olvashatod is csak netezni lehet rajta, telefonálni nem tudtommal.

Én sem vagyok 2 méteres kosaras, egyszerűen tetszik a telefon, az egyik videóban a pasas is megjegyzi, hogy nem érdekli az emberek véleménye... engem sem érdekel, magamnak veszem meg, aki csak fikázni tudja, illetve sorolja a hibáit az egyszerűen csak irígy (tisztelet a kivételnek).

Egyébként nem sokkal nagyobb nála:

Galaxy S Wifi: 141.3 x 78.2 x 11.9 mm
Galaxy Note: 146.9 x 83 x 9.7 mm

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#163) agabe válasza vulnrea (#162) üzenetére


agabe
addikt

van iphone, van s2, es van s wifi 5.0 itthon.
gsm telefonkent a wifi 5.0 tenyleg nem hasznalhato, de hidd el kenyelmetlen a fogasa egy kezben (kezmerete valogathatja, de nincs kis kezem nekem sem) viszont netbongeszesre youtube-ra videokra a 3 kozul az a legidealisabb. Telefonnak
igazan az iphone merete az idealis, de az s2-est meg jobban szeretem az android miatt... szoval nincs tokeletes telefon, es csak a sajat tapasztalatom szerinti velemenyemet irtam, hogy ekkora meret mar nagy telefonnak.

(#164) babosmiki válasza vulnrea (#159) üzenetére


babosmiki
addikt

Tévedsz.
Ma voltam a telenornál, talán jövő héttől lesz. :((

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#165) Istwan válasza petymeg (#153) üzenetére


Istwan
tag

Én a kis Diamond-on ugy irtam. Persze nem a Háboru és békét.
Jegyzetelni, emlékeztetöt,... Az ember olyankor nem szépségre megy hanem gyors felfirkantásra ami elég sürün jol jön. Az adott helyzetben el is feletjük hogy megkell támasztani a kezünket...csak örülünk mint a vadgomba hogy tudunk hova irni.
Ennek a szerkezetnek szerintem csak a második funkcioja a telefonálás. Elsö az irás, rajz, emlékeztetö, net, ...

(#166) vulnrea válasza babosmiki (#164) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Hát mit is várhattunk... :F :D

Egyébként ez volt a hivatalos, függetlenül már lehet kapni.

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#167) vulnrea válasza agabe (#163) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Nekem az iPhone kicsinek bizonyúlt, főleg a kijelzője miatt, Galaxy S2 pedig az eddigi legiedálisabb telefonom volt, az egyik legjobb telefon amim valaha is volt, de lassan ideje váltanom egy Note-ra, csak megvárom míg fehérben is kapható lesz :)

Egyébként már fogtam a kezemben, kényelmes volt, zsebemben is jó volt hordani. jelenleg Galaxy Tab 10.1 van itthon, teljesen jó nincs vele bajom, csak ha elutazom valahova nem mindig olyan kényelmes azon netezni, legalábbis nekem.

Tökéletes telefon soha nem is lesz, mindíg lesz legalább egy telefonban olyan funkció ami vagy hiányzik belőle, vagy nem tetszik benne meg még sorolhatnám... :)

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#168) babosmiki válasza vulnrea (#167) üzenetére


babosmiki
addikt

Már én is megfogdoznám, de Győrben nincs sehol sem... :(((

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#169) jacis válasza vulnrea (#159) üzenetére


jacis
nagyúr

Vodánál is lesz? Tudsz valamit róla?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#170) vulnrea válasza jacis (#169) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Megkérdeztem egy ismerősömet, azt mondta ha minden igaz holnapra tud csak választ adni :)

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#171) Levin01


Levin01
őstag

Én simán elfogadnám a HTC Desire HD helyett.
Szerintem kifejezetten előnyös lenne a nagy és gyönyörű kijelző amikre én használnám:
- netezés (weboldalt megjeleníteni tuti jobb mint a mai 3,8-4,3as kijelzőkön)
- filmezés :)

Játékra nem tudom, hogy mennyire lenne alkalmas ezzel a felbontással. Nem hiszem, hogy sok game van ami ilyen felbontásra van írva.

(#172) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Ha én Samsung lennék, kiadnék egy kicsivel gyengébb hardveres, stylus nélküli verziót ugyanezzel a kijelzővel és akksival, 100-120 ezer körül. Az pont ideális lenne. Filmezni már elég jó, de mégis zsebre lehet vágni.

Igazából ha a Galaxy S Wifi 5.0 ban lenne gsm modul, nekem tuti az lenne az ideális mobil. (Mondjuk beszélek én 203 cm 130 kilóval aki a 7" es tabot is zsebre tudja rakni :D :D)

[ Szerkesztve ]

HTC = Help This Company

(#173) Silenzio


Silenzio
addikt

Az a fránya kézremegés... A Wave-emmel 3 órán keresztül rögzítettem esküvői videót, mégsem voltak benne ilyen bemozdulások. Ami duplán furcsa, mert iszonyú sokat iszom. Akkor biztos valami mutáns vagyok.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#174) BDave


BDave
őstag

Az azért gáz, hogy be van hirdetve, hogy november 4-től kapható lesz a Telenornál és sehol semmi. A Samsungék (Allee) nem tudják, hogy mikortól lesz kapható. "Prospektusunk sincs, hiszen még nem jelent meg a készülék és amíg nem jelent meg, addig nincs semmi." (Egy prospektus nem promóciós céllal jön létre?) Azt se tudták, hogy (elméletileg) a Telenortól meg lehet venni 4-től? Vagy inkább nem mondták, mert tudták, hogy úgysem lesz elérhető. :D Kicsit összevisszaság van a Samsungnál, de ez volt akkor is, amikor egy telefon oprendszerének frissességéről kérdeztem őket. Ettől függetlenül jó cuccokat készítenek és még mindig egy pozitív vállalat számomra.

(#175) sagit válasza BDave (#174) üzenetére


sagit
addikt

[link]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#176) BDave válasza sagit (#175) üzenetére


BDave
őstag

Hmm. Hol a fenébe olvastam én azt hogy 4-től kapható??? :W
Mindenesetre érdekes, hogy ezt a 8-ai infót nem tudják a cég alkalmazottai.

[ Szerkesztve ]

(#177) sagit válasza BDave (#176) üzenetére


sagit
addikt

hát én akármelyik mobilszolgáltatónál kérdeztem az ügyintézőktől kicsit komolyabbat általában megfeneklett a beszélgetés...

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#178) BDave válasza sagit (#177) üzenetére


BDave
őstag

:)) :K pontosan!

[ Szerkesztve ]

(#179) Istwan válasza sagit (#177) üzenetére


Istwan
tag

Az ügyintézök, a már meglévö készülékeket intézik: papir ide, aláirás oda, készülék kiad. Ennyi. Vagy csak ennyit biznak rájuk. :)

(#180) sagit válasza Istwan (#179) üzenetére


sagit
addikt

nekem tök8 de ha bemegyek valahová akkor nehogymár többet tudjak mint az ott dolgozó.. pedig én csak netről tudok informálódni :U .

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#181) Totheground válasza sagit (#180) üzenetére


Totheground
addikt

Pedig de. Az csak egy random ügyfélszolgálatos.

Az a legjobb, amikor valami szarozik, betelefonálsz a helpdeskre és kb világos, hogy a szerencsétlen, akit kifogsz, nem ért semmihez, csak nyomatja a scriptet. (Legutóbbi példa: Én.: nincs se kábeltv (analóg) se kábelnet, se semmi. HD.: próbálta újraindítani a modemet?) :W

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#182) ronson88


ronson88
tag

Ez az első hsz. a kütyüről. Szokni kell a gesztusokat, de kőnnyen tanulható. Lassan kiesik a kezemből, de egy élmény nyomkodni. UtolJára talán a SE P800 első kézbevétele volt ilyen élmény. Nem tudom siker lesz e, de egy biztos, megtanít olvashatôan írni..:)

(Régen éreztęm ennyire innovatívnak egy telefont )

(#183) zsoltti válasza ronson88 (#182) üzenetére


zsoltti
senior tag

engem "csak" a kijelzője, meg a teljesítménye érdekel, a stylust valószínű kihajítom mert nem fogom használni... :)

(#184) agabe válasza ronson88 (#182) üzenetére


agabe
addikt

grat hozza! :C
hasznalni tenyleg elmeny mindenfelere, de mint telefon hogy jon be a meret?

(#185) BDave válasza ronson88 (#182) üzenetére


BDave
őstag

Hol vásároltad meg?

(#186) BalanceR válasza ronson88 (#182) üzenetére


BalanceR
addikt

Grat! :C
Egy pár kér(d)és, ha már ottvan a kezedben:
A stylus működik más cuccal is, vagy csak a Note-tal?
Kell a stylusba elem?
Akku eddig hogy bírja?
Egy pár vele készített fotót fel tudsz dobni ide:Mobilos fotók?
:R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#187) ronson88 válasza zsoltti (#183) üzenetére


ronson88
tag

A kijelzője számomra lenyűgöző. Tavaly nyár óta használok iPhone 4-et, nos szerintem simán hozza azt a képminőséget, ráadásul 1,5x akkora méretben.

A teljesítménye szerintem nagyon rendben van, nem érzek érezhető akadozást a működésében, kivéve a gyári böngészőt, ahol a görgetésnél és a "klikkelésnél" érezhető némi gondolkodási idő. Ebben az i4 egyértelműen jobb.
Igaz az Opera böngészővel ez jelentősen javul, szóval nem zavaró.

A stylus érdekes kérdés. Lényegesen jobbnak tűnik számomra a használata, mint azt a tesztben írták, persze pár óra használat után még nem mernék állást foglalni.
Viszont a gyerekeimnek nagyon tetszik a cerka, gyakorlatilag csak ezzel kezelik ezt a tele...., vagy mit. Hamar elnevezték "tele-tabi"-nak. :)

[ Szerkesztve ]

(#188) ronson88 válasza agabe (#184) üzenetére


ronson88
tag

Mit mondjak, tényleg hatalmas . :)

Mivel megfeledkeztem róla, hogy ma munkanap van (mások viszont nem), így telefonálgatnom is kellett és azt kell mondjam tök használható. Persze nem egykezes telefon. Bejövő hívást felvenni, gond nélkül tudok egy kézzel (átlagos méretű "kompakt" figura vagyok), hívást kezdeményezni telefonkönyvből már nem.
Mivel ezt az i4-en is 2 kézzel tettem, számomra nem hoz sok változást.

Délben még elszaladtam néhány boltba kiegészítőkért motorral, nagyon kényelmesen belefért a nadrág zsebembe, nem hiszem hogy gond lenne a használata.

2 éve volt egy HTC-HD2-m, leginkább arra emlékeztet a mérete.

(#189) ronson88 válasza BalanceR (#186) üzenetére


ronson88
tag

1. Mintha erről írtak volna a tesztben, nem működik más készülékkel. Legalább is egy SE x10 mini Pro-val biztos, azzal próbáltuk.
2. Úgy tudom nincs benne.
3. Folyamatos 5 óra használat (ha nem én nyomkodom, a gyerekeim felváltva rajzolgatnak vele, vagy tolják végig az Angry Birds pályákat) ment le 20%-ra az akksi töltöttsége.
4. Majd igen. :D

(#190) ronson88 válasza BDave (#185) üzenetére


ronson88
tag

Partnerogsm, hivatalos magyar garancia levéllel, magyar nyelvű használati utasítással.

Szóval jövő héten tuti elkezdik forgalmazni a boltokban.

(#191) BalanceR válasza ronson88 (#189) üzenetére


BalanceR
addikt

:R :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#192) babosmiki válasza ronson88 (#188) üzenetére


babosmiki
addikt

Gratula!
Van esély az egykezes sms írásra?
Hogy szól a hangszórója?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#193) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Az NFChez azt írták hogy opcionális. Az mit jelent, a pultnál kell kérni bele? :))

(#194) ronson88 válasza babosmiki (#192) üzenetére


ronson88
tag

Szerintem kizárt. Az üzenet küldő alkalmazást még megnyitom, de a címzettett már nem érem el. Valamint az "a" betűt sem.
Hangszóró szerintem tök átlag.

(#195) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Szeretnék egy képet ahol egymás mellett van a Galaxy Mini, a Galaxy S, a Galaxy S II, a Galaxy Note, a Galaxy Tab és a Galaxy Tab 10.1 :DD

HTC = Help This Company

(#196) ROBOTER válasza Darellus92 (#195) üzenetére


ROBOTER
addikt

samsung.com + photoshop

(#197) zsoltti válasza Sanraith (#193) üzenetére


zsoltti
senior tag

Az aksiban van az nfc, de alaplból olyan aksi jár hozzá, ami nem tudja. Én szerintem.

(#198) BalanceR válasza Sanraith (#193) üzenetére


BalanceR
addikt

A hátlapban van az antenna, meg a modul egy része.......

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#199) zsoltti válasza BalanceR (#198) üzenetére


zsoltti
senior tag

[link] Csak ebből gondoltam.

(#200) BalanceR válasza zsoltti (#199) üzenetére


BalanceR
addikt

Jogos,de ők is csak azt írták, ott lehet, de szerintem elég hülyén nézne az ki, hogy pótakksit teszel a telóba, és bukod az NFC-t...
A NexuxS ben is a hátlapban van, látni is...
Illetve a Note hátulján is van 3 kis fém pöcök ,ami a backcoverhez illeszkedik...
Ott a kis genyó!

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.