Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) ronson88 válasza WaterWave (#250) üzenetére


ronson88
tag

Sajna nem szeretem tokban tartani. Szerintem tényleg az lehet, hogy túl könnyen benyomhatóak ezek a gombok. S2 még nem volt a kezemben, valószínűleg ott jobban oldották meg.

(#252) WaterWave válasza ronson88 (#251) üzenetére


WaterWave
veterán

én se szeretem tokban, de ez annyira ráolvad a telefonra, hogy teljesen korrekt, nem beszélve védi is
ha netán megválnál tőle szóljál:)))

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#253) babosmiki válasza ronson88 (#248) üzenetére


babosmiki
addikt

4. Tedd fel a WidgetLocker nevű képernyőzár programot,
és azt teszel ki a lezárt képernyőre amit csak akarsz.

Gyanítom, hogy ezzel az appal a BT kihangosítós problémád is megszűnik.

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#254) ronson88 válasza WaterWave (#252) üzenetére


ronson88
tag

Valószínűbb, hogy az iPhone kerül eladósorba :)

(#255) ronson88 válasza babosmiki (#253) üzenetére


ronson88
tag

Köszönöm az ötletet, teszek vele egy próbát.

(#256) aggleány válasza ronson88 (#248) üzenetére


aggleány
addikt

Ha továbbra is fennáll az érintőgombos probléma, érdemes lenne csinálni egy Factory Resetet, az időnként megoldja. Ha nem, akkor én vinném szervizbe.

A hangerő és a bekapcsoló gomb engem is idegesít SGS II-n, néha nekem is egyszerre sikerül őket megnyomni. Nem értem, hogy miért nem tették az egyiket kicsit lejjebb.

Milyen a Note? Hogy tetszik? (A hibáktól eltekintve.)

(#257) ronson88 válasza babosmiki (#253) üzenetére


ronson88
tag

Szuper, működik. Köszönöm. :R

(Már csak arra kéne rávennem azt a WidgetLocker-t, hogy a Home gomb ne tudja feloldani a lezárt képernyőt, csak a csúszka. :( )

(#258) zsoltti válasza ronson88 (#257) üzenetére


zsoltti
senior tag

Csornán a tescó parkolóba 20:00ig kilehet kérni a hipernet bemutatónál a note -ot, de csak a tabot ismerik. Azt se tudták mire való a kis gomb a pálcán ln mondtam meg nekik. Amúgy jó cucc, örülök hogy meg rendeltem :)

[ Szerkesztve ]

(#259) ronson88 válasza ronson88 (#257) üzenetére


ronson88
tag

Közben megoldódott.

(#260) milanmylo


milanmylo
aktív tag

Na ma megnyomkodtam Mammut telenorban a telefont. Valahogy nem nyűgözött le. A böngésző szupergyors, gépelni marha egyszerű rajta, hatalmasak a gombok. A ceruza nem volt benne a telefonban sajnos, nem is nagyon akartam szőrözni így nem kértem ki. Ami nem tetszett: Folyamatos "röcögés" A menübe lépés, az összecsípés mindig egy picit akadozik. Nincs meg az a "préium smoothság". Marha jó rajzoló progik vannak rá, gyorsan lekaptam párat samsung appsról, simán ujjal is tök jópofákat lehet rajzolni.

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#261) engine88 válasza milanmylo (#260) üzenetére


engine88
aktív tag

Én elfelejtettem ma meló után beugrani kipróbálni, majd holnap.

Egyébként mindenki a rajz funkciót hype-olja, nem azért veszem a telefont hogy lehessen rajta rajzolni. Engem pl a 5,3" fogott meg, de sokaknak ezért felejtős a teló, mert féltégla..

Még mindig vacilálok S2 és Note között.. Valami összehasonlítás található a neten?

(#262) milanmylo válasza engine88 (#261) üzenetére


milanmylo
aktív tag

Engem elsőre elrémisztett a méret. Tényleg nagyon durván mutat fül mellett. Ez akkora méret, hogy fölösleges emellé tablet szerintem. Ami pozitív, hogy simán átértem. Noti bar is bőven elérhető, de tény, hogy átlósan a felső sarok már elérhetetlen.

[ Szerkesztve ]

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#263) babosmiki válasza milanmylo (#260) üzenetére


babosmiki
addikt

Hát amit én nyomkodtam az nagyon nem akadozott,
szépen folyamatosan tette a dolgát. :U

#259: Magyar verziót szedtél le?

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#264) zsoltti


zsoltti
senior tag

[link] note akkú, vs nfc akkú, ha a note-ba is van 4 pólus, akkor már 100% hogy az akkú lesz az opcionális nfc ...

(#265) joey04


joey04
titán

ekkora méretnél 285 PPI-s sűrűséget jelent. Az iPhone 4(S) ugyebár 326 PPI-t nyújt, de a Galaxy S II 218 PPI-s értékénél ez a közel 300-as érték azért jobb, magyarán a Galaxy Note élesebb képet ad, mint bármelyik korábbi Samsung készülék.
sajnos nem, mivel a pentile miatt igazából csak 190 PPI-ről beszélhetünk. Persze sokaknak ez is elég lehet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#266) TwentySix válasza zsoltti (#264) üzenetére


TwentySix
aktív tag

Megneztem, csak 3 polus van a Note-ban, szoval ez nem muxik..... sajnos.

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#270) sagit válasza Tin (#269) üzenetére


sagit
addikt

lényegtelen, neki 3,5" kell retina diszpléjjel

persze sokaknak ez a kis méret is elég lehet

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#272) bsanya válasza Tin (#271) üzenetére


bsanya
aktív tag

Jó napot, ez tényleg a Galaxy Note fóruma, jó helyen járok? :D :DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#273) WaterWave válasza bsanya (#272) üzenetére


WaterWave
veterán

jó helyen jársz

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#274) bsanya válasza WaterWave (#273) üzenetére


bsanya
aktív tag

Köszönöm, hogy megerősítettél hitemben :D
Tin, és az előtte szólók "hitvitájából" nem volt egyértelmű számomra, hogy most a "Samsung vs. iPhone" fórumban vagyok-e, vagy a "mekkora és milyen felbontású kijelző legyen a telóban" fórumban, vagy a Galaxy Note-éban :R :)) :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#275) CHIPman válasza joey04 (#265) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Én őgy szoktam telefont vásárolni, hogy bemegyek a T-hez, viszek egy mérőszalagot, a telefon képernyőjének sarkában kijelölök egy 1"x1"-es négyzetet, és egyenként megszámolom a pixeleket. Ha több, mint 200, akkor jó lesz. A pixel per inch pedig pixelekben van meghatározva, nem subpixelekben, márpedig a pixelek száma 1280*800, és nem a 2/3-a. ;)

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#276) joey04 válasza CHIPman (#275) üzenetére


joey04
titán

az te vagy.

A normál pixel/inch számítás szerint a Note-nál egészen magas érték 285 ppi jön ki, de a pentile technológiából adódó hiányosságok miatt ez valójában csak 190 ppi-t jelent.
én meg így gondolom. téma lezárva. azt már nem tisztem eldönteni, hogy ez kinek elég, kinek nem. csak a tesztben van félrevezető információ. ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#277) WaterWave válasza bsanya (#274) üzenetére


WaterWave
veterán

nincs mit:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#278) zsoltti válasza Tin (#269) üzenetére


zsoltti
senior tag

:C :W

(#279) zsoltti válasza TwentySix (#266) üzenetére


zsoltti
senior tag

[link] vmi usbvel csatolható kütyüvel tud majd nfc t

(#281) PH-User válasza akishamis (#10) üzenetére


PH-User
addikt

S a tablettel lehet telefonálni? :U

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#282) babosmiki válasza Tin (#271) üzenetére


babosmiki
addikt

Azért nem kéne ennyire ugrani, torkollni!
Csak a véleményét mondta, és azt itt is megteheti. :U

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#284) zsoltti válasza rep3at (#283) üzenetére


zsoltti
senior tag

Megjött a második jelentkező is :C :W

(#285) engine88


engine88
aktív tag

Bementem ma egy üzletbe, ki volt rakva egymás mellé a SGS2 és a Note.

Hát bruális a Note mérete :D Kipróbáltam melyik a gyorsabb, egyszer egyik másszor meg a másik hozta be gyorsabban a lapokat, menüket.

Filózok még hogy melyiket vegyem.

A Note qrva drága még, de ha megveszem SGS2t, és február fele jön az SGS3, akkor meg már cserélném le SGS2-t..

(#287) engine88


engine88
aktív tag

Egy szolgáltatónál havi 12.000-ért el lehet vinni a telót ingyen, és havonta kapok 1000perc akárhova, 3000sms és 750MB mobilnet. 2 éves hűségnyilatkozat.
Szerintetek éri?

Kártyfüggetlenül pedig ~190.000Ft

[ Szerkesztve ]

(#288) B1T3 válasza engine88 (#287) üzenetére


B1T3
addikt

Ha ki tudod (és ki is szeretnéd) használni a havidíjat, emellett tetszik is a telefon, akkor persze, simán.

(#289) babosmiki válasza engine88 (#287) üzenetére


babosmiki
addikt

Melyik is az?
Már nem csak a telenor nyomja?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#290) CHIPman válasza engine88 (#287) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ha 3000Ft-nál drágább az előfizetésed, amit a függetlenhez használnál, akkor megéri.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#291) engine88 válasza B1T3 (#288) üzenetére


engine88
aktív tag

Egyáltalán nem használnám ki a havidíjat, max havi 100perc, 50sms. Mobilnet az oké jóljönne. Telefon az nagyon tetszik.
Orange UK hálózat.

(#292) babosmiki


babosmiki
addikt

Meg jött fehérben is! [link]
Szerintem szép, és így talán még kisebbnek is tűnik!
Majdnem megértettem mit mond a bácsi a videóban! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#293) Bling95 válasza engine88 (#291) üzenetére


Bling95
őstag

akkor viszont feleslegesen fizetnél olyan sok havidíjat szóval pont ugyanúgy sokat fizetsz be... csak akkor éri meg ha ki is használod

(#294) llaszlo válasza Tin (#286) üzenetére


llaszlo
veterán

Gondolom már több apple terméket is kipróbáltál és tartósan használtad majd ezek után írtad ezt le. Ha mégsem és ezt tartom valószínűbbnek akkor meg nulla a hitelességed. Amit meg írtál enyhén szólva is bunkó, felháborító és sokak számára sértő. No comment.
Sokkal több droidos troll van az apple topicokban, mint fordítva. Nekem meg ebből van már elegem és nem csak nekem.

Ez a telefon bazi nagy. Én sok értelmét nem látom. Bár egy szintnek meg rétegnek biztos megfelel. Biztos vagyok benne, hogy nem lesz túl kelendő, főleg mert ekkora nagy tepsi. Szerintem ezzel a Samsung már elvetette a súlykot. Jó mondjuk nekem a 3.7" is elég.
Azt meg külön nem értem, hogy a stylust miért csinálták ennyire gagyira. Ha már van hozzá akkor legalább normális lenne.

[ Szerkesztve ]

(#295) WaterWave válasza llaszlo (#294) üzenetére


WaterWave
veterán

"Szerintem ezzel a Samsung már elvetette a súlykot."

azért kiröhöghetlek?
hülye ember számára is világos, hogy a samsungnak még ez is belefér, hisz ez a note csak egy kisérleti cucc...
azért csinálták, hogy meggyőződjenek arról, hogy ez az út vajon járható-e és ha igen mennyire...
ha buknak vele is belefér... ha meg bejön akkor nincs miről beszélni...

tehát ha te a burzsuj meg metrosexuális jelzőkért fel vagy háborodva, nem tudom jogosan-e de legyen, adok neked igazat, akkor én meg azon vagyok felháborodva, hogy olyan baromságokat írsz hogy viszket a tenyerem...

kutyát macskát nem érdekel, hogy ez a telefon mekkora, hogy lehet-e vele egy kézzel vagy két kézzel sms-t irni, kit érdekel?
amire készült, arra elvégzi 100%-osan a feladatát? EL.
PONT

"Azt meg külön nem értem, hogy a stylust miért csinálták ennyire gagyira. Ha már van hozzá akkor legalább normális lenne."
Gondolom mint te fikázod hogy "gondolom volt iphone a kezedben" , itt meg én gondolom hogy volt s-pen a kezedben...
mert szerintem köszönőviszonyban sincs azzal a dologgal, hogy végtére is hogy is működik a stylust, és hogy miként, és hogy végzi el a feladatát ( nem nem a teszt leírásból, hanem valós körlmények között)

Majd ha kipróbálod te is, akkor jöhetsz az almáddal osztani az észt
puszi

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#296) llaszlo válasza WaterWave (#295) üzenetére


llaszlo
veterán

Az iPhone-nak mióta van 3.7"-os kijelzője??? Legalább tájékozódnál mielőtt kiröhögsz meg személyeskedsz. Én leírtam a véleményem csak te nem vagy képes feldolgozni. Ez téged minősít nem engem.

[ Szerkesztve ]

(#299) #65675776


#65675776
törölt tag

Kéretik némileg nyugodtabban, nem vérre menően venni a más szemszögből érkező véleményeket! Mindenkire vonatkozik!

(#300) llaszlo válasza CHIPman (#297) üzenetére


llaszlo
veterán

.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.