Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22201) sanyikk


sanyikk
tag

Az 4.4.. androiddal nem merül jobban a telefon mint 4.2.1-el?

Korábban volt fent Omni és nekem akkor nagyon merülősnek tünt. Szívesen kpróbálnék valami újabbat, ha ajánlana valki egy jó üzemidejű Romot.

(#22202) phanze válasza sanyikk (#22201) üzenetére


phanze
aktív tag

Én a legfrissebb c romot tettem fel az jolbirta de én vissza tettem a gyárit én majd android l t teszem fel!:)

(#22203) sanyikk válasza phanze (#22202) üzenetére


sanyikk
tag

Most az Aryanod V7-et használom, ami egyébként ízléses szerintem. A V8-ra frissítettem volna, de megszünt sajna.

(#22204) KTTech


KTTech
veterán

Kipróbáltam a Dirty Unicorn mai, stabil változatát (az Asylum Omni már többé nem frissül, és bugzott is az utolsó, így kapott egy Factory-t a teló). Eddig pozitív a dolog, ami külön tetszik, hogy megeszi a CM-es témákat, így ismét nagyon jól néz ki a teló :D (Cobalt-ot kedvelem)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22205) sanyikk válasza KTTech (#22204) üzenetére


sanyikk
tag

Dirty Unicorn-ra dobnál egy letöltési linket?

Köszönöm!

(#22206) KTTech válasza sanyikk (#22205) üzenetére


KTTech
veterán

Íme, az XDA (Asylum) Team D.I.R.T. DU topic, első hsz-ben a linkek.

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22207) sanyikk válasza KTTech (#22206) üzenetére


sanyikk
tag

Köszönöm!

(#22208) #68216320


#68216320
törölt tag

Megmaradt a Note gyari doboza es egy bontatlan folia, amit mar nem tudok mire hasznalni. Utobbit meg egy helyszini szerviz alkalmaval kaptam ajandekba. Ha valakinek kell es eljon erte Kaposztasmegyerre szivesen odaadom neki. Priviben a tobbit.

(#22209) phanze válasza sanyikk (#22203) üzenetére


phanze
aktív tag

Majd lehet feldobom egyszer még android l elött.:)

(#22212) SteveJobs válasza beloadjoker (#22189) üzenetére


SteveJobs
őstag

Szia!
azzal a módszerrel amit leírtál felment a root. meg is köszönöm .
Viszont megjelent egy sárga háromszög bekapcsoláskor a telefonon . Azt , hogyan tudnám eltüntetni onnan ?
Válaszodat előre is köszönöm .

(#22213) beloadjoker válasza SteveJobs (#22212) üzenetére


beloadjoker
őstag

Triangle away nevű programmal azt hiszem azzal el tudod tüntetni

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#22214) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Sziasztok!
Böngészőben megkeresem a youtubot elindíttok egy videót hang van kép nincs ez miért van?
Válaszotokat előre is köszönöm :)

(#22215) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Sziasztok. Tudnátok abban segíteni,hogy hogy kell beállítani a hogy hanggal jelezzen ha e-mail jön. Mindent beállítotunk de nem szól. Screenshotokat küldjetek. Köszi.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#22216) -juc- válasza Csarli85 (#22215) üzenetére


-juc-
aktív tag

A Médiatárolón keresztül választottátok ki a hangot?
Korábban jártam úgy, hogy valamelyik fájlkezelőn keresztül próbálkoztam, mert sikerült véletlenül alapértelmezetté tenni a hangválasztáshoz, de utána a telefon meg sem nyekkent.

(#22217) SteveJobs válasza -juc- (#22216) üzenetére


SteveJobs
őstag

Nekem 4.1.2-őn a lejàtszòbòl is be tudom àllìtani.

(#22218) -juc- válasza SteveJobs (#22217) üzenetére


-juc-
aktív tag

Ez szuper, csakhogy Csarli85 azt írta, hogy "mindent beállítottunk, de nem működik". Nekem meg eszembe jutott, hogy volt olyan, hogy ettől nem működött. Egy percig nem állítottam, hogy tuti ez a baj, csak felvetettem, mint lehetőséget...

(#22219) SteveJobs válasza KTTech (#22206) üzenetére


SteveJobs
őstag

Feltettem ezt a romot a paranoidot is de nem hajlandó beindulni egyik-se !!!! :O :O
Valaki segítene,hogy mit rontottam el? :( :( :(

(#22220) KTTech válasza SteveJobs (#22219) üzenetére


KTTech
veterán

Hogyan tetted fel? Gyári ROM -> CWM-es kernel -> RAW Kitkat kernel+CWM -> DU/Omni 4.4 ROM install?
Ha nem, nem fog menni (persze Factory Reset is kell a ROM felrakása előtt).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22221) SteveJobs válasza KTTech (#22220) üzenetére


SteveJobs
őstag

így csináltam én is , de most az Asylum ROM van fent csak az a baj h 4.4.2 a legutolsó amit találtam rá . erre nincs frissebb ?? A telefont ki be kapcsoltam miért tűnt el az Asylum rom témája mittől lehet ez ?

(#22222) KTTech válasza SteveJobs (#22221) üzenetére


KTTech
veterán

Az Asylum csinálja a DU-t is, viszont pont azért nem folytatták az Omni-t, mivel nem frissítették rendesen.

A téma nem tudom miért tűnt el, nálam nem volt ilyen gond anno.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22223) SteveJobs válasza KTTech (#22222) üzenetére


SteveJobs
őstag

Köszönöm a választ.
Végül is melyik romot ajánlod ha már itt tartunk?

(#22224) KTTech válasza SteveJobs (#22223) üzenetére


KTTech
veterán

Jelenleg a Chasmodo féle Asylum DU-t használom (mai build megy fel éppen, eddig a 7.9 stable volt majdnem 1 hónapig, utoljára 1 hetet bírt a teló újraindítás nélkül, persze töltögetve) egy CM11-es skinnel. Bevált ez a vonal nálam... de ízlések és pofonok, a Liquidsmooth verzió is ígéretesnek néz ki.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22225) SteveJobs válasza KTTech (#22224) üzenetére


SteveJobs
őstag

Na felment a Du eddig kurva jó.Gyors mint a barom.Az akku időre leszek majd kiváncsi.
Nagyon Köszi a válaszokat.Remélem még tudunk majd beszélni.
Szia!

(#22226) werna4


werna4
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy tud e valaki olyan boltot, ahol gyártói garanciával árulják a Note-3at. Mindenhol csak forgalmazói garanciát látok, illetve, ha csak ez utóbbi lehetőség van a beszerzésre, tud e valaki olyan boltot ajánlani, ahol nyugodt szívvel meg lehet venni a készüléket akár forgalmazói garanciával is (nem baj persze ha árban is kedvező :) )?

Köszi előre is :)

(#22227) werna4


werna4
csendes tag

Bocsánat Mindenkitől, most látom csak, hogy kicsit eltévedtem az előző hozzászolásommal a topicot illetően...

(#22228) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Valaki még néha be néz ide?

(#22229) KTTech válasza SteveJobs (#22228) üzenetére


KTTech
veterán

Igen, ha van idő rá... de nincs nagyon új a nap alatt :)

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22230) SteveJobs válasza KTTech (#22229) üzenetére


SteveJobs
őstag

Használom ezt a romot amit múltkor linkeltél azóta használom teljesen jó!
Bár frissítést még nem láttam. :F

(#22231) KTTech válasza SteveJobs (#22230) üzenetére


KTTech
veterán

Pedig van napi testbuild belőle a G+-on.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22232) SteveJobs válasza KTTech (#22231) üzenetére


SteveJobs
őstag

Ok. Köszi az infót.

(#22233) sanyikk


sanyikk
tag

Szia!

Én naponta (akár többször is) benézek a fórumba. Persze mozgás az valóban nem sok.

(#22234) sanyikk


sanyikk
tag

Én már cserében godolkozom az év végén.

Note 3 ha összejön...

(#22235) SteveJobs válasza sanyikk (#22234) üzenetére


SteveJobs
őstag

Hajrá.

(#22236) tasnadi3 válasza SteveJobs (#22235) üzenetére


tasnadi3
tag

Üdv mindenkinek egy kis segítséget szeretnék kérni . Van egy 2 hónapja vásárolt N7000-es készülékem ami rootolva van , és valahogy az ics nem jött be mert van egy két dolog amit nem tudok állítani, és a 16 Gb-os belső memóriából csak 11Gb érhető el és az állapotsort se nagyon tudom húzni jobbra , se vissza balra , pedig faternak is ilyen készüléke , van neki 16 Gb érhető el , és az állapot sort neki lehet húzogatni, és MHl kábelel se tudok csatlakozni a tv-hez . De még a másik dolog ami idegesít hogy ha a laptopra akarok csatlakozni , az se olyan egyszerű mert azt meg az egyebekből, és onnan is csak az usb beállításokból tudok csatlakozni a géphez. Na ezért szeretném én le cserélni a rendszert rajta .

és ez fút rajta
Android verzio :

4.0.4

Alapsáv verziója :
N7000XXXLR

Kernelverzió:
3.0.15-n7000XXXRI-CL811902
dpi@DELL167#3
SMP PREEMPT Wed jul 11 20:4:41 KST 2012

Build száma

IMM76D.XXLI

Amit viszont fel szeretnék rá rakni az viszont ez

http://rootgalaxynote.com/galaxy-note-roms/asylum-omni-rom-with-android-4-4-2-kitkat-for-galaxy-note-gt-n7000/

ebben szeretnék segítséget kérni , mert ez lesz az első telefon amit így csinálnák meg

Skype elérhetőség tasnadi666
A segitséget nagyon szépen meg köszönőm mindenkitől

(#22237) SteveJobs válasza tasnadi3 (#22236) üzenetére


SteveJobs
őstag

Este írok

(#22238) tasnadi3 válasza SteveJobs (#22237) üzenetére


tasnadi3
tag

rendben köszi

(#22239) SteveJobs válasza tasnadi3 (#22238) üzenetére


SteveJobs
őstag

Szóval .

A telefont teljesen előröl kell telepíteni.
Odinnal felrakni a megfelelő gyári romot : sammobile.com - ról tudod beszerezni .
ha ez megvan én be is indul a telefon , akkor mehet rá a root amit ha googlera beütöd kidobja .
Fontos , hogyy root után írd be a build számot is mert nem mindegy milyent teszel fel .
Ezt szintén Odinból tudod megcsinálni illetve recoveryből .
Ha felment a root akkor menj erre az oldalra :

http://rootgalaxynote.com/galaxy-note-recovery/how-to-install-android-4-4-kitkat-rom-on-galaxy-note-gt-n7000/

itt le van írva a pontos menete a ROM telepítésének , annyi különbséggel , hogy te Asylum ROM-ot telepítesz fel .

Jó munkát és kitartást hozzá . :DD

(#22240) tasnadi3 válasza SteveJobs (#22239) üzenetére


tasnadi3
tag

ez sajna ez igy nekem nagyon magas esetleg valami egyszerubb megoldás angolul meg nem tudok es ezert kerek segitseget a fel rakasaban

(#22241) SteveJobs válasza tasnadi3 (#22240) üzenetére


SteveJobs
őstag

ennél egyszerűbben nem tudom elmagyarázni .
De a link amit küldtél mindent trartalmaz . Van videó is hozzá tehát angol tudás se kell nagyon ahhoz , hogy megtudd csinálni . Lépésről lépésre megvan adva minden , mit , hogyan kell csinálni .

Megjegyzés : Helyedben nem Note - al kezdenék mert alapból macerásabb a root csere rajta mint egy Galaxy-n például .

(#22242) tasnadi3 válasza SteveJobs (#22241) üzenetére


tasnadi3
tag

sajnos galaxym nincsen ez az egy telom van galaxy meg nem kell

(#22243) tasnadi3 válasza tasnadi3 (#22242) üzenetére


tasnadi3
tag

A segítséget nagyon szépen köszönöm odáig el jutottam hogy újra raktam a készüléket, és rootoltam , és a többit hogyan tudom fel rakni rá a kit kat 4.4-et ebbe az egybe kérnék szépen még segítséget !!

(#22244) SteveJobs válasza tasnadi3 (#22243) üzenetére


SteveJobs
őstag

ha megvan akkor a következő a teendő .

Odinból ezt :

http://goo.im/devs/philz_touch/CWM_Advanced_Edition/n7000_cm-11.0/philz_touch_6.07.9-n7000.tar.md5

kell feltelepíteni . Menni-e kell . Ha nem akkor holnap még írni fogok .

Ha sikerült akkor újra indítod a telefont és a felrakni kívánt ROM-ot és a Gapps-ot felmásolod a telefonmemóriába .

Recovery-be belépsz (Bekapcsoló gomb+hangerő fel+Menü gomb) .
Bejön egy menü mint itt :

http://www.trueandroid.com/2014/01/install-cwm-6045-advance-edition-on_4499.html

Install zip-be bemész és ott Choose zip from sdcard. Megkeresed a ROM-ot és telepíted .Utánna pedig a Gapps-ot rakod fel .

És így fent kell lennie. Ha mégse írj nyugodtan hol akadtál . És majd írok és próbálok segíteni .
(Nekem is harmadszorra sikerült , mert a Note elég vicces dolog ) Sok Sikert! :DD

De gondold meg a DU Asylum-ot mert nálam napi 2x ujra indul.

[ Szerkesztve ]

(#22245) tasnadi3 válasza SteveJobs (#22244) üzenetére


tasnadi3
tag

Es mit ajanlanal helyete ami nem indul ujra napi 2x sajna majd csak holnap lesz idom vele foglalkozni mert megyek dolgozni

(#22246) tasnadi3 válasza tasnadi3 (#22245) üzenetére


tasnadi3
tag

sajnos ez az odinos dolog sehogy se akar össze jönni ID:COM nem nagyon akar kékre villanni

(#22247) tasnadi3 válasza tasnadi3 (#22246) üzenetére


tasnadi3
tag

most sikerült kékre villannia de erre meg fail lett a cucc ez vajon mitől lehet ?

(#22248) tasnadi3 válasza tasnadi3 (#22247) üzenetére


tasnadi3
tag

Próbáltam ma is utána olvasni de semmit nem találtam , valakinek van valami ötlete , hogy merre induljak el vele ?

(#22249) nggabi válasza tasnadi3 (#22247) üzenetére


nggabi
nagyúr

másik kábel, másik gép, romot újra töltsd le.

egyébként lehet flash hiba is (belső memória).

"szenyor dzsíííí"

(#22250) tasnadi3 válasza nggabi (#22249) üzenetére


tasnadi3
tag

Másik gép nincs, de nem is gyári kábelt használok, es azt hogy erted hogy flash hiba?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.