Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22351) KTTech válasza phanze (#22349) üzenetére


KTTech
veterán

Az előző HSZ-ben félreolvastam :) De elég erős versenyző nálam a Neo :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22352) maximilian4


maximilian4
addikt

Nosztálgiáztam egy kicsit és elolvastam többek között a note 1 tesztjét is. Most 2014 végén érdekes volt olvasni a telefon értékelését. :D (Az utolsó mondat adja a legjobban. XD)
Idézem:
"Mindezt azonban egy olyan méretben tették meg, amit nem tudunk értelmezni, egyszerűen nem látjuk azt, hogy kinek lenne szüksége Galaxy Note-ra..."
"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

Epic fail. :D

Maxi

(#22353) Tippmix46 válasza maximilian4 (#22352) üzenetére


Tippmix46
senior tag

"értenek hozzá" :W

szerintetek ez lehetetlen Note1re?
[link]

(#22354) KTTech válasza Tippmix46 (#22353) üzenetére


KTTech
veterán

Valószínűtlen, hogy bárki is megcsinálja...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22355) lowzor


lowzor
veterán

TW-ben azt a widget előhúzó pöcköt hogy lehet eltűntetni, ha előjön?

(#22356) agoka07


agoka07
senior tag

Üdvözlet.
A tegnap beruháztam egy ilyen készülékre 4.1.2-es rendszerrel. A kérdésem az az, hogy normális, hogy reggel 7-kor kivettem a töltőből és most közel 3 órával későbben, pár SMS megírása után, 80%-on van az akkumulátor?

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#22357) KTTech válasza agoka07 (#22356) üzenetére


KTTech
veterán

Attól függ... lehet normális, ha mellette sokat ment a kijelző valamiért... de így nem nagyon lehet megmondani. Nálam öreg akkuval jó, ha 1.5 óra SoT összejön, auto fényerővel.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22358) fujifilm1 válasza KTTech (#22333) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia!

Feleségem n7000 -ére raknék valami ujabbat mert már 1 éve nem frissitettem, és lassucska. (stock)
Nekem már régóta, N3 van és rég nem olvasgattam itt.

Az aláirásodban láttam a Asylum Dirty 8.1 et.
Gondolom ez a legjobb nem stock azért használod...:)

Az XDA forumot megtaláltam és majd alaposan elolvasom.
Melyik GAPPS valo hozzá?
Pl ez? DU_TBO_Clear_Gapps.zip October 17th 2014 177 MB

Csak félve kérdezem az alap dolgog mennek ezzel a Rommal:
-Hivás :Y
-kamera 8M sima képek.
-kamera video
-toll
-zenehallgatás,
-BT

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#22359) KTTech válasza fujifilm1 (#22358) üzenetére


KTTech
veterán

Bármelyik 4.4.4-es Gapps jó hozzá, de én a PA_Micro-t használom (ebben van a legkevesebb szemét). A DU-soké is jó lehet, természetesen.

Eddig nem találtam jobbat nála, sajnos már ez se lesz fejlesztve tovább, pedig jó lett volna, ha az L-t még megkapja...

Minden funkció működik, legalábbis nem találkoztam semmivel, ami nem ment volna :) persze a TW-s alkalmazásokat kivéve (az összes Samsung App). A toll remekül működik az alternatív app-okkal.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22360) fujifilm1 válasza KTTech (#22359) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia!

Köszi szépen a gyors választ.

Köszben olvastam hogy tök jó a 8.1 meg hogy kiszállt a fejlesztője. Hát ez van.
szomorú de amire a fiam megkapja már simán elképzelhető hogy nem lesz semmilyen fejlesztés erre a készülékre....

Most én örülök ennek az egy pár honapos romnak is nagyon....

Megnyugtató amit irtál és felcsigázott hogy végre lesz egy jó rom a note 1 en is... :)

A Picoval nem találkoztam de ezt már letöltöttem:
gapps-kk-20141104-minimal-x-plus-edition-gps036-320dpi-signed.zip

Köszi mégegyszer, kiváncsi vagyok hogy megy a felrakás...

(#22361) lowzor válasza KTTech (#22359) üzenetére


lowzor
veterán

Nekem valamiért kicsit lassabb 4.4-el, meg jobban melegszik a teló hátulja és gyorsabban is merül, mint egy 4.1.2-es ROM-al.

(#22362) KTTech válasza lowzor (#22361) üzenetére


KTTech
veterán

Nálam gyorsabb, mint a korábbiakkal :) persze én ART-on használom, ami picit jobban meríti, de gyors is (és néhány program sajna nem kompatibilis vele pl. énmegyek). A jobban meríti mondjuk csak részben igaz, mert közben az akkum feladta a küzdelmet, és nem túl sokáig bírja sehogy sem... majd jövő hónapban kap újat, gyanítom, hogy új akkuval lazán hozni fogja a 2 évvel ezelőtti kb. 4 órás SoT-t. Az is igaz, hogy nálam nagyon ki van gyalulva a ROM, felesleges szolgáltatás egy sincs rajta, a Nova Launcherben is tiltva vannak még az effektek is (a gyári launcher szintén le van gyalulva).

A melegedés javarészt abból adódik, hogy hamarabb kapcsol fel nagyobb frekire és tovább tartja ott az adott ROM a CPU-t, mint a stock. De pont emiatt lehet gyorsabb is (és ha nem jól van belőve, jobban is merítheti).

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22363) fujifilm1 válasza KTTech (#22362) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Az ART ot programonként lehet bekapcsolni vagy mindre?
Mert nekunk kell az enmegyek :)

Honnan veszel aksit bele?
Gondolom csak gyárit!
(és mennyiért?)

[ Szerkesztve ]

(#22364) lowzor válasza KTTech (#22362) üzenetére


lowzor
veterán

Nálam sem stock van fent, hanem 4.1.2-es Warzone V4, de sokáig volt CM 4.2.2 is. Ezekkel max langyos a hátlap, mikor használom, 4.4-el meg szinte tűzforró. Lassabb is nálam, de nem is bánom annyira, mert az ikonok nem nagyon tetszenek a 4.4-ben.

(#22365) KTTech válasza fujifilm1 (#22363) üzenetére


KTTech
veterán

A Speedshopnál 5E a gyári, csomagolás nélkül, fél év garival. Az ART-ot menüből lehet bekapcsolni a fejlesztői eszközök közt.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22366) KTTech válasza lowzor (#22364) üzenetére


KTTech
veterán

Az ikonok cserélhetőek :) mivel pl. a DU témázható, CM 9/10/11-es témákkal. A Cobalt Royal Blue téma nekem nagyon bejött :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22367) agoka07 válasza KTTech (#22357) üzenetére


agoka07
senior tag

Köszönöm.
Leszeretném cserélni a stock rendszert, de sehol sem találok egy részletest leírást. A Root-olásig eljutottam, az ezek után következő lépésekről valaki tudna linkelni egy (szájbarágós) leírást?

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#22368) fujifilm1 válasza KTTech (#22365) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Köszi a válaszokat!

(#22369) agoka07


agoka07
senior tag

Feltelepítettem a DU-t viszont kb egy nap után zavarodik meg a kamera. Amikor szeretnèk válltani belső kamerára, akkor az hátsó kamerát fordítsa fejre, vagy kiírja, hogy nem lehet csatlakozni a kamerához. A másik, hogy nèha úgy lefagy, hogy csak az aku kivevès segít. Van ezekre valami megoldás?

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#22370) ux1 válasza agoka07 (#22369) üzenetére


ux1
addikt

Nálam nincs ilyen. Az akkut meg nem kell kivenni, hanem hosszan nyomod a kikapcsoló gombot.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#22371) Catcan


Catcan
csendes tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem! Már egy párszor csinált ilyet a Note, de eddig mindig visszajött az élők sorába. Eljut a Samsung animációig bekapcsolásnál és ezt ismételgeti ameddig bírja akkuval vagy ki nem szedem belőle, recoverybe beenged, amúgy philz kernel van rajta. (eddig az akksikivétel után mindig helyrejött)

A problémám valójában az lenne, hogy szeretném megmenteni róla a telóban tárolt képeket, aztán factoy resetelném, vagy új romot tennék rá, mert a a mostani már elég régóta rajta van. Van esetleg valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudnám leszedni róla a képeket? :W

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#22372) KTTech válasza Catcan (#22371) üzenetére


KTTech
veterán

Philz- recoveryben hozzáférsz a particióhoz, és SD kártyára tudsz másolni elvileg... de lehet, hogy nem. Ha utóbbi, akkor integethetsz az adatoknak.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22373) Catcan válasza KTTech (#22372) üzenetére


Catcan
csendes tag

Nézegettem már, de egyik pont sem volt egyértelmű számomra. Tudnál esetleg valami konkrétabbat mondani?

backup and restore vagy mounts and storage lehetne számomra logikus, feltételezem utóbbi, de itt mount/unmount és format parancsok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#22374) Catcan válasza Catcan (#22373) üzenetére


Catcan
csendes tag

Végül kis kerülővel, de megoldódott. Sikerült leszednem róla mindent és újra működik. Szóval most már a legideálisabb romot keresem, de majd visszaolvasok :DD

(#22375) phanze válasza Catcan (#22374) üzenetére


phanze
aktív tag

Èn is azt várom de szerintem en legkozelebb csak a lolli popot fogom feltenni. :)

(#22376) resyxx


resyxx
csendes tag

Sziasztok én most ezt próbáltam eddig hibátlan: Nameless Rom
[link] :))

(#22377) lmaresz


lmaresz
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek mennyit ér egy hibátlan Samsung Galaxy Note manapság? Mennyiért érdemes megvenni? Mennyire használható?

(#22378) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Sziasztok!

Valaki találkozott olyan esettel , hogy a telefonját egy éjszakára bekapcsolva hagyta és másnap reggel azzal fogadta a telefon ,hogy a memóriakártyát (16gb) nem ismeri fel a telefon. Próbáltam számítógépen , de az se , másik telefonba raktam , de az se ismerte fel .

Valahogy megtudom ezt oldani?

Válaszokat előre is köszönöm .

(#22379) KTTech válasza SteveJobs (#22378) üzenetére


KTTech
veterán

Szimplán csak elhalálozott a memóriakártyád...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22380) tasnadi3 válasza KTTech (#22379) üzenetére


tasnadi3
tag

Udv uraim sikerült meg talalni rà a megfelelő romot a keszulekre ?

(#22381) KTTech válasza tasnadi3 (#22380) üzenetére


KTTech
veterán

Nekem jóideje Asylum DU 8.2 van rajta. Minden működik, ami kell, gyors és egész stabil. Üzemidőről nem nyilatkozok, mert 2.5 éves és púpos az akkum, így levett fényerőnél 2,5-3 óra SoT már nagyon jónak számít :D

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22382) tasnadi3 válasza KTTech (#22381) üzenetére


tasnadi3
tag

Rendben köszönöm akkor lehet hogy a hétvégén neki állok és össze szedek mindent ami kell hozzá, vagy esetleg honnét tudok mindent le szedni hozzá ?
esetleg a funkciók meg maradnak, itt értem azt amikor az ember a tenyerét végig húzza a kijelzőn és , el készül a pillanat kép ?mert annyit tudok , hogy a gyári apok nem mentek rajta , pedig a rajzos cucc az nem volt rossz , na de mind 1 az

(#22383) KTTech válasza tasnadi3 (#22382) üzenetére


KTTech
veterán

Nem marad meg ez a funkció, mivel ez Samsung TW feature. Mivel ez nem Samsung Touchwiz alapú firmware, ezektől a Samsungos dolgoktól el kell búcsúzni. Cserébe a Power menübe rakható képernyőmentés menüpont pl. :) A toll is működik, vannak rá appok, amik használják és nem a TW frameworkre épülnek (pl. Papyrus, átírt jegyzettömb stb.)

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22384) tasnadi3 válasza KTTech (#22383) üzenetére


tasnadi3
tag

halli
el kezdtem le szedni a [Rom][4.4.4][Team D.I.R.T] Dirty Unicorns v8.1 (17/10/14) a romot le szedtem, és utánna meg akadtam mit kell még le szednem hozzá még, kernel is kell , vagy az nem kell mert a kernel oldalán nem tudok már ki igazodni ,
egy kis segítséget kérhetek hozzá ?

(#22385) Kakumix


Kakumix
senior tag

Feltettem tegnap éjjel én is a 8.2-es DU ROM-ot, mert már nagyon untam a CM11 fagyásait, lassulásait. Reggel persze ez is belerokkant az ébresztésbe, szóval az első újraindítás megvolt és mivel nem bírta ki estig az akku (volt egy laza 45-50 perces RDP használat mobilneten keresztül, szóval ez még belefér), már a második újraindulás is megvolt az első nap. Remélem ez nem lesz mindennapos, mert egyébként tetszik. Viszont segítségre lenne szükségem, hogy a felső értesítősáv automatikus rejtését hogyan kell kikapcsolni? Végignéztem vagy kétszer a beállítások menü minden pontját, de nem találtam meg

Legyen szép napod!

(#22386) tasnadi3 válasza Kakumix (#22385) üzenetére


tasnadi3
tag

Jó estét mindenkinek rotoltam a telom,mielőtt neki álltam fel rakni, a PhilZ CWM Recovery 6.touch-t szeretem volna fel rakni a készülékre, de sajna nem engedte valakinek van ötlete hogy miért nem tudtam fel rakni rá, vagy hogy mit rontottam el ? A válaszokat előre is köszönöm !!!

Üdv tasnadi3

(#22387) KTTech válasza Kakumix (#22385) üzenetére


KTTech
veterán

Dobj fel rá egy RAW kernelt. Vagy próbáld ki ezt, jóval stabilabb, mint a 8.2-es alap kernele.

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22388) Kakumix válasza KTTech (#22387) üzenetére


Kakumix
senior tag

Köszönöm, ki fogom próbálni, mert ez így nem stabilabb, mint a CM11. Ha nem lesz jó akkor megy vissza a stabil, de lassabb MIUI.

Legyen szép napod!

(#22389) csibe17


csibe17
csendes tag

Üdv!
Melyik MAGYAR romot rakjam fel a szűz 4.1.2 Note-omra? Melyikkel stabil / gyors ?
Esetleg egy linket is raknátok hozzá?

(#22390) Tippmix46 válasza Kakumix (#22388) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Sziasztok!

Note1-hez asztali töltőt (amire állítva rádugom) vagy töltő/dokkolót (ugyancsak állítva rádugom, de vannak kimenetelei) érdemes vásárolni? Van értelme?
Egyáltalán megérnek ezek 3-5 ezer Ft-ot? Vagy csak annyi, hogy nem fekve, hanem állítva töltöm (tegyük fel csak a simát venném).
Köszönöm válaszaitokat!

[ Szerkesztve ]

(#22391) phanze válasza tasnadi3 (#22386) üzenetére


phanze
aktív tag

Szia
Nézd meg a beáliásoknál a build számnak az utso 3betujèt(valszeg van benne egy szám is)És a xda s philz touchos oldalon keresd meg azt a verziót amelyiknél egyezik a verzió a te build számodal.;)(xd)

[ Szerkesztve ]

(#22392) phanze


phanze
aktív tag

Egyébként ha valakit èrdekelne xdan fenn van már a lollipop!!!!:)) (nekem már pár napja fenn van És naon jo)

(#22393) Kakumix válasza phanze (#22392) üzenetére


Kakumix
senior tag

Stabil? Számomra ez nehezen hihető, azok után, amit mostanában tapasztaltam (CM11, DU (alap kernel, másikat még nem volt időm próbálni)).

Legyen szép napod!

(#22394) KTTech válasza Kakumix (#22393) üzenetére


KTTech
veterán

Nem. Alpha állapotú (sok minden nem működik vagy fagy, bootloopol).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22395) Kakumix válasza KTTech (#22394) üzenetére


Kakumix
senior tag

Azért egy kicsit reménykedtem :)

Legyen szép napod!

(#22396) phanze válasza Kakumix (#22395) üzenetére


phanze
aktív tag

PEdig csak két bug van benne:nem tolt kikapcsolva
nem játszle videot

de most sajna elromlott a teolm mindig ujraindul xd

(#22397) phanze válasza Kakumix (#22395) üzenetére


phanze
aktív tag

PEdig csak két bug van benne:nem tolt kikapcsolva
nem játszle videot

de most sajna elromlott a teolm mindig ujraindul xd
szerk:
mejavult a telom ujrateettem a romot de ne tegyétek még rá a lollipopot mert egy ido után elrontjan a telot.

[ Szerkesztve ]

(#22398) KTTech válasza phanze (#22397) üzenetére


KTTech
veterán

Nem csak két bug van:

not working:
recovery
do not enable adaptive backlight (users tell of reboots and bootloops)
gps (some users tell its working)
video playback (only audio is working. possible fix for this http://forum.xda-developers.com/show...&postcount=468)
charging when device is powerd off

+ belső SD kártya kezelése esetleges "internal sd (with some bugs)"

+ még ami előjön :D Nem véletlen az Alpha5 status még.

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22399) Kakumix válasza KTTech (#22398) üzenetére


Kakumix
senior tag

Mikor feltettem a CM11-et én is azt hittem egy ideig, hogy elromlott a telefonom, mert gyakran lefagyott, de a rom biztos jó, hiszen tök gyorsan, szépen működik, szóval biztos memóriahiba miatt fagy :)

Legyen szép napod!

(#22400) KTTech válasza Kakumix (#22399) üzenetére


KTTech
veterán

Sajnos a custom cuccok sose lesznek olyan stabilak, mint a gyári Samsung szoftver. Nem is a stabilitás miatt használunk custom ROM-ot :D

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.