Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22401) phanze válasza KTTech (#22400) üzenetére


phanze
aktív tag

Én szerintem majd egy ilyen beta 2 nél teszem fel ujra.:)

(#22402) fujifilm1


fujifilm1
senior tag

sziasztok,

Ha valakit érdekel most rendeltem:
Eredeti samu aksi angliából az ebay-ről:
[link]

2505 Ft házhoz szállitva!

Tipus: EB615268VU
Az eladó 99.3% ra értékelve ami nem rossz. Az a tapasztalatom hogy szállitás angliából 1 hét...

[ Szerkesztve ]

(#22403) KTTech válasza fujifilm1 (#22402) üzenetére


KTTech
veterán

Kösz az infót, rendeltem is egyet, nagyon haldoklik az eredeti már, 2,5 éves :D (igaz 2606 Ft lett).

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22404) KTTech válasza KTTech (#22403) üzenetére


KTTech
veterán

Ha meg nem eredeti, akkor Paypal Money Back játszani fog...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22405) fujifilm1 válasza KTTech (#22403) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Örülök hogy én is segíthettem :)

Én is ma fizettem Paypallal. 2505Ft volt.
Pár napja beállitottam a Paypalban hogy mindig a bankom váltsa át !
Ezek szerint 100 Ftot jelent ez....

tehát hogy ki váltson, a paypal vagy a bankod.

Szinte biztos hogy eredeti, - ha nem akkor ahogy mondtad ebay dispute... :)

Én 4 paypal visszatéritést kértem 3 honap alatt és mind megitélték, de most szoltak hogy valami minősités szerint kicsit tul nagy az aktivitás, a számlámon, ezért inkább az ebayen probálom rendezni előbb ha gond lesz..

[ Szerkesztve ]

(#22406) fujifilm1 válasza KTTech (#22403) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Az enyémet feladta. Most jött mél...
Óra indul. :)

(#22407) KTTech válasza fujifilm1 (#22406) üzenetére


KTTech
veterán

Az enyémet is :D

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22408) fujifilm1 válasza KTTech (#22407) üzenetére


fujifilm1
senior tag

pest lesz?

(#22409) KTTech válasza fujifilm1 (#22408) üzenetére


KTTech
veterán

igen

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22410) fujifilm1 válasza KTTech (#22409) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Megjött .
Miből lehet tudni hogy ez eredeti?

(#22411) KTTech válasza fujifilm1 (#22410) üzenetére


KTTech
veterán

Hasonlítsd össze az eredetivel, ami benne volt. Mindennek azonosnak kellene lenni (tipográfia, grafikák stb).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22412) fujifilm1 válasza KTTech (#22411) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Köszi.

Ha feltöltődött százra, kiveszem és lefényképezem mindkettőt...
Első ránézésre hitelesnek tűnik, és 2014.10 havi van ráirva...

(#22413) fujifilm1 válasza fujifilm1 (#22412) üzenetére


fujifilm1
senior tag

A bal a régi.

[ Szerkesztve ]

(#22414) KTTech válasza fujifilm1 (#22413) üzenetére


KTTech
veterán

Az enyém is megjött, nem vagyok 100%-ig biztos (sőt...), h eredeti... de kiderül, mit tud (tekintve pl. hogy az SN mindkét akkun amit küldött ugyanaz :D) Illetve eltér a typográfia az SN-es részen az eredetitől.

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22415) fujifilm1 válasza KTTech (#22414) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Nálam elég nagy gebasz van.
Az már biztos hogy az SD kártya behalt.
de más probléma is lehet, pl az aksi , mert
kb 25-35% os töltésnél egyszercsak hirtelen halál és bekapcsolni sem lehetett.
Töltőre raktam és a zöld csik 1 mm vastag volt.... pár perc töltés után már be lehetett kapcsolni majd amikor elindult 35%ot mutatott.
???

Most az SD kártyát kivágtam, a rendszert teljes factory resettel ujra raktam, töltöm.

.
A fura hogy az aksi statisztikát nem frissitette a rendszer amikor kicseréltem az aksit.
Nem vette észre hogy csere volt, azt irta hogy az uptime 2 nap. Pedig ki is volt kapcsolva. ujra is volt toltve.

Most ujraraktam és az aksi statisztika 0 lett..

Meglátjuk.
Az sd nagyon csunyán viselekedik a PC-hez csatlakoztatva.
lehet hogy ez zavarta ossze az androidot is...

Ezek után nekem kell egy két nap amig ki merem jelenteni hogy az aksi rendben van...

(#22416) KTTech válasza fujifilm1 (#22415) üzenetére


KTTech
veterán

Nálam az akkucserét észrevette, de a statisztika nem nullázódott. Most épp azt mondja 5,8% / h merülési ütem, ami szörnyű érték (0,7-1% körül kellene lennie). Valami beakadt...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22417) fujifilm1 válasza KTTech (#22416) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Az azonos sorozat szám nem egyértelmű hamisitvány?
azért ez elég gyanus....

Nem irunk a joembernek?

(#22418) KTTech válasza fujifilm1 (#22417) üzenetére


KTTech
veterán

De, írni kellene, egyértelműen fake a cucc. Typográfia nem ok, az akku felső része nem ok...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22419) KTTech válasza KTTech (#22418) üzenetére


KTTech
veterán

Nem a legékesebb angol, de a mai nap után megteszi:

"Dec 17:
You requested a return
Reason for return:
It's counterfeit or fake
Comments:
The Battery I ve got clearly not a genuine one. The Typography not match with the Samsung uses, the serial number is not unique (other buyers who ordered gets the SN). "

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22420) GâLî


GâLî
tag

Sziasztok!
Már lassan két éve Note felhasználó vagyok, eddig csak gyári rom volt a telefonon és eljutotam arra a szintre hogy néha elképesztően lassú illetve a telefon belső tárhelyét is teleszemetelte, emiatt nem enged sokszor appokat frissíteni. Lényeg a lényeg, kedvem támadt legyalulni mindent róla és 0ról kezdeni, ehhez szeretnék egy kis segítséget, inkább ajánlást kérni.
Olyan romot keresnék ami a lehető legkevesebb előre telpített appot tartalmazza, TW sem kell és az erre épülő samsung appok, a google dolgaiból is csak minimális (gmail, hangouts, playstore), 'gyári' böngésző, launcher, bill szintén nem kellene, vagy később legyen eltávolítható (chrome, nova launcher, swiftkey amiket megkedveltem), ha lehet választani inkább gyors legyen, már hozzá vagyok szokva a napi töltéshez (legjobb lenne egy kapcsoló teljesítmény/üzemidő lehetőségekkel)
Melyik lenne a legmegfelelőbb ezekből a szempontokból? Esetleg létezik olyan megoldás ahol én választom ki hogy mik azok amik települjenek?
Aksi témával kapcsolatban nekem is megérett már egy cserére, kapacitásra nincs valami nagyobb opció? Akár valami megbízható külső gyártótól?
Előre is köszönök minden segítséget!

Coo?!

(#22421) KTTech válasza GâLî (#22420) üzenetére


KTTech
veterán

Erre a célra ideális a Dirty Unicorn 8.2 + Bauner 1.2.1-es Kernel egy micro PA Gapps-al (vagy kernelnek ott a RAW kernel r7 is). Semmi csicsa, kemény funkcionalitás és minden sys app eltávolítható a ROM saját menüjén keresztül...

De jónak mondják még a Slimsaber-t is.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22422) KTTech válasza KTTech (#22419) üzenetére


KTTech
veterán

Vissza is fizette a pénzt... :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22423) fujifilm1 válasza KTTech (#22422) üzenetére


fujifilm1
senior tag

ez gyors volt. :)

Én is kértem.
meglátjuk.

Nekem 2 nap alatt már kétszer csinálta ez az aksi hogy 30% körül, se szo se beszéd kikapcsolt.
Neked nem?

(#22424) KTTech válasza fujifilm1 (#22423) üzenetére


KTTech
veterán

Visszatettem a gyárit. Túl sokat dolgoztam mobiltelefon-szakszervizben ahhoz, hogy ne gyári akkut használjak :D (sok problémát tudnak okozni az utángyártottak, olyat is, amire nem gondol az ember: pl. RF hálózati hibák - legyen az wifi, 3G/HSDPA vagy BT -, véletlenszerű újraindulások és kikapcsolgatás, melegedés... legrosszabb esetben felrobbanás, mert nem teljesen jó a belső védelme esetleg).

Amit írsz, tipikus akku probléma... beesik a fesz, és vészleállít a telefon. Lehet, hogy kalibrálással javul, de nem biztos.

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22425) fujifilm1 válasza KTTech (#22424) üzenetére


fujifilm1
senior tag

ja ja köszi.

én sem vettem volna meg ha nem eredetinek hirdeti.

nekem még nem válaszolt...
:(

(#22426) fujifilm1 válasza fujifilm1 (#22425) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Visszakaptam a pénzt én is.
:)

Nekem az SD kártya kiszedése óta 11 %-ot csökkent az aksi 100-ról (23 óra alatt )
-ebben volt 22 perc beszélgetés .
Ha ezt a merülési tempót tartja akkor nem is rossz ez az aksi .
De meglátjuk 30 % körül hogy kezd el viselkedni .

(#22427) Sakuro


Sakuro
tag

Sziasztok

Tudna nekem valaki segíteni? CM11-et szeretnék tenni a Note 1-es készülékemre. Ehez kellene nekem egy gapps letöltő link, ami jó a legfrsiebb cm romhoz. Keresgéltem, de csak ilyen 400 megás packokat találtam. Nekem megy ilyen 200 körüli rémlik. Valaki ki tudna segíteni egy letöltési linkel?
Köszönöm

(#22428) KTTech válasza Sakuro (#22427) üzenetére


KTTech
veterán

Íme, válogass kedved és igényed szerint (én a micro-t használom).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22429) Sakuro


Sakuro
tag

Hm..

Egyenlőre a rootolás sem megy. Tudna valaki egy olyan md5 fájlt ami működik is? Hiába telepítettem fel odinnal, a root checker szerint nincs rootolva a telefon.

(#22430) KTTech válasza Sakuro (#22429) üzenetére


KTTech
veterán

Passz... nem CM11-et használok, és a DU kapásból rootolva érkezik a telóra... aztán meg playről frissíti magát a supersu.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22431) Sakuro válasza KTTech (#22430) üzenetére


Sakuro
tag

Köszönöm szépen, írtam privit!

(#22432) Sakuro


Sakuro
tag

Nem tudom feletelepíteni a CWM-et sem. Annyit ír, hogy replacing stock recovery with clockworkmod... És itt megáll a dolog. Kéne egy md5 file amit odinnal fel lehetne telepíteni.

(#22433) KTTech válasza Sakuro (#22432) üzenetére


KTTech
veterán

Az md5 egy hash, nem file (a filehoz tartozó checksum). ;)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22434) Sakuro


Sakuro
tag

Siker! ;-)

(#22435) Sakuro


Sakuro
tag

Azt meg lehetne valahogy oldani, hogy a vissza, vagy az opciók gomb villogjon ha nem fogadott hívás vagy sms érkezik? Egyfajta értesítő ledként. Az nagyon hiányzik belőle. NoLed-et meg hasonlókat nem szeretnék feltenni.

(#22436) KTTech válasza Sakuro (#22435) üzenetére


KTTech
veterán

Nincs ilyen kernel :( - a fő ok, ami miatt nincs, hogy WL-t okozna, és nagyon merítené a telefont...

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22437) Sakuro válasza KTTech (#22436) üzenetére


Sakuro
tag

Akkor lehet, hogy mégis valami appot kellene használni? Engem abban az zavar, hogy ott meg a kijelzőt kapcsolja be nem? Akkor gondolom az is zabálja az akksit.

(#22438) KTTech válasza Sakuro (#22437) üzenetére


KTTech
veterán

Mindkettő erősen zabálja az akkut :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22439) phanze válasza GâLî (#22420) üzenetére


phanze
aktív tag

szia!
Nekem most slim saber van fennt és nagyon jo:
-az eddigi leggyorsabb ROM amit hasznátam pedig volt rajta minden.
-nem fogyassza az akut (1napot mindig kibir(micro gappsal))
-nagyon jol néz ki.;)
szerintem az egyik legjobb ROM ugyhogy en ezt ajanlom!;) :))

(#22440) Tippmix46 válasza fujifilm1 (#22426) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Sziasztok!

Gondoltam én is megosztom a Note1esemmel kapcsolatos észrevételeim, helyesebben mondva rossz irányú elváltozásokat:

a telefon 2012. őszi, garancia 2014. év októberig volt...problémák 2014. nyarán kezdődtek...gyorsan merülő aksi, sd kártyát nem látja, szervizelés is volt, de nagyon nem tudtak mit csinálni azt vettem észre, kicsit lett jobb csak az aksiidő. Próbálkoztam új aksival is (amit Pesten egy boltban eredetinek árultak, persze utólag arról is kiderült, hogy nem eredeti.)
Sajnos lejárt közben a gari is, így most kicsit elkeserítő, hogy egy 1,5 évig szuper telefon miért kezd hirtelen teljesen elromlani...még a végén azt fogom tényleg hinni, hogy valami ezekbe is be van építve, mint anno azon nyomtatóba, ami hirtelen elromlik x idő után, abban bizonyos filmben, ami a villanykörtékről szól (vagy ilyesmi, már nem emlékszem a címére).

Megvan: Villanykörte összeesküvés.

[ Szerkesztve ]

(#22441) KTTech válasza Tippmix46 (#22440) üzenetére


KTTech
veterán

Egy átlagos akkutól már az is szép, ha 1.5 évet kibír... Mint mindenki itt, gondolom Te sem gyári 4.1.2-n használtad, hanem próbáltad kicsikarni belőle a tartalékot, ami szintén nem az üzemidőt növeli - de legalább az akkut szintén rombolja - a megnövekedett terheléssel. Az SD kártya gond: sajnos az SD kártyák nem épp megbízhatóságukról híresek, ha telefonban vannak (mechanikai igénybevétel nagy). 1 év alatt 2 kártya kukás, két külön telefonban, két gyártótól...

A nálam jelentkező problémák mindegyike ezekre vezethető vissza. Gyári akku megfáradt, hamis akkut kaptam megrendeléskor, az SD kártya meghalt (bár ebben az egyik kernel is benne volt). A gyári rendszer viszont nem kielégítő élményt ad :D

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22442) cheguevara


cheguevara
csendes tag

sziasztok. a napokban hozzámkerült egy Nota1 :) még gyári 2.3.6-al! :) OTA-n nem nagyon jön frissités. a kérdésem az lenne,hogy mehet rá fel igy a háromfájlos gyári 4.1.2? Abyss kernellel rootoltam már az efs mappa mentést megcsináltam. köszi

(#22443) Tippmix46 válasza KTTech (#22441) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Nos...akkor remélem nem a Note1ek egy kb.2 év után megjelenő problémájáról beszélhetünk.

(#22444) KTTech válasza Tippmix46 (#22443) üzenetére


KTTech
veterán

Az enyém már bő 2.5 éves :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22445) fujifilm1 válasza phanze (#22439) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia.

Latest 4.4.4: 20141221
Latest 4.4.3: 20140616
Latest 4.4.2: 20140604

És melyik?
Linket légyszi, mert az xda-n van több is...

Köszi.

(#22446) Tippmix46 válasza KTTech (#22444) üzenetére


Tippmix46
senior tag

GAME OVER!

A jézuska nekem a mai napon azt az ajándékot hozta, hogy teljesen behalt a telefonom. A töltést nem veszi fel, töltőre dugva ki-be kapcsolgat, tölt/nem tölt, kikapcsolom visszakapcsol, melegszik a kamera körüli rész, néha felugrik valami voice talk alkalmazás stb.
Teljes KO, használhatatlan lett...és persze pár héttel a gari idő után.
Kérdezném, hogy szerintetek mit csináljak, valami reset dolog van ezekre? Vagy szervízbe, ha beviszem legalább azt ingyen megmondják, mennyibe fájna a javítás?
Vagy már ezért is tízezreket kérnek, hogy ránéznek?

Boldog karácsonyt! :(

(#22447) Tippmix46 válasza Tippmix46 (#22446) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Néha felugrik valami kormánykerék fèle jel is valami automatikus alkalmazás bekapcsolva üzenettel...kuka az egész.

(#22448) KTTech válasza Tippmix46 (#22446) üzenetére


KTTech
veterán

Nézd meg az USB portot... érdemes lenne. Sztem az halhatott el (de ez csak tipp), jellemző hiba, filléres áron az eredetik az ebayen. Ingyen bevizsgálás szerintem nincs már sehol...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22449) nagyj74 válasza KTTech (#22448) üzenetére


nagyj74
senior tag

én még az S2-vel jártam így anno. fogkefével megsikáltam az usb portot, és jó.lett..

(#22450) Tippmix46 válasza KTTech (#22448) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Az USB portot legutóbb a gari időm utolsó napjaiban, kb. 2 hónapja cserélték, ennyit bírt volna? Hm...persze lehet az lesz megint, mert a szerviz is nyilván azért cserélte, mert arra gyanakodott hibaként.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.