Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21201) Djuree


Djuree
félisten

na ma jön hozzám a szervizes, kiváncsi vagyok.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21202) KTTech válasza #68216320 (#21196) üzenetére


KTTech
veterán

Chasmondo most már csinált Omni-t a Note-ra (Asylum) :) csak még nem teszteltem...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#21203) Djuree válasza Djuree (#21201) üzenetére


Djuree
félisten

na megtörtént a javítás. kicserélte az usb panelt, fél óra volt az egész, tök korrekt volt, nem is kérdezett semmit. bónusznak kaptam kijelzővédő fóliát is. :DD :C :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21204) handrash


handrash
őstag

Legújabb hivatalos rom (xxlt3) gyári kernelével, már biztonságos a factory reset?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#21205) falijja


falijja
őstag

Van olyan TW rom ami mellőzi az összes felesleges appot...?sweet rom is túl van tömve mindennel ami nekem nem kell...

(#21206) KTTech válasza falijja (#21205) üzenetére


KTTech
veterán

Teljesen üres nincs... csinálj magadnak :) (szedd ki a felesleges app-okat, csak root kell hozzá...)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#21207) sunboy81 válasza handrash (#21204) üzenetére


sunboy81
tag

Én nem probàlkoznék rajta.. redd fel a philz fele kernelt.. az már biztonságos..

Xiaomi note 8 pro

(#21208) sunboy81 válasza falijja (#21205) üzenetére


sunboy81
tag

Kipucolva nagyon megy a sweet rom.. :) jobb nint a gyári.. :),

Xiaomi note 8 pro

(#21209) falijja válasza KTTech (#21206) üzenetére


falijja
őstag

Igen ez történt kitöröltem mindent ami nem kellet de ez a tárcsázó ezer év mire bejön...

(#21210) KTTech válasza falijja (#21209) üzenetére


KTTech
veterán

Lecserélhető a tárcsázó is benne nem TW-re. Van a play-en bőven választék... (persze nem mind tudja olyan jól összekapcsolni a különböző névjegyeket, mint a gyári... ami meg igen, nem gyorsabb)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#21211) func93


func93
senior tag

rootolni akarom és felmásolom a cuccokat a belső tárhelyre akkor miért nem érzékeli a fájlokat amikor rámegyek arra, hogy apply update to external storage?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#21212) pedrobike


pedrobike
aktív tag

Hali 4.4 van màr? Vagy 4.3 update csak?Köszi

Garmin tactix delta F6x Pro

(#21213) KTTech válasza pedrobike (#21212) üzenetére


KTTech
veterán

Van már, pl. Asylum Omni-rom-ban.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#21214) sunboy81 válasza func93 (#21211) üzenetére


sunboy81
tag

rootoláshoz csak a root_superSu file kell! onnantól lesz rootolva a telod.. De előbb olvasd el figyelmesen az első oldalt! :)

Xiaomi note 8 pro

(#21215) pedrobike válasza KTTech (#21213) üzenetére


pedrobike
aktív tag

Köcci :-)

Garmin tactix delta F6x Pro

(#21216) adamsauvage


adamsauvage
aktív tag

Hali,
új vagyok itt, ma lettem tulaja egy Note-na az lenne a kérdésem hogy valaki röviden eltudná-e mondani hogy hogy tudok rá szenvedni egy cwm-t, eddig minden droidomra sikerült ez se fog kifogni rajtam :)
Köszi

Üdv

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#21217) Arolotifar válasza adamsauvage (#21216) üzenetére


Arolotifar
őstag

Néz ezt meg :) http://beta.download.cyanogenmod.org/install

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#21218) Pietro 22


Pietro 22
aktív tag

Valaki nem tud arra valaszt, hogy a CM10.1.3-N7000 (4.2.2) romnal hogy lehet megoldani, hogy atlatszo legyen a status bar?

(#21219) adamsauvage válasza Arolotifar (#21217) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

Köszönöm,

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#21220) Djuree


Djuree
félisten

wifi routerként tudom használni a note-ot, hogy egy másik eszközről tudjak wifizni és a note legyen a router?
vagy ez nem lehetséges?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21221) Djuree válasza Djuree (#21220) üzenetére


Djuree
félisten

megvan...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21222) KTTech


KTTech
veterán

És íme az Android 4.4 (Kitkat) megérkezett a kedvencünkre egy Asylum Omni ROM képében, akit esetleg érdekel :) (én sajnos csak holnap tudom felrakni az Asylum CM10.2 helyére). Szokás szerint 3 feleség kell a felrakásához...

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#21223) Polllen válasza KTTech (#21222) üzenetére


Polllen
nagyúr

Lehet nézek néhány youtube videót a funkciókról, meg megvárom a tapasztalatokat... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21224) ux1 válasza Polllen (#21223) üzenetére


ux1
addikt

Funkciók nincsenek. Elég kezdetleges az egész. Ráértek még. Bughalmaz. Erősen experimentális... :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#21225) Polllen válasza ux1 (#21224) üzenetére


Polllen
nagyúr

Akkor marad a cm :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21226) handrash


handrash
őstag

Esetleg ha eladom a nótámat, nyomhatok a gyári 4.2-n factory resetet, vagy ez még mindíg felejtős?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#21227) nggabi válasza handrash (#21226) üzenetére


nggabi
nagyúr

gyári 4.1.2-re gondolsz, nyomjál, más választásod úgy sincs. elvileg már nem lehet baja tőle.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#21228) handrash válasza nggabi (#21227) üzenetére


handrash
őstag

Köszi.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#21229) falijja


falijja
őstag

Elköszönök a topikból szeretett nótámat eladtam.. köszönök minden segítséget ..az utód majdnem g2 lett de élőben mégsem olyan meggyőző mint azt olvastam...így marad a note 2 ami egyáltalán nem tetszik külsőre de hát a vér kötelez... :)

(#21230) Rabidsnail válasza falijja (#21229) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Nekünk szomorú,Neked jó a hír. Köszi,hogy voltál,segítettél. :R Remélem találkozunk egy Note 3 topikban. :K :K :K Minden jót!!! :))

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#21231) adamsauvage


adamsauvage
aktív tag

Valaki tudna adni egy linket ahol megtalalom a romokat??

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#21232) Rabidsnail válasza adamsauvage (#21231) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Pld.:
[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#21234) #48613632


#48613632
törölt tag

Sziasztok, én meg most jövök, az "új" Note-mal még csak ismerkedek, bár belülről már megnéztem :)
Ezzel kapcsolatban lenne is egy kérdésem, hátha tudjátok a választ.

Gond volt/van az USB docking porttal, bár töltött, de nem kommunikált PC-vel, csak ha erősen odafogtam.
Ez így volt direct USB connect, és Docking Bay csatlakozás esetén is.

Mivel nem az első telót kaptam szét, vettem egy nagy levegőt, megnéztem 2-3 YT videot, és kicseréltem magamnak az USB dock connector flexet, a felette lévő buzzert, meg ha már úgyis szét lett szedve, akkor kapott körbe egy házat és egy hátlapot is. ;)

Na, nem is volt ezzel gond, gyakorlatilag az egész műveletben a leghosszabb a kb 8-10 apró kis csavar ki és becsavarozása volt, a nehézségi faktor pedig a teafőzésével egyenértékű. :DDD

Sikerült is minden faján, a gép azonnal érzékeli ha rádugom direktből, ellenben a dokkolón keresztül továbbra is semmi. :F
Érdekes ugyanakkor, mert tölteni viszont tölt, a jobb alsó kis kék led azonnal kigyullad, és a note is átvált docked módba. (Bár ezt kikapcsoltam utólag)

Szóval összegezve.
A teló érzékeli a dokkolót, a töltés megy rajta keresztül, de a Kies (vagy bármi egyéb) nem látja a Note-t, csatlakozásra vár.
Ha a dokkoló hátuljából kiveszem az USB-t, és direktbe feldugom (nem magamnak :DDD ) akkor viszont van kommunikáció + töltés egyaránt.

Esetleg rossz a dokkoló? Ti találkoztatok már hasonló problémával?

Bocs a hosszú posztért, csak gondoltam leírom a körülményeket is, elkerülve a további, felesleges kérdéseket.

(#21235) Polllen válasza #48613632 (#21234) üzenetére


Polllen
nagyúr

A dock leírásában benne van, h ez csak töltésre és audio kivezetésre való;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21236) handrash válasza Polllen (#21235) üzenetére


handrash
őstag

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#21237) #48613632 válasza Polllen (#21235) üzenetére


#48613632
törölt tag

:W

B@szki, sosem olvastam, teljesen logikátlan, hogy egy ilyen drága kütyü csak tölteni tudjon. Jézusom!!! És ezzel mit akart a Samsung? ... pfff ... Hááát, lehet, hogy én tévedek, de most nagyot csalódtam! :(((

(#21238) Polllen válasza #48613632 (#21237) üzenetére


Polllen
nagyúr

Eladni busás haszonnal. ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21239) thenameless


thenameless
tag

Nem a szokványos terjesztési csatorna... nosza dobok neki egy csontot! Leírás alapján egyszerű és nagyszerű.
N7000 Fluffy v1 RC
Valakivel esetleg már szembejött? :)

(#21240) kiskornel


kiskornel
addikt

Sziasztok!
Akkor full gyári rom esetében, ha el akarom adni, elég egy factory resetet csinálni? És ebből nem lehet baj, csak ha főzött a rom, igaz?
Note 3-ra cseréltem a picit, azért kérdezem.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#21241) Rabidsnail válasza thenameless (#21239) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Ha kioróbáltad,megosztanád a tapasztalatokat? Köszi.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#21242) thenameless válasza Rabidsnail (#21241) üzenetére


thenameless
tag

Fluffy:
Egyszerű, tiszta, kellemesen ki van pucolva, egyenlőre marad. Csak a nekem legfontosabbakat telepítem fel 6-7 alkalmazást (FB alkalmazás kizárt! csak a messenger van fent), memória ürítés után 530 Mb körül van a foglalt memória. Akku használat elsőre teljesen jónak tűnik (autós bölcső mondjuk rá rá töltött navigálás alatt de inkább csak szinten tartott), takarékos módon belül a cpu korlátozást kapcsoltam csak be. Még egy FC-se volt.
Marad, majd meglátom milyen a tartós használata. Aki kíváncsi és szereti próbálgatni a romokat járjon utána nyugodtan!

[ Szerkesztve ]

(#21243) KTTech


KTTech
veterán

Asylum Omnirom (Kitkat, 4.4), iszonyatosan gyors az ART környezettel... dupláját hozza a Dalviknak (kb. dupla gyors, mint a normál ROM-ok)... Üzemidő teszt még nem volt, de nem tűnik rossznak...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#21244) dreko válasza KTTech (#21243) üzenetére


dreko
aktív tag

remélem beérik és használható lesz nem csak tesztelésre

(#21245) KTTech válasza dreko (#21244) üzenetére


KTTech
veterán

Hogy érted, hogy nem csak tesztelésre? Az ART még nem 100%-os (a Gapps-nál vannak gondok, de van már megfelelő verzió Omni ART-ra), de a Dalvikkal már tökéletesen megy (és még úgy is gyorsabb, mint bármely CM10.2 vagy Samu ROM).

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#21246) dreko válasza KTTech (#21245) üzenetére


dreko
aktív tag

Arra gondolok, hogy friss még a 4.4, vannak vele gondok. Ha használod, tapasztalsz ilyesmit?

(#21247) KTTech válasza dreko (#21246) üzenetére


KTTech
veterán

Csak a GAPPS-al voltak gondjaim ART alatt, de most talán az is megoldódik... az általam használt programok mennek (kivétel az SMS backup+, nem állítja vissza az SMS-eket - de ezt javítani fogja a program fejlesztője), stabil és gyors a rendszer (böngészés közben sem szaggat a görgetés).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#21248) #68216320 válasza KTTech (#21247) üzenetére


#68216320
törölt tag

Lehet ezt kipróbálni valahogy? Már van telepíthető verzió belőle?

(#21249) Polllen válasza KTTech (#21247) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha fogyasztásról van infod, ne tartsd magadban.

Meg pár napja/hete nem ezt oltotta le vki, h funkciók nulla és bugos?:)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21250) Rabidsnail válasza KTTech (#21247) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Jól beletetted a bogárba a fülünket. Ha hazaérek felteszem.Addig is köszi minden infot.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.