Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22651) KTTech válasza gzbotii (#22650) üzenetére


KTTech
veterán

Mivel még mindig van memory leak a gyári 5.1-ben is, csak már kevesebb, mint az 5.0-ban. Nem mintha a 4.4.4-ben nem lenne bőven...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22652) Massmurderer válasza gzbotii (#22642) üzenetére


Massmurderer
őstag

néztem az oldalt,kernel,gapps ottvan de a rom sehol.már vagy 20x végiglestem.zRamra van a ki meg a bekapcsoláshoz külön file azt ennyi.a romhoz sehol nincs link az oldalon

(#22653) Massmurderer


Massmurderer
őstag

na feltettem énis ezt [link]
másikon a kamera állandoan behalt,hibát irt ki meg hogy inditsam ujra a telot

(#22654) gzbotii válasza Massmurderer (#22653) üzenetére


gzbotii
veterán

Kíváncsi leszek, 4 nap múlva milyen lesz a rendszer sebessége majd.
Amúgy ma lehet én is felrakom, hihetetlen, hogy darált az Android OS SlimKatel...

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22655) Massmurderer válasza gzbotii (#22654) üzenetére


Massmurderer
őstag

én visszatettem azt ami volt elötte.kiderült az lg kamera progi nemjön be neki.Nightowl verzánál ugyamugy kamerahibát irt ki meg jobban is merült az akku

[ Szerkesztve ]

(#22656) gzbotii válasza Massmurderer (#22655) üzenetére


gzbotii
veterán

Beta1-et?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22657) Massmurderer válasza gzbotii (#22656) üzenetére


Massmurderer
őstag

Nightowl beta 2 volt fent de a Resurrection romot tettem vissza

(#22658) gzbotii válasza Massmurderer (#22657) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem mostanság a SlimKat csinál olyat, hogy gyorsan merül, zenelejátszás megáll és újra sem indul csak restart után.
Tolok egy Beta2-t, aztán elválik.
Resurectionről egy link?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22659) gzbotii válasza gzbotii (#22658) üzenetére


gzbotii
veterán

Egész pontosan Forest kernelről kéne

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22660) Massmurderer válasza gzbotii (#22658) üzenetére


Massmurderer
őstag

[link] tessék.nekem ez bejött.kernel is ottvan hozzá.marha egyszerü ezeket a romokat telepiteni

[ Szerkesztve ]

(#22661) gzbotii válasza Massmurderer (#22660) üzenetére


gzbotii
veterán

Mondjuk én pont nem kaptam a kernelt benne...
Felraktam csak a ROM-ot, kernel nélkül viszont csak bootloop fogadott

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22662) Massmurderer


Massmurderer
őstag

nekem egy fehér szinü,16bos független van.elözö tulajnak hála az érintö full karcmentes.hátlapon van 2 pici kopásnyom,de az legyen a legkevesebbb.viszont a krom keret pár helyen kopot.legjobban az idegesit hogy nálam a kijelzönél ha fehér vagy világosabb a kijelzö vizszintesen van benne a fele kijelzönél egy elszinezödés.fele a kijelzönek egy árnyalattal sötétebb.szerintem az lcdn a folia lehet levált vagy passz.néztem a komplett lcd-t,érintöpanelt,keretet,45k-ból megvan.a középsö krom keret 7500.lehet a note 2 vagy 3 jobb,de ez az elsö széria nagyon a szivemhez nöt,szóval meglesz a felújitásuj kijelzö,uj keret,uj kromkeret középsörész,és uj hátlap és igy azt lehet mondani hogy van egy teljesen új note 1em :)

(#22663) Massmurderer válasza gzbotii (#22661) üzenetére


Massmurderer
őstag

kernel letöltölinkje ott az oldalon.nem kell odin a kernel feltételhez.recovery menü hang gomb+home+ bekapcs.elötte memokarira a kernelt zipbe felteszed,a romot,a gappsot,nem kell kibontani,mind3 zipbe marad.instal zip a menübe,ott a memokarin kikeresed a kernelt, hangerö gombal fel-le lehet lépkedni,bekapcs gom a kiválaszto.kiválasztod a kernelt,bekapcsal majd a yes-aza flashelés fel.felmegy a kernel,megint install zi a menübe,kiválasztod a romot,ugyanigy feltelepited,utána a menöbe ugyanigy a gappsot,utána Full wipe and factory reset azt reboot.elején 3-4 perc mire bejön a reendszer.ha 5-10 perc és még mindig csak a bootlogo van,akksi ki majd bekapcs,igy kb 2perc azt be is bootol a rendszer.

(#22664) gzbotii válasza Massmurderer (#22663) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem ez az első telefon amit rootlok/ROMolok, ezen is már rengeteg próbáltam, csak e Resurection nem akart elindulni.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22665) gzbotii válasza Massmurderer (#22663) üzenetére


gzbotii
veterán

Ezt a kernelt flashelted? [KERNEL]Forest-LP_V5(CM12)
vagy ezt
[KERNEL][AOSP/TW][1 Apr] Raw Kernel -- r10 with CM12.1

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22666) Massmurderer válasza gzbotii (#22664) üzenetére


Massmurderer
őstag

értem.a bootlogonál ha elakad vagy csak folyamatosan meg 5-10 percig és semmit nem csinál akkor akku ki,be azt bekapcs.nálam is elsö alkalommal megált a bootlogonál.

találtam egy videot a szétszedésröl,ha netalán valakit érdekel [link]

(#22667) Massmurderer válasza gzbotii (#22665) üzenetére


Massmurderer
őstag

raw_kernel_r9_cm12

(#22668) gzbotii válasza Massmurderer (#22667) üzenetére


gzbotii
veterán

Megpróbálom ezzel a kernellel a Rersurectiont. NO Beta2 nem jött be...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22669) Massmurderer válasza gzbotii (#22668) üzenetére


Massmurderer
őstag

nekem 4.1.2 volt elöte az buheramentes volt.mobil odinnal tettem fel anno a kernelt.itt ha feltelepitem a mobil odint hazsnálni se tudom.nem mintha szükség lenne rá.recoveryböl simán felmegy a kernel meg a többi.az s-memo progit is recoveryböl tettem fel.

(#22670) gzbotii válasza Massmurderer (#22669) üzenetére


gzbotii
veterán

Na, most ezzel a kernellel nekem is megy.
Sokkal jobb mint a NO

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22671) Massmurderer válasza gzbotii (#22670) üzenetére


Massmurderer
őstag

na az jóó.tudom,énis azért tettem vissza :DD

(#22672) Velocity


Velocity
aktív tag

Sziasztok! Milyen matt fóliát ajánlanátok a telóhoz? Nem lesz zsebben hordva meg ilyesmi, csak tapizva, de az s-pent azért jó lenne ha bírná...

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#22673) Massmurderer válasza gzbotii (#22670) üzenetére


Massmurderer
őstag

na birja még a gyürödést? :DD

(#22674) gzbotii válasza Massmurderer (#22673) üzenetére


gzbotii
veterán

Épp most álltam neki keresni valami JB/KK alapú ROM-ot. Resurection mérföldekkel jobb, mint a NO, de ez sem egy sebesség bajnok.

Valakinek valami tipp?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22675) Massmurderer válasza gzbotii (#22674) üzenetére


Massmurderer
őstag

én semmi lassulást nem vettem észre.engem egyedül az a vacak kameraprogi szivatott meg,de kiderült másfajta romnál se jó.fényképezésnél ok,de amint átkapcsolom videofelvételhez behal az egész progi,utána minden kamerás proginál,a gyárinál is hibát ir ki és kiirja hogy inditsam ujra a telot.viszont az s-pent sehogy nem tudtam használni.bármit álitgatok rajta,annyit érek el hogy a jelölésnél a kis kör megjelenik meg a mutato ha áttálitom,azt hiába nyomkodom semmi reakció vagy egyébb.

(#22676) gzbotii válasza Massmurderer (#22675) üzenetére


gzbotii
veterán

Resurection Remix -ből sehol nem kapok egy KK alaput, hiába ott XDA-n a link, zsákutcába visz.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22677) Hitch


Hitch
aktív tag

Sziasztok. Egy barátomnak a night owl rom van fent de nem annyira jön be, sok a hiba.
Valaki tudna segíteni, hogy miként lehet a gyárit visszatenni, illetve muszáj-e a legújabbat, mert szerinte azzal volt a legkiválóbb amivel kijött.
Előre is köszönöm a válasz(oka)t.

[ Szerkesztve ]

(#22678) Massmurderer válasza gzbotii (#22676) üzenetére


Massmurderer
őstag

[link] ics és jb romok és ez kk [link] de van ez is [link]

lehet ez kell neked [link]

[ Szerkesztve ]

(#22679) Hitch


Hitch
aktív tag

Illetve ezt találtuk most ami még esetleg szóba jöhetne. Xda-n van. Rom s5 xxlt9. Ezt is simán csak recovery-ben kell feltenni?

(#22680) Massmurderer válasza gzbotii (#22676) üzenetére


Massmurderer
őstag

[link] ez is kk,igaz mástól

(#22681) Massmurderer válasza Hitch (#22679) üzenetére


Massmurderer
őstag

hivatalos gyári ami utoljára kijöt az ha jól tudom a 4.1.2 de ez lassab is mint az 5.x verzák meg több rmaot foglal le

(#22682) Massmurderer válasza Hitch (#22679) üzenetére


Massmurderer
őstag

néztem azt.nem is tudom.de van fent egy rom ami note 3ból vannak benne a cuccok[link]

(#22683) Hitch válasza Massmurderer (#22682) üzenetére


Hitch
aktív tag

Neki nem számít, csak stabil legyen. Így inkább a gyári romokat szeretné vissza, de ha lehet az ICS-t.
Azt feltudom tenni erre a night owl-ra? Illetve mi a menete?

(#22684) Massmurderer válasza Hitch (#22683) üzenetére


Massmurderer
őstag

gyári romot még nem pakoltam fel,szóval nem tudom.de ha körülnézel itt van leirás róla

(#22685) gzbotii válasza Massmurderer (#22680) üzenetére


gzbotii
veterán

Valamit kipróbálok, mert a rendszer alap sebessége elmarad egy SlimKat-hez képest.
Csak ma nincs időm munka miatt.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22686) Hitch válasza Massmurderer (#22684) üzenetére


Hitch
aktív tag

Sajnos az nem olyan könnyen értelmezhető számomra. Azt reméltem valaki tud segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#22687) gzbotii válasza Hitch (#22686) üzenetére


gzbotii
veterán

Gyári rendszert visszarakni szerintem Odin kell....
Hacsak nem kapsz egy flashelhető gyári ROM-ot, ami takarítva is van.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22688) Massmurderer válasza Hitch (#22686) üzenetére


Massmurderer
őstag

gyári romot felesleges visszateni.legtöbb szolgáltatosnál pl t-mobil vagy mi a neve már,meg a telenor,telipakolják a szolgáltatos appokal.na találtam egy helylet ahol a gyári romok vannak[link]

(#22689) Massmurderer válasza gzbotii (#22687) üzenetére


Massmurderer
őstag

kernel tutti kell hozzá.ha az megvan meg kéne nézni a recovery-s flahelést,ki tudja ugy is megy.nem irom azt hogy 100%

(#22690) Hitch válasza Massmurderer (#22688) üzenetére


Hitch
aktív tag

Köszönöm szépen. Nem az enyém, egy barátomé a telefon s szeretné vissza a sima gyári ics-t ha lehet. Simán ezt letöltöm s odinnal visszateszem?

[ Szerkesztve ]

(#22691) Massmurderer válasza Hitch (#22690) üzenetére


Massmurderer
őstag

odint én nem használtam.kernelt is a recoveryböl tettem fel

(#22692) gzbotii válasza Hitch (#22690) üzenetére


gzbotii
veterán

Erdeklodj a modszerrol masik Galaxy topicban. Sok volt Note1 tulaj van, tudnak segíteni biztos.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22693) Massmurderer válasza Hitch (#22690) üzenetére


Massmurderer
őstag

viszont hogy milyen romot szedsz le a PDA és CSC kodot nézd meg mindenkép mert az alapján vannak a romok.recoverys telepitésnél meg el se lehet cseszni a dolgot

(#22694) Massmurderer válasza Hitch (#22679) üzenetére


Massmurderer
őstag

ha netalán felteszed azt a romot,irhatnál rola valami infot majd hogy milyen :)

[ Szerkesztve ]

(#22695) Massmurderer válasza gzbotii (#22676) üzenetére


Massmurderer
őstag

[link] ezt nézted???Resurrection Remix 4.4.2 KitKat

(#22696) Hitch válasza Massmurderer (#22694) üzenetére


Hitch
aktív tag

Mindenképp írok, ha találok valakit aki a számba rágja, hogy miként tudom visszatenni :)

(#22697) Massmurderer válasza Hitch (#22696) üzenetére


Massmurderer
őstag

s5 romrra irtam amit irtál anno.ezt a gyári romosta sajnos én se tudom.hülyeséget meg nem akarok irni rá

(#22698) Hitch válasza Massmurderer (#22697) üzenetére


Hitch
aktív tag

Tudom, s köszönöm.
Írok amint van fejlemény.

(#22699) Massmurderer


Massmurderer
őstag

egy kérdés.sehol nem találom leirva hogy van e a note 1be állapot visszajelzö led.mert villogni nem látok soha az elején semmit.

(#22700) gzbotii válasza Massmurderer (#22699) üzenetére


gzbotii
veterán

Tudtommal nincs. Én is hiányolom.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.