Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) LordRajZoL válasza -juc- (#21900) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Thx
Megvan
Kár hogy nem a contactra érvényes
Uff
Plusz azt hittem kiszedi bejövöböl hm

[ Szerkesztve ]

zZz

(#21902) falijja


falijja
őstag

Helló 4.4.2 re van valami mod amivel a hangerőt feltudom csavarni....volt ilyen még anno 4.2.2 re.....válaszokat előre is köszi....üdv.

(#21903) hito


hito
nagyúr

Sziasztok!

Rég jártam erre :) Főnököm lecserélte a Note-ját, amit még tőlem vett kb. másfél éve, én meg lecsaptam rá, rámtört a nosztalgia. Gyári 4.1.2-vel hihetetlen laggos a rendszer. Mi most a legújabb gyári fw? Custom romok hol tartanak? Esetleg valami jó kis minitab rom van rá mostanság, amiben vannak mini appok?

Most annyir bejön a gép, hogy elkezdtem nézegetni a Note 3-at, de egyszerűen nem tudom magam rábeszélni. Még mindig az első Note az igazi. Miért nem gyárt senki 16:10-es kijelzővel 5-6"-os telefont? :O

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#21904) Djuree válasza hito (#21903) üzenetére


Djuree
félisten

4.1.2 a legújabb rá, nekem is laggol mint a szar. nem akartam custom modot de érik erősen.

tényleg melyik custom modot ajánljátok? wifi fontos, meg a net, email, facebook ilyesmi gyors legyen. másra nem nagyon használom a telót, persze még telefonálásra. :)
a lényeg hogy stabil legyen, nem baj ha nem csilivili meg nincs benne sok minden, sőt jobb ha ki van pucolva, alig használok pár progit.
meg esetleg vmi linket hogy kell romolni-rootolni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21905) zebede


zebede
őstag

Én ezt használom 1-2 hónapja: CM 11 , igaz még csak nightly, de nálam szinte hiba nélkül megy.
Már csak egyetlen hiba jön elő, néha beakad a poweramp, vagy mindegy melyik zenelejátszó és ilyenkor csak reboot segít. De ez előjött nekem Omni ROM-nál is.

Telepíteni cwm recovery-ből szoktam.

[ Szerkesztve ]

(#21906) KTTech válasza zebede (#21905) üzenetére


KTTech
veterán

Az Omninál egyedül az Asylumban javították ezt a hibát (Poweramp beakadás)... ha jól tudom nem fogadták el végleges javításnak, de működik :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#21907) hito válasza Djuree (#21904) üzenetére


hito
nagyúr

Első hozzászólásban elvileg minden szakmai infó megtalálható :) Hát ha 4.1.2 az utolsó, akkor gondolom nem is lesz több. Pedig azért egy 4.3-at megérdemelt volna szerintem. Mind1, elég támogatása van a Samsung nélkül is ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#21908) KTTech válasza hito (#21907) üzenetére


KTTech
veterán

Egy 4.4.3-at inkább :) főleg, hogy a 4.1.x-nél kisebb az erőforrásigénye...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#21909) hito válasza KTTech (#21908) üzenetére


hito
nagyúr

Közben az előző hsz-omat felül kell bíráljam. Sajnos XDA fronton is kezd kihalni a Note. Ami minitab rom topicokat eddig végigtúrtam, mind kihalt. A topic címében is benne van, hogy már nincs támogatás, vagy az utolsó hozzászólásban. Ez a kisebbik baj. Az idegesítőbb az, hogy letöltési linkeket is törölték a fejlesztők és ez azért elég mocsokság. Engem spec annyira nem érdekel, hogy már nem csiszolgatják az adott romot, ettől még lehetne használni. De nem, úgy látszik a szomszéd tehene is dögöljön meg hozzáállás van.

Ez így nem lesz jó.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#21910) KTTech válasza hito (#21909) üzenetére


KTTech
veterán

Az Omniban (CM11-ben talán, de ott nagyon gyér) biztosított a támogatás, TW-n kezd nagyon elhalni... Sajnos nem túl új a telónk, lassan elér mindenhol az "élete" végéhez a támogatás :( a fejlesztők meg gyakran teljesen törölnek mindent, amint nem foglalkoznak vele... már tapasztaltam más ROM-nál is - gondolom kell nekik a hely a többihez.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#21911) hito válasza KTTech (#21910) üzenetére


hito
nagyúr

És ha azt írja a rapidshare, hogy daily traffic exhausted, az azt jelenti, hogy a fájl megvan, de ma már nem lehet letölteni napi limit miatt? Érdekes, hogy a rapidshare már összességében is limitál, nem csak egy adott letöltőnél (ugyanis én hetek óta semmit nem töltöttem le onnan). :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#21912) KTTech válasza hito (#21911) üzenetére


KTTech
veterán

Így van, túl sok forgalma van a feltöltőnek, ezért nem érhető el a file.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#21913) hito válasza KTTech (#21912) üzenetére


hito
nagyúr

De ez akkor holnapra, holnaputánra változhat ezek szerint.

Hát, mélységesen el vagyok keseredve. Nem baj, csak van még fenn valamire való rom. Legfeljebb nem lesz rajta TW tabletUI (a szívem szakad meg :( ).

Egyúttal egy szolgálati közlemény!!!

Akinek esetleg gépen megvan valamelyik TW-s tablet hybrid rom, kérem legyen olyan jó és keressen meg. Nagy tábla csoki, 6-os sör, vagy virágcsokor jár a jótevőnek. ;)

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#21914) hito


hito
nagyúr

Ha Philz kernelt szeretnék felflashelni, akkor az alapsáv verzióját, vagy a bulid számot kell néznem? Csak mert XXLT4 Philz kernelt találtam és a bulid számom az, de XXLT3-at nem leltem és ezt az alapsáv verziójánál írja.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#21915) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Egy fura kérésem van

Szóval szükségem lenne egy müködö GPS tetheringre BT alapon
Vagy netes gps tetheringre de akkor kellene egy másik oldali progi ami eldöcög win8-alatt

Hogy miért is?

Van egy AsusT100as gépem BT-vel ide szeretnék Gps-t varázsolni

Playról amiket találtam leszedtem de eddig mindegyik azt jelezte futás közbe hogy nem tudja kirakni a jelet bt-re

zZz

(#21916) #68216320 válasza hito (#21914) üzenetére


#68216320
törölt tag

A build számot kell nézned. Amúgy nyugodtan mehet fel a legújabb kernel-es, mivel a kernel ugyanahhoz a rendszerhez tartozik (4.1.x)

(#21917) hito válasza #68216320 (#21916) üzenetére


hito
nagyúr

Köszönöm! :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#21918) resyxx


resyxx
csendes tag

Note :C
A lista másik végén, vagyis a legkisebb SAR-értékkel bíró készülékek között a nálunk nem kapható Verkool Vortext RS90 található a legjobb helyen, mely mobil mindössze 0,18-as értékkel büszkélkedhet. A második a Samsung Galaxy Note (0,19) :C
[link]

[ Szerkesztve ]

(#21919) Colani


Colani
tag

Sziasztok.
Tud e vki segiteni hangero noveles kérdésében. Vmi olyan kernel vagy program érdekelne amivel műxik a dolog...faust kernel van note-ra?
Köszi elore is minden jót

(#21920) KTTech válasza Colani (#21919) üzenetére


KTTech
veterán

Asylum kernelnél nincs gond a hangerővel... de általában a custom kernelekben max-ra van húzva (ami még nem torzít).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#21921) Colani válasza KTTech (#21920) üzenetére


Colani
tag

Köszönöm szépen

(#21922) #68216320


#68216320
törölt tag

Omni-hoz (SlimSaber) melyik a legjobb kernel mostanában? Illetve milyen govenor-al fürge?

(#21923) KTTech válasza #68216320 (#21922) üzenetére


KTTech
veterán

Azt nem tudom, melyik kernellel a leggyorsabb, de a ZZmoove és cfq páros nekem bevált sebességre (akkut viszont jobban meríti, mint a PegasusQ + Sio/CFQ páros).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#21924) #68216320 válasza KTTech (#21923) üzenetére


#68216320
törölt tag

Most próbából feltettem az original omni-t. Ennek a kernelében csak pegasusq van. Se zzmoove, se smartassv2. Utóbbit használtam még TW rom alatt, ott bevált. Valami más kernel kellene hozzá.

(#21925) ux1 válasza #68216320 (#21924) üzenetére


ux1
addikt

Mi a sz*rnak kellene más kernel. Jó az úgy is ahogy van.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#21926) #68216320 válasza ux1 (#21925) üzenetére


#68216320
törölt tag

Mert egy kalap sz*r úgy, ahogy van.

(#21927) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali!

hogy tudom eltünteni a rootot a telfonról ?

a helyzet a következő : felraktam gyári romot triangle awy lefutott számláló nullázva stb root maradt csak már csak ezt kéne leszedni én saját s3amat mikor még az volt akkor úgy csináltam hogy számláló után rátoltam egy háromfájlosat gépről, viszont ennek a telónak nem 100%os az usb csatija ezért ezt én kizárom nehogy meghaljon közben.
szóval van még rajta egy mobile odin de én úgy emlékszem hogy ha azzal dobom fel a romot akkor a számláló ugrik egyet nem ? és akkor megint ott lennék hogy rootolnom kellene ahhoz hogy ullázzam, vag ha mobileodinnal három fájlosat rakok pittel, lehet egyéltalán ? akkor nem ugrik a számlűló és root is eltűnik ?

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#21928) beloadjoker


beloadjoker
őstag

vagy ha csinálok egy full wipeot akkor megy a root is ? és ha igen akkor melyik kell ? wipe dalvik data factory chace ?

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#21929) beloadjoker


beloadjoker
őstag

odin végigfutott végül is szépen akkor most el kell tűntetnem háromszöget és a számlálót is nulláznom mert beírta 1-re :/

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#21930) beloadjoker


beloadjoker
őstag

háromszög és számláló nullázásában kérnék helpet vissza van állítva 3 fájlos icsre, most lett rootolva de hiába tettem el és futtattam a triangle awayt maradt számláló 1-en és sárga háromszög is bentvan

és hiába megyek rá a reset flash counterre nem indul újra a telefon pedig ha jól emlékszem kellene neki

[ Szerkesztve ]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#21931) beloadjoker válasza beloadjoker (#21930) üzenetére


beloadjoker
őstag

most megpróbálom mobile odinnal felrakni ugyan azt a három fájlosat bár utána is lesz sztem számlláló meg háromszög is

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#21932) gaborh


gaborh
aktív tag

Sziasztok. Kérdésem a következő lenne. Kinek meddig bírja az akksi íntezív használat mellett? Létezik hogy pár óra alatt lemerül ? Vagy csak nekem haldoklik az akksi?

Gábor

(#21933) #68216320 válasza gaborh (#21932) üzenetére


#68216320
törölt tag

Létezik. A kijelző általában 3-4 óra alatt képes lemeríteni. Ha állásában lemerül pár óra alatt és az aksihasználatot nézve nem mutat semmi programot ami leszívhatta, akkor valószínűleg aksi probléma lesz.

(#21934) gaborh válasza #68216320 (#21933) üzenetére


gaborh
aktív tag

éjszaka 17% csökken 8 óra alatt. Az jónak számít? Egyébként rendeltem egy akksit hozzá. szerintetek melyik romot érdemes felrakni?

Gábor

(#21935) KTTech válasza gaborh (#21934) üzenetére


KTTech
veterán

Kapcsold ki a Location Servicest, és rögtön kevésbé fog merülni (persze ne menjen a 3G/Wifi sem).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#21936) sanyikk válasza KTTech (#21935) üzenetére


sanyikk
tag

Szia! Ezt hol tudom letíltani?

A háttérfolyamatok korlátozásánál milyen nagyságú korlátot érdemes megadni, továbbá az ablakanimáció, áttünésanimáció és animátor időtartamának a skálázását milyenre állítsam, ha akkukímélő üzemmódot szeretnék alkalmazni?

[ Szerkesztve ]

(#21937) KTTech válasza sanyikk (#21936) üzenetére


KTTech
veterán

4.4.2-ben magyarul Tartózkodási hely a neve, és a beállítások alatt közvetlenül megtalálható. Azt kell letiltani, nálam a merülés így visszaesett kb. 0,1-0,2% / órára használat nélkül (Asylum Omni ROM, ART és Dalvik alatt is).

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#21938) Gy_István


Gy_István
csendes tag

Sziasztok!
Főpanelt cseréltek a Notomon.A GotBrickbug ismeretlen chipet ir.Valószinüleg egy javitott panelt kaptam.Jelenleg a szerviz által felrakott gyári rom van rajta.
A kérdésem az lenne, hogy kockázat nélkül romolható igy a telefon?
István

(#21939) sanyikk válasza KTTech (#21937) üzenetére


sanyikk
tag

A helymeghatározásra gondolsz? Az nekem le van tíltva teljesen.

(#21940) badmad válasza hito (#21914) üzenetére


badmad
senior tag

szia...mondjuk meegprobalnek a helyedben egy miui romot márcsak kivancsisagbol is nem hibatlan de szerethető.

(#21941) zebede válasza badmad (#21940) üzenetére


zebede
őstag

Két hete felraktam kiváncsiságból a MIUI-t.
Kétszer volt azóta kisebb fagyás, de ezeket betudom az appoknak.
Akksija hajszállal kevesebbet bír mint a CM11, viszont nem akad be a Poweramp.
Nem kell már külön telepíteni a nyelvi csomagot, benne van a ROM-ban. Csak a gapps kell rá.

Egyelőre szeretem, marad egy darabig.

(#21942) sanyikk válasza zebede (#21941) üzenetére


sanyikk
tag

Én is kipróbáltam több mindent, de a Xperia-Z-ized Note ROM-ot használom már fél éve. Közben próbáltam több mindent, de visszatértem mindig.

(#21943) sanyikk válasza sanyikk (#21942) üzenetére


sanyikk
tag

Elnézést a szóismétlésért!

(#21944) zebede válasza sanyikk (#21942) üzenetére


zebede
őstag

Lesz időm-kedvem lehet hogy felpróbálom.
Van valami hibája?

(#21945) sanyikk válasza zebede (#21944) üzenetére


sanyikk
tag

Csak egy, ami a leírásban szerepel is. A következő: blutooth zenehallgatásra nem használható. Telefonálásra és egyéb szokásos dolgokra igen. Tehát a bluetooth headsettel csak telefonálni tudsz. Amúgy szerintem kiváló, kitűnő grafikai megoldásokkal (nekem ez is lényeges volt).

Link: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2251444

[ Szerkesztve ]

(#21946) badmad válasza zebede (#21941) üzenetére


badmad
senior tag

Én naagyon megvagyok vele elégedve vele.... :C

(#21947) sanyikk válasza badmad (#21946) üzenetére


sanyikk
tag

A MIUI-val?

(#21948) zebede válasza sanyikk (#21945) üzenetére


zebede
őstag

Akksi hozza a négy óra körüli aktiv képernyő időt?

(#21949) sanyikk válasza zebede (#21948) üzenetére


sanyikk
tag

Most néztem: a kijelző 2 óra 7 percig volt használatban, a töltöttség 55%-on áll.

(#21950) gaborh válasza gaborh (#21934) üzenetére


gaborh
aktív tag

Vettem bele akksit. Ég és föld a 2 üzemidő. egyből szerelmes lettem a note telóba. :C

Gábor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.