Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20901) spuros válasza hobbitka_ (#20896) üzenetére


spuros
őstag

Jobb helyeken nincs 80ezer... Itthon majd egy százast kell még hozzácsapni. Szép volt.... :(((

(#20902) BDave válasza Integra (#20900) üzenetére


BDave
őstag

Neked már semmi sem tetszik? ;)

(#20903) cselt válasza BDave (#20897) üzenetére


cselt
senior tag

Azért mire ideér hozzánk lesz ez sajna jó 150k is :(

(#20904) Integra válasza BDave (#20902) üzenetére


Integra
titán

maximalista vagyok ennek minden jó és és nem feltétlenül mindig jó oldalával. :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20905) assemble válasza Integra (#20900) üzenetére


assemble
addikt

Egyes szivargasok arra utalnak, h lehet h el is fog tudni tunni :)


(a kis szoveget kell nezni)
(swipe down from the top to exit full screen)

[ Szerkesztve ]

(#20906) BDave válasza assemble (#20905) üzenetére


BDave
őstag

Ez a kép a szokásos verzió-easter egy, ahol alapból eltűnik minden.

(#20907) tamas.nick válasza BDave (#20906) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Nem tűnik el ott

(#20908) DeathAdder válasza tamas.nick (#20907) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sajnos.
Ezektől a szoftvergomboktól agyhalált kapok :(((

(#20909) spuros válasza DeathAdder (#20908) üzenetére


spuros
őstag

Engem is zavarnak.. Erre lehetett volna "gyári" megoldás. Akkor elkerülhetőek vagy kevésbé lennének annyira jellemzőek a beégések. Persze lehet rosszul gondolom.

(#20910) Ace owner válasza BDave (#20897) üzenetére


Ace owner
addikt

Én hiányolom az üveget, az nagyon tetszik a 4ben.

Galaxy Fold 4

(#20913) assemble válasza spuros (#20909) üzenetére


assemble
addikt

Fel nem fogom hogyha ennyire zavar titeket, miert nem raktok fel egy CM-et vagy valamit... Kb barmelyik custom ROM-ban benne van az extended desktop mode szerintem, opcionalisan a status barral egyutt is el tudod tuntetni a navbar-t, pie controls is van melle.

(#20914) qltsar válasza assemble (#20913) üzenetére


qltsar
addikt

"Fel nem fogom hogyha ennyire zavar titeket," -- "Én ezért használom átlátszóként a status és a navigation bart", azért égett bele, mert az elején nem custommal ment a telefon, de csak iszonyat minimálisan ;)!

[ Szerkesztve ]

(#20915) Ace owner válasza qltsar (#20914) üzenetére


Ace owner
addikt

Erre egy leírást kaphatok? Érdekel ez az átlátszó statusbar, enyém már biztos jól beégett..

Galaxy Fold 4

(#20916) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Lehet, hogy a nap poénja lesz, amit majd írni fogok, de hát na... :D

Mióta lehet gyári rendszer alatt fényképet készíteni a hangerő gombokkal?
Pár napja véletlenül rányomtam és lőőőőőőn fotó! :D

(#20917) S-eye válasza Dzsuri89 (#20916) üzenetére


S-eye
senior tag

4.1 vagy 4.0 óta

(#20918) #09819904


#09819904
törölt tag


"In the same series of “oops” events that have made the LG Nexus 5 a totally “unsurprising” device, Google briefly listed the smartphone on the Play Store.

Although the handset was quickly pulled, the “harm” has already been done, as many people have seen the smartphone, which has been priced at $349 (€255).

The folks over at Engadget have been tipped by one of their readers that Nexus 5 has been inadvertently listed in all its glory on Google Play Store, along with a price tag attached to it.

The 16GB version of the smartphone was priced at $349 (€255), but we already know that Google is likely to launch a 32GB model as well, which will be priced a bit higher.

Under the Nexus 5, Google posted the following line, which is probably how it will be marketed at launch: “Capture the everyday and the epic in fresh new ways.” Stay tuned for more updates on the matter."

(#20919) Zsírkrétamen válasza assemble (#20893) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Én ezt most nem vágom. Az Ubuntu felrakásához stock rendszer kell? Akkor ezt nem CWM/TWRP-ből kell felrakni?? :Y

(#20920) qltsar válasza Zsírkrétamen (#20919) üzenetére


qltsar
addikt

több lehetőséged is van, de ittvannak az image-ek: [link] /boot, recovery, system/ bár recovery-t nemtudom, hogy le kell e cserélni, amúgy nagyon picinek tűnik a system.

[ Szerkesztve ]

(#20921) Zsírkrétamen válasza qltsar (#20920) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Hát nem igazán értem, inkább maradok a CM-eknél.... :DDD

(#20922) qltsar válasza Zsírkrétamen (#20921) üzenetére


qltsar
addikt

fastboot-tal kell flashelni az image-eket :) (elvileg :DDD)

(#20923) Zsírkrétamen válasza qltsar (#20922) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Aha, így már értem kb, de mivel fel sem ismeri a gép a telót, így nem igazán tudom megoldani :DDD :N

(#20924) spuros válasza assemble (#20913) üzenetére


spuros
őstag

Csatlakozom az utánad szólóhoz. Mikor észrevettem, hogy kezd beégni elkezdtem szarakodni az áttetsző barokkal, csak meguntam. Hol működött, hol nem. Ha beég beég.. :U

(#20925) #09819904 válasza spuros (#20924) üzenetére


#09819904
törölt tag

A beégés dolgot el kell fogadni, mivel típushiba. Ez olyan, mintha egy autót vesz az ember, majd amikor pl. fékbetétet kell cserélni akkor azt mondaná, hogy ez a verda szar. Sajnos mindegyik telefonnak van valami olyan oldala amit el kell fogadni, még akkor is, ha nem tetszik. :)

(#20926) spuros válasza #09819904 (#20925) üzenetére


spuros
őstag

Félreértettél.. Nem elégedetlenkedtem. Én még vásárlás előtt tudtam/hallottam, hogy ez van. Csak már nem érdekel.. Annyira nem vészes a dolog, hogy ne lehessen együtt élni vele..(:

(#20927) #09819904 válasza spuros (#20926) üzenetére


#09819904
törölt tag

Általánosítva írtam, csak a hozzászólásodhoz kapcsolódóan! :)

(#20928) assemble válasza #09819904 (#20925) üzenetére


assemble
addikt

Nem tipushiba, OLED technologiai korlat. :) Az LCD-nek is van egy rakas korlata OLED-hez kepest, az elettartam egy dolog amiben az eppen jobb.

En egyebkent tovabbra sem tapasztalok kiegest, pedig kozel 2 eves a cucc.

(#20929) qltsar


qltsar
addikt

Csak nem bírtam ki, felraktam az Ubuntu Touch-ot. Hát, nem vagyok elájulva...iszonyat lassan ment fel, de nem kell megijedni, szinte ugyanaz mintha egy kernelt és egy base ROM-ot rakna fel az ember. Sajnos még elég korlátolt a rendszer, de ha lesznek rá alkalmazások normálisan eltudom képzelni, hogy lesz miért váltani.

Aki szeretné kipróbálni egyszerűen csak recovery-ből egy wipe-ot követően (systemet is) ezt a két zip állományt kell felrakni ebben a sorrendben:

[link]

[link] -- Nálam ez a fájlt majdnem negyed óráig izzasztotta a dolgokat.

Az első indulás is érdekes, semmi bootanim, fekete képernyő, szóval türelem...:))!

(#20930) qltsar


qltsar
addikt

Ja, és ASKP-nak lőttek, bár elég gyanúsak a körülmények, de nem lesz több nagyobb fejlesztés. Leégett az USB aljzat a dev telefonján, bár egy javítás sokkal olcsóbb, inkább telefont vált...

(#20931) Zsírkrétamen válasza qltsar (#20929) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Na ezt lehet feldobom ma este. Ha TWRP-ből szeretném, akkor nem baj ha factory resetet csinálok nem?(az gondolom wipeolja amit kell) Csak első induláskor nincs bootanim, vagy utánna se lessz?

(#20932) Grande Ale válasza Dzsuri89 (#20916) üzenetére


Grande Ale
őstag

Ezt én sem tudtam! Nagyon jó, köszi!!!

(#20933) Dzsuri89 válasza Grande Ale (#20932) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Reméltem, hogy valakinek okoz még meglepetést. :D

Nincs mit. :-)

[ Szerkesztve ]

(#20934) qltsar válasza Zsírkrétamen (#20931) üzenetére


qltsar
addikt

Nem eleg! Advanced Wipe-bol a systemet is wipeolni kell!

(#20935) Zsírkrétamen válasza qltsar (#20934) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Oks. Akkor factory reset+wipe system, flash első, flash második file, majd reboot system?? :U (remélem jól értelmeztem)

(#20936) qltsar válasza Zsírkrétamen (#20935) üzenetére


qltsar
addikt

Igen :)! De ahogy írtam...nagyon sokáig fog menni, menj el teázni vagy valami addig kb 15 perc az egész processz :)!

(#20937) Zsírkrétamen válasza qltsar (#20936) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Oks, majd lefoglalom magam. Amúgy akksi hogy bírja vele? Átlag használatra már jó?(böngészés, fb, zene, ébresztőóra)

(#20938) qltsar válasza Zsírkrétamen (#20937) üzenetére


qltsar
addikt

Nemtudom, kb fél órát volt fent :DDD!

(#20939) Zsírkrétamen válasza qltsar (#20938) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Na akkor én jobban átnézem. Amúgy ez teljesen független az androidtól? (screenshotot szeretnék lőni ha lehet) Ugye a twrp nem száll el tőle??

(#20940) Zsírkrétamen válasza qltsar (#20938) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Még annyi, hogy ha meguntam, és CM-et raknék fel, kell megint wipe system, vagy annak már elég a factory reset? :B

(#20941) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Uj szintre léptem én is.A Nexus t a múltkor eladtam és Note -ot vettem helyette.Tegnap pedig egy hozza nemertő személy kicserélte velem a Note -ot Egy kb 3 hónapos N4 re.Kapaszkodjatok meg:Ráfizetés nélkül. :) 1 percig sem gondolkodtam rajta.Be a kocsiba és mentem is érte 40 km-t. :) Az "Így leettem boldog N4 tulaj" monologomat olvashattátok. :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#20942) Zsírkrétamen válasza Steelheart2 (#20941) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Nagy mázlista vagy :DDD (én is N4-re szeretnék váltani, talán jövő héten össze is jön)

(#20943) mazsi


mazsi
senior tag

Gyerekek!

Kijelző javításra, vagy cserére mi a legbarátibb megoldás manapság. A felső üveg törött volt egy ideje. Mire megjött az alkatrész Hongkongból pont kinyírta a teljes kijelzőt egy vendég karabinere :)
Samunál 30+fa rémlik. S3-ra 20 körül mondtak megoldást. Galaxy Nexusra tudtok értelmes árat/helyet ajánlani?

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#20944) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Hát nem ajánlom a 10.18-as PAC-ot. Első indítás, beállításvarázsló leált :W És másodszorra is. Illetve bootnál villan egyet pirosan a led, az nem tudom miért van.

[ Szerkesztve ]

(#20945) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Na felraktam a 10.19-es CM-et. Első indítás, bootolás után az elmodódó cseppek nevű élőháttér(vagyis az alapértelmezett háttér)-ban invertálódtak a színek...vagyis felcserélődtek kb. mindegy, mert telepítővarázslő befejezése után kb fél percel normális lessz. Ami számomra újdonság az az, hogy töltés közben világít a led, ilyen eddig nem volt tudtommal, de tetszik :)

(#20946) slice14 válasza Zsírkrétamen (#20945) üzenetére


slice14
veterán

A Beállítások -> Megjelenítés-en belül kapcsold ki a töltés visszajelzést.

Lehet hogy nem pont ez a neve a menünek, de nem cm van fent jelenleg.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#20947) Zsírkrétamen válasza slice14 (#20946) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Neem, tetszik, jó ez. De eddig is volt? :F
Egyenlőre az összes élő hátérrel szaggat :O

(#20948) slice14 válasza Zsírkrétamen (#20947) üzenetére


slice14
veterán

Én idegbajt kaptam tőle múltkor, mikormég cm volt fent és rá dugtam gépre és úgy nyomkodtam.

Minek az élő háttér, csak az aksit eszi. Amúgy volt system wipe Ubuntu után?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#20949) proradeon válasza slice14 (#20948) üzenetére


proradeon
őstag

"Minek az élő háttér, csak az aksit eszi."

Ez az állítás szerintem manapság már nem állja meg a helyét. :N Olyan keveset eszik az akksiból a live wallpaper, hogy pl.: nálam nincs is benne az akkumulátor almenüben.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#20950) Zsírkrétamen válasza slice14 (#20948) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Nem igazán értek ezzel egyet. Nekem múltkor egy CM háttérkép merítette csutkára a telót, míg lw-el 2napig is elment. Ez esetben proradeon-nak adok igazat akksi menüben sem írja már.

Még nem raktam fel az Ubuntut.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.