Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20251) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.A nexus utodjának szerintetek megfelel ez a telo?Lessz olyan gyors mint a nexus?A nexusomnak betörött a kijelzöje és nincs garim. :O

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#20252) BDave válasza Steelheart2 (#20251) üzenetére


BDave
őstag

Papíron igen.

S-eye: Olyan jó a N4 hangszórója? :U

(#20253) S-eye válasza BDave (#20252) üzenetére


S-eye
senior tag

Nem a hangerőre gondolok, hanem a hangszóró dizánjára, amit a füledhez emelsz.

(#20254) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Na basszus. Találkozott már valaki olyannal, hogy install zip-nél failed-et ír??(igen, a zip-et nem ellenőriztem le előtte, de jónak kellett volna lennie, xda-ról szedtem, nem nyúltam bele, file méret oké volt) :( Emiatt vagy 3 factory resetet csináltam(mert ugye többször is megpróbáltam felrakni...) az gáz? Nagy nehezen felküzdöttem a slim beta 5-öt, most boot-ol remélem nem lessz gebasz :O
ui.: szerencsére a slim szépen beboot-olt, így már nincs para :B

[ Szerkesztve ]

(#20255) lsebestyen válasza Zsírkrétamen (#20254) üzenetére


lsebestyen
addikt

md5 checker...

(#20256) Zsírkrétamen válasza lsebestyen (#20255) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Az mit csinál? :B
Közben leszedtem mégegyszer és feltűnt hogy hót üres a zip, semmi nincs benne és ~400mb... :(

[ Szerkesztve ]

(#20257) lsebestyen válasza Zsírkrétamen (#20256) üzenetére


lsebestyen
addikt

néha rosszul tölti le a zip fájlt a kliens, ezért van egy bizonyos md5 számsor, és az md5 checker progival letudod ellenőrizni h nem hibás-e az adott zip fájl. ha hibás akkor eltér a számsor a megadottól.

(#20258) Zsírkrétamen válasza lsebestyen (#20257) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Ja, köszi :R Amúgy közben leszedtem még1× a telefonra, ott ismét semmi, gépen meg van tartalma...de ha jól értelmezem az angolt akkor kommentbe ők is jelezték már hogy valami nem oké. Nem baj, legalább felrakom a legfrissebb CM-et :)

(#20259) razorka777


razorka777
veterán

Helló.
Most váltanék telefont, de gondolkodóba estem.
Ezt a Nexust, vagy az S2-őt néztem ki magamnak.
A Nexus 4-re sajnos nincs elég pénzem, de kipróbálnám a google saját telefonját.
Ártól független melyik érné meg jobban a kettő közül?

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#20260) S-eye válasza razorka777 (#20259) üzenetére


S-eye
senior tag

Itt szerintem GNexet fogja ajánlani mindenki :) Nagyobb kijelző, frissebb rendszer. Nekem ezek a fontosabbak.

(#20261) slice14 válasza razorka777 (#20259) üzenetére


slice14
veterán

Attól függ hogy mi a fontos. A google féle vanila androidvagy a samsung féle touchwiz és a többi samu szarság.

Persze a SGS2 8mp-vel szemben ez csak 5mp-s. Viszont kijelzőben ez jobb. És persze a rendszer is frissebb. Én ezt választanám a helyedbe.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#20262) spuros válasza razorka777 (#20259) üzenetére


spuros
őstag

Egyértelműen GNexus.. Jó romok vannak rá és rengeteg (mellesleg szerintem a gyári romok is jók), maga a telefon is nagyszerű, a legszebbek között van külsőre is (szubjektív, de így van :D ). Hajrá!

Szerk.: Amit slice14 is megemlített, hogy a stock android azért szerintem jóval f@szább mint a sallangokkal teli samsungos (szubjektív, de így van :D ).

[ Szerkesztve ]

(#20263) razorka777 válasza slice14 (#20261) üzenetére


razorka777
veterán

Azt hiszem Nexus lesz belőle, most már tuti, de azért kösz a megerősítést. :)

(#20262) spuros: :R

(#20260) S-eye: :R

Majd ha meglesz, jövök.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#20264) spuros válasza razorka777 (#20263) üzenetére


spuros
őstag

Ha használtam veszed figyelj oda pár dologra:

Gari lehetőleg gyári samsungos legyen ne bolti (nekem bolti van, de a többiek odáig meg vissza vannak a samsung garancia szolgáltatásaiért), a kijelző ne legyen beégve.. A többi dolog nagyjából megegyezik mintha más telefont vennél. Na lehet kusza lett a vége, de csak érted.

(#20265) razorka777 válasza spuros (#20264) üzenetére


razorka777
veterán

Értem persze.
Ez a kijelző beégés gyakori jelenség?Gondolom látványos is.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#20266) DeathAdder válasza razorka777 (#20265) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen előfordul amolednél elég gyakran.
Egyébként meg egyértelműen Gnex :K
Volt S2-őm is, imádtam tényleg nagyon, még mindig ajánlom aki olyat szeretne, de a gnex jobb nála.

Haverom már 2 hónapja adagolja, hogy adjam el neki, mert le akarja cserélni az S2-jét. A kamerája is tök vállalható szerintem a gnex-nek :K
Lehet elfogult vagyok, de ilyen N4, One, G2-re el nem cserélném. Ez után csakis Note 3 :)))

(#20267) spuros válasza razorka777 (#20265) üzenetére


spuros
őstag

Igazából ugyanez lehet az S2-nél. Az alsó és felső sáv beleég a kijelzőbe. [link]

(#20268) DeathAdder válasza razorka777 (#20265) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nézz meg egy ilyen képet a kijelzővel, és minden kiderül :)

(#20269) razorka777 válasza DeathAdder (#20266) üzenetére


razorka777
veterán

Semmi gond azzal, hogy elfogult vagy, én is így vagyok a Sonyval, de most szeretnék kipróbálni másik androidos telót és erre most a google referencia modellje a legjobb választás az én olvasatomban.
Azért a Sony JB-je nem sikerült a legjobbra.
Ezen a telón hogy muzsikál a gyári JB?jól sejtem hogy nincs sok gond vele?Hivásbug etc...

(#20267) spuros :Köszi. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#20270) TOZ


TOZ
addikt

Használtam S2t. Nem rossz, de egy Nexus az egy Nexus. Németországban kérdés, hogy melyik a igazi.

Csak a Nexus!

[ Szerkesztve ]

(#20271) slice14 válasza DeathAdder (#20268) üzenetére


slice14
veterán

Meglestem telón, rendben van a kijelző, nem látok észrevehető beégést. :R
A navbárt nemtom, mert az nem tűnik el.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#20272) Zsírkrétamen válasza DeathAdder (#20268) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Nemtom, de nekem pl kék/piros alatt egyátalán nem ég be a kijelző, csak szürke alatt...Ott viszont nagyon is látható :(

(#20273) S-eye válasza DeathAdder (#20268) üzenetére


S-eye
senior tag

Én ezeket használom beégés ellenőrzésére: Screen burn-in tool és Screen diagnostic

[ Szerkesztve ]

(#20274) spuros válasza Zsírkrétamen (#20272) üzenetére


spuros
őstag

Igen a szürke alatt a legalacsonyabb fényerőn kell nézni..

(#20275) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Nekem volt S2 és most Nexus, de a nexust ezerszer jobban szeretem :))

(#20276) DeathAdder válasza slice14 (#20271) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én böngészőben (ahol beállítottam a teljes képernyő módot) zoommoltam rá egy ilyen színre, és a navbárnál lehet látni halvány beégést. Viszont nem különösebben izgat, sosem látom, ahogy te is mondod :)

(#20272) Zsírkrétamen - érdekes, hogy nálam meg csak az ilyen kéknél látszik, a pirosnál, halovány szürkénél meg egyáltalán nem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20277) Zsírkrétamen válasza DeathAdder (#20276) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Valószínű azért, mert még csak nagyon kis mértékben van beégve a kijelződ. Később majd látod szürke alatt is.

(#20278) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Megint 1 kérdéssel fordulok hozzàtok.Keresem a nexusom utodhàt e törött kijelzö miatt.Az lenne a kérdésem hogy az Xperia Sp ben lévö Krait cpu és az adreno gpu erösebb,mint a nexusban lévö?Érdemes arra beruhàzni?Sajna nexust nem talàltam olcson.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#20279) S-eye válasza Steelheart2 (#20278) üzenetére


S-eye
senior tag

Erősebb, a Moto X-ben is az van. A Nexus 4-et közelíti az ereje. Xperia SP mennyi lenne?

(#20280) Steelheart2 válasza S-eye (#20279) üzenetére


Steelheart2
senior tag

150 euroért adnà a sràc.Akkor megéri?150 ért volna Prestigio 5044 is,de én inkàbb az Spre voksolok.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#20281) S-eye válasza Steelheart2 (#20280) üzenetére


S-eye
senior tag

150-ért nagyon jó ár szerintem! Hirtelen ránéztem a fórumra és az SP -ében van több ezer hozzászólás, a Prestigióéban pedig száz. Szóval a támogatottság a Sony felé mutat. Viszont ha a nagyobb kijelző kell, és két SIM, akkor Prestigio. Egyébként én is az SP-t ajánlanám.De neked kell tudnod...

(#20282) DeathAdder válasza Steelheart2 (#20280) üzenetére


DeathAdder
veterán

Vegyél mégegy gnexet ;)

(#20283) Integra


Integra
titán

azért a gnex vázának kopásállóságáról megvan a véleményem, szépen pattogzik le az egyik saroknál már ez a kályhaezüst fényezés.. hagyhatták volna az alatta levő feketén az egészet. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20284) Steelheart2 válasza DeathAdder (#20282) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Vennék én szivessen,de itt nàlunk Totiàban nagyon kevés az elado és jo àron.Solan nevetséges àron akarnak megvàlni töle.Hasznàltan kb 250-280 euroért.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#20285) Dzsuri89 válasza Integra (#20283) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nekem is csak ez az egyetlen egy bajom. Tokban van, vigyázok rá, egyszer sem ejtettem le és pár helyen elkezdett megkopni a festék. Legszívesebben keretet cseréltetnék rajta...

(#20286) DeathAdder válasza Steelheart2 (#20284) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az már pofátlanság enyhén szólva is :(

(#20285) Dzsuri89 - ezért nem kell tok, és no problem :))

(#20287) Steelheart2 válasza DeathAdder (#20286) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Ugye?Itt ez a szokàs. :) Azt gondoljàk mindenki hülye.:)Akkor az SP szerintetek jo vàlasztàs?

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#20288) Integra válasza DeathAdder (#20286) üzenetére


Integra
titán

nekem tök nélkül kopik :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20289) Integra


Integra
titán

hihetetlen, ma újra felismerte a laptopom a telefont, media device és usb debug, mindkettőként azonnal, úgyhogy NRT-vel rá is toltam gyorsan a root-ot. heteken át nem ismerte fel a telefonom, nem tudtam belemászni. ma meg egyszerűen működött.
és az utolsó pár napban hálózatról is simán tudom tölteni.

egyre inkább arra gyanakszom, hogy az egyes alkalmazások egyszerűen beakasztották a 4.3-as frissítés után, amelyek egyszerűen nem voltak 4.3 kompatibilisek teljesen, noha mennek 4.3 alatt is. és ezeket a bugokat szépen lassan az alkalmazás frissítésekben megkapja a telefon és a gubanc az oprendszerben megoldódik. vagy a google suttyomban telepítget a telefonokra.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20290) assemble válasza Integra (#20289) üzenetére


assemble
addikt

Hat usb driver dolgokban a windows igencsak kiszamithatatlan, szerintem sokkal valoszinubb, hogy ott tortent azota valami valtozas :)

(#20291) Integra válasza assemble (#20290) üzenetére


Integra
titán

ebben is van valami, de azért mondanám, hogy nem ez volt a gond, mert a 4.3-as frissítésig, soha, de tényleg soha ilyen gond nem volt. mindig azonnal felismerte és a töltés is ment bárhonnan. és a nexus7-nél sem volt bajom, csak a galaxy nexus-nál. valamiért erre a készülékre félresikerült az update, de ez magasiskola nekem, én csak a végeredményt látom :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20292) Dottore válasza Steelheart2 (#20287) üzenetére


Dottore
addikt

Haver most vett. Annyi van vele ami nem tetszik, hogy a Wifi elég gyenge. Olvasva az SP fórumot sajnos ez jellemző erre a típusra.

(#20293) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Sajnos ismét gondom van a telefonnal. Amikor megjelent a 4.3, azt Galaxy Nexus ToolKittel raktam fel, majd OTA ment fel rá a 4.3Y, de már aznap tapasztaltam, hogy szinte mindegy milyen alkalmazásból lépek vissza a főképernyőre, nem látszódnak azonnal az ikonok és nagyon lassan jelennek meg újra. Valamint párszor magától bezáródik a Chrome és több fül esetén az utoljára megnyitottat nem jeleníti meg ha újra indítom a böngészőt. Ekkor fogtam magam és ToolKittel raktam fel a 4.3Y-t, de előtte leszedtem azokat az appokat amikről tudtam, hogy nem fogom őket használni, hogy ne telepítse fel őket a beaktiválás után. Utolsó fázisként még Heliummal csináltam egy backupot. Ezek után ToolKittel 4.3Y, aktiválás, utoljára fent levő programok automatikus telepítése regisztrálás után és Helium restore. Az eredmény ugyanaz...
Most vagy egy app backupja kever be, vagy a Chrome, vagy a 4.3Y ilyen szar. Ti mit tapasztaltatok a 4.3Y telepítése után?

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#20294) Integra válasza agyhalal (#20293) üzenetére


Integra
titán

ilyen szar.
én csak ota-n frissítem, de rootolt a telefon.
kiesik a memóriából a launcher, ezért nem látod azonnal. hogy miért esik ki? kérdezd meg a google-t :DDD
nekem most kezd normalizálódni az állapot a telefonon, de naponta látom még legalább 1x-2x, hogy a launcher kiesik...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20295) Dottore válasza agyhalal (#20293) üzenetére


Dottore
addikt

Na jó. Ugyanazt csináltam (ToolKitt 4.3Y). Azzal a különbséggel, Hogy életemben nem állítottam vissza semmit mentésből mert szerintem az rossz. Onnan tudom, hogy az, mert mindenkinek akinek van valami problémája, az kivétel nélkül ment és visszaállít. Próbáld ki úgy, hogy nem teszed ezt. Mi több, próbáld ki azt is, hogy nem teszel fel semmit pár napig. Aztán ha ok. elkezded felpakolni a programokat. Rohadt szar, de csak ezzel kapsz választ és jobb mint szenvedni.

[ Szerkesztve ]

(#20296) Integra válasza agyhalal (#20293) üzenetére


Integra
titán

illetve olvasd el, amit lejjebb írtam, hogy alkalmazások nem kompatibilisak a 4.3-mal annak ellenére, hogy működnek.. nekem ez a tapasztalatom.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20297) Steelheart2 válasza Dottore (#20292) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Annyira gyenge?Nekem van mobilnetem.A szobában van a routerem,ott csak fog valamit.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#20298) Dottore válasza Steelheart2 (#20297) üzenetére


Dottore
addikt

Szubjektív. Melóhelyen néha nagyon kell a wifi, ami nálunk elég gyenge. Nexus még látja, tudom használni. SP semmit. Nekem nem tetszene. Haver sokszor udvaron használta. Régen, amíg a Ray volt neki, most nem. Neki sem tetszik.

(#20299) Steelheart2 válasza Dottore (#20298) üzenetére


Steelheart2
senior tag

ok.Köszi szépen.Majd letesztelem.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#20300) lsebestyen válasza Integra (#20289) üzenetére


lsebestyen
addikt

A windows update frissített vlmi samsung driver nálam, lehet az okozta:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.