Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20101) assemble válasza batai15 (#20095) üzenetére


assemble
addikt

Hat igen, boritekolhato hogy nem lesz fizikai gomb, lesz (valszeg alul) egy noti led, felul hangszorok aztan kb ennyi, a kerdes csak kb hogy mekkora lesz a kijelzo koruli keret, valoszinuleg igencsak kicsi.
A hatlap nekem bejon, tetszik.

(#20102) Integra válasza DeathAdder (#20089) üzenetére


Integra
titán

remélem ugyanolyan csillámos hátulja lesz mint a 4-nek :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20103) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Szívem szerint akkor cserélném le a jelenlegi telefonomat, amikor már ilyen akkumulátorokkal kerülnének kereskedelmi forgalomba a mobiltelefonok.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#20104) DeathAdder válasza batai15 (#20100) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az akku egyelőre csak pletyka, vagy le vagyok valamiről maradva? :F
RIP a wp miatt, de próba szerencse :))

(#20105) batai15 válasza DeathAdder (#20104) üzenetére


batai15
félisten

Miért rip? Mindíg jobban bejött mint a droid,csak kevés volt akkor az app. De jó úton halad. A nexus meg marad asszonynál tehát nem tűnök el.
Am a pletya szering 2300 akku kesz benne

(#20106) DeathAdder válasza batai15 (#20105) üzenetére


DeathAdder
veterán

Meglátod, megpróbálod. Nekem nem jött be, neked lehet be fog.
Csak mert egy android fórumban vagyunk, ezért gondoltam megér egy rip-et :DDD

(#20107) batai15 válasza DeathAdder (#20106) üzenetére


batai15
félisten

Jogos! Persze nem rosz a droid de igazán sose voltam kibékülve vele. Egyedül nexuson nagyjából . De mondom nem tűnök el. Mert a nexust nem adom el. Eddigi legjobb droidos vasam.

(#20108) assemble válasza batai15 (#20105) üzenetére


assemble
addikt

Hat jah, jo uton halad a wp.
Felteve, hogy az uticel a koporsoja :U

(#20109) batai15 válasza assemble (#20108) üzenetére


batai15
félisten

Ha ha.-.- szeretem az ilyet mikot emberek lehordanak valamit aminek alapja nincs

[ Szerkesztve ]

(#20110) assemble válasza batai15 (#20109) üzenetére


assemble
addikt

Ha kepben vagy kicsit a platform helyzeterol, reszesedeserol, akkor tudod, hogy boven van alapja. Es ez nem lehordas, csak tenymegallapitas. De tenyleg ne menjunk ebbe itt bele.

(#20111) batai15 válasza assemble (#20110) üzenetére


batai15
félisten

Azért nőnek az eladások. Befuccsolni már nem fog. De sztem nem is fog olyan részesedése lenni mint a ios v droidnak. No nem baj .

(#20112) Integra válasza DeathAdder (#20104) üzenetére


Integra
titán

kb 2-3 hónapig bírtam a wp iszonyú korlátozottságát és visszamenekültem a nexushoz :)) pedig maga az os nagyon profi. csak sajnos hallásból sem ismeri azt a szót, hogy szabadság.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20113) batai15 válasza Integra (#20112) üzenetére


batai15
félisten

Azt nem. Mondjuk böngésző pl lehetne vagy videó appok meg music player. Mondjuk a gyári cuccok is bejöttek ott. Milyen wp telód volt?

(#20114) Integra válasza batai15 (#20113) üzenetére


Integra
titán

optimus7, most is megvan :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20115) mazsi válasza agyhalal (#20103) üzenetére


mazsi
senior tag

Arra az akkumulátorra még várhatsz pár évet. Én is egyből ugranék rá, a mostanit 15 óráig kell tölteni ;)

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#20116) eastsider válasza mazsi (#20115) üzenetére


eastsider
nagyúr

Ez a power bank milyen?
Milyen gyorsan és hányszor tölthető fel vele a telefon? Néha jól jönne 1 ilyen

(#20117) eastsider


eastsider
nagyúr

Ha kihívom a szerelőt, hogy sávos a kijelző mennyire teszteli az egyéb hibákat? Mondjuk cseréltetnék USB csatit (nincs semmi baja) vagy a keretet hogy lehetne kicseréltetni? Milyen indokkal? (kicsit kopott)

(#20118) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Az LCD test programmal megnéztem a kijelzőt, piros háttérnél teljes fényerőn látszik, hogy felül az állapotsáv és alul a navigációs gombok be vannak égve. De csak a pirosnál. Ezt már cserélik, vagy várjak még? Megmondom őszintén, hogy a keret miatt cseréltetném elsősorban, kicsit le van kopva.

(#20119) mazsi válasza eastsider (#20116) üzenetére


mazsi
senior tag

Ez a 4. a sorban, de az első használható. Nagyjából a fele igaz az 50 Ampernek, ebből ki tudod számolni a töltések számát. Nálam kevesebb, mert 3800 mAh-ás az aksim.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#20120) S-eye válasza Grande Ale (#20118) üzenetére


S-eye
senior tag

@eastsider
Nálam a kijelző mellett az USB-t is cserélte a szervizes jófejségből. Ha mondod neki, hogy beporosodott, vagy ilyesmi, valószínűleg kicseréli. Ja, ez gyári garanciánál.

@Grande Ale
Szerintem cserélik.

(#20121) eastsider válasza S-eye (#20120) üzenetére


eastsider
nagyúr

Mondjuk mondom hogy néha nem érintkezik amikor radugom a töltőt. Gyári gari on :)

(#20122) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Valaki próbálta már az Xpert romot??
Érdekesnek tűnik, anno elég jó volt, de a CM kényelemséget nem igazán cserélném :K

(#20123) S-eye válasza eastsider (#20121) üzenetére


S-eye
senior tag

Gyári gari rulez :K

(#20124) BDave


BDave
őstag

Senkit nem érdekel egy ilyen piros tok? :)

[ Szerkesztve ]

(#20125) DeathAdder válasza BDave (#20124) üzenetére


DeathAdder
veterán

Köszi, nálam tok, fólia minden nélkül az igazi :) Még GG nélkül se gyűjtött be egyetlen deka hajszálnyi karcot sem :N pedig általában simán csak zsebben hordom..
A titkom csak az, hogy vigyázok rá :)

[ Szerkesztve ]

(#20126) BDave válasza DeathAdder (#20125) üzenetére


BDave
őstag

Én is, de azért jól áll neki egy tok és a fogáson is sokat segít, ha esetleg túl kicsi vagy nem olyan stabil. De nekem is leginkább csupaszon tetszik a legjobban :) Pont jó ez a tok, mert nem takarja el teljesen a külsejét, csak ad hozzá. :)

(#20127) slice14 válasza DeathAdder (#20125) üzenetére


slice14
veterán

Hát én inkább fóliával ás tokkal használom, mert biztos ami ziher. (japán 6 rétegű fólia + s-line clear tok)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#20128) eastsider válasza BDave (#20126) üzenetére


eastsider
nagyúr

nekem megjött a második nillkin múlt héten.
ez már teljesen jó. más az anyaga is (pedig az előző is nagyon jó volt), ez sokkal "selymesebb" tapintással bír.
a doboza is teljesen más

még az előzőhöz kapott fólia van rajta. hát ez könnyen krcolódik, de annyira nem gagyi, mint vannak azok, amik 1 hét után úgy néznek ki, mint jópár év után a műanyag kijelzős telefonok, tudjátok. ezen pár mélyebb karc van, de ennyit simán elbír...

[ Szerkesztve ]

(#20129) TOZ


TOZ
addikt

Nillkin shield es xtremeguard folia a kijelzon. Ennyi eppen eleg. Egy Nillkin mar repedt el egy picit mikor a konyhakovon landolt a telefon, de semmi baj nem tortent. Olyan jol vedett a Nillkin, hogy meg az is csak alig repedt.
David remelem hasznalja is... :C

(#20130) BDave válasza TOZ (#20129) üzenetére


BDave
őstag

Igen, nagyon jó, finom a tapintása, már más is mondta hogy milyen király tok. :) Élvezet használni :)

(#20128) eastsider: Ezek szerint ahány tok annyi doboz :D

(#20131) eastsider válasza TOZ (#20129) üzenetére


eastsider
nagyúr

erről az extreme guardról tudnál küldeni egy ebay linket?

csak ezt találtam: [link] de ez sprinthez van

[ Szerkesztve ]

(#20132) TOZ válasza eastsider (#20131) üzenetére


TOZ
addikt

http://www.xtremeguard.com/Default.asp

Innen erdemes direktben rendelni. Mindig van valami kuponos ajanlat.
A legutobbi XtremeSALE volt ezzel 85% OFF ment.

(#20133) DeathAdder válasza slice14 (#20127) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én meg úgy vagyok vele, hogy a következő tulaj kedvéért nem fogom megóvni még a naptól is, azért van hogy használjam, ha meg negyaisten törik, akkor megy fel apróra. Eddig a nagyon sok közül egyszer egyetlen telefonom tört el, az S2 vadi új korában még, és az a vicces az egészben, hogy azt mindig tokban hordtam, de amikor zuhant,persze, hogy nem volt benne :DDD
Fóliát nem szeretem mert rossz kezelni az érintőt, és idővel a sok apró karc miatt nem lesz olyan éles a kép ezért mindig cserélgetni kellene.
Azt az egyet kivéve az eddigi összes telefonomat úgy adtam el, hogy egy hajszálkarc sérülés nem volt rajta :)
Attól még lehet vigyázni, hogy zsebben hordod csupaszon.
Íme két példa: [link1], [link2]

(#20126) BDave- "De nekem is leginkább csupaszon tetszik a legjobban" - Nekem is, és kézre is áll szépen. Szeretem a formáját, mindezt megbontaná ha tokban hordanám :)

(#20134) BDave válasza DeathAdder (#20133) üzenetére


BDave
őstag

Használod egyáltalán ezt a telefont? :D Grat, szép!

(#20135) DeathAdder válasza BDave (#20134) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, olyannyira használom, hogy nap végére mindig 5-10% -on áll az akku :K
Zsebben hordom, ahol csak a telefonnak van bérelt helye semmi másnak, az asztalomon meg egy szemüvegtörlő selyemkendőn a helye, kemény felületre csak ritkán teszem, így a hátlapon sincsenek sérülések :N

Mindig nagyon vigyáztam a holmijaimra, de a haveromhoz képest semmi vagyok, aki a már 10 év plazma tv-jének távkapcsolóját is a gyári zacskójában tartja, eddig egyszer vette ki belőle, amikor elemet cserélt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20136) BDave válasza DeathAdder (#20135) üzenetére


BDave
őstag

Ez most komoly? Na ez már túl van a normán :D

(#20137) batai15 válasza DeathAdder (#20135) üzenetére


batai15
félisten

Én mit mondjak ? 5. Kor kelek du. 3 után érek haza. Éppen hogy él még a telefon. 2gn lényegesen jobb a helyzet. Róla ph!zok egésznap.

(#20138) TOZ válasza DeathAdder (#20133) üzenetére


TOZ
addikt

A csupasz a legjobb. Nyalás közben nem leszel tele szőrrel a szád. :-D

(#20139) eastsider válasza TOZ (#20138) üzenetére


eastsider
nagyúr

Ott a pont :))

(#20140) DeathAdder válasza BDave (#20136) üzenetére


DeathAdder
veterán

Teljesen komoly :))

(#20137) batai15 - Én ahol csak tehetem átmegyek H+ -ról WiFi-re, de így is majdnem minden hónapban lehasználom az 1000 mb-ot. Mondjuk nálam is nyalóka lenne, ha 5-től 15-ig 3G-n menne

(#20141) DeathAdder válasza TOZ (#20138) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem jársz úgy mint Stifler :DDD


[ Szerkesztve ]

(#20142) batai15 válasza DeathAdder (#20140) üzenetére


batai15
félisten

Nekem 500 mega van a tegnapi ráckevei navizással be is nyalta az 500 megát.

(#20143) TOZ


TOZ
addikt

Nem tudom, hogy hogyan tudtok ennyit elpattintani. A multkori google services mokat leszamitva 300-400 meganal tobb, ha megfeszulok sem nagyon jon ossze...Mondjuk bongeszni en Opera Minit hasznalok. Te Fast for Facsé néha van, Falcon Pro (twitter) rendszeresen, egesz nap exchange, gmail, viber miazmas... ennel tobb akkor sem jon ossze... pedig szerencsere tenyleg beleferne a sokszorosa a keretbe.

(#20144) DeathAdder válasza TOZ (#20143) üzenetére


DeathAdder
veterán

Gyári böngészővel Desktop módban, flash playerrel teljesen kompromisszummentesen :K

(#20145) TOZ válasza DeathAdder (#20144) üzenetére


TOZ
addikt

Ja, ugy igen. Mondjuk eppen ezek miatt nem hasznalok "normalis" bongeszot. Csak a minimalis tartalom.

(#20146) batai15 válasza TOZ (#20145) üzenetére


batai15
félisten

Én csak böngészek főleg itt ph! Kis face meg ritkán vmi app ha kell. Mondjuk szvsz nem kellene hogy 500 mega legyen ,de ha t mobile mögmondja akkor mögmondja.

(#20147) eastsider


eastsider
nagyúr

Nekem 300 megám van. suliban, otthon van wifi, de ha utazok, és nincs net a buszon/vonaton akkor pörög a 3/2G. de ebből kijövök instagrammal mindennel
múltkor 8 órát utaztam, hát fel kellett töltenem laptopról a telómat.... mert 0-ra merült délutánra (folyamatos cset, fb, böngészés, insta,feltöltés stb...)

még szerencse, hogy van fast charge (percenként kb. 1%-ot tol

[ Szerkesztve ]

(#20148) DeathAdder válasza eastsider (#20147) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nekem miért lassú a fast charge szerinted?
5 óra kell, hogy 1%-ról 100%-ra töltsön, és lehet ennél is lassabb, hogyha simán csak töltöm :F

Amúgy nem halott az akkum, vasárnap feltoltam az RC2-t és azóta boldogság van :K

(#20149) eastsider válasza DeathAdder (#20148) üzenetére


eastsider
nagyúr

én most 4.2.2-t használok (rootbox), ASKP kernellel... . kb így tölt rendes töltőről is. azóta napközben a gépről töltöm a telefonom. király cucc.
lehet a kernelben van valami gáz (sőt tuti): esetleg cseréld le a CM kernelét ASKP-ra

[ Szerkesztve ]

(#20150) qltsar válasza eastsider (#20149) üzenetére


qltsar
addikt

+1 ugyanez a ROM+kernel nálam is

pedig hányan istenítik itt a CM kernelt...:))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.