Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20551) slice14


slice14
veterán

Chronus - Home and Lock widget

Köszönjük CM. :R

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#20552) arni1 válasza eastsider (#20550) üzenetére


arni1
aktív tag

Köszi a választ! akkor "csak úgy" kihívom a szervizest(amúgy is terveztem, akksi problémás illetve a töltő aljzat). A wifit beírom hátha kicseréli Nekem is a házat. Illetve még egy kérdés, fülesem egyik fele nem működik, van esély rá, hogy egy év után kicseréljék?(tudtom szerint a tartozékokra csak 1 év van, azon pedig már túl vagyok)

(#20553) eastsider válasza arni1 (#20552) üzenetére


eastsider
nagyúr

lehet neked is kicseréli jófejsétből...de nekem sem akarta először, aztán kérdezte nagyon szar állapotban van-e, aztán látta, hogy nem, csak pár tokból eredő kopás volt...
aztán felajánlotta....

hát a füles jó kérdés... sokat nem ér a gyári füles szerintem.. volt nála headset, de jó kérdés, hogy cseréli-e

(#20554) arni1 válasza eastsider (#20553) üzenetére


arni1
aktív tag

Rendben. Köszi a választ! Igazából a fülest csak néha használom, ezért nem vennék egy újat, annyira tökéletesen megtette a gyári is. A házzal pedig remélem szerencsém lesz..

(#20555) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Majdnem 100°C-os lett a CPU :Y Pedig csak egy antutu-s stressz tesztet nyomtam rajta 1.8-ig húzott procival(gyári pa kernellel)
Viszont a telefon úgy megkergült utánna hogy a MA-t 5 percig töltöttte majd befagyott :DDD Újraindítottam, azóta oké. Ja meg 12 613 pontot tolt antutuba(nem mintha sokat számítana, csak régebbi verzió 1.8-ra húzva kifagyott, vagy irreálisan kevés pontot adott)

(#20556) eastsider válasza Zsírkrétamen (#20555) üzenetére


eastsider
nagyúr

Csak antutu meg 1.8as proci. Ezt komolyan gondoltad, hogy csak? :D örülj hogy nem rebootolt :p

(#20557) arni1


arni1
aktív tag

OTA frissítést ki lehet valahogy kapcsolni? 4.3 android revolution van rajta, azonban állandóan szedne lefelé egy 1,7mb méretű frissítést, de mivel főzött rom, így nem tudja telepíteni (verification failed).

(#20558) Zsírkrétamen válasza eastsider (#20556) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Első indításnál szimplán pár százaléknál kidobott az antutuból, azt hittem újra is indult a telefon(nem voltam a telefon közelébe) de úgyfest még sem, hálózatot, programokat, mindent eldobott. Na lassan felépült és akkor futtattam másodszor, akkor adta ezeket az értékeket. Tulajdonképpen arra számítottam hogy újra indul, de nem :C Gondolom csak akkor ha a proci 100°C-os lett volna, mert ugye automata lekapcsol, vagy nem tudom :(

(#20559) slice14


slice14
veterán

Ez a 925-ös cm nagyon ott van akku időben. 1ó. 15p. bt kapcsolattal 36 p. zenehallgatás. Meg egy kis play böngészés ill .2 app update. Állandó wifi kapcsolat8ó. keresztül ill a többi 3G/HSPA-n. Amúgy hétvégén nem vagyok túl akktív mobillal.

#20558: Zsírkrétamen: Ne má, ez komoly? Ne nyírd már ki szegény telót. Mit ártott az Neked? Vagy gariztatásra bazírozol?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#20560) slice14 válasza Zsírkrétamen (#20558) üzenetére


slice14
veterán

Idő túllépés, bocsi.

Ha már felmelegedett 100 fokra, akkor rá üthettél volna két tojást és kész a vacsi is. :DDD

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#20561) Zsírkrétamen válasza slice14 (#20560) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Nyugi, nyugi :DDD Nem lett semmi baja :) Jó is lenne, de nincs garim :(
Nem volt olyan meleg, kézben simán tartható volt, sőt már éreztem ennél melegebbnek is(ez persze függ attól is, hogy azóta fém hátlap van, meg lázas vagyok, ezért nem tűnt olyan vészesnek)
De már volt olyan is, hogy vagy 50-60°C-os volt az akksi és azt írta rá hogy túlmelegedett xD pedig semmi extrémet nem csináltam vele :DD (nem terheltem semmi, még a nap se sütötte túlságosan, illetve volt róla screenshot de nen találom...)
U.i: annál akkor se lessz durvább, amikor este télen másfél órán át zseblámpáztam úgy hogy az akksi 100%-ról 10%-ra ment és mínusz 10°C-ba is megéreztem a melegségét :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20562) agyhalal


agyhalal
aktív tag

A telefonom szeptember 24.-e óta nem hajlandó automatikus biztonsági mentést készíteni a kamerával készült fotóimról. Nem rémlik, hogy bármit is elállítottam volna ami ezzel van összefüggésben. Van esetleg valami ötletetek, hogy mit lenne érdemes megnézni?

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#20563) #53667584 válasza agyhalal (#20562) üzenetére


#53667584
törölt tag

Google+ fotómentésére gondolsz? Nézd meg a Google+ beállításaiban az Auto backup-ot.

(#20564) agyhalal válasza #53667584 (#20563) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Természetesen be van kapcsolva. Beállítások/Fiókok/Google/Google+ Automatikus mentés folyamatosan hibára fut

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#20565) zool1


zool1
őstag

Gondolkozom, hogy lecserélem a nexust egy nagyobb kijelzős telefonra. Pakliban s3,s4, note 2 maradt, van aki már ezt a lépést megtette? Ár/teljesítményben mit ajánlotok?! Esetleg megvárni a következő nexust... :F

(#20566) Integra válasza zool1 (#20565) üzenetére


Integra
titán

semmit, várd meg az n5-öt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20567) assemble válasza Integra (#20566) üzenetére


assemble
addikt

Igy van :)

(#20568) slice14 válasza assemble (#20567) üzenetére


slice14
veterán

Félek a tepsiktől, eset már rá a lábujjamra és leeset a körmöm. :O

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#20569) FeRkE válasza slice14 (#20568) üzenetére


FeRkE
őstag

Ez akkor is megeshet, ha iphone4-ed van, pedig az nem tepsi :D

(#20570) Dzsuri89 válasza FeRkE (#20569) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Óvatosan a trágár szavakkal a topikban, mint pl. iphone4. :D

(#20571) DeathAdder válasza zool1 (#20565) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szubjektív nagyon, én mondjuk egyikre sem cserélném el a gnexet, csak egy Note 3 -ra. (de azt sem várom egyelőre, annyira megszerettem ezt a kis szutykot :DDD)
Ha tetszik a formavilág meg az egész úgy egyben, akkor megéri lecserélni a Note2-re, esetleg S4-re, de bennem már a bemutatásakor sem indított vágyat, ellenben a nóthárommal :))

[ Szerkesztve ]

(#20572) qltsar


qltsar
addikt

4.2 alá nincs olyasmi kernel, mint a fancy BIGMEM? Nem igazán van szükségem 1080p-ben a videok rögzítésére, és jól jönne az a kicsi memóriatöbblet :).

(#20573) ProdyG


ProdyG
senior tag

sziasztok,
nem tudom miért de az utóbbi napban nagyon szaggat a telefonom. olyan, mintha csökkentett üzemmódban menne. fel kellett rá másolnom egy csomó videót, így csak 9MB szabad terület maradt a telefonon, ezt jelezte is, ekkor kezdte a szaggatást, de azóta már újra 10 giga szabad terület van, de a szaggatás nem szűnt meg...
közben egy legújabb CM frissítés is került a telefonra, nem tudom annak van-e ehhez köze.
most a verzió: CM 10.1.3.
mit tehetek? jelenleg szinte használhatatlan a telefon, újraindtás nem segít. gyári beállításokat meg nem szeretném visszaállítani...
köszi

(#20574) spuros válasza ProdyG (#20573) üzenetére


spuros
őstag

Cache wipe volt?

(#20575) palesz53 válasza qltsar (#20572) üzenetére


palesz53
senior tag

nincs...
talán - talán majd az askp-ban, ha még lesz belőle 4.2, bár ennek a valószínűsége csekély; nomeg új askp úgyis csak kb 2 hét múlva lesz...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#20576) qltsar válasza palesz53 (#20575) üzenetére


qltsar
addikt

Mondjuk KitKat miatt nem tudom mennyire van értelme a 4.3-mas fejlesztéseknek, ~1 hónap és elvileg jön is a 4.4.

(#20577) zool1 válasza qltsar (#20576) üzenetére


zool1
őstag

Nexusra is jön a 4.4?! :F (Szerintem nem...)

[ Szerkesztve ]

(#20578) DeathAdder válasza zool1 (#20577) üzenetére


DeathAdder
veterán

(#20579) zool1 válasza DeathAdder (#20578) üzenetére


zool1
őstag

:R

(#20580) eastsider válasza DeathAdder (#20578) üzenetére


eastsider
nagyúr

ez mennyire tuti amúgy, hogy kijön Gnexre?
nem mintha annyi újdonság lenne a kitkatban :F

(#20581) TOZ válasza qltsar (#20572) üzenetére


TOZ
addikt

Samugy jó ez a bigmem nekünk?!

(#20582) qltsar válasza TOZ (#20581) üzenetére


qltsar
addikt

Ha nincs szükséged az 1080p-re akkor mindenképpen, ~10%-kal több memóriád lesz ha ezt használod. Nekem csak az a prolbémám, hogy nincs olyan 4.3-mas ROM amit szívesen használnék...:(.

[ Szerkesztve ]

(#20583) ProdyG válasza spuros (#20574) üzenetére


ProdyG
senior tag

nem volt, az kellene? a recovery menüből, igaz?
ezzel nem fogok adatokat/beállításokat veszíteni?

(#20584) TOZ válasza qltsar (#20582) üzenetére


TOZ
addikt

Kíváncsiságból felraktam. Legfrissebb cm nightlyra. Holnap meglatom mit teljesit.

(#20585) DeathAdder válasza eastsider (#20580) üzenetére


DeathAdder
veterán

Több helyen is olvasni, szerintem semmi akadálya, hogy gnexre is kijöjjön. Részeben azért is, mert valóban nem sok újdonsággal kecsegtet..

(#20586) eastsider válasza TOZ (#20584) üzenetére


eastsider
nagyúr

nekem már pár hete így fut, mindig a legfrissebbel.
teljesen jó :))

(#20587) spuros válasza ProdyG (#20583) üzenetére


spuros
őstag

Recoveryből, igen.. Ha csak a cache-eket wipeolod nem fogsz veszíteni. De csak azt!

(#20588) ProdyG válasza spuros (#20587) üzenetére


ProdyG
senior tag

akkor ez a 2 dolog mehet igaz?
- wipe cache partition
- wipe dalvik cache

(#20589) DeathAdder válasza ProdyG (#20588) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen mehet!

(#20590) ProdyG válasza ProdyG (#20588) üzenetére


ProdyG
senior tag

úgy néz ki megoldódott a dolog, köszi!

(#20591) spuros válasza ProdyG (#20590) üzenetére


spuros
őstag

Ez sok furcsaságot meg szokott oldani..(: Nincs mit..

(#20592) BDave válasza eastsider (#20580) üzenetére


BDave
őstag

"nem mintha annyi újdonság lenne a kitkatban"

Te már próbáltad? :Y :(

(#20593) eastsider válasza BDave (#20592) üzenetére


eastsider
nagyúr

Hozzateszem, hogy az előzetesek alapján legalábbis

(#20594) TOZ válasza eastsider (#20586) üzenetére


TOZ
addikt

Nem érzem, hogy jobban teljesített volna mint a cm saját kernelje. Nem allitgattam rajta semmit. Kicsit ma mintha jobban merült volna a telefon, de ez adódhat a munka adott napi mennyiségétől (több mail, több hívás) ezt nehezen tudom negitelni egyik napról a másikra).

(#20595) eastsider válasza TOZ (#20594) üzenetére


eastsider
nagyúr

ellenben a több RAM jól jön mindig

(#20596) TOZ válasza eastsider (#20595) üzenetére


TOZ
addikt

RAM gondom sosem volt...

(#20597) slice14


slice14
veterán

Ha így haladunk, nemsokára jön a device vásárlási lehetőség is.

A 4.4-el jöhetne pl egy időben annak az aktiválása is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#20598) eastsider válasza TOZ (#20596) üzenetére


eastsider
nagyúr

amúgy nekem sem... de jó dolog, hogy néhánnyal több app elfér a memóriában, így nem kell újratöltögetni őket

[ Szerkesztve ]

(#20599) wardemi válasza eastsider (#20598) üzenetére


wardemi
senior tag

Boldog emberek xd

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#20600) eastsider válasza wardemi (#20599) üzenetére


eastsider
nagyúr

csak mellőzzük a chromeot :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.