Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) vétó


vétó
aktív tag

Csak hogy én is hozzászóljak a beázott Defy kérdéshez: a T-s dobozban is benne volt a kis, utólag nyomtatott papír, hogy nem vízálló. Ezzel együtt szerintem érdemes a Motorolát nyüsztetni, elsősorban azzal az érveléssel, hogy a reklámjaik, és egyéb - a készülékre vonatkozó - anyagaik egyértelműen a készülék vízállóságát (is) sugallják, és amennyiben ez nem így van, úgy ez a VÁSÁRLÓ MEGTÉVESZTÉSE, amit elég súlyosan szoktak bírságolni.
És ez az állítás bármelyik bíróságon megállja a helyét, hisz a termék csomagolásán (eredeti doboz) is rajta van ez a kitétel, magyarul ha valaki egy ilyen készüléket vásárol, akkor joggal várja el, hogy a reklámokban, és a dobozban feltüntetett feltételeknek megfeleljen az általa - nagy valószínűséggel pont ezért - választott termék.

Tehát én nem a forgalmazót (boltot) csesztetném ezért, hanem a hazai márkaképviseletet. (az már egy más kérdés, hogy zugGSMben vásárolt készülékek esetén mennyire foglalkoznak a dologgal, hisz számla nélkül, vagy 0-ás számlával vásárolt készülék használtnak minősül, aminek esetében előfordulhat a készülék előéletében olyan esemény, ami befolyással van/volt a készülék teljesítményére, stb)

[ Szerkesztve ]

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#8202) Titi76 válasza pite4 (#8146) üzenetére


Titi76
aktív tag

Igen ezt Én is leírtam valahol, DE: az IP67 nem egyenlő a vízállóval!!!

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#8203) bwoay válasza forintuser (#8186) üzenetére


bwoay
nagyúr

de ha független lenne, akkor azt elmondaná neked a szolgáltató :U
meg ők azok, akik nem tudják pontosan az árat. biztos vagy nincs fent a weboldalon, vagy nincs náluk internet.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#8204) kistoka


kistoka
tag

Helo.Valaki próbálta szerviz után a vízállóságot?Attól félek,hogy nem jól rakják össze

[ Szerkesztve ]

(#8205) Titi76 válasza Stauffenberg (#8153) üzenetére


Titi76
aktív tag

Ott a pont.

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#8206) phernadi


phernadi
csendes tag

Hát nem nagyon szeretem a nem egyértelmű dolgokat!
Az ON CALL END alkalmazás feltelepítését követően, minél többet telefonálok, azaz minél több idő telt el a feltelepítés óta, annál gyorsabban tudom megszakítani a hívást.
Ez az eredmény szempontjából marha jó, csak a miért idegesít egy kicsit.

:F

(#8207) Tex válasza Vizes Tomi (#8190) üzenetére


Tex
senior tag

simply lockscreen is tudja alapból.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#8208) Bobekt


Bobekt
csendes tag

Kerestetik egy működő hotmail-es defy, beállításokkal együtt!!! Fogadni tudó már van, csak olyan aki küldeni is tud levelet az jöhet szóba!!! :)

[ Szerkesztve ]

(#8209) canniball


canniball
nagyúr

Tud-e valaki olyan alkalmazást, ami nem fogadott hívás/olvasatlan sms esetén hanggal figyelmeztet? A tökéletes az lenne, ha állítható lenne milyen időközönként milyen hangot adjon ki és milyen időszakokban (éjszaka azért ne keltsen fel)...de nem minden áron ragaszkodok a tökéleteshez. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#8210) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Tudom nem a megfelelőbb helyen kérdezek, mert ebben a topikban több elfogult felhasználó lehet :U Miért válasszam ezt a Desire helyett? A strapabírás nem számít annyira, mert se ezt se azt nem hajigálnám. :N Szóval ezen kívül további érvekre lennék kíváncsi a DEFY mellett a Desire ellenében, nem "Azért mert nekem ilyenem van és ez jobb" jellegű válaszokra gondoltam...

Köszi!

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#8211) phernadi válasza Tomi_Sci (#8150) üzenetére


phernadi
csendes tag

https://secure.vodafone.hu/keszulekek/keszulek_kereso/keszulek_kereso_hu.aspx?deviceId=802

Áttekintő
Egy okostelefon, amely nemhogy bírja a kegyetlen kiképzést, hanem szinte kívánja azt! Ez pedig nem más, mint az androidos géneket igen masszív készülékházzal kombináló Motorola Defy.

Az amerikai gyártó legfrissebb újdonsága azon kevés mobilok egyike, amely IP67 minősítéssel büszkélkedhet, ami azt jelenti, hogy víz-, ütés- és porálló.

A 854x480 pixeles felbontású kapacitív multi-touch érintőkijelző egyrészt remek képminőséget biztosít, másrészt pedig az előtte elhelyezett Gorilla Glass edzett üveg garanciát jelent arra, hogy a display ne karcolódjon össze idő előtt.
A gyors adatátvitel természetesen egy ilyen strapamobilból sem maradhat ki, így a Vodafone HSDPA hálózatában akár 7,2 Mbit/s-os tempóval tölthetsz le, illetve 2 Mbit/s-os sebességgel lőhetsz fel adatokat, és akkor a Wi-Fi funkcióról még nem is beszéltünk. Az 1540 mAh kapacitású „bivaly” akksi még akkor is sokáig biztosítja az üzemképességet, ha esetleg órákon át igénybe veszed a GPS-navigációt, vagy rengeteget fotózol az 5 megapixeles AF kamerával.

Emberek, ez nem elég egy perhez???????????

Ne legyünk már tehetetlenek!

(#8212) tzl


tzl
senior tag

Pont egy hete, hogy szervizbe adtam a telefont. A szervizes azt mondta, 15 nap a javítás hivatalosan, de jellemzően egy hét alatt el szokott készülni.
Ma érdeklődtem a telefonról, de még semmit sem tudnak róla, gyártói szervizben van :(
Fogalmam sincs, mikor kaphatom végre vissza, de azt sem értem túlságosan, hogy egy szoftveres hiba (nem bootol be a telefon) elhárítására mennyi időt kell fordítani (ha vmilyen hardveres hiba okozza a problémát, akkor meg készülékcsere, nem hiszem, hogy nekiállnak chipeket cserélni az alaplapon), de hihetetlen, hogy 1 hét alatt képtelenek voltak javítani, vagy kiírni cserére :(
Hiányzik, pláne, hogy hihetetlen szart kaptam cseretelefonként.
Először adtak egy spicát, de annak olyan gyenge volt az akksija, hogy 2 órát nem bírt ki, úgyhogy visszavittem és egy Samsung s5620-at adtak helyette. Szívás vele az élet, nem is kicsit :(

(#8213) phernadi


phernadi
csendes tag

(#8214) Z0C! válasza phernadi (#8211) üzenetére


Z0C!
őstag

ez már nevettséges..ezen lovagolni napok óta...
biztos minden Defy tulaj a víz alatt használja a telefont biztos állandóan a tegngerparton a homokba Defyvel épít várat..

a telefont leejted, kicsúszik a kezedből, aprót teszel a zsebedbe ahol a telefonod van vagy épp kulcsot vágsz zsebre...

aki meg pereskedni akar annak hajrá :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8215) tzl válasza RootRulez (#8210) üzenetére


tzl
senior tag

Én három telefon között vaciláltam, Galaxy S, Desire HD és Defy.
Az SGS-től az tántorított el, hogy nem megy rajta a Skype meg nem igazán jön be a Samsung féle touchwiz felület. Plusz elég nagy a telefon, de az még épp a hibahatáron volt. A Desire HD nekem már túl nagy volt, a 4,3" inches kijelző jókora testet jelent, én meg gyakran nadrágzsebbe tolom a telefont. Desire HD-val nem tudtam volna leülni :)
Így maradt a Defy a maga 3,7" kijelzőjével, plusz a lifeproof tulajdonságai is vonzottak, mert rendszeresen sikerül elejteni a telefonomat (a Defy-t is sikerült már pofával aszfaltra ejteni, ahogy szálltam be a kocsiba, de nem lett semmi baja, csak a műanyag peremen látszik némi karc). Plusz megnéztem pár összehasonlító tesztet és arra a következtetésre jutottam, hogy bár gyengébb proci van benne, nem annyival lassabb, hogy az nekem fájjon. Így lett a defy a három közül.

(#8216) phernadi válasza Z0C! (#8214) üzenetére


phernadi
csendes tag

ez apukám elvi kérdés, kissé átmentél a szélső értékek felé
ha a buzeráns marketinges gyökerek így hirdetik, akkor valakinek el kell vinni a balhét
senki nem rágódik ezen csak például az, aki esőben telefonál vele és 2 másodperc alatt sz*rrá ázik a kezében
Magyarországon semmi nem működik mert birkák vagyunk!

én sem azért vettem meg ezt a készüléket fater, hogy kőműveskanálnak használjam, hanem azért mert szabadabban szeretném használni mint egy hímestojást

ez annyira érthetetlen???

(#8217) Z0C! válasza tzl (#8212) üzenetére


Z0C!
őstag

nem látsz bele a háttérmelókba.

összegyűjtik a telefonokat elviszik a szervízbe. ott szortírozzák, megvárnak X telefont ami elkészült és szintén párat összegyűjtve visszahozzák.
csak ha van "bajosabb" akkor az egy másik szállítmánnyal jön majd vissza.
így szokott a 14napból 30nap leni..
ez kb ilyen.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8218) tzl válasza tzl (#8215) üzenetére


tzl
senior tag

Ja, meg hallottam, hogy valakinek az osztálytársának a nagynénje már látott olyan embert, akinek a barátja overclockolta a telefont és gond nélkül hozta az 1Ghz-t, úgy meg már alig lassabb, persze csak állítólag ;)

(#8219) Z0C! válasza phernadi (#8216) üzenetére


Z0C!
őstag

nem érthetetlen, csak ezen lovagoltok. le van írva el kell fogadni, ha gubanc van van mire hivatkozni.... :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8220) tzl válasza Z0C! (#8217) üzenetére


tzl
senior tag

Oké, hogy én nem látok bele, de nem is én találtam ki az átlag egy hetet, hanem a szervizes mondta :)

(#8221) phernadi válasza Z0C! (#8219) üzenetére


phernadi
csendes tag

Ja oké!

Túlpörögtem ;-)

(#8222) vétó válasza RootRulez (#8210) üzenetére


vétó
aktív tag

nálam pl. a számomra optimálisabb méret volt az egyik szempont. volt a kezemben Desire, és én azt már túl nagynak találtam a mindennapos használathoz.

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#8223) zsakadam válasza Bobekt (#8208) üzenetére


zsakadam
tag

Settingsben: accounts
Outgoing server
Smtp server: smtp.live.com
Port: 587
Csak a verify certificate van bepipálva.

(#8224) phernadi


phernadi
csendes tag

ez egy nagyon cool telefon lenne ha a kici kínaikat betartották volna a gyártási technológiai előírásokat
mi asszem megszívtuk, mert a motomoto kísérleti nyulai lettünk
tipikus szériahibáknál a gépkocsiknál működik az un. visszahívás, itt is törvénnyel kellene szabályozni ezt a kötelezettséget
de hát mint tudjuk, Magyarisztánban belenyugvó emberek élnek

Jut eszembe? Egyáltalán rajtunk (fogyasztókon) kívül kinek lenne érdeke normális termékeket előállítani?

(#8225) tulkaj


tulkaj
csendes tag

Hjjajjj, sziasztok !

Ismét előjött a probléma, ami a múltkor is, de most én rontottam el, ez biztos.
Törölgettem okosan Titanium-mal a szerintem 'felesleges' programokat (pl.: az összes Social .... kezdetű app-ot), mert ott futottak a háttérben és sosem használtam őket és zavartak na. :D

Jelenleg eltűnt a contact listámból mindenki és ha hozzáadok egy újat, akkor sem látom.
Ha a Dialer-re nyomok, akkor ott a Contacts fülön látom az emberkéket.

Voltak hasonló gondok, visszaolvastam, de erre konkrétan nem találtam választ. Valamit biztos letöröltem. Nem lényeg. Hogy hozom vissza a Contact-ok közé, vagy hogy kell felvegyem őket, hogy lássak is ott mindenkit ?

Köszi

(#8226) tzl válasza RootRulez (#8210) üzenetére


tzl
senior tag

Ha a sima Desire-re gondoltál volna, annak kisebb az akksija (1400mAh, Defy 1540), kisebb a felbontása (480x800, Defy 480x854), kisebb a belső memóriája (RAM 512mb, ROM 578mb, Defy 512mb, 2gb), amiben jobb a Defy-nál az az, hogy tud 720px videót rögzíteni.

(#8227) tulkaj válasza phernadi (#8224) üzenetére


tulkaj
csendes tag

Az időtálló, minőségi, tartós cikkek gyártása természetesen nem érdeke a cégeknek, mi lenne velük, ha 50 évig tökéletes lenne a Defy-d (nem vennél újat, szervízdíj sem lenne és a többi). :D

(#8228) RootRulez válasza vétó (#8222) üzenetére


RootRulez
félisten

Igen, az az 1 centi is számít. :K Eddig is DEFY felé hajlottam és még nem tántorítottak el tőle. Mondták, hogy Desire = sense, több lehetőség, 2.2, de nem tudom...

═════════════════════════════════════════

(#8229) tr00p3r


tr00p3r
őstag

Úgy néz ki ma én is boldog Defy tulaj lettem. iPhone 3G-ről Androidra :P

(#8230) Vtwo válasza vétó (#8201) üzenetére


Vtwo
senior tag

Engem pont a strapa és vízálló mivolta miatt érdekelne.Ha a beázás miatt visszadobja a szerviz akkor itt valami nagyon nem kerek. :F

[ Szerkesztve ]

(#8231) tulkaj válasza Vtwo (#8230) üzenetére


tulkaj
csendes tag

Ha jól össze van rakva, akkor bírja a vizet (többen próbáltuk, pl.én is a poharas tesztet :D), az esőt biztosan, de szerintem ha a kádba pottyanna azt is.

Belefutottak viszont szerintem abba a hibába, hogy ugyan alapból ezt bírja is, viszont sokan olyanra használnák/ják, amit nem bír és ezt a szervízben nem nagyon tudják kiszűrni.

Pl. elviszed búvárkodni, szétázik és a szervízben azt mondod, hogy csak egy kis nyári zápor kapott el :D.

A lényeg : amennyiben nem hibás az összeszerelés és rendesen rajta vannak a gumifedelek, akkor simán bírja az esőt, meg az apróbb vízbepottyanást.

(#8232) n@p@lm


n@p@lm
őstag

az lehetséges hogy töltéskor nem reagál (vagy nem megfelelően) a tapiképernyő az érintésre.
vettem egy kompatibilis töltőt a sebességboltban, rádugtam, és hát nem engedelmeskedik a parancsnak;)
ha lehúzom akkor semmi gond.
mindegy, töltés közben nem csesztetem, csak érdekes.

(#8233) DeadMeat válasza RootRulez (#8228) üzenetére


DeadMeat
veterán

Sense van defyre is.Az uj hd féle sense :DDD 2.2 is van,hivatalosan is lesz.A dézi egyetlen előnye a nyitott bootloader.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8234) bwoay válasza phernadi (#8211) üzenetére


bwoay
nagyúr

és a vodafone oldalán található leírásra fogsz hivatkozni a VIP-phone-tól vásárolt készülék beázása kapcsán? Szerintem te inkább ne perelj. Pláne, hogy egyetlen beázott készülék miatt úgy cirkuszolsz, mintha ez általánosan jellemző lenne.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#8235) RootRulez válasza DeadMeat (#8233) üzenetére


RootRulez
félisten

Annyira belemászni meg nem akarok, még ezzel fogok belevágni az androidba...

═════════════════════════════════════════

(#8236) phernadi válasza bwoay (#8234) üzenetére


phernadi
csendes tag

Az enyém Vodás és nem ázott be, mert úgy használom mint bármely más eddigi készülékemet.
..és nem egyetlen beázott készülék van a világháló fórumain...
Ahhoz képest, hogy moderátor vagy mintha elvesztetted volna a fonalat.

Csak a rend kedvéért reagáltam.
Off

(#8237) tulkaj válasza bwoay (#8234) üzenetére


tulkaj
csendes tag

A cirkusz részét megértem, én sem örülnék, ha a telefonom tönkremenne egy ilyen eset után, egy ilyen beharangozást követően, független attól, hogy szériahiba, vagy csak az enyém ment tönkre ... viszont a "nem hivatalos vásárlás" <-> "Vodafone" tényleg gázos lehet , ha valaki úgy perel, de jelen esetben nem erről van szó úgy tudom ...

Szerk.: és tényleg eltaláltam, mert Vodás, csak a szerkesztés alatt nem láttam a post-ot :DD

[ Szerkesztve ]

(#8238) Kovalic


Kovalic
csendes tag

Sziasztok!

Egy kedves barátom egy 20 méter magas geodéziai mérőtorony tetejéről ledobta videofelvétel közben a kis Defy telefonját. Meg se kottyant neki, igaz nem betonra, hanem füves területre esett. A felvétel nem sikerült, a rázkódás megárthatott neki, de a telefonnak kutya baja.
Ő állítólag fürdés közben is szokta használni, bele-bele merítve a habok közé...

(#8239) lmisi


lmisi
senior tag

Szép és jó hogy a telefon kvázi ip67, de a placcsanos vizes reklámokban el kellene mondani
Ha mégis beázik, akár egy esőcseptől is, azonnali garanciavesztéssel jár!!!!!!
Ami valószinű, az USA-ban szó nélkül csere, addíg USA-n kívül nya.s.gem van :P
Szerintem nincs módszer a Motorolanak arra, hogy megkülönböztesse a normál csapvizes öblítésben, vagy fejesugrás közben ázott be.
A korrekt az lenne ha leírnák garanciálisan ez egy közönséges telefonnak számít USA-n kívül.
Pl.
Life proof, but NO Guarantee

(#8240) phernadi


phernadi
csendes tag

Nem elég a Magyarországon tapasztalható fogyasztóvédelmi hiányosságok tömkelege, akkor még megkapom a pofámba a kedves márkatársaktól, hogy mit hőbörgök.

Ha veszek egy Land Rover terepjárót, -mivel nem vagyok hülye- nyilván nem fogom tengeralattjárónak használni.

De basszus, hadd menjek már vele a sárba. (Nem mocsárba kedves multivédők, hanem s á r b a)

Teccikérteni: SÁRBA.
Na erről van itten nagyba szó és nem hisztériáról, ahogyan egyesek állítják.

(#8241) tulkaj válasza tulkaj (#8225) üzenetére


tulkaj
csendes tag

Eredmény : állogattam a Contacts-nál, hogy mit mutasson, mit ne, most visszajöttek az emberkék, viszont ha újat akarok felvenni ezt kapom ismét : "Cannot create a new contact without a valid account.".

Ez mi lehet ? Gmail-es account be van állítva, de az összes pipa ki van véve a szinkronizálásnál.

[ Szerkesztve ]

(#8242) rothadt válasza bwoay (#8234) üzenetére


rothadt
aktív tag

abban igazad van, hogy a voda oldalán leírtakra hivatkozva ne, de a fentebb linkelt vidóra hivatkozva, amiben leesik, víz csapódik rá és "homokvárat építenek" vele, tehát a reklámja alapjaira hivatkozva megteheti, hogy egy kicsit szigorúbban lép fel.
phernadi: persze azt is okosan felépítve kell, tényleg nem kell ajtóstól berontani, hanem szépen felépítve HIGGADTAN(!!!), akár nagyjából előre megfogalazva is elmondani, hogy utánanéztél és nem gondolod, hogy ez így helyes.... próbálkozhatsz akár motoroláéknál is sztem.

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#8243) Vtwo válasza tulkaj (#8231) üzenetére


Vtwo
senior tag

Nekem volt régen egy Ericsson R250PRO,azt beleraktuk egy vödör vízbe,nyomogattuk a gombokat a víz alatt és fel is hívtuk.
Meg párszor "leejtettük" a betonra. :DDD
Ennyit elvárok egy mai strapafontól is.

[ Szerkesztve ]

(#8244) tulkaj válasza tulkaj (#8241) üzenetére


tulkaj
csendes tag

Na, úgy néz ki, megvan a gond : Menu -> More -> Settings ki kellett pipálnom a "New contacts" alatt az account-omat.

(#8245) Halo válasza rothadt (#8242) üzenetére


Halo
senior tag

kellene nyitni egy külön topicot... ahol lehetne a Defyvel kapcsolatos "malőrök" jogi, fogyasztóvédelmi kitárgyalását...

Jómagam sokkal jobban olvasnám az új XDA-s fejleményeket eme oldalon ;)

szóval - kéretik külön topicban felhomályosítani egymást az első bekezdéssel kapcsolatban. Megoldható? Megoldható.

Peace!

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#8246) bwoay válasza tulkaj (#8237) üzenetére


bwoay
nagyúr

nyilván senki sem örülne ilyesminek, ugyanakkor vannak, akik a probléma megoldását nem a PH fórumán történő háborgásban látják, ld. az érintett fél. a többieknek meg javaslom az NFH oldalának tanulmányozását, esetleg konzultációt az ügyfélszolgálattal.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#8247) zeg válasza phernadi (#8211) üzenetére


zeg
senior tag

Inkább azt kellene tisztázni, a motorola által visszavont IP67-es minősítés egész pontosan milyen vízpróbán megfelelőséget jelent. Mert azt a telót bele lehet ám b@szni izomból a hígtrágyás vízbe úgy, hogy az usb fedő majd' leszakadjon, de lehet a készüléket finoman vízzel permetezni, esetleg óvatosan beleengedni a vízbe.Mindkettő 1m vízmélység.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#8248) Tex válasza canniball (#8209) üzenetére


Tex
senior tag

Nekem a Missed call bejött, ingyenes. :K

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#8249) bwoay válasza zeg (#8247) üzenetére


bwoay
nagyúr

ezt igazából csak magadban kellene tisztáznod, ugyanis a szabvány egyérteműen meghatározza. első 3 találat valamelyike, tetszés szerint.

a kérésem mostantól az, hogy próbáljuk visszaterelni a beszélgetést a megszokott mederbe. azért kérem, hogy próbáljuk, hogy ne nekem kelljen egyedül megoldani.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#8250) Hakkuuuh válasza RootRulez (#8228) üzenetére


Hakkuuuh
tag

Szia!

Amikor én kerestem telót akkor Win Mo-ról akartam váltani Androidra.

Gondolkodtam a Motorola XT720-on, Desire-n és bejött a Defy. Ár/érték arányban a Defy a legjobb és nem akartam 100E felett fizetni telóért. Az XT720-ra meg abbamaradt a support (ekkor kicsit megszeppentem a Motorolán).

Jelen pillanatban, hogy tisztában vagyok a Motorola supportjával (ha baja van a telónak Magyarországon és a Motorola hozzáállása valamint kommunikációja szempontjából) és nem számítana a pénz akkor a HTC-t választanám. Ha olcsón megkapod a Defy-t (80E alatt 2 év garral) akkor azt vedd, de azért egy fóliát dobj rá, mert a valóságban a kijelző nem karcálló/tűrő.

Az hogy a teló mennyit fejlődik a jövőben a 2.2-es Android frissítéstől, az még csak most körvonalazódik, hogy lesz-e rá 2.3 az szinte kizárt ...

Üdv

Hardcore4Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.