Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) guba2 válasza mclaren777 (#7198) üzenetére


guba2
tag

Itt gyosabban válaszolhatnak

(#7202) petike.hu válasza mclaren777 (#7198) üzenetére


petike.hu
csendes tag

Nem.

De előfizus se mert nincs sehol vodánál. Azt ígérték majd lesz...

Előfizu esetleg Vodafone rendelőnél??? Bár azt mondták webshopos készleten sincs.

[ Szerkesztve ]

(#7203) Beri78 válasza csicsaaa (#7199) üzenetére


Beri78
őstag

Nekem a shazam miatt fagyott a kamera, de mióta azt eltávolítottam, tökéletesen megy.
Olvass vissza , mert voltak ilyen jelenségek már másnál is
tulkaj:
az erős vízsugár kihoz mindent:)

[ Szerkesztve ]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#7204) Memmaao válasza tulkaj (#7200) üzenetére


Memmaao
addikt

Erre a bevett technika, hogy egy papírlap sarkával végigsöpröd a rést és az kivisz mindent.

16 órája vettem le a töltőröl a telefont és még 90%-on van :DD Vagy javul az akku időm, vagy ma annyi a munkám, hogy nincs időm buzerálni :U . Egyébként sokat számít, hogy 2G-re van állítva, a háttérben futó appok elégedjenek meg ennyivel, ha meg mobilnetezni akarok, majd átállítom. A quick settings-en kívül van program, amivel ki lehet kerülni a settings-be való belépést?

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#7205) sheep válasza Memmaao (#7204) üzenetére


sheep
addikt

én tegnap este 9 körül vettem le töltőről, és most van 50%-on
végig be volt kapcsolva, 3g, de semmi tepizás, telefonálás...
ennyit számítana a 2g?
na de akkor meg minek az internet ugye...

Csicsaaa

egyszer nekem is meghülyült a kamera, de egy factory reset megoldotta
a kamera 360-at kipróbáltam, de mivel ugyanolyan minőségű képeket csinált mint az alap szoftver, ezért nem láttam értelmét és leszedtem
a shazam tökéletesen működik, nálam nem kevert be
a manage applications -ban clear cache-t próbáltál?

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#7206) Steve87


Steve87
csendes tag

Kedves Mindenki! Tudtok a telóra olyan programot amely a memóriában takarítást végez és kitörli a hátramaradt és felesleges dolgokat? Mert nem tudom mennyi volt a telo alap belső memóriája és csak 2-3 alap alkalmazás van rajta és eléggé megfogyatkozott! Remélem tud valaki segíteni :)

(#7207) Hakkuuuh válasza Steve87 (#7206) üzenetére


Hakkuuuh
tag

Tégy fel valami Task Killert és csodálkozz el azon hogy mennyi szemét progi van benne. Vagy indítsd újra a telót :)

Hardcore4Life

(#7208) zzzed


zzzed
csendes tag

Sziasztok!
Hagy ne olvassam végig a fórumot. Hogy küszöböltétek ki a telefonhívások utáni minifagyást? Nem tudom mitől függ, néha jobb, néha idegesítő. Ezt leszámítva és a fos kamerát szuper jó a teló egyébként.

(#7209) guba2 válasza zzzed (#7208) üzenetére


guba2
tag

Mindenképp kérdezd meg ezt másfél óránként, így többen kezdik el rohamtempóban keresni a választ helyetted. Bizony!

[ Szerkesztve ]

(#7210) Memmaao válasza zzzed (#7208) üzenetére


Memmaao
addikt

Hadd mondjam neked azt, hogy használd a jobb felső sarokban lévő keresőt, és ne posztold 2x ugyanazt, ha türelmes vagy, kapsz választ! Mondjuk tőlem nem, mert nekem nem fagy!

My name is Bond, James... Dean.

(#7211) delibab válasza zzzed (#7208) üzenetére


delibab
senior tag

Elvileg itt nem nagyon volt rá magyarázat, valakinél jelentkezett valakinél nem. Nálam pont szokott lenni de nem találtam rá konkréten megoldást, egyszer újraindítottam és pár napig jó volt, de pl a napokban töröltem a híváslistát és mint ha attól is begyorsult volna... próbáld ki, hátha...

amúgy a keresővel tényleg sokra mész!

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#7212) Trabby válasza Memmaao (#7210) üzenetére


Trabby
aktív tag

Nekem fagy. De tőlem sem kap válasz.. :D És valószínűleg senkitől, mert én eddig nem láttam rá jó megoldást itt a fórumon. (pedig mindig figyelem a fórumot :P )

(#7213) csicsaaa válasza Beri78 (#7203) üzenetére


csicsaaa
tag

Mi az a Shazam?Nekem nincs olyan fent!
Amúgy próbáltam a töbszöri újraindítással és az instalálással, de egyik sem jött be.
Nekem csak arra kéne hogy makrónál az élességet biztonsággal tudjam elsütni.

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#7214) Auratech válasza sheep (#7205) üzenetére


Auratech
őstag

Kamerára. Nálam fenn van a Camera Magic és a Bambuser fotós program- A camera magicnél a legjobb dolog az időzítés. sorozat felvételeket lő, megadott intervallummal. A bambuser is megy. Az inkább megosztásra van kihegyezve. Abban működik a zoom. Nem tökéletes progik, de mondjuk az időzítéseknek jól jöhetnek.

Auratech Field Recording

(#7215) T.Timi válasza csicsaaa (#7213) üzenetére


T.Timi
csendes tag

A shazam zenefelismerő progi. Odatartod a rádióhoz, tévéhez, hangfalhoz, és kiírja, éppen milyen zene szól. Pont ilyen soundhound is, ami gyárilag benne van a telóba.

[ Szerkesztve ]

(#7216) gagavectra21 válasza Auratech (#7214) üzenetére


gagavectra21
tag

miért a gyàri kameràban nem mûködik neked a zoom?nekem tökéletes

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#7217) Trabby válasza T.Timi (#7215) üzenetére


Trabby
aktív tag

Ez a soundhound, merre van a telóban? (Nem is hallottam, még ilyenről :P )

MÁS:

Egy kis reklám.. :D
[link]

(#7218) guba2 válasza Trabby (#7217) üzenetére


guba2
tag

A zenelejátszóban.

(#7219) Trabby válasza guba2 (#7218) üzenetére


Trabby
aktív tag

Azt sejtettem.. Mondjuk közben megtaláltam.

(#7220) T.Timi válasza Trabby (#7217) üzenetére


T.Timi
csendes tag

Elindítod a gyári zenelejátszót, menü gomb, music home, song idetification, tell me what is palying.. :)

(#7221) Trabby válasza T.Timi (#7220) üzenetére


Trabby
aktív tag

Köszönöm! :)

(#7222) beers válasza ABE (#7170) üzenetére


beers
addikt

és ha valami golyóálló, akkor elkezdek rá lőni egy AK-val.... :W

[ Szerkesztve ]

M&N

(#7223) Auratech válasza gagavectra21 (#7216) üzenetére


Auratech
őstag

af@szkivan :D össze vissza tapiztam a képernyőt és szidtam a, hogy hol a szaftba van a ki....tt zoom. És most egy hónap után nyomtam meg a hangerő gombot :) persze, hogy működik. egyébként korábban kérdeztem, de nem kaptam választ.

Auratech Field Recording

(#7224) Trabby válasza beers (#7222) üzenetére


Trabby
aktív tag

Lehet, hogy azért vette, mert több hetes rafting túrákra jár... és azért próbálta ki, hogy ne ott érje meglepetés... És ha egyszer vízálló akkor miért ne próbálná ki?

"és ha valami golyóálló, akkor elkezdek rá lőni egy AK-val.... "
Ez kb olyan, mint ha azt mondtad volna, hogy ha valamivel lehet telefonálni, akkor majd elkezdek bele kiabálni..

[ Szerkesztve ]

(#7225) ABE válasza beers (#7222) üzenetére


ABE
őstag

Egy golyóálló cucc nem fogja nyomtalanul elviselni a lövést, viszont egy vízálló cuccnak el kell viselnie mindenféle károsodás nélkül mondjuk egy lemosást (mint ahogy nálam is többször átment már ezen a teszten a készülék). További kötözködésért meg fáradj másik topikba.

(#7226) DeadMeat válasza beers (#7222) üzenetére


DeadMeat
veterán

Köszönjük emese.... esetleg még van valami a tarsolyodban?Hasonlóan kacagtató?

Jajj Már ABE tök vicces.Megkoronázta a napom evvel a hsz-vel.Remélem jön még és hasonlóan elmés dolgokat biggyeszt be.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7227) ABE válasza DeadMeat (#7226) üzenetére


ABE
őstag

Bocsánat, nem akartam elrontani a szórakozásodat! :Y :O ;]

(#7228) csofti válasza ABE (#7225) üzenetére


csofti
tag

Vizes lemosast siman bír, en is le szoktam obliteni, meg a kadban szoktam netezni, igaz, nem a viz alatt. :)) pohar vizbe is tettem mar be, demonstralando, hogy mily nagyszeru.

cs

(#7229) zsirfecske válasza Memmaao (#7204) üzenetére


zsirfecske
addikt

A quick settings-en kívül van program, amivel ki lehet kerülni a settings-be való belépést?

engem is érdekelt ez, de megnéztem az 1. hszt és hittem neki. egyébként nem viccelek, pont most akartam én is bekérdezni, csak féltem hogy leharapjátok a fejem :)

(#7230) DeadMeat válasza zsirfecske (#7229) üzenetére


DeadMeat
veterán

apndroid,apn on-off nem megy,meg a hasonlók sem.Eddig én a kvik szettingsz-et találtam csak ami nagyjából megy.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7231) ABE


ABE
őstag

Érdekesség gyanánt, hogy milyen hibákon dolgoznak a Motorolánál: [link] Mielőtt kérdeznétek: rövid ideig, csak kevés ember számára letölthető teszt frissítés volt ez a cucc, meg asszem US T-Mobile-os készülékekre lehetett felrakni. Mindegy is, a lényeg a "Highlights" alatt van, hogy azért tudnak a hibákról.

[ Szerkesztve ]

(#7232) n@p@lm válasza palesz53 (#7038) üzenetére


n@p@lm
őstag

nekem is megjött ma délutánra, már fel is aplikáltam.
most szárad.
jól tudom, 12 óra száradás kell neki?

(#7233) wappali


wappali
csendes tag

segitsetek legyszi: tobb mint egy hete boldog defy tulaj vagyok, mar belaktam teljesen a gepet de ma elojott egy bosszanto hiba: a youtube alkalmazas semmire sem hajando/kepes, egyfolytaban "attention. there is no network connection right now please try again later"
persze, halozat van boven, az osszes tobbi alkalmazas latja es hasznalja. es mar eleg sok videot megneztem ezzel a beepitett youtube klienssel,csak ma hulyult meg.
amit eddig probaltam:
- telefon ujrainditas
- uninstall: ezt nem hagyta a telefon
factory resetet nagyon nem szeretnek, mar teljesen szemelyre szabtam a telcsit.
koszi elore is!

(#7234) ABE


ABE
őstag

Próbáld ki: Settings/Applications/Manage Applications-ba bemész, nyomd meg a menü gombot (bal alsó érintőgomb), a felugró menüben Filter/All. Ezután görgesd le a listát a YouTube alkalmazáshoz, és nyomj rá egy clear data-t és clear cache-t, majd indítsd újra a telefont, és nézd meg, hogy használt-e.

[ Szerkesztve ]

(#7235) palesz53 válasza n@p@lm (#7232) üzenetére


palesz53
senior tag

12-24 órát írnak, én este 8 körül tettem fel, reggelig békén hagytam (majdnem, mert közben beszéltem rajta párszor...), bőséggel elég volt... :C

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#7236) n@p@lm válasza ABE (#7231) üzenetére


n@p@lm
őstag

írtam pár napja a kékfog füles problémámról.
tegnap beszéltem a motokerrel (autós tartót hajkurászok) és említettem hogy a gyári moci fülest nem találja a lészülék.
a csóka szerint a 2.2-esben sok minden lesz javítva, többek között ez is, a kollégája droid-ja azt csinálta hogy az autós kékfog kihangosítóval megszakadt a kapcsolat, na a frissítés ezt megoldotta.

(#7237) n@p@lm válasza palesz53 (#7235) üzenetére


n@p@lm
őstag

reggelig én is várok vele. :) az meglesz 12 óra.

(#7238) rothadt


rothadt
aktív tag

nos, rövid tapasztalatok:
a telefonomnak van kettő db személyisége:
ez még csak egyelőre abban mutatkozik meg, hogy kikapcsoláskor, hol így, hol úgy indul, az egyik személyiség csütörtöktől, míg a másik péntektől számolja az adatokat (data meter). csütörtökön vettem. teljesen független egyelőre meglátásom szerint mindentől. kikapcsolom, bekapcsolom, hol ez, hol az jön be és számol :S
a másik dolog pedig a go launcher ex feltelepítése után történt: elindult a program, megjelent a H és a fel-le nyíl, elméletileg elindult az adatforgalom, pedig máris nyomtam ki a pipát az all mobile data mellől a data deliveríből, de nem szűnt meg, aztán töröltem a background data mellől is a pipát, továbbra is adatok....na mondom mi van?
fél óra múlva, nem sok adattal később uninstalláltam, de még ez sem állította meg, kikapcs-bekapcs, még mindig ikon és ez mind kikapcsolt adatforgalom mellett, majd 5-10 perc múlva eltűnt. szóval nekem nem biztos, hogy lesz go launcherem sajnos.
úgy különösképpen nem lett semmi telepítve, inkább néhány játék, meg szótár program van, illetve van egy névnap widget, ami elméletileg froyo-val megy, de nekem fent van és működik. max erre mernék tippelni, hogy összeakadhattak. hasonló ezirányú tapasztalat valakinél?!

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#7239) wappali válasza ABE (#7234) üzenetére


wappali
csendes tag

Abe! köszi nagyon, kiprobaltam, es most megint jo!
koszi!

(#7240) zzzed


zzzed
csendes tag

Köszi. Azért ha valaki meg tudta oldani a hívás utáni minifagyást, kiváncsi vagyok rá de nagyon mert idegesítő. Legalább annyira, mint a "ne posztold ugyanazt kétszer okoskodó lámák", akik csak a keresőre mutogatnak.
Még a post előtt rákerestem okostojások. Esetleg ti is próbáljátok ki, hoz-e ki releváns találatot. Súgok: NEM.

(#7241) csabooooo


csabooooo
aktív tag

Sziasztok ma is!

Lőttem néhány képet a Defy kijelzőjéről és arra szeretném megkérni a szakértő urakat, hogy mondjátok meg légyszíves mit láttok a képeken. Pixelhiba vagy az LCD-n lévő szennyeződés?

[ Szerkesztve ]

(#7242) Halo válasza zzzed (#7240) üzenetére


Halo
senior tag

most vagy nem egy nyelvet beszélünk, vagy a Te minifagyásod másnak nem ugyanazt jelenti...
mivel ilyesmiről volt szó.... csak hát ha minifagyást keresel, tuti nem lesz meg ;)

volt olyan, hogy hívás után kinek hány másodpercig mutatja a hívás időtartamát, s volt olyan ezek között, hogy igen, pár másodpercre "csönd" volt - nem igazán reagált a készülék.

többet nem tudok mondani, keress utána, de a minifagyás címszó nélkül ;)

Peace!

(javaslom a hívásidő szó legyen benne a keresésben - vagy ezen szó szinonímája :) )

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#7243) tarinitorpe válasza zzzed (#7240) üzenetére


tarinitorpe
csendes tag

Üdv,
Tudod lehet azért mutogatnak mert korábban volt rola szó, tudom hogy 7000hsz de benne van amit keresel. Az hogy te nem találod az egy dolog, de ez a te bajod, old meg, vhogy pontositsd a keresést vagy olvass vissza! De azt elvárni hogy ha mindig jön egy új tag akkor neki külön elmondjanak mindent még1x az egy kicsit nagy elvárás nem gondolod. Örülj neki hogy vannak akik rájönnek dolgokra kikisérletezik helyetted, időt forditanak rá, és neked már csak meg kell keresned!
Tarinitorpe

(#7244) DeadMeat válasza csabooooo (#7241) üzenetére


DeadMeat
veterán

Elég kicsik a képek,de nekem ugy tűnik,mintha 2 pxel között,ill 4 pixel találkozásánál volna.Szvsz szösz,vagy csak rálőttél ak-val... me ütésálló. ;] :B

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7245) #05364992 válasza csabooooo (#7241) üzenetére


#05364992
törölt tag

Ha más szögből nézed, akkor is ugyanazt a pixelt "takarja"? Mert ha ahogy döntögeted a kijelzőt, úgy "mozog" a pötty, akkor az valami kosz az tuti.

(#7246) zzzed


zzzed
csendes tag

Nem golndolhatjátok komolyan, hogy nem próbáltam a létező összes hívószóval keresni. Próbáltam. És igen: a hívásidőt vagy 5 másodpercig mutatja, bármit próbálok megnyomni közben, csak rosszabb lesz.
Azért még remélem, volt aki talált már megoldást rá.
üdv!

(#7247) mave13 válasza zzzed (#7246) üzenetére


mave13
őstag

Keresőbe beírtam: másodperc. Kidobott 36 találatot. A második már jó is volt, 880-881 hsz. Legalább ennyit keress... ;)

pomk: köszi, a következő fizetésig még jegelem a dolgot, utána meggondolom, vagy addig létrehozok egyet-egyet. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Icewolf || kósza ||

(#7248) Edge válasza csabooooo (#7241) üzenetére


Edge
veterán

Egyszerű: kikapcsolt képernyőn is látszik? ha igen akkor nem pixelhiba...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#7249) bwoay válasza zzzed (#7240) üzenetére


bwoay
nagyúr

az nem okoskodás, hanem jótanács, és nem lámáktól, hanem nálad tapasztaltabb fórumozóktól.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7250) csabooooo válasza DeadMeat (#7244) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Kicsik a képek? Még szép, amit látsz kb. a kijelzőnek egy kb. 2mm*1mm-es része. Ennyit tud egy 8MP-s Canon. Nem lőttem oda semmit, hanem az csak úgy ott van, hogy örüljek.
Akkor szerinted nem pixelhiba. Jó, akkor eddig 1-0 a szösz javára.

TPG: Jót kérdezel, hát mikroszkóp szemeim vannak nekem szerinted? :) Tudod mekkora az a fekete pötty? Kb. tűhegy negyede. Amúgy a kijelzőt lehet úgy dönteni, hogy ne látszódjon.

Edge: nem látszik, mert rohadt kicsi, meg fekete is, mint a kijelző, ha ki van kapcsolva. sőt, sötét háttérrel sem látszódik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.