Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) Hakkuuuh válasza Maist (#7483) üzenetére


Hakkuuuh
tag

Hi!

A 10% merülés töltés után "pár perc" után alap. Sajnos gyomlálni kell meg trükközni a progikkal, ha azt akarod hogy bírja a teló egy darabig :P.

(#7479) Lovi24
A lockscreen-en a weather-hez Magyar városokat lehet beállítani? A media vezérlő gombok működnek? Egyszer letöltöttem (mondjuk 1.5 hónapja) akkor ezek az opciók nem működtek a Defyn.

(#7499) Aureal
A hangrögzítés mindig kicsit "zajos" volt, legalábbis ezzel a Tape Machine-vel. Mondjuk nagyon mást nem próbáltam, mert ha felvenni akarok akkor annak úgyis mind1 a minősége .. ellenben ha videót veszek fel az tök jó.

Üdv

[ Szerkesztve ]

Hardcore4Life

(#7502) Adamul


Adamul
tag

Nahh, elszántam magam egy Defy beszerzésére...
Remélem nekem nem lesz készlethiány, pixelhiba, szösz a kijelző alatt, hangszóró- vagy mikrofonhiba, fagyás a hívás után, vagy beázás... Valamit kihagytam a tipikus hibák listájáról? Vagy bolond vok h ezek ellenére is iet akarok venni?:D

(#7503) Dotcom válasza Adamul (#7502) üzenetére


Dotcom
aktív tag

az "akku nem tölt fel" hibát kihagytad, ami nálam (is) jelentkezett, és komplett cserét ért...:)

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#7504) Cyrin válasza Adamul (#7502) üzenetére


Cyrin
addikt

meg az n-es wifi problémát, a névjegyek összecserélését, stb.
egy szó mint száz: irány a bolt !!! :)

(#7505) barti válasza Maist (#7483) üzenetére


barti
csendes tag

Ezt a programot töltsd le a marketről szépen kiírja %.ban mi mennyit fogyaszt,köztük lesz a bűnös :K

(#7506) vazzz


vazzz
őstag

Hali!
Kedden én is beléptem a Defy tulajdonosok közé. :)
Eddig szerencsére nincs semmi olyan hibajelenség, amit itt leírtatok.
Akksija 2,5 napot bírt, ebben volt sok wifi, mobilnet, zenehallgatás, kb 1 óra gps navi, 1 óra telefonálás, és ugye a kezdeti rengeteg nyomkodás.
Nekem eddig bevált, régen kinéztem már magamnak, de nem csalódtam.
Egy kicsit talán az érintőgombok zavarnak, mert véletlenül mindig hozzáérek... de majd megszokom. Jó kis cucc ez. :K

(#7507) Bobekt


Bobekt
csendes tag

Sziasztok!
Kérdésem lenne mail ügyben :)
Adott ugye a gmail-es acccount. Na de van két hotmail-es is amit remekül olvas be, de ha választ szeretnék küldeni róluk, akkor nem megy el. Tudtok erre valami megoldást?

(#7508) vétó válasza Bobekt (#7507) üzenetére


vétó
aktív tag

az smtp beállításaid jók?

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#7509) Bobekt válasza vétó (#7508) üzenetére


Bobekt
csendes tag

Nálad lesz a pont! :C THX!

(#7510) T.Timi


T.Timi
csendes tag

Sziasztok!
Érdekes dologra lettem figyelmes tegnap. Letöltöttem a Skyball Lite nevű játékot. Fut a telón rendben. Miután kilépek belőle, az azon az oldalon lévő háttérkép, ahol az ikon van, szétcsúszik. Multipicture Live Wallpaper progi van fent. Újraindítás után visszaáll a háttérkép rendesen. Valakinek esetleg hasonló tapasztalat?

(#7511) Bobekt válasza vétó (#7508) üzenetére


Bobekt
csendes tag

Megnéztem és sajnos jól vannak beállítva :( Mi lehet a baj?

(#7512) #41635072


#41635072
törölt tag

Ha manuálisan választom k iaz operátort, akkor később ugye ne mfog autómatikusan átváltani másikra?
Határközelbe fogok utazni, és nem szeretnék roamingolni.

[ Szerkesztve ]

(#7513) ABE válasza #41635072 (#7512) üzenetére


ABE
őstag

De, át fog váltani, ha a magyar térerő megszűnik.

(#7514) Edge válasza T.Timi (#7510) üzenetére


Edge
veterán

Nincs, de ez nem elég egyértelmű? :) A játék és a multipicture nem fér össze egymással, sőt még a launcher is bejöhet a képbe... nálam ilyenkor az jön eldöntöm melyik a kevésbé fontosabb app az összeakadók közül és azt kukázom. Nem éri meg a fáradtságot bármelyik appért is küzdeni, szerencsére mindig van alternatíva olyan rengeteg app van már.
BTW olyan androidos teló nem létezik amin minden app minden más app mellett megfér és tökéletesen fut és akkor még a hardverek változatosságáról nem is beszéltünk, még a nexus-ok se ilyenek, mindez azért van mert annyi féle hardver van, a fejlesztők meg van amikor lusták/ill. nincs lehetőségük letesztelni minden hardveren az appjukat.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#7515) csofti válasza sheep (#7488) üzenetére


csofti
tag

2G-re szoktam kapcsolni amikor csak talkozok, vagy e-maileket várok, itthon wifi. 2G néha böngészésre is elég...szóval azt vettem észre, hogy az állandó 3G-n lógás nagyon meríti az aksit, és sokszor felesleges is. Amióta csak gyors böngészéshez használom a 3G-t, azóta sokkal jobban bírja. Egy érdekesség: nemrég egy ügyfélnél voltam megbeszélésen. Egy fém konténer van irodának berendezve. Nah, a konténerben a telefon a háttérben eszeveszetten kereste a 3G-t. Amikor másfél óra múlva megfogtam, forró volt és 50%-ot merült a kínlódástól...

cs

(#7516) Ernest. válasza ABE (#7513) üzenetére


Ernest.
tag

Épp külföldön vagyok, de határ mellett, és néha van térerő.
Ha kiválasztottam az operátort, akkor nem vált át..

(#7517) ABE válasza Ernest. (#7516) üzenetére


ABE
őstag

Gondolom nálad totálisan le van tiltva a szolgáltatónál a roaming elérés.

(#7518) Ernest. válasza ABE (#7517) üzenetére


Ernest.
tag

Nem, aktiválva van, és amíg automatikusra volt állítva, még akkor is átváltott amikor volt térerő, csak nagyon gyenge..

(#7519) ABE válasza Ernest. (#7518) üzenetére


ABE
őstag

Basszus, nekem még nagyon reggel van, amikor olvastam Tel Elek kérdését, felcseréltem a manuális és automatikus szavakat. :D Szóval igen, igazatok van, bocsánat: ha manuálisan van kiválasztva a szolgáltató, akkor nem áll át külföldi hálózatra. Bocsi. :B

(#7520) Zolás válasza #41635072 (#7512) üzenetére


Zolás
addikt

Ezen a telefonon még nem próbáltam de a régi mobiljaimmal meg tudtam csinálni.
Hálózatválasztás nem automata hanem kézi és kijelöltem a szolgáltatómat. Voltam kint franciaországban is akkor se ment fel hálózatra viszont az állandó erőlködéstől hogy nem talál térerőt hamarabb merült a telefon.
Tipust nem írok mert vagy 6 telefonnal megcsináltam és eddig müködött.
Viszont most kitesztelheted nekünk :C hogy a Defy mit reagál ha elmegy a vonal a határnál :DDD
Afene megelőztek :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7521) #41635072 válasza ABE (#7513) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nah akkor nem szóltam, látom azóta született új komment. :D

[ Szerkesztve ]

(#7522) Plebi


Plebi
senior tag

Nekem sincs semmi gondom az üzemidővel. Az igaz, hogy nincs 3g-n, de este nem teszem flight módba, keveset wifizek, telefonálgatni is csak max 15 perc naponta és így áll 4 nap 5 órán, visszavan 30%. Ha estig még elmegy ami nagyon valószínű, akkor a töltéssel együtt (este rakom fel) 5 napot húzott ki. Ez nagyon nagyon jó.

Maist: Nekem az iwiw húzta le nagyon, próbaként raktam fel, ki is lőttem go launcher task kezelőjével, mert nem tetszett, de valamiért beragadt, amit csak TiBvel tudtam kiszűrni, így nekem fél nap alatt lemerült nullára. Teljesen leszedtem azóta oks. Lehet neked is valami beragadt, normális monitorozó progit kellene felraknod, mint amiket írtak, meg megnézni, hogy ha csak 2g-re rakod akkor mi történik. Nekem is ez dobott rajta sokat, amikor 3G-n volt akkor 2 napot ment.

Ami folyamatosan megy az a circle battery widget, APNdroid, 3G watchdog, Switch 3G, Alarmer, Superuser, Watchdog, mindez GoLauncherEx-en.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#7523) caverinha válasza barti (#7505) üzenetére


caverinha
aktív tag

Ennek az alkalmazásnak mi a neve? :)
marketen nem találom :S

[ Szerkesztve ]

(#7524) gpek válasza caverinha (#7523) üzenetére


gpek
tag

Ott van a fejlécében: http://www.appbrain.com/app/wheres-my-droid-power/com.tools.power

Gpek

(#7525) Maist válasza Plebi (#7522) üzenetére


Maist
senior tag

Csináltam teljes HR-t este. Nem raktam fel semmi progit. Fullra feltöltöttem, majd flight módba tettem. Este 9-től, reggel 6-ig elment az akksiból 20%, úgy, hogy éjszaka természetesen hozzá sem nyúltam...

(#7526) caverinha válasza gpek (#7524) üzenetére


caverinha
aktív tag

Köszi meglett végül,csak már nem tudtam szerkeszteni a hozzászólásomon és nem akartam duplázni,am nekem a "legtöbbet" a go launcher szívja az akksit kemény 4%-ot,a másik a typo clock 3,46%kal,azt le is szedtem,mert akkor csak a beutiful widgetet fogom használni az 0,vmennyit fogyaszt.
és a többi app is csak 0, vmennyivel meríti a telót. :)

(#7527) petike.hu


petike.hu
csendes tag

Sziasztok...

Egy pár kérdés szedném át a dolgaim WinMobile 6-ról Androidra
1, SMS eket hogy tudom átmenteni? Windows Mobile-on a PIM Backup nagyon jó volt de Androidra hogy töltöm át az azzal készült backpot?
2, Nevek megvannak importálva Gmail-en keresztül de a vcf-ben lévő képeket nem ette meg :S kontaktok képeit hogy tudom vcf ből feltölteni?

Hát köszönöm előre is a segítséget!

Más:
Van +1 Motorola DEFY-om eladó ha valakinek nem jutott voltna.
[link]

(#7528) Lovi24 válasza Hakkuuuh (#7501) üzenetére


Lovi24
senior tag

Pár napos tapasztalat után úgy tűnik,hogy elég megbízhatatlan. Az időjárással nem foglalkoztam( nem találtam beállítási lehetőséget) és a zenelejátszóval sem. Ennyit tudok.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#7529) drzsoo1 válasza Adamul (#7502) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Beázás? :W Ilyent itt biztos nem olvastál. Nézz körül más tipusoknál mi a helyzet, meg fogsz lepődni. A defy ezekhez képest maga tökély.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#7530) Trabby válasza Lovi24 (#7528) üzenetére


Trabby
aktív tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy miért nem tudom lejátszani a saját készítésű videókat?
Ezt írja: Can't open content: ..../..../.... stb..

Előre is köszi! :)

Lovi24! Bocsi, nem neked címeztem.. nem tudom miért a válaszra nyomtam.. :D

[ Szerkesztve ]

(#7531) caverinha


caverinha
aktív tag

Vki használ vmi remote appot pc-hez? Én próbáltam a phone my pc-t és a remotedesktop appot,de egyikkel sem tudtam szinkronba hozni a laptopomat vmiért,pedig a phone my pc működött a régi androidos telefonomon simán,most nem értem miért nem tudom szinkronizálni a kettőt. jelenleg gmote van,de az nem mutatja a telón a laptopom jelenlegi képét,csak irányítani tudom a dolgokat vele.
Ki-mit használ ilyen téren? esetleg ötletek,tanácsok? :)

(#7532) T.Timi válasza Edge (#7514) üzenetére


T.Timi
csendes tag

Köszi, akkor a játéknak csengettek...:)

(#7533) Obi Wan


Obi Wan
tag

Helóztok
meglett a várva várt defym
lenne 1 pár kérdésem
1.milyen fájlkilövőt használjak?
2.milyen progot ajánlotok amivel csedes uzemmodban rezeg?
3.mivel tudom letiltani az összes létező internetet ugy hogy csak wifi maradjon?
4.melyik navi progot ajánljátok?

Válaszotokat előre is köszönöm

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#7534) Button válasza fux82 (#7435) üzenetére


Button
aktív tag

én a gigatelnél rendeltem, igaz 9900 pénz
február 4-re jön meg állítólag
gyári

(#7535) bancsi87


bancsi87
tag

Sziasztok!

Úgy döntöttem le szeretném cserélni a régi telefonomat 6 év után :D Nagyon jól kiszolgált, de ugye haladjuk a korral. 4 készülék között gondolkodom: HTC Desire, Legend, Wildfire és a Motorola Defy. Még várnék egy kicsit, hogy lejjebb menjenek az árak, az igényem nem fog nőni, elvégre nem használnám ki az ennél komolyabb telót. Az elvárásaim a következők:

- Android OS
- 16 millió színű kapacitív érintőképernyő, legalább 3"
- 5 MPx kamera
- Vaku
- megbízhatóság

Annak is örülnék, ha AMOLED kijelzős lenne, viszont a strapabíró telefon is jó szolgálatot tenne nálam, mivel sajnos kissé fakezű vagyok :D

A HTC Sense kezelőfelülete nagyon bejön. Olvastam fórumokon, hogy ezt Defy-ra is rá lehet operálni (béta verzió), viszont akkor nem működik a Bluetooth.

Tehát kedves Defy tulajok, véleményeket várnék:

1. szerintetek szebb annyival egy AMOLED a Defy-énál, hogy feláldozzam a strapabírást a kijelző szépségének oltárán?

2. Van szerintetek esély, hogy a Sense felületet kifejlesszék a vállalkozó kedvű userek korlátozások nélkül is Defy-ra?

Előre is köszönöm mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

(#7536) sheep válasza Obi Wan (#7533) üzenetére


sheep
addikt

hello
az összes kérdésedre választ kapsz az egyes hsz-ban, illetve ha kb 2 oldalt visszaolvasol

Bancsi

szép az amoled de sztem a defy kijelzője is pipec
volt nálam sgs, de annyival nem jobb hogy visszasírjam
a sense-ről nem tudok semmit, nézd meg az xda developers fórumon, hátha...

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#7537) miandar


miandar
csendes tag

sziasztok

a wifizéssel kapcsoltban érdeklődnék, eddig erről a problémáról még nem találtam hsz-t

vannak wifi hálózatok, amikre kapcsolódik a telefon, és szépen megy a market, meg a böngésző is
viszont van pár hálózat, amire ugyan csatlakozik (conected), de a market sem elérhető, és a böngésző sem nyit meg semmit.

ötlet?

köszönettel

(#7538) DaDa válasza Obi Wan (#7533) üzenetére


DaDa
senior tag

1.Advenced task killer (auto beállítással vigyázz, inkább manuálisan gyilkold a progit)

2. Több "toggle" is van a marketen pl.: silent toggle, ringer toggle... (widgetes)

3. APN locker (market) widgetnek ki lehet rakni...

4. Én az Igo-szeretem, de jó a sygic is

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#7539) tarinitorpe válasza bancsi87 (#7535) üzenetére


tarinitorpe
csendes tag

Üdv,
Hát nem vagyok nagyon otthon a témában ezért azt kérném akinek jobb információi vannak irja meg bátran! Sztem a desire a legend és a wildfire nagyon nem egy kategória (most egyenlőre hagyjuk a defy-t). A desire-nek van a legkomolyabb vasa a 3 közül, de az új példányokat (ha jól vagyok értesülve) már nem amoled kijelzővel hanem slcd kijelzővel szállitjákmert az amoledből hiányvolt! De ettől elvonatkoztatva szép képe van sztem! A legend egy szép készülék épp elég komoly vassal meg ugye annak amoled kijelzője van, de ugye csak 600Mhz-es az a cpu, szóval jó-jó de nem egy 1Ghz-es desire, bár én úgy tudom hogy átlagos mindennapi használatban ez nem tűnik fel mert a sense nagyon jól optimalizált (egyszer volt a kezembe és akkor nekem nem tünt fel hogy lassabb lenne). De nyilván ha vmi cpu igényesebb dolgot akarsz csinállni előjön a hátrány! A wildfire a három közül a leggyengébb jószág, eleve a vas sincs a toppon, de sztem a készülék legnagyobb hátránya a relative csúnya kijelző. Szintén csak egyszer láttam ilyet de sztem nem mérhető egy legendhez vagy egy desire-hez, nekem nagyon látszódtak azok a pixelek!
Na ugye maradt a defy nézzük a tényeket, a kijelző nem amoled de tűéles és igencsak fényerős lcd aminek kb olyan felbontása(854*480) van mint a desire(800*480), a vas sztem nagyon jó bár azt hozzá kell tenni hogy az alaphome nem jól optimalizált(akadozik, bár éppen elmegy szóval megszokható). Ami rajta van az nem egy sense, de egy kis utánna járással olyan homeot varázsolhatsz neki ami nem akadozik jól néz ki, csak utánna kell járni egy kicsit (jó pár app van erre), de az tény hogy az alap az elég vacak a sense-hez képest! Az egyéb szoftverekben is vannak bugok, de ezekre azért többnyire van alternativa a marketben, vagy reméljük hogy jön majd a javulás a frissitéssel. Szóval az igazsághoz hozzá tartozik hogy sztem a htc szoftveresen jobban áll sokkal! Viszont a defy ugye strapa(vagy inkább strapább mint a másik három), és árilag (ár/érték) is jobb szituációban van.
Szóval én a defy-t javaslom neked a hibái ellenére mert egy nagyon jol összerakott telefon, pont jó vassal, és nagyon jó árazással ami a htc-ről nem mondható el! (Bár mit is várhatunk egy defy fórumban :D !)
Tarinitorpe

(#7540) DaDa válasza bancsi87 (#7535) üzenetére


DaDa
senior tag

Desire a csúcs, de drága...

Legend nagyon jó, de kisebb kijelzővel (szintén nem olcsó)

Wildfire felejtős, nagyon gyenge a képminőség, felbontás...

Defy, nagyon jó és elérhető ár.

Nekem Defy-m a páromnak Legend-je van. Nekem a Defy tetszik jóbban. A legend "nőiesebb".

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#7541) DaDa


DaDa
senior tag

Nekem viszont abban lenne szükségem segítségre, hogy melyik sms-progi a legjobb szerintetek, mert a gyári Defy, nagyon nem jön be...(áldom a HTC sense-jét). Most Go SMS-t használok, de ez sem az igazi...

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#7542) DeadMeat válasza DaDa (#7541) üzenetére


DeadMeat
veterán

Handcent sms-t használok.Szvsz zsír :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7543) vétó válasza DeadMeat (#7542) üzenetére


vétó
aktív tag

én pedig nem sms-ezek. ezzel probléma kilőve :)

(szerintem az ilyen tudású telefonokon pont annyira ósdi dolog az sms, mint az email-ek világában a fax)

[ Szerkesztve ]

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#7544) bancsi87 válasza tarinitorpe (#7539) üzenetére


bancsi87
tag

Köszönöm szépen a tartalmas választ :D

Igen, olvastam, hogy a Wildfire felbontása elég gyenge a "nagy" kijelzőjéhez viszonyítva, kizárólag az ára alapján van benn a döntőben.

Én úgy vagyok vele, hogyha már kiadok egy nagyobb összeget telefonra, az legyen megbízható, és olyan ami az elvárásaimnak maximálisan megfelel. Az előző telómat 6 éve vettük, 85k volt, a mai napig tökéletes. Nem szoktam sűrűn cserélgetni, ezért is keresem a megfelelőt.

A Defy volt eddig az abszolút befutó ár-érték arányát tekintve, ám a Desire ára is 100k alá esett, így fontolóra vettem, hogy mi lenne ha... Pár hónap múlva már hátha lehet kapni elfogadható áron...

Csak ugye olvastam az XT720-nál is hogy nem fejlesztik tovább rá az Androidot. Ettől félek egy kicsit a Defy esetén is, mert oké, értem én angolul is, de csak jobb a magyar, nem beszélve a különböző bugok kijavításáról.

De ha lehet tuningolgatni, és buherálni a Defy-t, akkor mellette fogom letenni a voksot. Tech leányzó vagyok, bármire képes vagyok :D

DaDa

Köszönöm szépen a válaszod!
Kinézetileg nekem őszintén szólva mindegy. Úgy láttam amúgy, hogy a Legend nem készít olyan szép képet, mint a Defy.

[ Szerkesztve ]

(#7545) Cyrin válasza Button (#7534) üzenetére


Cyrin
addikt

írj majd róla ha megjön.
én még a belkin-en gondolkodok, mert az univerzális, később is jó lesz bármilyen telefonhoz, és nem takarja le a töltőt, mint szinte az összes többi, és persze forgatható ...
még azt néztem, hogy elég rövidke a karja a gyári tartónak, a belkin-é hosszabb...

(#7546) DeadMeat válasza vétó (#7543) üzenetére


DeadMeat
veterán

Az,hogy te nem használod nem jelenti azt,hogy más sem.Van 150 ingyen sms-em,majd hagyom veszni,meg inkább írok ímélt mobilnetről,amiért szintén fizetek nem? :P

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7547) vétó válasza DeadMeat (#7546) üzenetére


vétó
aktív tag

ugyan, sms-ezzen nyugodtan bárki. :K
én nem most szoktam le róla, eddig is inkább csak fogadtam az sms-eket, mint küldtem. nem tudok röviden, tömören fogalmazni, ezért ha mondandóm van, inkább felhívom az illetőt :D

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#7548) DeadMeat válasza vétó (#7547) üzenetére


DeadMeat
veterán

Én kérek elnézést :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7549) schmo07 válasza vétó (#7543) üzenetére


schmo07
tag

Vétó,
Oké, neked okostelefonod van, azért nem sms-ezel... de másnak nem feltétlenül az van, nincs folyamatosan skype-on vagy nincs email közelben. Az ő esetükben mégiscsak az sms a legcélravezetőbb megoldás. Szóval azért ne írjuk le teljesen :)

Ja bocs, most látom, hogy nem azért nem sms-ezel.... te inkább "beszélős" tipus vagy :)

DaDa,
+1 Handcent sms szavazat

[ Szerkesztve ]

(#7550) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Van új UK froyo,ha esetleg érdekel valakit. szokásos hejen megtalájja :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.