Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) vétó válasza DeadMeat (#7750) üzenetére


vétó
aktív tag

kösz, így már értem mi az a szó, amit nem értettem... :D cellect, cellect, cellect... (büntetésből 100-szor leírom majd, ha lesz rá időm. 3 már megvan)

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#7752) adakiller válasza TripleB (#7747) üzenetére


adakiller
senior tag

köszi, én egy ilyen mellett döntöttem:

Mini USB to Micro USB Adapter. ez csak töltésre használható 420 ft-ért. remélem arra jó lesz, hogy melóhelyen kapjon egy kis löketet, ha esetleg kezd elfáradni :)

(#7753) DearMan


DearMan
tag

:F Úgy volt, hogy holnap érkezik a Defy, de írt a Vodafone, hogy nincs jelenleg... De amint lesz, küldik... Vajon mennyi idő lehet? :W :( :O :O :O :O

(#7754) Auratech válasza vétó (#7749) üzenetére


Auratech
őstag

nokia adatkábel micro usb. Az egyel fentebbi hsz-be kérdeztem bele.

Auratech Field Recording

(#7755) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Megjöttek a + akkuk döfyhe.. Megmelegszik picit feltöltöm és kipróbálom.Aztán írok róla valamit.
Ha esetleg érdekel valakit lesz 1 eldósorban,mert 2 nem kell nekem.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7756) pengemetal válasza DeadMeat (#7755) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Kiváncsi vagyok! Én is nézegettem e-bay-en...onnan rendelted őket?

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#7757) Auratech válasza gagavectra21 (#7741) üzenetére


Auratech
őstag

Olvastam. Nem nyűgözött le. Gondolom a tárhely korlátot a Google stratégiája a hálózati szolgáltatások, felhő alkalmazások miatt erőlteti, bár ahhoz 4G kell, hogy dolgozni is lehessen vele meg korlátkan adatforgalom, olcsón.
Ami nekem egyébként kezdetektől a Defy mellett szólt, hogy nem láttam olyan telefont, aminek a mérete és a beépített képernyő mérete ennyire jó kihasználtságú lenne. A Nexusnál is ott a szappanytartó fíling. Alul, felül sok holttér. Legalább két centi. Nem kéne erőltetnie a Google-nak a hardvert. Vagy ha igen az oprendszeréhez ő adja a legjobb vasat a legolcsóbban, presztízsből, nem pedig egy gyöngébb macbook áráért.

Auratech Field Recording

(#7758) DeadMeat válasza pengemetal (#7756) üzenetére


DeadMeat
veterán

igen :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7759) bwoay válasza Auratech (#7757) üzenetére


bwoay
nagyúr

pedig a Nexus One szerintem mind a mai napig az egyik legszebb Android készülék. Nem tudom, hogy érték el, de nekem a Desire marhára nem tetszik, hiába tud többet hw-esen (FM rádió, optikai trackpoint), és hiába jobb az ára, valami van a Nexus One-ban, amiért mindig elgondolkodom, hogy vegyek-e egyet. Ráadásul mikor megjelent, nem volt nála erősebb telefon a platformon belül. Most meg az egyetlen abból a generációból, amire még lesz 2.3, ami egyelőre a Nexus S legnagyobb érdeme :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7760) delibab


delibab
senior tag

nem pont ide vág de ez jónak tűnik : [link]

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#7761) Badb0y


Badb0y
addikt

Keresgetem itt fórumon, de nem találom létezik-e olyan alkalmazás, ami facebook/iwiw ... -on keresztül a telefonszámok alapján leszinkronizálja a profilképeket a megadott telefonszámokhoz ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#7762) sheep válasza delibab (#7760) üzenetére


sheep
addikt

jónak tűnik, de lehet hogy pont ez az alkalmazás fogja leszívni az aksit vagy a memóriát zabálni....
a hsz-ek között elég sok negatív is van
én személy szerint úgy vagyok, hogy minél kevesebb plusz alkalmazást rakok fel, és megpróbálom a gyári dolgokkal megoldani a használatot

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#7763) DeadMeat válasza Badb0y (#7761) üzenetére


DeadMeat
veterán

Iwiwre nemtom,de a faszbookos szinket a gyári is megcsinálja.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7764) Zolás válasza DeadMeat (#7763) üzenetére


Zolás
addikt

Csak akkor ha bluros a rom. Ha blurmentes akkor bukó.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7765) phernadi


phernadi
csendes tag

Üdv!

1 hétig használtam gondtalanul a kütyüt. Már azt hittem ez mindig így lesz.
De nem!
Tegnap óta azt csinálja, hogy hívás után fél percig kint marad az utolsó hívás időtartama és addig nem enged semmit csinálni.
Tökéletes műszaki eszköz nem létezik?

Nem telepítettem össze-vissza, nem zúztam szét. Majdnem minden gyári, hiszen most ismerkedek vele.
Nem fogom szeretni, ha ez a hívás utáni fél perc pauza állandósul.

(#7766) Badb0y válasza DeadMeat (#7763) üzenetére


Badb0y
addikt

Érdekes, mert eleinte kikapcsoltam ezt a synces cuccot, és most nincs opció visszakapcsolni :F hova tűnt ?

Illetve egy kicsit zavaró dolog, hívás befejeztével sokáig mutatja a hívás időtartamát. Valamit beállítottam, vagy ez ilyen ?

Szerk:
Látom alattam szólónak is van ilyen problémája :)

[ Szerkesztve ]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#7769) DeadMeat válasza phernadi (#7765) üzenetére


DeadMeat
veterán

+Badb0y Valaki írta,hogy ha törlöd a híváslistát akkor megszűnik.Ennyit tudok róla,nekem nem áll fent ez a fjúcsör szerencsére.

+Badb0y:töröld a faszbúk accot,majd add meg újra.De nem kellene eltűnnie azért mert törölted a sync listából.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7770) kano


kano
nagyúr

Dialer One:
Fent van a telefonomon a Dialer One és, ha keresek a telefonkönyvben kontaktokat akkor van amikor 2x írja ki a nevet a találati listában. Arra gondoltam, hogy a Motorola phonebookban is keres és ezért találja meg duplán.
Hogy lehetne ezt kikapcsolni, hogy lehetőleg csak 1x találjon meg egy emberkét?
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7771) phernadi válasza DeadMeat (#7769) üzenetére


phernadi
csendes tag

Sajnos nem!

Ha újraindítom a telót, akkor az első két-három hívás zökkenőmentes, de utána ismét jelentkezik a telefonhívás kapcsolatbontás utáni hosszanti időjelzés!
Lehet, hogy kifogtam egy hibás példányt?

1 hétig tudtam örülni ennek a telefonnak, hogy a fene enné meg. Miért is hittem el, hogy létezik még használható műszaki eszköz a világon.
A csájnaiak mindenből gagyit csinálnak.

(#7772) kano válasza kano (#7770) üzenetére


kano
nagyúr

Azaz röviden az lenne a kérdésem, hogy ha a Google Phonebookba felveszek egy személyt, hogy lehetne azt beállítani, hogy a Motorola Phonebookba ne kerüljön be?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7773) n@p@lm válasza phernadi (#7765) üzenetére


n@p@lm
őstag

hi!
not call log alkalmazás a marketen.

[ Szerkesztve ]

(#7774) n@p@lm válasza DeadMeat (#7769) üzenetére


n@p@lm
őstag

+Badb0y Valaki írta,hogy ha törlöd a híváslistát akkor megszűnik.Ennyit tudok róla,nekem nem áll fent ez a fjúcsör szerencsére.
ez csak ideig-óráig hatásos.

(#7775) phernadi válasza n@p@lm (#7773) üzenetére


phernadi
csendes tag

Az veszi el az időt amíg kiírja listába?
Kezdek kiábrándulni a droidból.
Köszi az ötletet, de nem ártana azért ha lenne híváslistám a 21. században...
Bízom abban, hogy lesz valami elegánsabb megoldás is.
Egyre több hibajelzés érkezik ezügyben.

(#7776) rum-cajsz válasza kano (#7770) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Contacts -> Settings -> kikapcsolod a Motorola adress bookot

lehet, hogy előtte törölnöd is kell belőle az emberkéket (csak nézd meg, előtte, hoyg a google-ban benne van-e)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#7777) n@p@lm válasza phernadi (#7775) üzenetére


n@p@lm
őstag

a híváslista megmarad, vissza tudod nézni.

(#7778) kano válasza rum-cajsz (#7776) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi, és azt hogy tudom? Mert be van kapcsolva (pipa ott van), de szürke az egész (nem kapcsolható ki). :F Megpróbálom teljesen üríteni a Motorola phonebookot, de az a baj, hogy ha törlök egy contactot a Motorola PH-ból akkor törlődik a Googleből is.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7779) lmisi válasza phernadi (#7771) üzenetére


lmisi
senior tag

A hívás listát törölted?

A gyári tárcsázó szégyenletes Motorola produktum, szinte kötelező helyette dialer one-t használni. Nekem 1 ghónap használat után 160 fogadott 120 indított hívás után nőtt 1-2 sec-ről 2-3 secre a híváskijelzés. szigorúan diler one-al.

Pocsalék Moto csomagolt alkalmazások amik tönkreteszik a felhasználói élményt:
-Moto home launcher
-Calendar
-Dialer
esetleg:
-Weather (go launcherral tuti összeakad)

Ami tetszett:
-Calculator (Nagy számkijelzések, szépen jelzi ki a műveleteket)
-Ébresztő

Kéne petició a Moto felé, legalább kitörölhetők legyenek ezek a vackok, vagy első bekapcsoláskor lehessen választani, alapandroid/félblur/teljesbőr között.

Egyszerűen igazságtalan szegény hardweres és alapszintű sw-t fejlesztő (driver-t, linux-illesztés) motorollás alkalmazottakkal szemben az a gány ami ezekre amúgy kiváló telefonokra kerül felhasználói program szinten. Már rég number 1 android gyártó lenne, vagy maradt volna a motorola ha nincs blőd felület rajta, hanem minimalistán nyomnák a vasaikat.

Komolyan ezt a telefont nagyon szeretem, de root és gyári appok gyomlálása és home csere nélkül valjuk be 1 hét után használhatatlan. Ja az egy hét félbőröseknek, telibőrök esetleg már névjegyimportnál idegrohamot kapnak lásd facebook duplikáció.

Ha nincs ez a fórum, már sokan elhajigáták volna ezt a vasat.

Aki csak dolgozik nekem (just works for me) és telefonálok érzésre vágyik, mondjuk 3 év nokizás után az ne vegye meg a Defy-t.

Esetleg cáfoljatok meg :N

(#7780) kano válasza kano (#7778) üzenetére


kano
nagyúr

Nem tudom kikapcsolni akkor sem a Moto PB-ot, ha nincs benne semmi. Szürke az egész sor. :( Miért lehet ez?
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7781) Auratech válasza lmisi (#7779) üzenetére


Auratech
őstag

A moto Defy nekem olyan, mint egy occsó laptop dossal, vagy valami csumpi(ötéves) linuxal kiszerelve. A vas jó. Ám tenni kell érte, hogy működjön. Nokiám volt. ott nehéz volt a rendszer lelkivilágában sérülést okozni firm-mókolás nélkül. Itt a működést a párhuzamosan egy funkcióra épülő alkalmazások eltérő protokolljai zavarják, mert mindegyik ráakaszkodik a rendszeradatokra. A megoldás alap sytem és mindenre egy, kipróbált alkalmazás. Ja csak tech-geek legyen a tulaj. Sokunknál nincs evvel gond, de azért egy telefonnak alapból működnie kell. Hamar munka az oprendszer, szar. Nem szabad túl sokat kívánni tőle. Talán a froyo kiforrottabb lesz. Nekem eddig úgy tűnik szerencsém van..

Auratech Field Recording

(#7782) Badb0y válasza DeadMeat (#7769) üzenetére


Badb0y
addikt

Köszönöm a segítségeket.

Ez a facebook-os cucc teljesen eltűnt :(
Leszedtem launcher pro-t hátha azért nincs sync, újraindítottam a telót,nincs facebookban sync opció :( Pedig ha ez tényleg kiszedi a tlefonszámokhoz a képeket, istenes lenne nagyon :)

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#7783) chopper84 válasza lmisi (#7779) üzenetére


chopper84
csendes tag

Igazat kell adnom! Ha nem lenne 1-2 ilyen motorolás gyökérsége, már rég ezt vettem volna, így marad az hogy nézek más gyártóknál telót.
2 napja volt a kezemben először és lehet utoljára... a kinézete valami isten, amikor belemásztam a belsőbe, jött a sok idegesítő dolog, ez a motorolás izé...ááá...pedig méretben is tökéletes lenne nekem, még irni is tudtam rajta, igaz volt benne valami marha okos dolog az smsnél ami jobban akarta tudni hogy mit akarok irni mint én...még azt se tudtam kikapcsolni, mert rögtön szétidegelt, még wifire se tudott csatlakozni rendesen, mindig fizetős vackok ugrottak fel mindenhonnan (pedig nem szolgáltatós volt, nem értem)...stb. sajnálom komolyan, de eltántorított rendesen, lehet én voltam béna, de én mint mezei felhasználó, aki nem rootol meg ilyenek, csak az ideg... :(

(#7784) phernadi válasza lmisi (#7779) üzenetére


phernadi
csendes tag

Miért nem találtam korrekt hsz-okat másfél héttel ezelőtt?

Telefonálni, navigálni, fényképezni -->> azaz használni vettem ezt a telót, nem buherálni, mert arra nekem nincs időm.

Na mindegy figyelem a fórumokat, csak lesz valami okosság.

Tényleg hetente ki kell lőnöm a call logot, hogy ne kapja idegrohamot?

...

:W

(#7785) sheep válasza chopper84 (#7783) üzenetére


sheep
addikt

hát nemtom srácok, igaz hogy én nem buheráltam semmit a telefonon, ráadásul gyári blur-os (ja és októberi...), mégsem volt semmi gondom még vele..kopp kopp
én teljesen meg vagyok vele elégedve, nagyon bejött az android 2 én symbian után

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#7786) szőröscica válasza Badb0y (#7766) üzenetére


szőröscica
addikt

Heló!

syncmypix program megcsinálja neked!

(#7787) ABE válasza gpek (#7746) üzenetére


ABE
őstag

Hol ajánlottam T-Mobile-os ROM-ot? :F Az az US verzió, én meg az UK-t használom, arra hivatkozva írtam le a telepítés menetét.

tulkaj #7733

Oksi, akkor érthető volt a leírás, ez jó. :) Majd te is erősíts meg abban, hogy több apróságot javítottak benne, és igen kellemes rendszert faragtak.

[ Szerkesztve ]

(#7788) rum-cajsz válasza kano (#7780) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Bocs, rosszat mondtam.
Azt hiszem csak elrejteni tudod, de felvenni felveszi oda is sajnos:
Tehét a Contacts alkalmazásban:
Menü: Hide/Show
És itt tegyél pipát a Motorola adress book elé.

Az előzőben csak azt tudod beállítani, ha jól értem, hogy hová vegye fel az új kapcsolatot.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#7789) zsakadam válasza phernadi (#7784) üzenetére


zsakadam
tag

nekem az is elég volt, hogy megöltem a tárcsázót, mondjuk watchdoggal...

(#7790) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Én még régebben a US 2.2-t tettem fel Higgsy módszere alapján.
Azóta néztem a leírásod ABE, annyi hozzáfűznivalóm van, hogy az egy link valamilyen csing-csáng oldalra mutat, ahonnan kicsit nehézkes lehet letölteni bármit is. (asszem az UK rom volt, nekem US van fent, szóval nem onnan szedtem)

Észrevételek :
Látszik, hogy T-Mob rom, lehet szinkronizálni a T-mob fiókkal ( ? ), illetve van valamilyen T-mobile oktatóvideó is.
Nekem a boot idő megnőtt.
A WiFi sokkal erősebb lett, (vagy a szomszéd cserélt routert :D)
Egész folyamatos alatta a Blur. (mondjuk amikor beregiztem, egy betűt elrontott a nevemben, ami ráadásul mshg volt :D)
GPS gyorsabban talál jelet.
Market később kezdi meg a letöltést, ha rámegyek valamire.
További észrevételek később. A viszonyítási alap gyomlált 2.34 volt.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#7791) ABE válasza Tomi_Sci (#7790) üzenetére


ABE
őstag

Az UK egyértelműen jobbnak tűnik számomra, mint az US, nincs benne egy csomó felesleges dolog, nem szolgáltatós cucc, alapból átugorható a Moto regisztráció, és elvileg egy héttel későbbi ROM a verziószám alapján. A csingcsung oldallal nekem nem volt gondom, Chrome alapból lefordította, holnap fel tudom esetleg pakolni egy értelmesebb oldalra az UK nandroidot (bár az is lehet, hogy XDA-n már linkeltek mirrort).

[ Szerkesztve ]

(#7792) Tomi_Sci válasza ABE (#7787) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Az zavarhatott be, hogy a boot/devtree.sbf US néven megy.

Szerk: Tedd azt, köszönöm :R
Esetleg majd kipróbálom UK-t is. Ugyanazzal a módszerrel megy, mint ahogy ezt tettem fel, vagy van valami egyszerűbb is?

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#7793) T.Timi válasza phernadi (#7765) üzenetére


T.Timi
csendes tag

Nekem az elején tökéletesen működött a Defym. Mondjuk most sem panaszkodhatok nagyon, leszámítva ezeket:
- a zzed fórumtárs által "minifagyás"-nak titulált, beszélgetés utáni félperces néma csendet,
- a fényképezés előtt felugró "Oops, cannot open camera, please try again later"-t
- a háttérkép szétcsúszását bizonyos progik feltelepítése esetén.
De eltekintve ezektől nagyon szeretem a telót.

(#7794) ABE válasza Tomi_Sci (#7792) üzenetére


ABE
őstag

Ez a módszer az UK és az US nandroid felrakására: [link] :)

(#7795) gpek válasza ABE (#7794) üzenetére


gpek
tag

Szia ABE

A file neve TMOB_US_3.42_Files.rar, t-mobile-os rom nem?

Gpek

(#7796) ABE válasza gpek (#7795) üzenetére


ABE
őstag

Nem emlékszem a csomagolt fájlnevekre már. Emlékeim szerint abban volt a bootonly.sbf. De izé... szóval a leírásoknál mindig linkeltem az eredeti fórumokat. Az biztos, hogy a froyo nandroid telepítésének leírásához az UK topikot linkeltem. Az US jelzés ott a TmobileUS_Boot_Devtree.sbf fájlra vonatkozik. A Settings/About menüpont alatt meg tudod nézni, hogy US vagy UK (GB) ROM van-e fent.

[ Szerkesztve ]

(#7797) vétó válasza lmisi (#7779) üzenetére


vétó
aktív tag

Ok, cáfolat (féle)

- nekem a gyári 2.34-es ROM van a teflonon, az összes hozzá tartozó gyári alkalmazással
- a telefon nekem telefon, tehát elég sok hívásindítás/hívásfogadás történik
- több mint 600 kontaktom van
- GoLauncher EX-t használok
- nem gyomláltam
- nem rootoltam

Működés:
- még sosem fagyott le hívás után
- nem akad össze a GoLauncher a wödörrel (bár nem tudom, ezt hogy kellene észrevenni)
- a calendar nem szép, de használható - én használom, megy a szinkron a PC és a telefon között
- tárcsázó - vannak rajta számok, amiket ha megnyomok, akkor annak az értéke megjelenik a megfelelő mezőben, ergo használható

A gyári levelezővel nem voltam elégedett (az egyik céges fiókomból eléggé össze-vissza töltötte le a leveleket), ezt lecseréltem K-9-re, azóta ok. Érdekes, hogy két másik céges fiókról meg rendben jöttek a levelek... :F

Az akku nagyjából 1,5 napot bír ki. De ezalatt folyamatosan lóg a WiFi-n, 5 percenként szinkronizált leveleket, Twittert, Facebookot, naptárat, Evernote-ot. És néha a Skype is folyamatosan fut. Ebből következik, hogy nyomkodom is elég gyakran. Szóval szerintem ezekkel és a telefonálásokkal teljesen rendben van ez az üzemidő.

Érzésem szerint a legtöbb probléma, amit hibának neveztek, az a bug vagy feature keveredésen alapul.
Az, hogy nem tetszik a naptár, nem azt jelenti, hogy rossz, tehát nem hiba. Ráadásul lecserélheted.
Az, hogy összekeveri a kontaktokhoz kapcsolt fotókat, az hiba, amit javítani kell.

Egyébként kérdésem az összes használóhoz: kinek mennyi kontakthoz van egyedi baszok rendelve (csengettyű, kép, szaghatás, mittoménmégmi), mert kezd egyre inkább az a gyanúm lenni, hogy a híváslerakás utáni fagyások oka errefelé keresendő.
Én nem használok sem egyedi csengőhangokat, sem képeket (na jó, egy kontakthoz de), és nincs is vele semmi bajom.

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#7798) Tomi_Sci válasza gpek (#7795) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Erre írtam ezt.

A US Devtree kell min2höz.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#7799) Halo válasza vétó (#7797) üzenetére


Halo
senior tag

alap wödör vs go launcher (EX is...)

nekem tökéletesen elég lenne az alap wödör - csak nem tudom, miért nem megy normálisan...
Alap bluros user vagyok - root ugyan van - deee ez tuti nem befolyásolhatja a telefon működését. Legalábbis szerintem :)
szóval az akadás, fagyás:
kirakva a widgetet megy gond nélkül pár órát (fél nap?) utána már nem frissül magától, s amikor rábökök, hogy megnézzem a részleteket nem celsiusban adja az adatokat - hiába lépek fel a akkuwödör oldalárs, hiába állítok át meg vissza mindent, nem, az Égnek nem akar működni.
ilyenkor widget del, majd újra kirak... ezért kértem tippet/ötletet a többi Go-stól, mit használjak helyette... kaptam is tippeket, deeee... nem az igaziak. most még szerintem pár napig elbohóckodok az alappal (kirakom, beveszem, hogy vegye be...) aztán majd találok vmi mást helyette.

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#7800) Tomi_Sci válasza Halo (#7799) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Accuweather mindenhol ilyen. Állítsd át Farenheitre, aztán vissza Celsiusra. Akkor megjavul. Aztán töröld a fenébe :D

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.