Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) artos válasza Edge (#7093) üzenetére


artos
tag

Én 3M vikuiti fóliát rendeltem a telomra, de állítólag ennél is vigyázni kell a porral. Milyen vizes módszerrel raktad fel a fóliát?

(#7102) mave13 válasza DeadMeat (#7095) üzenetére


mave13
őstag

Köszi. Lehet majd megkérdezem a kedves kollégát...
Van nekem egy ebay-zsonglőr barátom, aki most épp Japánban van egy évre, úgyhogy a napi szintű kommunikációval akadnak problémák már csak az időeltolódás miatt is (én mindjárt fekszek, ő mindjárt kel... :) ).

artos: mint a nagy reklámokat a buszok oldalára. Képernyő bevizez, fólia bevizez, fólia föltesz, levegő, fölös víz kiprésel, fólia rászárad, és annyi. Elvileg feltevés után méfg kicsit pozicionálható is.

[ Szerkesztve ]

Icewolf || kósza ||

(#7103) zarew


zarew
senior tag

nekem valamiért időnként bekapcsol a kijelző.Nem fáj,csak éjjel nézek...töltés közben is többnyire megy a kijelző.Másnál is így tesz?

(#7104) moderric válasza moderric (#7099) üzenetére


moderric
csendes tag

Sikerült eltüntetnem az ikont.
Következő gondom. Telefonba beírt új névjegy nem megy fel a gmail-be. --> Megvan...

[ Szerkesztve ]

(#7105) fa4hu


fa4hu
őstag

Van esetleg valakinek ötlete, hogyan lehet bluetooth-on vagy wifi-n keresztül kapcsolatot létesíteni Windows Mobile 5-tel? Esetleg azzal betárcsázni a Defy-n vagy annak net-jét használni?

(#7106) Mikici válasza Trabby (#7005) üzenetére


Mikici
csendes tag

Nekem Nokia BH 202-vel tökéletesen megy.

(#7107) Mikici válasza vkrisz (#2865) üzenetére


Mikici
csendes tag

Nekem is minden újraindításnál eltűnnek a gyorsárcsázásba bevitt kapcsolatok. Ha tud valaki megoldást rá írjon légyszi!

(#7108) vétó válasza zarew (#7103) üzenetére


vétó
aktív tag

elvileg van egy olyan beállítás, hogy töltés közben ne kapcsoljon ki a képernyő soha. de akkor tényleg nem kapcsol ki egyáltalán.

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#7109) vétó válasza Mikici (#7107) üzenetére


vétó
aktív tag

az sajnos egy sw hiba. a 2.2-ben lesz állítólag javítva. (bár személy szerinte nem értem, hogy egy nyilvánvaló hiba javításával miért kell megvárni egy következő verziót... :F )

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#7110) zarew válasza vétó (#7108) üzenetére


zarew
senior tag

na én pedig azt akarnám,hogy ne világítson

(#7111) nandris


nandris
aktív tag

Sziasztok
Fóliásoknak!
Tekintettel a telefon vízállóságára, nem is kell annyira vigyázni. Speciel én clin windows szórófejes ablaktisztítóval szoktam felrakni a fóliát. Először úgyis zsírtalanítani kell, arra úgyis tökéletes. a Fólia felrakása előtt a tiszta kijelzőre fújni kell egy picit,(persze mindenütt legyen) és a fólia felhelyezhető, helyére igazítható. Az esetleges buborékokat, egy használaton kívüli (pl:névjegykártyával) ki lehet ÓVATOSAN simogatni, persze úgy, hogy a fóliát megtartjuk egy-két ujjal. Este célszerű elvégezni a műveletet, mert a fólia és a kijelző közötti alkoholos lének el kell párologni. Továbbá célszerű beruházni egy pár orvosi gumikesztyűbe, mert ha abban dolgozunk, akkor nem kell nézegetni a fólia sarkán az ujjlenyomat negatívját. Gyógyszertárban lehet kapni darabra, nem nagy pénz. Másik jó tanács porra, van egy másik szórófejes priccelőm, amiben simán csak víz van, a fürdőszobában befújom a művelet előtt egy két perccel a légteret, ami leszorítja a port, már ha van, és felhelyezem a fóliát. A felhelyezés után mindegy hol vagy, igazgatni, törölgetni akárhol lehet. Az egész művelet kb három percig tart, további 8-12 óra száradás meleg helyen.

[ Szerkesztve ]

(#7112) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok!

Nincs valami infó arról, hogy mikor lesz újra Vitamaxban Defy?

Ui.: Esetleg nincs olyan előfizetéses opció, ahol nincs hűségidő? :)

(#7113) zeg


zeg
senior tag

Soha nem raktam fel még védőfóliát korában, nekem elsőre sikerült buborék-, és pormentesen felpakolni. A kijelzőt Lidl-ben kapható W5 lencsetisztító nedves kendővel letakarítottam, száradása után a kijelzőről a szermaradványokat ráleheléssel majd a legolcsóbb(legpuhább) konyhai papírtörlővel óvatosan letöröltem.
Fólia felrakás szájbarágósan, kezdőknek:
[link]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#7114) Marcimanci


Marcimanci
csendes tag

A fóliával kapcsolatban lenne egy hasonlatom azoknak, akik a GG miatt nem akarnak felrakni plusz védelmet: ha olyan kocsit vennél, amiben van légzsák, utána soha nem kapcsolnád be a biztonsági övet?

(#7115) zsirfecske válasza Marcimanci (#7114) üzenetére


zsirfecske
addikt

te d*gtál már gumiban? hehe :)

(#7116) VD válasza Marcimanci (#7114) üzenetére


VD
őstag

Az egy ritka szar hasonlat! :W

(#7117) ABE válasza Marcimanci (#7114) üzenetére


ABE
őstag

Ezzel te azt akarod mondani, hogy belehalhatok a lelki fájdalmakba, ha mégis megkarcolódik a kijelző?

(#7118) pomk válasza mave13 (#7094) üzenetére


pomk
őstag

Nekem van Ebay és Paypal account-om is. Ha gondolod, megoldhatjuk! ;)

(#7119) Gabernier


Gabernier
tag

http://www.sg.hu/cikkek/79650/a_vilagurbe_kuldenek_egy_mobiltelefont

(#7120) zsirfecske


zsirfecske
addikt

ANDROID Mini Collectible bazár részemről lezárult, minden utalás átjött, minden küldeményt feladtam, innentől a magyar postán múlik. köszi mindenkinek, véleményeket majd privátban ha megérkeztek :)

btw octopus és a bronzos megmaradt (volt visszalépés) majd vaterára még felkerül.

(#7121) Plebi válasza Memmaao (#7098) üzenetére


Plebi
senior tag

Már közzétettem egy videót is erről a jelenségről, igaz a multimedia station-os dolog csak ezután a jött nekem is elő.

youtube car home

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#7122) Memmaao válasza Marcimanci (#7114) üzenetére


Memmaao
addikt

Ennél sz@rabb hasonlatot még nem hallottam! Mellesleg én magamnak veszem a mobilt, nem azért, hogy a következő tulaj élvezze a karcmentes kijelzőt. Nem mellesleg a S.E. T650i-met 4 évig használtam, azon csak sima kristály-üveg van, nem GG és összesen 1! kis karcot gyűjtött be! Az üveg nem plexi, nem fog "hologramosodni". Rakj a telefonra akármilyen védőfóliát, 500-5000ft-ig, a fényerőt, láthatóságot biztosan rontja, mellesleg bizonyos betekintési szögben szivárványosodik.
Szegény defy-vel az a baj, hogy itt sokakban nem a célközönséget találta meg! Ezt a telefont a motorola NEM azoknak gyártotta, akik Sonim-ot, samu strapa mobilt igényelnek a munka miatt, mert annyit nem bír. És NEM azoknak, akik védőtokban, szilikonban, fólia alatt féltve őrzik a drágaságukat, mint egy szifon4, SGS, desire. NEM! Ezt a telefont olyan "felelőtlen" fiataloknak találták ki, akik élvezik az életet, buliznak, használják a social-network-ot, és egy "hétköznapi" okostelefont legyaknának egy 7vége alatt. Itt a fejlesztés lényege az volt, amit a reklámja is sugall: Nem baj ha a medence szélén ülve telefonálás közben ugranak melletted egy seggest, és beterítenek vízzel! ENNYI! És, hogy Halo szavaival éljek: PEACE!

My name is Bond, James... Dean.

(#7123) zsirfecske válasza Memmaao (#7122) üzenetére


zsirfecske
addikt

felelőtlen fiatal vagyok, jee :) amúgy riszpekt, teljesen egyetértek.

megjegyzem én is csak a hasonlatot fikáztam, a fólia szükséges lehet annak aki háklis erre, ezt már aláírtam.

(#7124) Titi76


Titi76
aktív tag

Sziasztok. A Vodás verzióba van FM Rádió? Mert aleírásukba azt írja hogy nincs.

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#7125) Plebi válasza Titi76 (#7124) üzenetére


Plebi
senior tag

Van, mint ahogyan az összesben.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#7126) Hakkuuuh válasza Memmaao (#7122) üzenetére


Hakkuuuh
tag

Ha magadnak veszed az már azt jelenti hogy nem is vigyázol rá? és karcosan szted ki foglya tőled megvenni? Ilyen hozzáállás mellett nem lesz új tulaj, még ha most azt is hiszed hogy ez az überf@sza teló ... megnézném 1 év múlva mit fogsz mondani.

Azért mert más vigyázna a telójára miért kell leszólni, ha figyelmesen olvasnád a topicot észrevehetnéd hogy páran már rájöttek, hogy nem árt a fólia rá, nálad még nem jött el ez az idő :P

Az eleinte olyan nagyon hangoztatott IP67 szabványú telefontól teljes mértékben elvárhatóak bizonyos dolgok. Pl. az hogy ráfröccsen egy kis víz az ennél gyengébb szabvány és azok a felelőtlen fiatalok akikről írsz azon kívül hogy egymáson fetrengenek, esnek-kelnek igenis igénybe veszik a mobilt és nem csak a telefonálási funkcióit, de a ütés-törés és nem annyira karcállóságát is.

MIR

Hardcore4Life

(#7127) fateless válasza mclaren777 (#7112) üzenetére


fateless
veterán

Esetleg nincs olyan előfizetéses opció, ahol nincs hűségidő?

Dehogynem. Mindegyik előfizetés megvásárolható hűségidő nélkül is.

Olyan persze nincsen, ahol megveszed a készüléket kedvezményes áron, majd következő nap besétálsz és felmondod a szerződést. Gondolom te sem feltételezed azt, hogy egy profitorientált cég ilyen ostobaságot tegyen.
Olyat esetleg választhatsz, hogy pl egy T-mobile szerződést kötsz, ami mellett nem csak vitamax-szal, hanem listaáron is vehetsz egy telefont kicsivel drágábban, mint a vitamaxos ár.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7128) Vizes Tomi válasza Memmaao (#7122) üzenetére


Vizes Tomi
tag

Te nem raksz rá fóliát, én rakok.

Engem nem zavar az, hogy te nem raksz, de szerintem attól, hogy én rakok rá fóliát még lehetek "célközönség" szerintem.
A felelőtlen fiatalokat akik egy 7végén szétgya*nak, egy telefont jól nyakon kell ba* szni egy péklapáttal. Oszt jónapot.

Ja és Béke :)

[ Szerkesztve ]

(#7129) Memmaao válasza Hakkuuuh (#7126) üzenetére


Memmaao
addikt

Látom Te sem olvasod elég figyelmesen a Topic-ot, meg azt sem, amit írtam! Én nem adok el telefont, amint írtam, az előző telefonom is 4! évig volt használatban és eszem ágában sincs megválni tőle! Szinte új állapotban van, NEM karcos,a fém részen van pár karc és a kijelzőn 1 db 1 mm-es. Vigyázok a telefonomra, nem ezzel png-pong-ozok, nem dobálom, és nem is viszem TÚLZÁSBA az aggódást! Rendeltem hozzá england-ból gyári autós tartót, és bőr tokot, részemről a bőr tok lesz a védelem, mint minden eddigi telefonomnál, így nem lesz zseb-kopott a sarka. DE nem vagyok hajlandó elrondítani a kijelző egy fóliával!

A másik dolog, amit figyelmetlenül olvastál (az én hozzászólásomban és a topic-ban is): Ez nem IP67-es telefon, és az IP67 még csak nem is katonai szabvány, ahogy Bog mondja a videóban. A sonim NEM egy kategória ezzel! Ott garancia van még a burkolat sérülésére is.

Nem érdemes a ráfröccsenő víznél, esőben való használatnál jobban strapálni, mert nem szörfözéshez találták ki. És földhöz vagdosni sem érdemes, mert lehet nem esik darabokra, de biztos karcos lesz.

Viszont még mindig tartom, hogy ha úgy akarod óvni, mint egy desire-t, i-phone4-et, SGS-t, akkor ez a telefon max tudásában a helyes választás neked.

Az, hogy nem veszek rá fóliát, nem azt jelenti, hogy egyből vadulni fogok vele, csak nem aggódom túl a dolgot! Ennyi!

És ha ennyire otthon vagy a topikban, ha már szétoffoljuk, írd is meg off topicban!

My name is Bond, James... Dean.

(#7130) Edge válasza artos (#7101) üzenetére


Edge
veterán

Ez alapján.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#7131) Edge


Edge
veterán

Új bench, Smart bench 2010, nálam(@800mhz, 2.34-es ROM pucolva kicsit, nincs JIT):

am. ez is olyan mint quadrant akárhányszor lefuttatod más érték jön ki. :)

itt lehet nézni eredményeket, van quadrant is:
http://smartphonebenchmarks.com

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#7132) Hakkuuuh válasza Memmaao (#7129) üzenetére


Hakkuuuh
tag

Ez lesz off:

Nem nagyon érdekel hogy te mire használod az akármilyen telóidat és hogy ezt bizonygatod vagy nem. Vannak olyanok akiket zavar akármilyen karc is a készüléken, mert igényesek ezért mást leszólni nem kell, főleg hogy olyan mellett kardoskodsz ami nem igaz a telefonra, mégha a Motorola hivatalos reklámjában ezt is sugallja : [link]. Az hogy te inkább nézel karcot mintsemhogy "esetleg" egy kis fénytörés érje a készüléket, szintén egyéni hozzáállás.

Ami az IP67-et illeti elég csak a "saját házunk táján" szétnézni: [link] és a GG adatai alpján pl. a ping-pongozás simán belefér

Az hogy mégsem IP67-es azt is csak nemrégóta tudjuk egy friss tesztből ...

MIR 2.0

Hardcore4Life

(#7133) tulkaj


tulkaj
csendes tag

Sziasztok !

Nézegetem a futó processeket a telefonon, bizony van jó pár, amit vagy nem tudok, hogy mi vagy pedig nem használom, gondoltam kiszedném.

Ehhez ahogy olvasom root-olni kell a telefont, amit viszont nem találtam (igen, kerestem a keresővel :P ), hogy ez garanciavesztéssel jár-e (gondoltam mielőtt nekiesem rákérdezek azért).

köszi

(#7134) Memmaao válasza Hakkuuuh (#7132) üzenetére


Memmaao
addikt

Engem meg nem nagyon érdekel, hogy ki-milyen fólia-para lázban ég már megint! Vagyis nem érdekelne, de sajnos ezzel van tele a topik! Indítsatok fólia-topikot, ahol megírhatjátok egymásnak, hogy a zagg, a brando vagy a china fólia jobb, de szerintem van is ilyen topic! De az már kicsit sok, hogy nap-mint nap ezzel kell itt találkozni, megspékelve idétlennél-idétlenebb hasonlatokkal. Mellesleg a "bizonygatod itt az akármilyen telefonjaiddal"-ra reagálva: Bizonygat neked a f@szom, csak annyit mondtam, lehet fólia nélkül is vigyázni egy telefonra! ENNYI, részemről az utolsó ebben a témában, és PEACE :DD

My name is Bond, James... Dean.

(#7135) Vizes Tomi válasza tulkaj (#7133) üzenetére


Vizes Tomi
tag

Én úgy gondolom, hogy igen gari vesztéssel jár.

De a folyamat visszafordítható. Az első hszben le van írva a root, és hogyan lehet visszaállítani, ha gebaszvan és szervizelni kell a telefont.
Abba talán ne menjünk, bele, hogy visszaviheted rootoltan is mert nem veszik észre, mert mi van ha igen.
Páran biztosan tudnak példát mondani pro és kontra.
Ha én rootolnám (nem fogom). Akkor szervíz előtt visszaállítanám.

(#7136) Titi76


Titi76
aktív tag

Na srácok.
Szert tettem eme Defy-re... :) Nagy újdonságot nem hoz nekem mert ugye eddig HERO-t használtam nagy megelégedésemre amit agyon/szét/szene/szana lehetett flashelni.
Tudtok vmi jó Custom ROM-ot a Defy-re? Ami elsőre fura és etszik hogy kisebb mint a HERO de a kijelzője nagyobb :DD
off:
Egyébként Vodás a drága. Azt mondták a Vodánál hogy az egész országban hiánycikk. Bementem a legközelebbi viszonteladóhoz, mire mondja pont tegnap jött futárral és 1db van, tényleg hetek óta nem volt belőle. Hát mondom akkor segítek megszabadulni tőle nehogy beragadjon raktárkészleten.
on:

[ Szerkesztve ]

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#7137) bwoay válasza Hakkuuuh (#7132) üzenetére


bwoay
nagyúr

pedig én is nehezen értem meg azt a hozzáállást, amikor valaki megvásárol egy telefont, és már azon jár az esze, hogy amikor majd eladja a készüléket, akkor a lehető legjobb állapotban legyen, és minél többet kapjon érte. ettől még persze elfogadom, hogy egyesek valamiféle "befektetésként" tekintenek a telefonjukra, de én is azok közé tartozom, akik saját használatra veszik, nem pedig azért, hogy a következő tulajnak őrizgessék. nomeg használati tárgyként tekintek rá, ami egész egyszerűen elhasználódik. ismerek olyan Galaxy S tulajt, aki rányalt valami fóliát a telefon elejére/hátuljára, aztán berakta fémtokba, hogy az egészet végül beletegye egy bőr ővtokba. azt hiszem, ezt nyugodtan nevezhetjük fétisnek.

nem kell ám azon vérig sértődni, ha valaki rámutat arra, hogy ha a strapább telefon használata esetén is megmarad a késztetés, hogy ugyanúgy óvja az ember, mint a sérülékenyebb társait, akkor szinte semmivel nem vagyunk előrébb.

a fóliát használókhoz lenne egy kérdésem (tényleg nem kötekedés szándékával): ha megkarcolódik a fólia, akkor használjátok tovább, azzal a megnyugtató érzéssel, hogy a kijelző megúszta, vagy azonnal csere? mert előbbi esetben az ember lényegében mégiscsak egy karcos kijelzőt nézeget, utóbbi esetben pedig akár fél évente lehet újabb fóliát venni. így amikor eladásra kerül a sor, pont annyival lehet többet kérni a karcmentes készülékért, mint amennyi időközben már elment fóliázgatásra :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7138) DeadMeat


DeadMeat
veterán

1. hsz.
üdv a klubban. :C

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7139) DeadMeat válasza bwoay (#7137) üzenetére


DeadMeat
veterán

800 forintot kibírok fél évente.Amugy passz.Amikor már zavarja a szemem a sok karc,akkor cserélem.Inkább a fóliát cserélgetem fél évente,mint üvegre vadásszak ha esetleg beüt a baj.
De igazándiból nem nagyon érdekel mi lesz,majd ha eladom,fóliát is csak azért rakom rá,mert nem akarok úgy járni mint a f480-al,ami szegény annyira karcos volt 1 év után,hogy nem láttam szinte a kijelzőt.És ahogy bánok velük ölég hamar ugyan így járhatok :D

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7140) tulkaj válasza DeadMeat (#7138) üzenetére


tulkaj
csendes tag

Természetesen átolvastam tüzetesen, annyit találtam, hogy van lehetőség "unroot" - olni és nem marad nyoma.

Azonban nem egyértelmű nekem, hogy számomra, mint egyszerű user-nek nem marad nyoma, vagy (ne adj' Isten, ha erre kerül a sor) a szervízben sem látják. :B

Mielőtt írtál pont egy ilyet olvasgattam :

"Although there may be legal, voids any warranty associated with your device and it’s not necessary that un rooting the device will regain the warranty status which will then be made like factory handset with all additional settings being removed which are caused by rooting your device."

Ha tényleg le volt írva konkrétabban az első hozzászólásban, amit kerestem kérlek másold be, mert iszonyat vaksi vagyok (ez a mai nap éppenséggel nem lehetetlen : kisebb alváshiányom van) ez esetben ... :D

Szerk.: juj, a válaszod lehet nem is nekem szólt most nézem :DD

[ Szerkesztve ]

(#7141) rum-cajsz válasza Titi76 (#7136) üzenetére


rum-cajsz
őstag

A Motorola bootloadere zárt, ezért a custom romok lényegében kimerülnek abban, hogy a motorola által szállított OS-t odexelik.

Amúgy az első hozzászólásban tényleg le van írva minden tudnivaló. :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#7142) DeadMeat válasza tulkaj (#7140) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem neked akartam válaszolni,de ha mán megszólítottál :D

Elvileg garivesztéssel jár,de rootolni a z4root nevű programmal célszerű,1 katty és megvan a root.Ha esetleg vissza kéne vinni,akkor ugyan így unroot,és nincs nyoma.Ill van,de nem hinném hogy nézegetik a szervízben.

rum-cajsz:még zárt :D remélem hamarosan kinyitja moto a kánaán kapuját. :D

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7143) tulkaj válasza DeadMeat (#7142) üzenetére


tulkaj
csendes tag

Igen, most frissítettem pont az előző hozzászólásom.

Bocs a kavarcért és köszi a választ. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7144) ArSeTh


ArSeTh
csendes tag

Udv,

Mint amatornek, engedjetek meg egy kerdest. Leendo Defym fogja tudni kezelni a kovetkezo memoriakartyat : KINGSTON 32GB os Micro SD HC kártya ?
Koszonom elore is a segitseget.

(#7145) DeadMeat válasza ArSeTh (#7144) üzenetére


DeadMeat
veterán

Elvileg igen tudja kezelni,de voltak itt már problémák a 32-es karival,szóval vétel előtt próbáld ki.Az a biztos!

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7146) rum-cajsz válasza DeadMeat (#7142) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Igen, valóban mondtak ilyet (is :) ). De azért attól tartok egy kicsit, hogy ezt csak az új telefonoknál fogja megtenni.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#7147) rum-cajsz válasza ArSeTh (#7144) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Annyival egészíteném ki az előttem szóló DeadMeatet, ha már ilyen nagy méretűt veszel, minimum class4-es kártyát vegyél, mert érezhető a sebességkülönbség!

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#7148) Auratech


Auratech
őstag

Most olvastam külső mikrofonokról. Az n82-ből maradt egy 4pólusú AV-elosztó. A leírások szerint a sárga-tehát video rca dugasz a hang bemenet. Ide lehet esetleg mikrofont tenni, illesztve persze. Amit viszont hiányoltak, a line in hang használata video felvételkor. Csak a beépítettel működik. A korlátozás kizárólag szoftveres.
Más. olvastam azt is, hogy az SGS jack kimenetén megjelenik a video is, mint az n szériás nokiákon, vagy mp4 lejátszókon. Ezt nem tudtam. Nem lenne rossz featúra defyre...
De a mikrofonos dolgot délután kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#7149) zeg válasza Memmaao (#7122) üzenetére


zeg
senior tag

Pont hogy az IP67-es szabvány adta előnyöket használom, ezért lett defy, és nem NokiaN8. Poros(lisztes) környezetben dolgozom, gyakran beleejtem liszteszsákba, néha zuhan zsebemből padlóra vagy a mocskos búzába, vagy épp fémforgácsos zsíros/olajos kézzel tapizom meg. Ezért pakoltam rá az OtterBoxot, és ezért van rajta fólia. Egyetlen műszak alatt lenne karcos, és poros belül. Én viszont igényes ember vagyok és szeretem ha a cuccaim makulátlan állapotban vannak. Nem a leendő tulaj miatt, saját magamnak. A samsung B sorozata undorító hányás kinézetű vérbuta gumitégla amit társaságban számomra 'égő' elővenni, a sim kártyát meg cserélgesse a fene, de az irodámba sem fogok visszarohangálni csak azért, hogy egy okostelón a leveleimet megnézzem. Ezt a telót műszak végén kiszedem az otterboxból, esetleg a csap alá tartom, és mintha új lenne:)
Más telefonra hiába tennék külső tokot mely a karcok ellen véd, a finom portól hamar megdöglene.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#7150) vétó válasza DeadMeat (#7145) üzenetére


vétó
aktív tag

erős a gyanúm, hogy a nem, ill. rosszul működő 32Gb-os kártyák a Vaterás 9900-Ft-os készletből valók... :D

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.