Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) Tomi_Sci válasza Badb0y (#7900) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Felajánlja a telefon a frissítést és OnTheAir megcsinálja. Persze nagy valószínűséggel nem lehet majd róla visszalépni.

Zaskar : :R :K

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#7902) ABE válasza Badb0y (#7900) üzenetére


ABE
őstag

(#7903) Badb0y válasza Tomi_Sci (#7901) üzenetére


Badb0y
addikt

Köszönöm, miért kéne egy hivatalosról visszalépni :)

Másik kérdés, próbálom beállítani dialer one-ba, hogy ha hívnak automatikusan zárja vissza a telefont ha zárt állapotba volt. Tehát ha zsebre akarom egyből rakni a telefont, ne hívjon fel senkit :) De nem találáom sehol, a remember last screen sem teszi vissza :(

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#7904) lmisi válasza kano (#7770) üzenetére


lmisi
senior tag

"Dialer One van amikor 2x írja ki a nevet a találati listában"
Dialer one:
-Beállítások
-T9 beállítások
-Searching in call log (Pipa ki)

(#7905) RootRulez válasza kano (#7889) üzenetére


RootRulez
félisten

Akkor most beesnék egy Voda boltba és nem kapnék DEFY-t? :F

═════════════════════════════════════════

(#7906) mave13 válasza RootRulez (#7905) üzenetére


mave13
őstag

Próba szerencse. Ha pont oda tévedsz be, ahol még van elrejtve egy-egy, akkor mák.
De elvileg, nem. Vitamaxra függetlent meg pláne nem.

Icewolf || kósza ||

(#7907) beers válasza RootRulez (#7905) üzenetére


beers
addikt

Nem, vodánál sehol nincs, a központi raktár is üres!
Biztosat nem tudtak mondani sehol!
Felírattam a számom és szólnak majd (remélem)!

M&N

(#7908) DearMan


DearMan
tag

Nekem is van egy függő megrendelésem a Vodánál, amint lesz, küldik elvileg. Azt írták. 1-2 napon belül nem lesz az tuti, de hamarosan.... :F

(#7909) Tomi_Sci válasza Badb0y (#7903) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Ha esetleg felteszed 2.2-t, akkor ott be lehet állítani, hogy amint zsebbe rakod, lezárja. Úgy emlékszem 2.1-ben ilyen nem volt.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#7910) Auratech


Auratech
őstag

Korábban kerestem egy minta lejátszó programot, ami érintősen működik. Majdnem nekiálltam csinálni egyet. :) Aztán megtaláltam a Custom Soundboard programot a marketen.
Pont azt teszi, ami kell. Hasonlóak vannak, ez a legrokonszenvesebb.
Ha megy egy zene, a háttérben is működik. Force close.

Auratech Field Recording

(#7911) subset


subset
senior tag

Hali minden kedves defy tulajnak.
Mostantól én is a táborba tartozok, és természetesen szeretném az elérhető gyári sw -ből a legfrissebbet tudni a vason.
2.51-et raknék fel szívem szerint, és ha jól értem ezzel mára már csak a downgrade lehetőségét veszteném el. (rootolni már lehet, de amúgy erre sincsen különösebb szükségem egyenlőre)
A downgrade mikor jöhetne jól ? Főzött romozni, rom managerezni nem fogok.

Thx

Használj Te is szabad szoftvert !

(#7912) Tomi_Sci válasza subset (#7911) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Mondjuk ha rájössz, hogy a 2.51 egy bughalmaz, vagy a következő kiadott hivatalos rom lesz az, és a odaadnád a fél RAModat egy főzött ROMért :D

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#7913) lmisi


lmisi
senior tag

Dialer one -hoz még annyit, be lehet állítani benne hány napra emlékezzen vissza a hívásnapló.
Kiváncsiságból megnéztem t-mobil webshopban is hiánycikk a defy. A fórum mérete és hiánycikk mivolta miatt, egyértelműen népszerű "plecsnis' a vas :)

(#7914) subset válasza Tomi_Sci (#7912) üzenetére


subset
senior tag

Miért azt írják a 2.51-ről, hogy bughalmaz ?
Én azt hittem annál jobb minél nagyobb a verziószáma ? :) Talán pont bugfixeket tartalmaz ?

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#7915) Tomi_Sci válasza subset (#7914) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Nem. Viszont sok idegesítő hibával rendelkezik, amikkel a korábbi hivatalos verziók is. És ne felejtsd el, ezt nem tudod előtte kipróbálni.
Mondjuk amit most használok UK 2.2 egész jó, ha ilyesmi lesz a CCE is akkor nem olyan fontos a downgrade lehetősége, csak arra még sokat kell várni.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#7916) Hakkuuuh


Hakkuuuh
tag

Bevittem a Pixmániás Defymet a Cirma Kft. Hát IQ-ban nem nagyon van ott a kiscsaj, mert bár értette hogy hangszóróhiba, de mindenáron ki akarta próbálni egy másik kártyával (ami mondjuk érthető), de a Blur-os felület miatt kellett neki egy kód (amikor kicseréled a kártyát, kódot kér) :D nah itt megállt a tudomány, de valamilyen kolléga megoldotta neki.
Megkérdezte hogy minden le van-e mentve mert nekik frissíteni kell, mondtam hogy ez egy szériahiba, csak ki kell cserélni a hangszórót, tudja ő, de ragaszkodott az új szoftver felviteléhez. :P Jövő hétre ígérte ... kiváncsi vagyok mi lesz. Folyt. köv. akkor.

Hardcore4Life

(#7917) RootRulez válasza DearMan (#7908) üzenetére


RootRulez
félisten

Akkor fogyócikk és pótolják, ahogy tudják? Vagy inkább visszatartják öket, míg "függetlenek"?

═════════════════════════════════════════

(#7918) DearMan válasza RootRulez (#7917) üzenetére


DearMan
tag

Nem tudom, holnap utánanézek jobban. Nagyon remélem, hogy minél hamarabb lesz.... :W

(#7919) mave13 válasza RootRulez (#7917) üzenetére


mave13
őstag

Vagy rájöttek, hogy kicsit alálőttek az árral, többért is elvinnék ezt, és most várnak. Amikor a régi árak a feledés homályába merültek a többéségnél, kidobják az új készletet "korrigált" árral. Ne legyen igazam. :)

Icewolf || kósza ||

(#7920) DearMan


DearMan
tag

Nekem 49-ért tökéletes lenne pedig. Ettől többet nem tudnék most kinyögni érte.... :((( :F

(#7921) RootRulez válasza mave13 (#7919) üzenetére


RootRulez
félisten

Ne is. :( Eddig Herokat nézegettem használtan. Utána ajánlottak új Desire-t 80-ért. De ez jobban tetszene 70-ért, sztem jobban megéri még a 80K-s Desirenél is. :K

═════════════════════════════════════════

(#7922) gagavectra21 válasza ABE (#7881) üzenetére


gagavectra21
tag

na most màr komolyan fontolóra veszem a frissítést :)

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#7923) kano válasza lmisi (#7904) üzenetére


kano
nagyúr

Ez rendben van, ekkor nem fog keresni a híváslistában. De itt az a baj, hogy a Motorola phonebook és a Google pb.-ban is tárolja a neveket egyszerre. Az, hogy keres a híváslistában is az nekem nem baj.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7924) Edge válasza kano (#7891) üzenetére


Edge
veterán

innen

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#7925) hardverek válasza Hakkuuuh (#7916) üzenetére


hardverek
csendes tag

Ezek szerint elfogadták a Pix-es számlát és nem kérték a garjegyet?

Privátban érdeklődj, azt hamarabb észreveszem.

(#7926) lmisi válasza kano (#7923) üzenetére


lmisi
senior tag

Jaja nekem csak félblurös telefonom, na ezek után nem is vágyom teljesre....

(#7927) kovee01


kovee01
tag

Napot mindenkinek!

Igazából most rendeltem egy flottában előfizuval egy Defy-t a T-Mobiltól. Érdekelne hogy mennyire valószínű hogy meg is tudják ezt nekem hozni, mert ahogy visszaolvastam, mindenhol hiánycikk a teló.

Más kérdés. A mostani SL-os készülékek a T-Mobil függőkre gondolok, rendelkeznek e még a fentebb említett hangszóró típushibával vagy egyébb más hibával, hibákkal akár HW akár SW is legyen az...

Válaszokat előre is köszönöm!

Kérdezz bátran, szervizben is dolgozom, ha tudok segítek! kovee01 felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#7928) barti válasza gpek (#7852) üzenetére


barti
csendes tag

Az Aurát tört verzióba itt letöltheted!http://www.nokiaprogramok.hu/modules.php?name=letoltesek&op=lista&nezet=2&rendez=3&irany=1&cat=0&page=3

(#7929) DaDa


DaDa
senior tag

Nagy segítségre lenne szükségem...valamit elcsesztem titanium backuppal, most nem az a lényeg mit (egyébként a dialert töröltem véletlen), mikor vissza akartam restorozni meghülyült a telefon. hiába a factor / wipe /reset, bebootol de csak egy set-up felirat jelenik meg. Az RDS Lite sem tudja visszarakni . Eredetileg 2.34-es volt fent, azt is szeretném visszarakni. Már egyszer sikerült. Hibaként valami Flash hibát ír ki. Most azonban sehogy sem tudom "teljesen" leformázni, mindig visszajut a "set-up" -hoz. Valami ötlet? Vagy szerviz? Bocsi a helyesírásért, de eléggé KI VAGYOK idegileg!

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#7930) Tomi_Sci válasza DaDa (#7929) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Lehet hülye kérdés, de RDS Liteal a 2.34.sbf-et próbálod felrakni? És úgy, hogy hangerő föl + bekapcs?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#7931) DaDa válasza Tomi_Sci (#7930) üzenetére


DaDa
senior tag

Igen. Meg van a kapcsolat, behívtam a 2.34-es romot START és Flash Fail, az a baj, hogy a reset nem tünteti el ezt a bejelentkezést a setup ba. Úgy kell elképzelni, hogy elkezdi tölteni a droidot és mikor a bejelentkezésnek kéne jönni akkor felül megjelenik egy Set-up felirat és ennyi. Felette jelzi, van-e SD kártya bent. Ez már maga a ROM. Ezt kéne eltüntetnem valahogy, legalább is gondolom. Esetleg valakinek jelent már meg ez, és sikerült neki helyrehozni?

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#7932) Badb0y


Badb0y
addikt

Amikor launcher pro-ban valami újraindítós változást csinálok, akkor mindig visszamegy az eredeti launcher pro előtt használt motos felületre. Amint megnyomom a home gombot, ugye visszavált a launcher pro-ra.

Ezzel kapcsolatban a kérdés, az eredeti háttér a rajta levő widgetekkel fut a launcher pro mellett a háttérben, tehát eszi az erőforrást? Vagy hogy kezeli ezt le a rendszer ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#7933) DaDa


DaDa
senior tag

a boot loader rendesen bejön. bekapcs+hangfel, az RDS Lite is érzékeli a telót..de errorral el sem kezdi az sbf-et felrakni.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#7934) DaDa


DaDa
senior tag

Letöltöttem frisebb RSDliteot és újra töltöttem az sbft hátha sérült a pendriven. Most elkezdte romolni, majd irok a fejleményekről..

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#7935) DaDa


DaDa
senior tag

JÓÓÓÓ LETTT!!!! Vigyázzatok azzal a fránya Titanim backuppal!!!! :C :W

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#7936) Bobekt


Bobekt
csendes tag

Még egyszer megpróbálkoznék azzal a kérdéssel hogy miért lehet az, hogy a mail csak fogadni tud levelet küldeni meg nem!? Google + 2 hotmail. Pop3 smtp beállítva,data saver kikapcsolva! Help PLS!

(#7937) eduba válasza Bobekt (#7936) üzenetére


eduba
aktív tag

Esetleg rossz a kimenő server beállításod?

Vagy Pop3 helyett használj IMAP-ot.

[ Szerkesztve ]

(#7938) Tomi_Sci válasza DaDa (#7935) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

RSD lite-ból nem árt a 4.9 , illetve ROM md5-öt mindig ellenőrizd felrakás előtt.
Továbbá ments szorgalmasan a custom recoveryvel, és egy ilyen baki csak 20 perc +munkát ad :)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#7939) Bobekt válasza eduba (#7937) üzenetére


Bobekt
csendes tag

Hotmail smtp beállítások : smtp.live.com - port25 - use secure pipa- verify certificate pipa,

(#7940) fux82


fux82
tag

Valaki meg tudnà mondani, hogy lehet launcherpro-ban mappàkat lètrehozni?Kezdenek elszaporodni az app-ok...

(#7941) Beri78 válasza Bobekt (#7939) üzenetére


Beri78
őstag

nálam a use secure-nél nincs pipa és tökéletes
(hotmail acc)

[ Szerkesztve ]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#7942) Bobekt válasza Beri78 (#7941) üzenetére


Bobekt
csendes tag

kipróbáltam és semmi válozás:(

(#7943) Beri78 válasza Bobekt (#7942) üzenetére


Beri78
őstag

adatkapcs be van kapcsolva?:)
bár gondolom nem vagy vicces kedvedben...

[ Szerkesztve ]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#7944) Bobekt válasza Beri78 (#7943) üzenetére


Bobekt
csendes tag

all mobile data pipa- background pipa - roaming pipa

(#7945) Beri78 válasza Bobekt (#7944) üzenetére


Beri78
őstag

sajna akkor fogalmam nincs, de várjunk további felhasználókat - hátha

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#7946) Bobekt válasza Beri78 (#7945) üzenetére


Bobekt
csendes tag

Azért köszi! Én sem értem és már 3 napja idegesít! ráadásul ma tényleg szükségem lett volna rá. Remélem lesz itt olyan szaki aki megoldja a rejtélyt!

(#7947) DaDa válasza Bobekt (#7944) üzenetére


DaDa
senior tag

a gmail az IMAP-os és secure connectet igényel, de elméletileg ha létrehozod a defy-n az emil accountot, akkor gmail esetében mindent magától állít be, feltéve ha netkapcsolatod volt. Ha nem mindenképp töröld és élő net kapcsolattal készíts gmail accountot!

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#7948) Bobekt válasza DaDa (#7947) üzenetére


Bobekt
csendes tag

A gmail account is kész. Be is olvassa mint a hotmail-nél. Elküldeni viszont nem küldi a leveleket.

(#7949) kistoka


kistoka
tag

Üdv mindenkinek.Most vagyok itt először .Jan.18.-tól van szervizben hangszóróval és még mindig alkatrészre vár.Mielőtt megijednétek nem Magyarországon.Kicsit hosszú idő nem? :(((

(#7950) Sdi válasza Bobekt (#7948) üzenetére


Sdi
addikt

Próbáltad már a net szolgáltatód smtp címét megadni ?

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.