Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) danati válasza lsebestyen (#6099) üzenetére


danati
senior tag

Ma rendeltem meg a vodánál, ha minden jól megy akkor csütörtökre meg is kapom a telót. Az ára már 69 900Ft.

(#6102) zsirfecske


zsirfecske
addikt

ANDROID Mini Collectible S01 figurák:

jelentem ma délután megjött mind a 12 darab, de ahogy sejthető volt túl vannak csomagolva.

kérdésem: az érintettek beleegyeznek, hogy kibontsam a kis dobozokat és a celofánt is amiben a bábuk vannak, hogy valós képeket csinálhassak róluk? természetesen közzétenném őket a lehető legjobb minőségben.

válasz jöhet privátba, köszi!

(#6103) zsirfecske


zsirfecske
addikt

uhh nem voltam 1 hétig és most baromi sokat kell visszaolvasnom. nem pihentetek..

(#6104) Button válasza danati (#6101) üzenetére


Button
aktív tag

megőrülök
azoknál a hívóknál, ahol más csengőhang van beállítva random hosszúságban szólal csak meg a csengőhang (gyári csengőhang azis ráadásul, csak másik)
akinél a default csengőhang van, ott működ rendesen

ringer toggle widget esetleg bezavarhat? kb ennyi ami fenn van ezzel kapcsolatosan :F

(#6105) fux82 válasza Halo (#6100) üzenetére


fux82
tag

Örök hála! A The Walking Dead így már sokkal élvezhetőbb lesz... :)

(#6106) ABE válasza zsirfecske (#6103) üzenetére


ABE
őstag

Összefoglalom: de jó telefon, de szar telefon, függetlenül kaptam, szemét voda, olvasd el az első hozzászólást, használd a keresőt. :DDD

(#6107) rothadt


rothadt
aktív tag

hmmm, erősen vacillálok a készüléken, nagyon tetszik és mindent tartalmaz amire korábbi elképzelésem szerint szükségem lenne egy készülékben(szerk.: sőt még többet is: ez az ip67, amiben meg ugye veri a korábbi htc elképzelésemet - na meg az ára a vodánál.), kivéve a 720p videófelvételt. a videó amit rögzít, megfelelő-e minden körülmények között, beszaggat néhol, vagy vannak képtördelései forgolódáskor?
illetve elnézést, hogy nem olvasok el sok hozzászólást, mivel szinbiánról váltanék, a felét nem érteném meglévő készülék nélkül, illetve nagyon fárasztó lenne olvasgatni sok hsz-t, hogy olvassak fa..a fícsöröket, szóval egy kis tapasztalatból szóló pro és kontrát ha megejtene egy két rutinos júzer, azt megköszönném így előre is: KÖSZÖNÖM!

[ Szerkesztve ]

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#6108) lsebestyen válasza danati (#6101) üzenetére


lsebestyen
addikt

jah, amikor pár nappal ezelőtt néztem csak 66E volt:(( mert nagyon kivan számolva a keret.használtat meg nem lehet kapni:S

(#6109) Juliuska válasza danati (#6101) üzenetére


Juliuska
senior tag

vodafone...? hmmm... :((
kábé 6 éven át voltam náluk előfizós, de én is azt tapasztaltam, h simán lesz@rják a fejedet, nincs respekt azért amiért több évig kitartottál mellettük. Tanulságul itt egy jó kis sztori, ajánlom figyelmetekbe: EZT

[ Szerkesztve ]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#6110) ABE válasza Juliuska (#6109) üzenetére


ABE
őstag

DeFranco válasza az esetre: [link] ;]

(#6111) danati válasza Juliuska (#6109) üzenetére


danati
senior tag

Több éve vagyok telenoros és t-mobilos. Hidd el mindenütt ugyan úgy sz*rnak a fejedre.

ABE: Ez kész, nagyon nagy. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6112) Juliuska válasza danati (#6111) üzenetére


Juliuska
senior tag

sajnos, igazad van... :(((
de vodát mégeccer' akkorseeee :(

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#6113) Juliuska válasza ABE (#6110) üzenetére


Juliuska
senior tag

:) :D :DDD

[ Szerkesztve ]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#6114) venge


venge
tag

Sziasztok!
Hosszú idő után sikerült rábeszélni magamat és megvettem a páromnak ezt a telefont!
Féltem az angol nyelvtől, de ti rábeszéltetek, hogy nincs mitől tartanom!
Hát...
Köszönöm szépen! A telefon teljesen kezelhető angol nyelv tudása nélkül is! Az hagyján!
Szombaton vettem a T-mobile-nál, délután már nyomkodtam, majd egy hosszabb töltés után vasárnap is kezelésbe vettem! Nagyon tetszik!
Szégyenszemre azt mondtam a páromnak, hogy a következő telefonom nekem is ez a Motorola lesz! :)
MOTOROLA!
Nekem! Már a hatodik Sony Ericssont nyűvöm! Az utolsó 3 készülékem: W550, W910 és most egy Aino! De ezek a fasorban sincsenek a Defyhez képest!
Gondolkodtam, hogy IPhone lesz a következő, de ár-érték arányban biztos vagyok benne, hogy magasan veri a Defy az Apple csodafegyverét!
Örülök, hogy rátok hallgattam!
Üdv: venge

(#6115) n@p@lm válasza venge (#6114) üzenetére


n@p@lm
őstag

motorola d160
motorola v525
motorola v3x
motorola v3xx
motorola defy
a saját motorola felhozatalom;)

(#6116) cabal válasza #41635072 (#6088) üzenetére


cabal
tag

Amit írsz az hülyeség, ne haragudj. :) Miért nem teszi le a "túlsó vég"? :D Nézd Te hülyének őket! :R

''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

(#6117) Edge válasza fux82 (#6098) üzenetére


Edge
veterán

Már megvolt a válasz, én csak annyit tennék hozzá hogy a vplayer is remek lejátszó feliratot is kezel szépen továbbá sok olyan divx-es avit is vitt nálam röccenés mentesen amivel pl. a rockplayer akadozott.

(#6030) ABE :
nálam se volt még ilyen gond, gyomlált 2.34-et használok.

(#6087) Halo:
biztató márkanév lexar... szerencsére nincs folytatva így pl.: lexarabb

Amúgy nem kell tartani a nonamektől nekem TakeMs van 16gb-os cl4-es(5év gari) teszi a dolgát rendesen :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#6118) ABE válasza Edge (#6117) üzenetére


ABE
őstag

Most nem azért, de a TakeMS-hez hasonlóan a Lexar sem névtelen, sőt. :)

[ Szerkesztve ]

(#6119) szitt


szitt
csendes tag

Ma megpróbáltam vitamaxos defy-t venni. Felhívtam reggel az ügyfélszolgálatot, ott mondták, hogy igen a mai naptól újra lesz. Gondoltam elcsattogok az Allee-ba ott van egy nagyobb voda. Ott közölték velem, hogy nem is kaptak ma ilyen telot, nincs és talán pénteken lesz. Felhivtam az ügyfélszolit, hogy akkor most mi van ? Egy másik (nem a reggeli ügyintéző) közölte, hogy nem kapható, 12.-én volt utoljára értékesítve és nem is lesz információi szerint. Bementem még két kisebb voda boltba hátha ... Az egyikben azt mondták, hogy csak előfizuval kapható, vitamaxos nem lesz. A másikban meg negyed órát nézzegete a gépet a nő mire közölte, hogy nincs ... szerintem lövése sem volt mit szeretnék. Szóval a defy vásárlásom egyelőre sikertelen :( nem volt bajom eddig a vodával, valószínűleg ezután is maradok náluk, de elszomorító ez az össze vissza kommunikálás ... legalább egységes lenne a kamuszöveg :)

[ Szerkesztve ]

Felhőt oszlatok. Formában tart.

(#6120) gajeraron


gajeraron
csendes tag

Azt szeretném kérdezni méltóságos Defy tulajoktól! :R ;)
Az alsó ikonokat hogyan lehet más kinézetre állítani!?

(#6121) Edge válasza ABE (#6118) üzenetére


Edge
veterán

upsz... :DDD akkor jó

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#6122) ABE válasza Stauffenberg (#5932) üzenetére


ABE
őstag

Válasz a kérdésre: a voda is árult még a régi szériából

gajeraron

Gyári launcherrel nem tudod megváltoztatni, csak ha felraksz egy másik homescreent, akkor tudod átformálni a telefon kinézetét.

(#6123) gajeraron


gajeraron
csendes tag

ABE:
Bocs elfelejtettem írni,h LauncherPro-t használok! :F

(#6124) Coyot válasza szitt (#6119) üzenetére


Coyot
őstag

Nekem győrben mindenhol azt mondták, hogy csak előfizuval lesz.

Má' nem

(#6125) Edge válasza gajeraron (#6123) üzenetére


Edge
veterán

Hosszan nyomod: change icon.
Ja bármilyen képet betehetsz ikon gyanánt, de ajánlom a launcher pro-s oldalt ott rengeteg ikon van png-ben töltögesd le ami megtetszik:
http://launcherpro.droidicon.com/

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#6126) Stauffenberg válasza ABE (#6122) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

No, én ma vettem egyet (Mammut-ban lévő Voda boltban, az eladó szerint még van bőven raktáron, sőt eddig is volt) potom 39.990 Ft-ért, miközben a Samsung Galaxy Spicám 35k-ért ment el. A hangszóró dolgon meg igyekszem nem parázni, 5k-ért így is jó váltás volt az előző Androidos telefonomról.

Nem tudom hol kell keresni ezt a BTxx feliratot, de nekem a Made in China feliratos matrica jobb felső sarkában van az, hogy BT09. A megkülönböztető pöttyöt viszont nem találom (vagy csak nem jót keresek). Majd mikor holnap hazaértem akkor csinálok erről a fertályról egy fotót.

Amúgy lehet triviális kérdés, de az alap Androidos névjegyzéket nem lehet valahogy előcsalni? Vagy csak én nem látom? Nekem ez a Motorola-féle megoldás nem jön be, az alap Google-féle Android névjegyzék annál inkább (meg a Galaxy Spicámon azt szoktam meg).

(#6127) gagavectra21


gagavectra21
tag

Egy gyors kérdés fôleg ABE-hoz 2.2 es szoftal hàny ujjat érzékel a defy?tudom hülye kérdés csak a kiváncsiság..:)

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#6128) delibab válasza Stauffenberg (#6126) üzenetére


delibab
senior tag

Az lesz az, ott van a china felirat fölött, elvileg azt kell keresni... szóval ha tt van akkor az elvileg jó, de majd kiderül!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#6129) ABE válasza Stauffenberg (#6126) üzenetére


ABE
őstag

Két névjegyzéket fogsz találni a menüben: contacts és dialer név alatt. Egyik lesz a guglis.

gagavectra21

Komolytalanságok próbálgatását inkább hanyagolom. De ha mondasz egyetlen alkalmazást, ahol tényleg szükség van két ujj érzékelésénél többre, és tudja is kezelni, akkor megnézem a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#6130) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Sziasztok. Nem tudjátok, hogy a T-mobileba vagy a Vodafonenál van-e kirakva Defy mert akármelyik gsm boltban voltam nem tudtak mutatni készlethiány miatt gondolom az még most is tart. T-mobile West Endre gondoltam bemegyek megnézni, de ha nincs akkor mind1 is. Már megjelenés óta szemezek a Defyvel. Elolvastam az összes hozzászólást nagyon szimpatikus telefon. Szerintem lassan eljön a vásárlás ideje. :)

(#6131) Edge válasza ABE (#6118) üzenetére


Edge
veterán

Kíváncsiságból mértem egyet, nos a class 6-os lexar csak szekvenciális írásban jobb a többi értékben csúnyán kikap a takems class 4-estől :) Jó tudni legalább hogy nem érdemes lecserélnem.
Klikk

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#6132) gombsadi válasza szitt (#6119) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Mikor voltál az Alleeban? Én olyan 11 körül voltam, nekem volt félre téve egy darab, csere készülék. Van vitamaxban, 69990. Érdeklődni kell. Amúgy tényleg keveset kapnak, és pénteken menj, akkor érkezik készlet!

(#6133) Memmaao válasza zsakadam (#5973) üzenetére


Memmaao
addikt

Én is onnan várom! Töltő milyen? Képen nagyon mutatós!

My name is Bond, James... Dean.

(#6134) kano válasza gombsadi (#6132) üzenetére


kano
nagyúr

És kedden is érkezik áru, ha jól tudom.
Én lehet, hogy eladom az enyémet, mert nem annyira jön be.
Érdekelne valakit? Vitamaxis, 1 hetes és független.
Még nem biztos, de valószínű. Elegem van a szoftver hülyeségeiből.
De nem tudom, hogy mi legyen helyette. :F

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#6135) gombsadi válasza kano (#6134) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Azt nem tudom, Amikor vettem pénteken jött, és most a következő szállítmány is pénteken jött. Aztán lehet, hogy kedden is jön. Passz. Mely hiba/hibák zavar/zavarnak ennyire?

(#6136) zaskar válasza Edge (#6131) üzenetére


zaskar
senior tag

Vagy 7 évvel ezelőtt, amikor nem volt még ilyen sokféle gyártó a memóriakártya-piacon, szinte csak a Lexar, a SanDisk és a Kingston létezett. Emlékszem, 2003 körül 100 ezer Ft(!) körül volt itthon egy 1 gigás CF kártya. Én meg örültem, hogy USA-ból megjött a feléért az 1 gigás gyors Lexar... :) Akkor az volt a csúcs. De ma már van bőven versenytársa.

(#6137) kano válasza gombsadi (#6135) üzenetére


kano
nagyúr

A szoftver egy nagy sz*r. És ez nem az Android, hanem a Motorola. Itt le lettek már írva a problémák:
- névjegy képek felcserélése;
- 2 különböző telszámhoz azonos nevet csatolt, így sikerült törölnöm a híváslistámból egy olyan számot amit nem akartam.
Csak az a baj, hogy mit vegyek helyette? :F
Galaxy S tetszene a legjobban, de nagyon műanyag.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#6138) palesz53 válasza Stauffenberg (#6126) üzenetére


palesz53
senior tag

a kék pötty csak vagylagos a bt/bf-el... szóval ha van, az is csak egy jel a 3-ból, nem kell, hogy ez is + az is legyen... :))

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#6139) gombsadi válasza kano (#6137) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Valami htct. Vagy iPhone-t!:D
Az is le lett írva, hogy a kép csere nem moto hiba. A nevjegyekkel nem jártam még így. De miből gondolod, hogy más gyartó androidja jobb? Máshol más hibák vannak. Tapasztalatból írom, de bele olvashatsz a topikokba is.
Nekem legendem volt, azt gondolod, ott nem volt hiba? Még a froyo frissitesben is volt. Ezek szerintem nem kritikus hibak, zavaroak, elismerem.

[ Szerkesztve ]

(#6140) b4zsi- válasza kano (#6134) üzenetére


b4zsi-
őstag

Kano

Mennyiért adnád el? Amúgy szerintem gondold még át egyszer már írtad hogy lett volna lehetőséged lecserélni Galaxy S-re.Mondjuk a Te dolgod. Mindenesetre lehet érdekelne a készülék , ha arra az álláspontra jutsz hogy tovább adsz rajta...

Pengemetal:

T-Mobilenal mivel vetted(1 év 2 év hűség,domino,media s,l,xl)?. Én is ott akarom/akartam venni, de egyszerűen elég rossz árakon kínálja hűséggel mindennel. Jobbnak látom függetlenül megvenni. Te mért döntöttél a T-Mobilenál?

[ Szerkesztve ]

(#6141) pengemetal


pengemetal
aktív tag

Na ma delután én is beszereztem a T.-től. Nagy az öröm, de még ismerkedünk, symbianról váltva vannak újdonságok. Régóta olvasom a fórumot, 1. hozzászólás is sokat segített :R

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#6142) ABE válasza kano (#6134) üzenetére


ABE
őstag

Add el, és vegyél egy ájfónt. Vagy használj egy hétig valami fostos szimbiános nokiát, és fel fog értékelődni a defy szar szoftvere.

[ Szerkesztve ]

(#6143) gombsadi válasza ABE (#6142) üzenetére


gombsadi
aktív tag

:DDD. :R

[ Szerkesztve ]

(#6144) pengemetal válasza b4zsi- (#6140) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Asszony előfizujára vettem :DD , 1 év médiamánia M csomaggal (amúgy is az van neki régóta) és volt még egy csomó beváltható pontja, így még a vodás vitamaxnál is olcsóbbra jött ki. Döntés oka: T.-s vagyok és az új vitamaxosok nem függetlenek

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#6145) zzzed


zzzed
csendes tag

Kano, PÜ ment.

(#6146) rum-cajsz válasza kano (#6137) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Miért nem cseréled le a dialer appot?
Én ezt használom, soha nem kevert össze semmit: Dialer One

Az új 2.2 senkit sem hozott lázba? Úgy látszik a többség mégis elégedett a 2.1-el :)

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#6147) ABE válasza rum-cajsz (#6146) üzenetére


ABE
őstag

Azért a 2.2 még mindig nem 100%-ig tökéletes. Illetve nekem majdnem, egyedül egy vaku bug rontja el az örömöm, de szerencsére már a térerő probléma is orvosolva lett, úgyhogy közel a jóság (Market működik, Google cuccosok működnek, rootolva van, felesleges cuccokat ki tudtam szedni, van clockwork, van angol nyelv). :) Ja, a SetVselt megcsinálhatnák 2.2 alá működőképesre.

[ Szerkesztve ]

(#6148) Prien válasza venge (#6114) üzenetére


Prien
addikt

Én is pontosan így voltam vele, elég nagy SE fun voltam, de érintős telókban lemaradtak. Motorolám előtte sosem volt, nem is tetszettek, de a Defy telitalálat számomra. :)

A kevés is több a semminél.

(#6149) Sopi


Sopi
senior tag

Sziasztok!
Februárban tervezem egy ilyen mobil beszerzését.
Olvastam itt a topicban, hogy lehet már tenni rá 2.2-s ROM-ot, de még nem kimondottan működik minden az európai modellekben.
Próbálta valaki ezeket?
BrightHub
addictivetips
Üdv: Sopi

(#6150) Ernest.


Ernest.
tag

Sziasztok.
Először is első hozzászólásom PROHARDWEREN. :)
Másodszor azért keveredtem ide, mert csütörtökön, azaz 13.án vettem egy DEFY-t vodafone-nál a WestEnd-ben 46990-ért havi 3500ft-os előfizura amibe van 125 perc + 100mb internet (Tweet+Surf). Már 3. éve vagyok vodafonenál, és amikor azt hittem, hogy ők tévedtek akkor mindig rájöttem utólag, hogy mégis én voltam figyelmetlen, de félreértés ne essen, nem akarom védeni őket, csak egyéni tapasztalat. Hozzáteszem független verziót kaptam a pénzemért cserébe.
Életem első okostelefonja, pedig mióta léteznek rájuk vágyok csak valahogy nem jött össze soha h közelebbről megismerkedjek velük. IMÁDOM!! Mind a készüléket, mind az androidot. Világ életemben Apple buzi voltam, és el voltam ájulva minden terméküktől, és elismerem, hogy ők hozták be az okostelefonokat a köztudatba az átlag felhasználók körében, de időközben az Android is felcseperedett a feladatra. Baromi jó cuccokat gyárt az apple, csak szerintem nem ér meg ennyi árkülönbséget, mint amennyivel többet nyújt, és negatívumként pedig az erőss korlátokat tudnám felsorolni. (Mint infós pl programozás terén még a GPS adatok lekérésénél is több megszorítás van mint pl Androidnál).
Mivel még egy hete sem vagyok a telefonnak felhasználója, ezért lehet, hogy kicsit szkeptikus leszek de szerintem ebben az árkategóriában a legjobbat kaptam a pénzemért.
Vegyük csak sorba, hogy mik az alternatívák ha csak androidot szeretnénk: HTC Wildfire (képernyő felbontás kicsi, 4/3-as arány, gyengébb proci, ellenben aki nem ezt szorongatja egész nap annak szerintem tökéletes) ; Samsung Galaxy 3 (szerintem nem tudnék semmi olyan előnyt mondani amivel jobb lenne a DEFY-nél, szóval szerintem nem is vetélytárs pedig ugyan annyiba kerül (Vodafenál olcsobb előfizura)).
Persze vannak kontrák is, például a kamerájának a minőségével egyáltaln nem vagyok megelégedve, és sötétben vakuval meg sem közelíti azt az képminőséget amit a SE K770-em csinált (vízbe esett és RIP, szóval örültem, h van olyan gyártó aki ilyenre is gondol). Meg a bekapcsoló/kioldó gomb szerintem xar helyen van, és jóval nehezebb lenyomni, mint bármilyen más hasonló telónak (engem kimondottan zavar). A jack meg az usb védő gumicucc szerintem csúnya, és valóban nem a legjobb megoldás, de volt nekem SE K700-am, és a csatlakozót hasonló védte, és sok év használat után sem tört le, pedig még sokat játszok is vele (hónapokig rá voltam kényszerülve, az előző telóm vizes balesete után).
A leírt hibákkal szerencsére még nem találkoztam. De ha lenne se halnék bele, és akkor is azt gondolom, hogy a legjobb vétel volt.
Ez előtt mindig a Desire-vel szemeztem, és eldöntöttem, hogy megveszem részletre, de azért vártam még vele. Megérte. Kétszer annyiba kerül még most is, és egyáltalán nem tud annyival többet. Galaxy S meg kizáró tényező volt, mert nekem a telóm zseblámpám is, és unom már a védekezést, hogy "dehát a képernyőjével is lehet világítani". Valljuk be nem ugyan az.

Végül egy kérdésem lenne a ROM cserével kapcsolatban. Tudom hogy állandóan téma, és neki is kezdtem visszaolvasni, de milyen romot ajánlatok ami stabil, semmiképp sem lesz garanciavesztés (persze tudom, hogy kockázat mindíg van, de az leesett, hogy ha azt csinálom amit leírtatok, nagy meglepetés nem fog érni), de lényegi gyorsúlást eredményez?. Van egy barátom akinek GalaxyS-e van, és azt mondja, hogy ég és föld a teló főzött ROM-al, és gyárival. Szóval a csere menetét már értem, csak a megfelelőt kéne kiválasztanom. 2.34-es van rajta, és én meg is vagyok elégedve vele, de talán csak azért, mert nincs viszonyítási alapom.
Előre is kösz mindent és szívesen fogadok bármilyen észrevételt, hozzászólást...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.