Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) gkhp válasza ABE (#6258) üzenetére


gkhp
csendes tag

Moto_Version.2.34.2.MB525.Retail.en.CEE
OS: 2.1 update1
nem rootolt, blur-mentes
cam360: default settings, merthogy nincs modom settingeket állítani a fagyás miatt..
marketen 1/16 PRiX commentelte szintén a problémát defy-on... lehet innen vki???:D
találtam külföldi forumot ahol az app ugyan müxik, de nem jol (felcseréli a szineket :Y )
egyébként a legtöbb camera app-pal baj van, sőt, eddig egy sem volt ami tökéletesen müködött volna...
vagy a gyári rom, v a root hiány?

ezenkivül a 720p-ről (azért kopizom mer már törölték a moto oldalárol a topicot!! :W )
The DEFY camera modules is able to do 720p. It's a MT9P012 according to the boot log.
Looking at the kernel sources on opensource.motorola.com (drivers/media/video/mt9p012.c), there is a FRAME_1296_30FPS mode supported which reads in a 1296x972 frame that would be cropped down to 1280x720. From the code it appears that those smaller modes are achieved by skipping pixels. This also explains why there is no 720x480 mode, just a 648x486 internal mode.
Ok, next looking at TI's OMAP3 literature, it says that it can do up to 720p HD.
So at the end of the day the DEFY *should* do 720p, and a 2.2 update *might* enable that

szoval tudnia kéne... de a tény, hogy ezt az infot kevesebb, mint 1 honap alatt törölték (gugli tárolt változatból szedtem) elég elkeserítő, és val.szeg nem akarnak vele foglalkozni... :W

http://www.youtube.com/watch?v=PcqbWk2-2dA

(#6302) Austin F.


Austin F.
tag

Defy rendelési tapasztalataim a Vodafonnál:

- Múlt héten megrendeltem Vitamaxban. A rendszer ügyesen jóváhagyta a rendelést, kaptam visszaigazoló e-mailt (Gmail spam mappa benyelte, rutinosan kiszedtem egyből), rendelési számmal.
- Holnap jár le a megadott (asszem 8 munkanapos) kiszállítási határidő, de még nem kaptam SMS-t a futártól.
- Délután telefonáltam Vodának, hogy mégis mi a bánat van, aszonták: nem látnak semmit a rendelésem mellett a rendszerben (!), de majd rákérdez a másik osztályon, és visszahívnak. Azóta is hívnak egyfolytában (nem).

Tehát a rendelésem egyelőre ég és föld között lebeg, és totális rejtély, hogy mi fog történni.

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#6303) Ernest. válasza gkhp (#6251) üzenetére


Ernest.
tag

Sajna nekem is ez a problémám.
Végre meg tudtam osztani usb-s wi-fi adapteremről a netet a telónak.
Tesztelgettem, hogy meddig mehetek vele.
Nálam is az van, hogy már megjegyzett hálózatra nem hajlandó visszalépni, de nálam még ha kitörlöm a jelszót akkor sem. Eddig csak újraindítás után sikerült visszalépnem..
Esetleg valami megoldás??

(#6304) Ernest. válasza Ernest. (#6303) üzenetére


Ernest.
tag

Közbe sétálgattam itt a koliba, és elmentem haver routeréig, és arra akárhányx csatlakozhattam, ment a dolog...

(#6305) palesz53


palesz53
senior tag

bek@phatja a gmail! :W
factory reset után tényleg helyreáll, csak épp a backup-os progik gyakorlatilag semmit nem mentettek el... (na jó az sms-eimet, meg a leglényegtelenebb pár kontaktot... :F )
most vadászhatok össze egy rakás telefonszámot! :U
GOOGLE! TALÁLJÁTOK MEG MIÉRT ROHADT LE A GMAIL SYNC!

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#6306) Ernest. válasza Ernest. (#6304) üzenetére


Ernest.
tag

Bocsi, hogy itt spamelek, de a valóságban is ilyen vagyok, hogy ha nem tudok valamit egyből kérdezek, hátha hamarabb megoldódik mintha keresgélnék. De remélem hasznos lesz a válasz. :D Szóval nem a telóval van baj, hanem a Connectivy barmol el valamit. Mert megjegyzi a telót, és talán ugyan azt az IP-t akarná kiosztani, vagy hasonló, de azzal nem megy. Ha kitöröltem a progiból a megjegyzett telót, egyből felmászott rá megint..

(#6307) Ernest. válasza Ernest. (#6306) üzenetére


Ernest.
tag

Mégsem ilyen egyszerű a dolog. Két órája próbálgatom lecsatlakozni, majd vissza. Had mondjam, hogy nem ment. Most utoljára azt csináltam, hogy elfelejtettem a hálózatot mind a programban, mind a telón, a programot, és a telót is újraindítottam, és utána kapcsolódtam. Így ment, de még1x megpróbálva már nem.. Az vigasztal, hogy routernél nem jött elő.. Közbe telóról kitöröl, programból is, program újraindítása is bevált..

(#6308) Marcimanci válasza Austin F. (#6302) üzenetére


Marcimanci
csendes tag

Szia, én 10-én rendeltem webshopból, nem kaptam rendelési számot én sem. 13-án írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy mi van, ezt írták: Szeretnénk tájékoztatni, hogy megrendelésének teljesítéséhez nem szükséges megrendelés azonosítójának megléte.

Amennyiben megrendelése nem teljesíthető, munkatársaink felveszik Önnel a kapcsolatot. Megrendelésének feldolgozását a feladás napjától számított hat munkanapon belül hajtjuk végre.
Tegnapelőtt éjjel jött: Ezúton értesítjük, hogy a(z) Vodafone Magyarország Kft. küldeményt adott fel az Önrészére, amelyet a SPRINTER Kft. kézbesít.

Nos, én tegnap este vettem át a futártól! Független, minden jó! Kitartás! :C

(#6309) T.Timi


T.Timi
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap beléptem a telón Faceb.-ra és mikor rányomtam a frissítésre, egy kattanó hangot adott ki, hogy jött egy üzenet. Eddig simán csipogott, ahogy be volt állítva. Tudom, hogy a fórumon valaki írt már erről, de nem találtam meg a keresővel.
Köszi előre is a választ!

(#6310) forintuser


forintuser
őstag

:F Sziasztok. Valaki nem találkozott memòria kàrtya hibàval?Tegnap kaptam meg,32 Gb class2.Telóba be,màsoltam rà zenèt,usb-röl le.Zene egy deka sincs rajta,csak üres mappàt làt.Szòrakoztam kàrtyaolvasòval is,de úgy sem jó.Utànna ìr nekem olyat ki,hogy:demages your data.Please format it.Vagy valami ilyesmi.Az elözö 2 Gb kàrtyàval nem csinàlt ilyet.Kicserélik,csak kivàncsi vagyok hogy màsnàl nem-e csinàlt valami gebaszt a telò. :F

Holnapkészítést vállalok.

(#6311) pomk válasza ABE (#6258) üzenetére


pomk
őstag

ROM: Moto_Version.2.34.1.MB525.Retail.en.CEE
Camera360: 1.3

Camera360 elindításakor bejön egy hibaüzi, és egyből egy 3 pontból álló javaslat a megoldásra:
1. Kérlek ellenőrizd a felbontást.
2. Kérlek ellenőrizd, hogy van-e elég memóriád?
3. Bug jelentés ide-meg ide...

Ezt leOKzom, és ~fél percre lefagy a telefonom. Gombok nyomkodása, bill. zár stb. és lám csodát...bejön a hangtárcsázás. :DD :F

(#6312) ABE válasza forintuser (#6310) üzenetére


ABE
őstag

Megformáztad a telefonban a kártyát, mielőtt használni kezdted volna? Istitutibizti, hogy eredeti, működőképes kártyát vettél?

T.Timi

Próbáld kitörölni a memóriakártyáról azt a hangot (sd kártya/media/audio/notifications mappában van egy mp4a kiterjesztésű fájl).

Camera360

Nem bírtam rájönni, hogy miért nem működik. Ugyanúgy van beállítva a telefonom,mint korábban, ugyanazokat a komponenseket gyomláltam ki. :F

[ Szerkesztve ]

(#6313) Devilske válasza forintuser (#6310) üzenetére


Devilske
tag

Felejtsd el a 32gb-os kártyát.
Nem kezeli jól a telefon.
Én úgy másolok rá,hogy bt file transfer és egyesével a számokat elég macerás.
Amint rádugod usb-re szétvágja a fájlokat.
Vagy minden másolás előtt formázod de ez se megoldás.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy black + 8gb micro sd + Se.MW600 headsett \m/ Finom a kindertojás csak a sárgáját nehéz lenyelni...

(#6314) ABE válasza rum-cajsz (#6300) üzenetére


ABE
őstag

Talán kötekedő fasznak fogok tűnni, de arra esetleg nem gondoltál, hogy mielőtt szó szerint átmásolnál egy másik oldalra mindenféle hivatkozás nélkül komplett leírást, talán érdemes lenne megkérdezni itt, hogy nem gond-e?

(#6315) Auratech válasza ABE (#6314) üzenetére


Auratech
őstag

Ezzel egyetértek! Talán a PH fórum szabályzatában is lehetne efféle dolog.
Az első HSZ-ben sok munka, idő van! Nem lehet csak úgy "átemelni"!
Linket lehet betenni a wikibe. Az legalább emeli a fórum értékét/látogatottságát is.

Kamera: Elolvastam a cam modul leírását (MT9P012), Felette van a 720-nak. ismerjük a cpu/gpu képességeit, ismerjük a memória kezelés protokollját, sebességét, Tudjuk, mit támogat az oprendszer. Valami nagy difi van a Defyvel, hogy ilyen akkurátusan hárítják a témát...

A kamera kezelése a leggyengébb része a defynek. Röhej, hogy digitális zoom sincs, időzítés sincs, sorozat felvétel sincs, hosszú expozíció sincs... Ez tényleg nagy fekete pont. :(

Van a Defynél hardveresen szerényebb képességű telefon, ami tudja a hd-t?

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#6316) Wajk válasza Auratech (#6315) üzenetére


Wajk
addikt

szerintem meg inkább értékelni kellene, hogy az optikája milyen jó, pl a HTC-k hiába 5M+-ok, olyan ótvar az optikájuk, hogy egy kib nagy mosott sz.r (kissé reggel van bocsi) az egész kép.

A Defy videója is szerintem megállja a helyét színekben. Én is örülnék ha nagyobb felbontásban lenne mert akkor űber lenne, amiket felsoroltál hiányokat az meg szerintem marhára nem gáz mert azok mind szoftveresen megoldhatóak.

Ha olvasod az Xda-t láthatod, hogy már a 720-as videófelvételen is dolgoznak a srácok szóval nyugi....

gondolkozzál már egy kicsit, hogy egy ilyen árkategóriájú mobilban mennyi minden benne van, és itt elégedetlenkedik mindneki. :U

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#6317) Hakkuuuh válasza forintuser (#6310) üzenetére


Hakkuuuh
tag

A memkártyádat boltban vetted? :) Ki kellene próbálni PC-n hogy fel tudsz-e másolni rá nagy fájlokat (írd tele!) bár ha FAT32 a filerendszere akkor 4G-nél nagyobb file-nál hisztizik.

Auratech:
Digitális zoom alap kameraszoftverrel a hangerő gomb, Camera360-al pedig a képernyőn egy csuszka. Mondjuk nekem megy a Cam360 :), igaz nekem az eredeti Blur-os (kicsit gyomlált) 2.21-es ROM-om van.

Üdv

Hardcore4Life

(#6318) Trabby


Trabby
aktív tag

Valamit elnyomogattam a telefonomon, és amikor megnyomom a bekapcsoló gombot, akkor nem kell feloldani a gombokat. Viszont én azt szeretném, hogy fel kelljen oldani. :P Ebben kérném a segítségeteket!

Z0C!

Hogy tudod így kimenteni a képeket? Hogy állítottad be, azt a zár feloldó csúszkát? (Jól néz ki :P )

[ Szerkesztve ]

(#6319) Plebi


Plebi
senior tag

Nekem a c360 tökéletesen megy a már előbb említett vodafoneos 2.34 es rommal. Nekem a 3d compass vagy mi a neve nyírta ki a kamerát. Egyéb gondom nincs, hacsak az nem, hogy rootolás óta cseszik rendesen működni a gosms. Nem fugyelmeztet a beállított hangon led sem világít hiába veszem ki a gyári smsből a notificationt. Gmail működik rendesen. Ami nagyon hazavágta az az iwiw progi, nem látszott sehol sem, hogy megy de fél nap alatt csutkára ette és fogta rendesen a rendszert. Remélem sok hiba nem lesz benne, defyről írtam anysoft keyboarddal full magyar qwertz el.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#6320) forintuser válasza Hakkuuuh (#6317) üzenetére


forintuser
őstag

A vateràn vettem.Pròbàltam a formàzàst telòval,kàrtyaolvasóval.Màsolni màsol,elkezdtem a ràdiò1 top 500-at màsolni, ami ugye 100-as blokkokra van osztva.Màsolàs vége,de csak a mappa van a kàrtyàn, tök üresen.

Holnapkészítést vállalok.

(#6321) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Szeva zsirfecske!

Engem érdekelne 1 db ANDROID figura !

Az áráról lemaradtam, ha tudnád küld már el a:
cruzolka@gmail.com-ra az árat.

A Barna- vagy a eredeti Zöld kellene!!!

Köszönettel :)

Zolka

(#6322) kano válasza Plebi (#6319) üzenetére


kano
nagyúr

A Go SMS nekem sem ment normálisan. Illetve csak a LED nem volt hajlandó sehogyan sem jelezni a megérkezett SMS-t. A Handcent SMS pedig megy hibátlanul.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#6323) Hakkuuuh válasza forintuser (#6320) üzenetére


Hakkuuuh
tag

Aham, azt én is láttam (csak postai átvétel volt igaz?) és a gyerek egyik hsz-ében valaki linkelte hogy az eBay-en is hírdettek ilyent és az eBay közleményt adott ki, hogy ez nem 32G-s kártya hanem kínából szerzett nemtudommi amit ott "átcímkéztek". Így az eszköz 32G-nek látszik, de valójában nem annyi.

Remélem még nem értékeltek pozitívra az eladót :P

Szerintem ez most tanulópénz volt neked. sorry

Hardcore4Life

(#6324) pomk válasza Trabby (#6318) üzenetére


pomk
őstag

Indítsd újra a telefont, az megoldja a csúszka problémát. Nekem már 2x volt, és mind a 2x segített rajta. ;)

(#6325) Halo


Halo
senior tag

megtetszett a fenti kiíratás.
a felelős mindezért a TypoClock app. Picit kevéske a beállítás, meg a színkezelése se a legnormálisabb - de még kezelhető a dolog.
ha tetszik, akkor XDA-ról leszedhető: [link] (regisztrálni kell az oldalhoz!)
színkezeléshez kódok pl: [link] (de kereshetsz máshol is: pl: color code címszavakkal)

a progi Sense felületre készült, de működik máshol is, igaz angolul. De mint látható, megoldható, hogy magyarul is kiírja rendesen a hónapokat, napokat, ehhez fel kell rakni a MoreLocale2 app-t, ott belőni a magyar nyelvet, ezekután többek között ez a program is tud majd magyarul. [link] ( köszönet a tippért rum-cajsz fórumitának! :) )

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#6326) Trabby válasza pomk (#6324) üzenetére


Trabby
aktív tag

Nem lett jó :( Azért köszi! :P

(#6327) Devilske


Devilske
tag

A motorola Defy és a 32gb-os micro sd kártya viszonya.
Nem szeretik egymást!
Usb-s másolásnál mappa üres de ha nem akkor külömböző hiba üzenetekkel nem játsza le az mp3-at,videókat képeket nem nyitja meg általános hibaüzenet nem támogatott fájl.
Kártya olvasóval írva kb ugyanez,pc-n megnézem mappában a fájlok mp3,stb elindul.
Kártya visszatesz a telefonba mappa üres vagy ha nem akkor nem indulnak el a felmásolt tartalmak,ja apk is használhatatlan.
Saját kamera szoftverrel fénykép készítés meg akarod nézni a képet nem nyitja meg,saját videó készítése nem tudod visszanézni mert fájl tipus nem támogatott.
Bz file transzferrel egyesével átküldött fájlok lejátszási esélye nagyobb de közel sem hibamentes.
Több hétig kísérletezem,mindenféle megoldást kipróbáltam mindhiába.
Kártya formázása az első másolásig működik tehát akkor tele kell írni :)
Saját tapasztalat több hetes kísérlet alapján!!!
Ja boltban vásárolt sandisk sdhc kártya.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy black + 8gb micro sd + Se.MW600 headsett \m/ Finom a kindertojás csak a sárgáját nehéz lenyelni...

(#6328) ABE válasza Auratech (#6315) üzenetére


ABE
őstag

Erről van szó. Az első hozzászólás a Prohardver lapcsalád fórumának részére készült, ezzel is talán hozzájárulva ahhoz, hogy a látogatottság növekedjen. Nem látom értelmét annak, hogy minél több oldalon legyenek elszórva az információk, inkább legyen egy hely, ahol tisztességesen megvan minden. Mondjuk azt sem értem, miért pont az a rész, és miért csak annyi lett bemásolva, mi volt az elképzelés ezzel. Az én koncepcióm az volt, hogy tudásomhoz mérten a lehető legalaposabb leírást készítsem egy helyre (nem véletlenül került többszöri módosításra), ami információkat sikerült összeszedni, azt egybegyúrva (és nem csak átemelve) adjam közre. Nyilvánvalóan nem lehet, nem is érdemes az ellen küzdeni, hogy módosítatlanul kikerüljön máshova, de ezt itt ilyen formában előadni...

(#6329) Halo válasza kano (#6322) üzenetére


Halo
senior tag

sőt - mint nemrégiben kiderült, a Handcenttel lehet ékezettel küldeni sms-t, igaz, balra dőlnek az ékezetek, a fogadó is így látja, de legalább elmennek ékezettel, s nem számol az ékezet miatt több hátralevő karaktert, mint a GoSms.

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#6330) gagavectra21 válasza Auratech (#6315) üzenetére


gagavectra21
tag

Érdekes nálam van digit zoom...

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#6331) ABE


ABE
őstag

Akik kipróbálnák a Froyo-t, de a korábbi metódus bonyolultnak, vagy inkább sok munkával járónak tűnt, vessen egy pillantást erre: [link] Állítólag minden tökéletesen működik, tehát Google szolgáltatások, rootolás, kamera és vaku, van Milestone Overclock (sajnos SetVsel továbbra sem megy 2.2 alatt), és alapból el vannak távolítva a kínai és a blur cuccosok. Én most teszek vele egy próbát, beszámoló hamarosan... Csak előbb feltöltöm az akkut. :D

[ Szerkesztve ]

(#6332) benisti


benisti
csendes tag

Sziasztok!

Valaki találkozott már olyannal, hogy első alkalommal elfogadta a sim kártyát, kikapcsoltam majd legközelebb már nem? piros kereszt, és egy sim kártya díszeleg ! jel társaságában az óra mellett? Az elején mikor feláll a rendszer kiadja a képernyő feloldást, s ha gyors vagyok betudom ütni a pin kódot, s akkor beenged (nagyon ritkán), ha nem akkor meg simán belép alapképernyőre.

(#6333) ABE válasza benisti (#6332) üzenetére


ABE
őstag

A hálózatválasztási beállításoknál próbálkozz azzal, hogy manuális vagy automatikus megadást állítasz be. Véletlenül nem vodás készüléket használsz más szolgáltató kártyájával?

(#6334) Trabby válasza pomk (#6324) üzenetére


Trabby
aktív tag

Megpróbáltam még egyszer. Most mielőtt beírnám a pin kódot, fel kell oldani a zárat. De utána megint semmi... :S

(#6335) delibab


delibab
senior tag

sziasztok,

továbbra is küzdök a tegnapi problémámmal, miszerint a munkahelyi hálózatra nem tudok felcsatlakozni. Eleinte simán ment aztán egyszer ki-be kapcsoltam és azóta nem tudok csatlakozni, illetve tegnap segítettek, hogy pipáljam ki a "enable auto IP"-t és akkor csatlakozik viszont net az nincs... (amúgy van) más hálózatra csatlakozik simán is!
egyébként ez a munkahelyi hálózat nem nyílt, kódot kér!

próbáltam, hogy elfelejtetem vele és úgy csatlakozzon de semmi..

előre is köszi!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#6336) rum-cajsz válasza ABE (#6314) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Igazad van, töröltem az idézett szakaszt, bocs.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#6337) benisti válasza ABE (#6333) üzenetére


benisti
csendes tag

Vodás készülék vodás kártyával. 3 éves sim kártyám van, nem tudom ez jelent-e valamit.
Az a jelenség kipróbáltam amit adtak hozzá feltöltőkártyás simet...ha nem nyúlok hozzá mikor fel kellene oldani a képernyőt,s megadni a pin kódot...simán belép főképernyőre...
Megvan a hiba okozója...No Lock nevü program...aki ezt használja számítson majd erre :)

(#6338) ABE válasza benisti (#6337) üzenetére


ABE
őstag

Érdekes, a No Lock-ot én is használom, de eddig még nem okozott gondot. :) Amúgy lehet, hogy a PIN kód miatt van, én azt nem használom.

(#6339) DeadMeat válasza benisti (#6332) üzenetére


DeadMeat
veterán

Tedd repülőbe,majd vissza... Ez is valami gugli fjúcsör lehet.Vagy csak öreg a sim,vagy amit ABE mond.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6340) Edge válasza DeadMeat (#6292) üzenetére


Edge
veterán

Nemtod vízálló a cucc? (leírásban nem leltem) Én is szeretnék majd fóliát, de pl nyáron vízalatt is akarok kamerázni...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#6341) DeadMeat válasza Edge (#6340) üzenetére


DeadMeat
veterán

Lemostam róla a zsíromat,nem jött fel.egy mosást tuti kibír,az áztatást nemtudom.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6342) bwoay válasza Auratech (#6315) üzenetére


bwoay
nagyúr

akkor kérdezek: miben különbözik a Defy a Milestone 2-től? mert a kettő között azért van egy el nem hanyagolható árkülönbség, ez számomra meg is magyarázza, miért KELL lebutítani a Defy-t.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#6343) Plebi válasza kano (#6322) üzenetére


Plebi
senior tag

Nekem eddig minden a legnagyobb rendben működött vele. Újrarakom és meglátjuk.

Android mini collectiblesekre: nemrég jött meg nekem is. Én usából a készítő eredetijét vettem. Logouton írtam róla egy kicsit. Itt olvasható sajna opera minin nem tudok linket beilleszteni hivatkozásként. logout.hu/cikk/android_mini_collectible_2/teljes.html

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#6344) vétó válasza DeadMeat (#6294) üzenetére


vétó
aktív tag

megrendelve. kösz a tippet! :R

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#6345) kazmerr


kazmerr
aktív tag

Sziasztok!

Haverom venne defy-t, nokiáról jönne át és csoportos sms küldést feltétlenül használnia kell továbbra is Meg tudnátok nekem nézni, hogy hogyan működik ez?

A Desiremen megnéztem, ott létre kellett hozni egy csoportot a google címjegyzékemben smsküldésnél ezt kijelölni amit a telefon egyből visszafordított az egyes címzettekre. Ez alapján azt mondanám, hogy ez androidos dolog lehet és mennie kell defy-n is, de mivel havernak ez nagyon fontos funkció látatlanban nem mondanám neki hogy tudja.

Köszi

(#6346) Edge válasza DeadMeat (#6341) üzenetére


Edge
veterán

Köszi, értem.
Más:
Rendeltem egy ilyen tokot a Defy-hez, majd beszámolok róla ha megjött:

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#6347) Auratech válasza gagavectra21 (#6330) üzenetére


Auratech
őstag

hol? Hogy?

Auratech Field Recording

(#6348) gkhp válasza delibab (#6335) üzenetére


gkhp
csendes tag

wifi problémára: nekem a probléma nem jött elő, bár kb első pillanattól használok wifi mngr appot (wifi manager a neve :D ) - van widget is hozzá, amivel nemcsak kapcsolhatod ki/be a wifit, de kiirja a kapcsolt hálozat SSID-t és a kapott IPt, ill gyors elérés a programhoz...
javaslom kiprobálásra aki sokat wlanozik...
bár néha open hálókhoz nem csatlakozik, de annak 1000+1 oka lehet a telefontol függetlenül (mac filtering... etc)
az otthoni hálomra rendszeresen csatlakozok, wpa2 psk + wireless macfilter: sosem volt gondja megfelelő jel mellett csatlakozni
DHCPt használok, de kipróbálhatod a fixIPt

akit komolyabban érdekel a wlan képesség hardware-esen, azoknak találtam:
motodefy szétszedve
illetve annak is jó aki szeretné látni a defy lelkét :) az oldal közepén nagyobb felbontásban is ott a kép

végül egy kis off: amíg nem kapok ilyet itthon, kereskedésben, addig a defy ellenállósága nekem megfelel: steampunk

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=PcqbWk2-2dA

(#6349) Halo válasza kazmerr (#6345) üzenetére


Halo
senior tag

csoportos sms küldés: (a napokban még kérdezte valaki)

Handcent SMS applikációt telepítve, használva lehet. Ebben a programban lehet létrehozni csoportot. Én még nem teszteltem - de ha már benne van, gondolom nem dísznek :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#6350) palesz53


palesz53
senior tag

nem rootolt telóra van egyáltalán használható backup progi? egyáltalán lehet-e rootolatlan telót normálisan backup-olni? (éjjeli szórakozásom után sztem nem lehet... :O )

gmail nem szinkronja miatt még a kontaktjaimat sem tette sehova - és ugye a kontaktokat a gmail-re backup-olnák a programok... :F

ha lesz rendes 2.2, most már tuti root lesz utána... :D

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.