Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) bubus66 válasza Laybee (#8949) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8949) Laybee

Ha jól működik az ICS-d akkor szerintem nem érdemes addig frissítgetni még esetleg valami baja nem lesz.

Milestone2

Azért van bent magyar nyel mert az EUO alapja a ROM-nak az más kérdés, hogy lehet a Magyarok soha nem adják ki. Attól még lehet használni.

(ami ugye nem garanciavesztő)

Ez csak részben igaz,mert ha a V20i-vel viszed vissza javítani akkor biztos vagyok benne, hogy nem többet nem nagyon lesz rá garancia. Már mint a mi régiónkba értettem, és ez csak természetesen csak addig igaz még, esetleg a V20i-HUN ki nem jön.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8952) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

tetszetős kis telefon lett :)

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#8953) Milestone2 válasza bubus66 (#8951) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szia Bubus!

Azt hiszem ha én v20i-vel vinném vissza lenne rá garancia... Ha sem root, sem BL nyitás nincs és gyári szoft van rajta nincs az a szervizes, aki ezt le tudná védeni... de ez lényegtelen, szerintem nagyon kevesen fogják felrakni...

...ettől függetlenül, ha bárki megkérdezi tőlem, hogy mi a legfissebb szoft, nem fogom a v20h-t "hazudni", hiszen van már működő és hivatalos frissebb v20i...

...az már más kérdés, hogy ki veszi a fáradtságot, utánaolvasást felrakni.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8954) bubus66 válasza Milestone2 (#8953) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ebben igazad van de ah ajánlod is a V20i akkor úgy, hogy nem ebben a régióban szánták. Én nem terád értetettem akinek a garncia jegyén egy nagy piros X lenne. Ha nem azokra akik akarnak root-olni és BL-t nyitni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8955) Milestone2 válasza bubus66 (#8954) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Majd figyelek, hogy hangsúlyozzam mindig. (Bár szoktam)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8956) bubus66 válasza Milestone2 (#8955) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen csak tudod vannak olyan userek akik számon kérik tőled, ha esetleg még sem írnád.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8957) Milestone2 válasza bubus66 (#8956) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Már tudom, meg a lelkiismeretem is szokott zúgolódni, ha rájövök, hogy valamit nem írtam le, vagy félreérthetően írtam... :F

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8958) sarkanyolo2 válasza Milestone2 (#8947) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ebbe igazad van, ha bucsupetinek megfelel, akkor neked is meg fog! :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8959) prannk


prannk
őstag

Hali!!

Mostanában sokan azzal jönnek,hogy nem tudnak elérni. Pedig fullon van a térerő. De ha újraindítom akkor tudnak hívni.. ezt kb hetente eljátssza.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#8960) imi0424


imi0424
senior tag

Sziasztok :)
van valami cm-miui vagy bármilyen custom rom, amiben működik az usb hotspot?

(#8961) Milestone2 válasza imi0424 (#8960) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most azt megtaláltam, hogy:

Beállítások (System settings)

Továbbiak (More)

Megosztás és hord.csatl. pont (USB tethering & Mobile HotSpot)

USB megosztás (USB tethering) vagy Hordozható WiFi Hotsport (Mobile Hotspot)

de mivel én ezt nem használom, nem tudom, segíts annyiban, hogy mit kellene csinálnom, hogy le tudjam neked tesztelni, működik-e valamelyik ROM-ban...illetve melyik funkciót akarod teszteltetni?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8962) imi0424 válasza Milestone2 (#8961) üzenetére


imi0424
senior tag

igazábol az usb tethering érdekel.
az arrol szol hogy be tudod.nyomni usb-n keresztül a mobilinternetedet pl a laptopba vagy pc-be.
amikor a cm10.1 volt a telón, akkor nem ment sajna :/

(#8963) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Hehe. úgy beszéltek mintha nem lennék megelégedve a telóval. :)
Nekem a funkciókkal a sebességgel semmi problémám nincsen. Egyetlen egy ami megkeseríti az életemet az a vacak akksiidő (és csakis az én használati szokásaim mellett szar tudom, de ez van).
24 órát mindenképp kéne tudni. De 18 órával is megelégednék. Nekem jelenleg kb 10 óra körül mozog az üzemidő és ez nagyon szar.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8964) Milestone2 válasza bucsupeti (#8963) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tényleg nem úgy beszéltem.
Annyit mondtam, ha te megerősíted, akkor biztos úgy van, mert te aztán űzöd-hajtod az L9-est. :DDD

Más: tényleg javaslom kipróbálásra: MIUI-RC1 + GAPPS, nálam eddig minden tekintetben a leg akkubarátabb ROM, kérdés (amit nem tudok letesztelni) hogy a BLUE kihangosítód működik-e benne...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8965) Milestone2 válasza imi0424 (#8962) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát ezt majd otthon holnap tudom csak neked kipróbálni.

Teló usb kábelen keresztül bedug a laptopba és megpróbál vele netezni?
Ezt kéne kipróbálni?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8966) imi0424 válasza Milestone2 (#8965) üzenetére


imi0424
senior tag

igen :)

(#8967) bubus66 válasza Milestone2 (#8965) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8965) Milestone2

Nálad is szarakodik a mega.co feltöltésnél???

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8968) bucsupeti válasza Milestone2 (#8947) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Kipróbáltam a MIUI5-öt. Sajnos 5 percig volt csak a készülékemen. Minden remek, gyönyörű, gyors, de sajnos a Bluetooth kapcsolat nem működik a Ford SYNC-el. Ugyan azt műveli mint a CyanogenMod-nál. Azaz ha hívás érkezik, vagy hívást indítok akkor csak búgást, zajt hallok.

Eddig csak a gyári ROM vagy a gyári rom-ra alapuló customok működtek a Ford SYNC-el.

Esetleg Milestone2 kolléga, ha jeleznéd ezt a fejlesztőnek megköszönném. A CyanogenMod-nak jeleztem a problémát, de fülük botját sem mozdították még. Ja és látom anygolnyelvű fórumokon másoknál is jelentkezik ez a probléma. :(

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8969) Milestone2 válasza bubus66 (#8967) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem tűnt ma úgy, bár a melóhelyi net kurva gyors, nem tűnt fel, hogy bénázott volna...
141MB most 1:32 alatt feltöltődött.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8970) Milestone2 válasza bucsupeti (#8968) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ennyit írjak Ford SYNC-cel (merhogy ez nekem nem mond semmit) nem működik?
Vagy pontosabban?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8971) bucsupeti válasza Milestone2 (#8970) üzenetére


bucsupeti
senior tag

A Ford SYNC az újabb Fordokba beépített okosítás neve (Zeneközpont, Kihagosító, stb) tehát nem egy ritkán használt valami, hanem igen gyakori eszköz. Nekem Ford Focus 2013-as modellem van.

A gyári ROM-al tökéletesen megy a minden. Médialejátszó hangját is átviszi, meg a telefont is kezeli rendesen.

A CyanogenModnál vettem először észre és gyakorlatilag minden romnál ami nem a gyári romra alapul ugyan azt játssza, és sajnos a MIUI-nál is: Kapcsolódás a Bluetooth segítségével sikeres! Telefonkönyv szinkronizáció sikeres. A média lejátszás telefonról tökéletesen működik. Telefonhívás jelzése tökéletes. Viszont ha felveszem a hívást, vagy ha én kezdeményezek hívást, akkor hangos búgó, recsegő hangot hallok a kihangosítón és a másik fél nem hall semmit sem.
Ennyi a jelenség.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8972) sarkanyolo2 válasza bucsupeti (#8971) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Elég korrekt lett a 2013-as ford focus! :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8973) bucsupeti válasza sarkanyolo2 (#8972) üzenetére


bucsupeti
senior tag

hát szerintem is korrekt. 25000 km-t futott 6 hónap alatt. Minden rendben, kivéve hogy nem szereti a CyanogenMod alapú romokat :(

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8974) sarkanyolo2 válasza bucsupeti (#8973) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

:DDD

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8975) Milestone2 válasza bucsupeti (#8971) üzenetére


Milestone2
nagyúr

OK. Jelzem a fejlesztőnek, Artit-nak.
Remélem malájföldön méltányolja a Ford-os kérést...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8976) bubus66 válasza Milestone2 (#8969) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ma már nekem sem tűnt úgy hogy lassú lett volna

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8977) bucsupeti válasza Milestone2 (#8975) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Köszönöm! :R

Egyébként most a V20i-t pakoltam fel CWM-ből. Nem akarom elkiabálni, de jelenleg 75%-on van az akku. Ilyenkor már bőven 60% alatt szokott lenni nekem. Csak nem állítottak valamit?

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8978) Milestone2 válasza bucsupeti (#8977) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Biztos hogy a systemben meg a kernelben dolgoztak, mert a külső ugyanúgy néz ki...

Sajnálom, hogy a hangrendszered megfekteti a CM-eket, mert a MIUI meg az új Paranoid irdatlan jó akkuidőket mutat....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8979) havenday


havenday
tag

Németországban vagyok, innen vittem ki a független ;) telcsimet. Vettem bele egy itteni vodás kártyát, amihez le lehetne tölteni egy vodás appot. Telepítéskor ezt írja ki : " ez az elem nem érhető el az ön országában "
tehát valamiért nem érzékeli, hogy nem Magyarországon vagyok. Mit tudok csinálni? A nyelv németre átállítása nem segített. A helyérzékelés is be van kapcsolva.

(#8980) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Veszett jó a V20i ROM!
Jelenleg 30%-on áll a telóm. Az eddigi Romokkal eddig ilyenkor már kikapcsol, most meg még vígan ketyeg!
:)

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8981) Milestone2 válasza bucsupeti (#8980) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Petibácsi! Jó ezt hallani végre! Nem tudom magadtól leltél-e rá, vagy a linkjeim (ajánlásom) segítettek, de nem is ez a lényeg, hanem hogy egy kicsit jobbá vált a készüléked, használhatóbb számodra... (Remélem nem jön elő, az ilyen öröm után szokásos,"minden szép, minden jó, DE..." effektus.

Ugyanígy örülök, hogy custom berkekben végre a legtöbb 4.3-nál (2 fájl módosításával) elérték, hogy sokkal jobb lett a GPS, már-már tökéletesen működik.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8982) chris3010


chris3010
újonc

Van akinek égett már be a kép? T-nél kb. mennyi idő alatt cserélik?

(#8983) sarkanyolo2 válasza chris3010 (#8982) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Szerintem itt még senkinek, a csereidőről nincs információm, de jobb ha közvetlenül LG szervizbe viszed.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8984) prannk


prannk
őstag

Hali!!
Mostanában sokan azzal jönnek,hogy nem tudnak elérni. Pedig fullon van a térerő. De ha újraindítom akkor tudnak hívni.. ezt kb hetente eljátssza.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#8985) sarkanyolo2 válasza prannk (#8984) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Egyik ismerősömnek az optimus G csinálja ugyanezt.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8986) Milestone2 válasza prannk (#8984) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szervusz Prannk mester!

Én ezt tutti szervízbe vinném, amikor épp produkálja....garanciális még?

Nem tudom, ha jól emlékszem végül te nem váltottál customra.

Mi van fenn? V20h?

Mert akkor még offline módszerrel a v20i-t tudom javasolni, mint hivatalos SW.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8987) prannk válasza Milestone2 (#8986) üzenetére


prannk
őstag

garanciás.Én semmit nem csináltam vele :D Mostanában csak telefonálok vele meg wifi..

Miben változott ez a v20i?

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#8988) Milestone2 válasza prannk (#8987) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Külsőben semmit, stabilabb, Bucsupeti jobb akkuidőkről írt, gondolom system és kernel szinten javítottak. Volt mit...

Az LG frissítő még nem ajánlja fel a legfrissebb v20i-t..

Zárt bootloaderrel (mint a tiéd) csak offline rakható fel ebből a hivatalos LG KDZ fájlból. (nyitott BL-hez van CWM-ből flesselhető verzió is, meg backup is, de ez nálad nem játszik) Mindenesetre, ha nem hardveres a probléma, ami miatt jelentkezik, akkor ez megoldja. Ha hardveres, akkor meg úgy is szervíz az egyetlen megoldás.

Ha ez túl nyűgös vagy túl macerás neked, akkor marad a szervíz, amikor épp produkálja a nem hallhatóságot.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8989) szepisti válasza bucsupeti (#8963) üzenetére


szepisti
csendes tag

Szia,én meg vagyok elégedve,pedig telefonálok,netezek is rajta,nem egész nap,de amire kell azt vágja,és nem kell mindíg tölteni,igaz nincs egész nap bekapcsolva a net,csak amikor kell,meg a gps is,és ezt tudja!

(#8990) Blue Eagle válasza szepisti (#8989) üzenetére


Blue Eagle
őstag

6 nap üzemidő az LG L9-nél! Ez a telefon csak be volt kapcsolva, használva szinte semmi. Nem létezik, hogy aktív használattal elmegy 6 napot. Nekem 2 nap a rekord.

(#8991) bubus66 válasza Blue Eagle (#8990) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8990) Blue Eagle

Csak a telefon készenlét van a képen, való igaz, hogy ha az asztalon pihen akkor akár 2 hetet is elmehet egy töltéssel.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8992) bucsupeti válasza Blue Eagle (#8990) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Én most nagyon boldog és elégedett vagyok! Ez az új v20i böszme jó akkuidőt eredményez nálam!
Ma 16 óra erős irodai használat után, wifi és 3g antennák valamn aktív gps és bluetooth hasnálat mellett mé mindig 40% töltöttségem van!

Ja és nincs alku. Nem vagyok hajlandó egy okostelefon rádióit manuálisan állítgatni.

Király most minden! :)

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8993) sarkanyolo2 válasza bucsupeti (#8992) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Örülök! Akkor lehet én is frissíteni fogom. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8994) Blue Eagle válasza bucsupeti (#8992) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Hiszek neked. De ezt nekem is látni kell! Hétvégén próba. :)

(#8995) zAPAtyin válasza bucsupeti (#8992) üzenetére


zAPAtyin
tag

v20i-hez "nyitott BL-hez van CWM-ből flesselhető verzió is, meg backup is"

A fentiekhez esetleg egy linket kérhetnék? :R
Szívesen kipróbálnám.

(#8996) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

bucsupeti! Küldtem privátot!

LG G3

(#8997) Milestone2 válasza zAPAtyin (#8995) üzenetére


Milestone2
nagyúr

http://mobilarena.hu/tema/re_lg_optimus_l9_nagyravagyoknak/hsz_8830-8830.html

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8998) Milestone2 válasza zAPAtyin (#8995) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azért a kereső funkció erre van kitalálva.
Beírtam v20i és azonnalm megvolt a saját bejegyzésem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8999) droidforever


droidforever
tag

Sziasztok,hogy tudom megnezni a bootloadert hogy nyitva van e?hidden menuben nem sikerult.

(#9000) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Akit érint vagy érdekel:

Kijött a legfrissebb MIUI (3.00.25) v1.0 a telefonunkhoz.

Blogomból letölthető.

:K

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.