Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Gzolo válasza Danex (#4000) üzenetére


Gzolo
senior tag

Lehet rootolni, bootloadert nyitni,romolni, egyedül visszazárni nem lehet még.

Az alap Lg szoftver is nagyon jó,stabil és gyors, csak annak lehet gondja,aki sok nagy játékot tesz fel,a belső Sd megtelhet hamar.De az meg megoldható root-tal,aminek a nyoma eltüntethető.

Ha nagyon fontos a romolás, akkor nem ez a te telód, de ha egy kiegyensúlyozott ár/értékű tepsi kell, akkor újként más nem jöhet szóba.

Ha nem tetszik. használtpiacon van ennyiért S2 vagy Nexus Prime.

(#4002) bubus66 válasza Danex (#4000) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rootolni lehet és a rootból vissza állítani is lehet,csak ha a bootlodert kinyitod, akkor azt nem lehet vissza zárni. Ez kicsit más kategória mint a ZTE Skate, különbséget tudok tenni mert volt Skatem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4003) Danex válasza bubus66 (#4002) üzenetére


Danex
addikt

De a bootloader nyitása is egyenlő azzal, hogy nem vihetem be a szervizbe nem?

Hellyel úgy vagyok, hogy eddig elég volt az is ami most van (kb 100mb+512mb ext). De nagyon más játékot nem is próbálhattam ki a vas hiánya miatt... viszont így, hogy csökkent az S3 ára, meg a Xperia T-é is újra át kell gondolni :N De nehéz ez a döntés... :(((

(#4004) bubus66 válasza Danex (#4003) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mondtam szépen ez más kategória itt nincs ext csak FAT32 van, azt nem mondta senki sem, hogy nem viheted nyitott bootloaderrel a szervizbe, max áthúzzák a garancia levelet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4005) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Na srácok végre megkaptam az L9-em egy független alaplappal. Boldogság van! :DD

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4006) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#4005) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ki is próbáltad, hogy független az alaplap?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4007) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#4006) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Megette a vodás kártyát.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4008) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#4007) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor örülj neki

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4009) truzuk3


truzuk3
csendes tag

Sziasztok!

Ilyen készüléket tervezek hamarosan venni. Meg vagytok elégedve vele? Esetlen van valami hátrány, amit tapasztaltatok?
Én főképp netre és ritkán játékokra használnám. Játékok terén hogyan teljesít ekkora kijelzővel?

(#4010) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Tudom, hogy milyen fejlesztéseket hozott a JB, de jobban megcsinálta az LG, mint a V10H-t? (Az utóbbi 2 hétben nm voltam túl figyelmes) :B

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4011) prannk válasza truzuk3 (#4009) üzenetére


prannk
őstag

Játékra netre 5ökéleres. És minden másra is. Szép kijelzöje van

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4012) prannk válasza sarkanyolo2 (#4010) üzenetére


prannk
őstag

Valamivel jobb én sztem. De kinézetileg nem vmi jó.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4013) truzuk3 válasza prannk (#4011) üzenetére


truzuk3
csendes tag

Értem, de semmi hátrány?

(#4014) DiamondBack válasza truzuk3 (#4013) üzenetére


DiamondBack
senior tag

részemről annyi negatívum van hogy a belső memória mérete miatt kissé korlátozva vagyok. egyéb problémám nincs vele. véleményem

[ Szerkesztve ]

(#4015) truzuk3 válasza DiamondBack (#4014) üzenetére


truzuk3
csendes tag

Köszönöm a segítséget, külön odafigyelek majd a hátlapra. Bár online akartam megvenni a T-től, mert úgy olcsóbb...

(#4016) prannk válasza truzuk3 (#4013) üzenetére


prannk
őstag

Nincs.TÖKÉLETES MINDENRE!!!!!! Jobb sztem az ICS4 nél.. Csak a Skin nem jön be nekem. Már csak pár aláírás kell és megkaphatjuk a nyitott bootloadert.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4017) truzuk3 válasza prannk (#4016) üzenetére


truzuk3
csendes tag

Én is tudom, de senki nem ír hátrányt... Hiába kiabálsz itt.

(#4018) prannk válasza truzuk3 (#4017) üzenetére


prannk
őstag

Mert nincs :)

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4019) bubus66 válasza prannk (#4018) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mi nincs?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4020) prannk válasza bubus66 (#4019) üzenetére


prannk
őstag

Kilincs :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4021) bubus66 válasza prannk (#4020) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt hitem lakat nincs rajta. :P

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4022) truzuk3


truzuk3
csendes tag

Ti se vagytok tiszták. :D

(#4023) bubus66 válasza truzuk3 (#4022) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csak vicc volt nyugodtan vedd meg, annyit tudok mondani, hogy a frissítésnél kell figyelni nagyon de az nem a telefon hibája hanem a frissítő-é, el akartam cserélni egy SGSA-ra de még is meg marad az L9.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4024) prannk válasza bubus66 (#4023) üzenetére


prannk
őstag

:DD :C :Y :R

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4025) zack válasza bubus66 (#3815) üzenetére


zack
nagyúr

Győzött az L9 az Xperia T-vel szemben. :K
Fent a JB 4.1.2. is. :))

Írtam egy kisebb szösszenetet, egy Sony-s topikba is...

"A Csajomnak vettünk telefont, és ment a hezitálás előtte, hogy Xperia T, vagy LG Optimus L9 legyen. Az L9 70k, a T 114k, tehát 44k lett volna a különbözet. A dizájn a Sony mellett szólt, de több dologban is előrébb tart az L9. Az első és legfontosabb, az a kijelző. Az L9 oda-vissza pofánveri a T-t kijelzőben. A T 100% fényerőn tudta azt a normális és élvezhető vizuális élményt nyújtani ami az L9-nek megy 50% fényerőn is. Persze nem lenne ezzel gond, csak ugye nem mindegy, mennyit zabál a kijelző használat közben. Hiába tudja 100% fényerőn az élvezhető szintet produkálni, ha cserébe merülni fog mint a Titanic. Ez volt az elsődleges oka az elpártolásnak. A másodlagos okok közé tartozik a papíron 4,55" colos kijelző, ami gyakorlatban jó ha 4,2" col, a kijelzőből elvett szoftveres kezelőpanel miatt. Egyszerűen nem praktikus hogy a kijelzőt csak a készülék oldalán levő gombokkal tudom felébreszteni, és a 4,2" méret bár elég sok mindenre, de fanyalogva néztem, hogy a kijelző alatti Xperia felirat helyett simán odafért volna vagy egy fizikális gomb, vagy egy kijelzőn kívüli kezelőpanel. Egy szóval baromi vastag a káva ehhez a valós képernyőmérethez. Mindezt a szerintük jól mutató és dizájnos kijelző alatti "Xperia" logó miatt.
Ezért nem lett megvéve a T, és ezért lett Optimus L9. Erősebb a T? Persze. De az L9 átgondoltabb, minőségibb, és sokszor ezek a szempontok többet érnek mint a nyers erő. 90k-ért a T-t választottuk volna, ezzel kb be is lőttem, hogy a két telefon között maximum 20k differencia van reálisan, de akkor még mindig ott van a kijelző, ami szerintem 100% fényerőn nyújt vizuális élményt, amin a pénz nem segít.
2x1Ghz neki mindenre elég lesz, és bár nem egy ligában játszik az L9 és a T, mégis az L9 tűnik átgondoltabbnak."

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4026) droidforever


droidforever
tag

Hali!JB frissítéssel eltünt a polaris office,mármint az ikon megvan,rányomok beinvertál az alkalmazáskezelőbe hogy töltsem le de ott nyoma sincs,na meg a közösségi widget is eltünt azt sehol se találom!Ez nálam van csak így vagy mindenki így járt a jb frissítés után?a válaszokat köszönöm

(#4027) Lavar


Lavar
aktív tag

Nekem is kéne egy kis segítség. Előfordult, hogy van mondjuk 250 mb szabad hely a belső tárhelyen, és leszednék egy 20 mb-os valamit play-ről, letölti, majd kiírja, hogy nem áll rendelkézsre elég tárhely.
Benézek feladatkezelőbe, márpedig ott azt mutatja, hogy van hely. Később próbálkozok, akkor felteszi. Még nincs rajta JB. Nem izgatna, de így hogy többször előjön, zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#4028) bubus66 válasza zack (#4025) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönjük a választás és a dicséret, látom van még aki meg meri mondani (PH! nagyúr)!! :R A másik látom hogy csak dicsérő szavakat ír az LG a Samsung Fan.

Én kaptam mindent amikor azt mertem írni a Xperia P topicba, hogy a Black kijelzője meg eszi a P igaz vana ott kettő user aki okosnak képzeli magát. akkor kaptál ott biztos meleget, én már nem merek oda menni mert kioktatnak.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4029) droidforever


droidforever
tag

Ennyien azért ne válaszoljatok!

(#4030) zack válasza bubus66 (#4028) üzenetére


zack
nagyúr

Hozzám se mertek szólni. ;]
Igazából értek hozzá annyira, még ha nem is vagyok toppon részletesen az összes típus illetően, hogy objektíven eldöntsem melyik a nyerőbb ha ott vannak a kezemben. ;)
Nagyon jó IPS panelt kapott ez az L9. :K

Bár sAMOLED-es Note2-öt használok, azért az IPS még mindig a legjobb panel, még ha a feketéje nem is a legmélyebb. ;)

Nyitott bootloaderről van már valami infó? Gondolom ha zárva, főzött ROM-ok még nincsenek.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4031) bubus66 válasza zack (#4025) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4025) zack

Melyik Sony topicba írtál éljen.. :K :C

Igen én kinyitottam , és most toppogok hogyha valami lesz, és vissza kellene vinni a szervizbe akkor alaplaposra kell darálnom.

Légyszíves irtjátok a barátnőddel akkor lesz esély a következő frissítésnél, hogy nyítva lesz a bootloader. Mint ahogy a XDA az EUO, csinálták. és lám nyitva lett. Az hülyeség amit ott írnak, hogy 30 perc vagy 1 órát ni indítsd újra bla bla. Simám 3 másodperc alatt kinyitottam. Azzal a progival amit ott csináltak.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4032) zack válasza bubus66 (#4031) üzenetére


zack
nagyúr

ZL...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4033) bubus66 válasza zack (#4032) üzenetére


bubus66
nagyúr

És hogy teszik a csajodnak. Nem akart Samsungot? Pedig a Note2 sem rossz.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4034) zack válasza bubus66 (#4033) üzenetére


zack
nagyúr

Nem tetszenek neki a kerekített formák. :) Bár a Note2 még annyira nem is kerekített. S3-mat megértem. ;] Az tényleg szappantartó lett. Ő a szögletesebb formákat szereti, ezért volt versenyben az Xperia T is.

Egyébként tetszik neki. Kellően gyors, és mindennapi használatban szerintem nem lesz észrevehető hogy nem felsőkategória. Játszani nem fog, amire neki kell, arra bőven elegendő lesz. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4035) bubus66 válasza zack (#4034) üzenetére


bubus66
nagyúr

Írtam a ZL-be ezt el voltak szállva a GG-tól hogy karcálló ez 100%.ban nem igaz.

Durva nem

Így van játék és egy két alkalmazás amit nem használ letiltani. Akkor még gyorsabb lesz.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4036) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Srácok, akkor most végül is melyikkel updateljem?

PC Suite és a Support Tool S/W Upgrade feliratot jelzett és szintén 5 százaléknál behalt. Nem USB3-at használok. Egyszerűen nem tudom mi lehet a gond!

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4037) zack válasza bubus66 (#4035) üzenetére


zack
nagyúr

Pontosan miket célszerű letiltani? Kell hozzá Ti Backup?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4038) Dreimus válasza droidforever (#4029) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Már volt róla szó csak használni kéne a keresőt a kérdések feltétele előtt. Segítek, a JB-t követően nem működik a Polaris Office alkalmazás, következő frissítésig keress más hasonló alkalmazást.

#4036:

Én a következő programmal frissítettem a telefont:
LGMobile Support Tool

Windows 8 x64 alatt sose volt gondom még. Akármikor frissítettem, mindig a maximummal jött ami nálam 5 megabyte :)

Üdv,
Dreimus.

ui.: Én is aláírtam ma a petíciót.

[ Szerkesztve ]

(#4039) Dreimus válasza sarkanyolo2 (#4036) üzenetére


Dreimus
senior tag

Dupla.

[ Szerkesztve ]

(#4040) sarkanyolo2 válasza Dreimus (#4038) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Köszi! Sajnos nekem azzal nem jó, de már lent is van a kdz változat, hátha azzal jó lesz...

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4041) DiamondBack válasza droidforever (#4029) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Szedd le playből a kingsoft office-t én is azt használom nekem is ment a levesbe a polaris JB után

[ Szerkesztve ]

(#4042) bubus66 válasza zack (#4037) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4037) zack

Nem kell hozzá TB mert a Beállítások/Alkalmazások/Összes alkalmazásnál ki tudod választania.

Én a következőt tiltottam le:

Googlemaps
GoogleChrome
Google+
FileShare
SmartWord
PolarisOffice
Sreet Utcakép
Cell broadcast
remoteCall Service
Smartshare
Kisherceg
Toll
Jegesmedve ezeket a feladatkezelőből lehet eltávolítani.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4043) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#4040) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4040) sarkanyolo2

Akkor az OFFLINE mód vagy a KDZ updater mindegyik bent van a Téma összefoglalóban. Mikor áll meg 5%-nál?

Innen is letudod tölteni a JB-t kdz-ben.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4044) kertsa


kertsa
senior tag

Lehet valahol állítani, hogy ébresztőnek beállított zenét végig lejátssza?

[ Szerkesztve ]

(#4045) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#4043) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Letölti 100%. -Ez megvan
Telepítés 5% -Működés leáll
S/W Upgrade felirat és off.

Factory resetelni szerencsére lehet.

Ma a KDZ-nek és az OFFLINE-nak utánaolvasok.

KDZ file-t este letöltöttem, megpróbáltam a leírás alapján, de nem működött.

Ja és komolyan úgy kell, hogy kiveszem az akksit és úgy dugom rá USB-vel? Mert így csináltam, egy pillanatra ekkor felvillant a S/W Upgrade felirat, de el is tűnt...

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4046) prannk válasza sarkanyolo2 (#4045) üzenetére


prannk
őstag

Probald meg usb 2 portba. Nekem igy lefrisitette.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4047) sarkanyolo2 válasza prannk (#4046) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

USB2-n csináltam.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4048) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#4045) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem kell ki venni az akkumulátort a S/W feliratnak folyamatosan kell világítani, Telepítésnél mindegyik updatert 5-8% között áll egy darabig mert itt bontja ki a KDZ fájlt, és 16%-nál be lasul egy kicsit, 90-91%-nál a telefon elindul addig nem kell bántani még az updater nem végez.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4049) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#4048) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Köszi, este kipróbálom!

Az 5-ös pontot esetleg módosíthatnád:

"Vegyük ki az aksit a telefonból, majd miközben a Hangerõ le gombot lenyomva tartjuk, dugjuk rá az USB-t (ha megjelent az S/W Upgrade szöveg a telefon képernyõjén, el lehet engedni)"

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4050) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#4049) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4049) sarkanyolo2

Hol van az 5-os pont-ba a KDZ frissítésnél, hogy vedd ki az akkumulátort?

"Vegyük ki az aksit a telefonból, majd miközben a Hangerő le gombot lenyomva tartjuk, dugjuk rá az USB-t (ha megjelent az S/W Upgrade szöveg a telefon képernyőjén, el lehet engedni)"

Ezt honnan szedted mert a Téma összefoglalóban se így van.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.