Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) bubus66


bubus66
nagyúr

Blue Eagle Neked melyik ROM van fent?

Vagy akinek a V20i vag yV20L van az legyen szíves nézze meg, hogy automatikusan beáll-e az APN vagy úgy kell beállítani.

Ha az V20i vagy az V20L akkor megnéznéd nekem az APN beállításodat?

Előre is köszönöm. :R :R
Itt találod meg Beállítások/Vezeték nélküli beállítások/További/Mobilhálózatok/Hozzáférési pontok.

Milestone2 neked most mi van fent?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9302) Blue Eagle válasza bubus66 (#9301) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nekem V20h van. Hozzáféresi pontból kettő van; Web és T-Mobile MMS. Melyik kell? Minden beállítás kell?

(#9303) bubus66 válasza Blue Eagle (#9302) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem a csak azt hittem neked is az i van mert feltettem az egyik ismerősnek és kézzel kellet beállítani.

köszönöm hogy megnézted :R :R

Innen betudom állítani

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9304) Snoky21


Snoky21
tag

Sziasztok!
Ma felnyomtam a PC Suitra az L9-emet, esetleges frisebb szoftver reményében. Meglepve tapasztaltam, hogy azt írja ki frissítésnél, hogy nem lehet internet kapcsolatot létesíteni. Letöröltem a progit, az LG honlapjáról felraktam a legújabbat és azzal se jó. Kikapcsoltam a vírusírtót, hátha az zavar be, de semmi eredmény, az internettel pedig semmi baj, a készüléket is szépen felisneri a program. Van vmi tippetek mi a gond?
Am 20H van az enyémen, volna frissebb?

(#9305) Milestone2 válasza bubus66 (#9301) üzenetére


Milestone2
nagyúr

MIUI 3.11.15 ZduneX ROM-ja.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9306) Milestone2 válasza Snoky21 (#9304) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hivatalos nincs frissebb.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9307) bubus66 válasza Milestone2 (#9305) üzenetére


bubus66
nagyúr

abba neked kell beállítani a APN-t? Ha nem át küldöd nekem a system/etc mappából ez a fájlt "apns-conf.xml"

Előre is köszönöm, :R :R csak akkor ha nem te állítód be. Meg a 4.4-nek a címét küld át.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9308) Milestone2 válasza bubus66 (#9307) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem kellett soha VPN-n állítanom.

Ez a CM10.2 fájlja

Ez az AOSP-4.4

MIUI

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9309) imi0424


imi0424
senior tag

van valami jó gyári alapú moddolt rendszer a jelly cream-en kívül? :)

(#9310) bubus66 válasza Milestone2 (#9308) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9308) Milestone2

Köszönöm szépen :R :R :R őket ki próbálom,hogy ha ki cserélem egy szolgáltatós ROM-ba akkor jó lesz-e a 4,4-nek a címét a Fóromra küld, hogy a kategóriát meg tudjam csinálni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9311) Milestone2 válasza bubus66 (#9310) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Fórumba még nem raknám.
Mateo abbahagyta, eladta az L9-et, átállt S3-ra, a mi telefonunkra nem fejleszt tovább.
Unn113 veszi àt a projectet, de ő meg azt mondja újrakezdi, nem AOSP alapokon.
Majd làssuk azt.
Amint napi használatra alkalmas, jelzem úgy is.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9312) Milestone2 válasza imi0424 (#9309) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jellycream maradt fent.

Volt még a Polishblood, meg még vagy három.

Bubus oldalán az ininet-en megtalálod mindet.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9313) bubus66 válasza Milestone2 (#9311) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rendben akkor szólj, ha kell a kategóriát meg csinálni

CM10.2 fájlja Köszönöm még egyszer :R :R ez jó lett, most már nem kell be írogatni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9314) Milestone2 válasza imi0424 (#9309) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Eszembe jutott a DraguROM volt még egész jó...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9315) Milestone2 válasza imi0424 (#9309) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Na jó felébredtem.

Gyári alapú moddolt ROM-ok:

Carbon (ez CWM zip) XDA link

DraguROM (ez CWM zip) XDA link

JellyCream (ez CWM zip) XDA link

Polishblood (ez CWM zip) XDA link

SuperLuminal (ez is CWM zip) + Javítócsomag XDA link

Experienced (ez backup) saját oldal

Sok sikert, jó kisérletezgetést!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9316) imi0424 válasza Milestone2 (#9315) üzenetére


imi0424
senior tag

köszönöm:D

(#9317) totyika66


totyika66
csendes tag

sziasztok

egyet mondjatok már meg mert sok mindent irtok.de mit érdemes felrakni a telcsire ami jo muködik és ti szerintetek érdemes felrakni.

köszike

(#9318) Milestone2 válasza totyika66 (#9317) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Túl általános kérdésfeltevés.
Nyitott BL, vagy zárt BL?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9319) totyika66 válasza Milestone2 (#9318) üzenetére


totyika66
csendes tag

zárt,

merrt akármit csinálok nem tudom kinyitni probáltam mindent

[ Szerkesztve ]

(#9320) Milestone2 válasza totyika66 (#9319) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor semmire sincs lehetőséged.
Csak a gyárit "élvezni" és frissítgetni.
Ha kibontod, vagy kibontatod, utána lenne lehtőséged módosított gyári, vagy főzött ROM-ra!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9321) marbu93


marbu93
csendes tag

Nekem LG Optimus L9-em van, már használom több hónapja. (Nincsen benne memóriakártya)
Egy ideje elkezdte azt játszani, hogy kiírja hogy nincsen rajta hely, és nem enged semmit frissíteni/telepíteni, néha még egy fényképet se tudok csinálni. Pedig sok mindent letöröltem róla és van több mint 200MB szabad helyem, de egyszerűen egy 10mb-s alkalmazást nem enged telepíteni. Ha újraindítom akkor se javul a helyzet, max annyi hogy 0kép helyett 15öt tudok csinálni (most csak mondtam valamit.)

Mi lehet a megoldás erre?
Előre is köszi! :) :C

(#9322) Gzolo válasza marbu93 (#9321) üzenetére


Gzolo
senior tag

Egyetlen megoldás, hogy törölsz vagy teszel be memóriakártyát. 200 mega a határ, utána nem enged semmit sem.

(#9323) Blue Eagle válasza marbu93 (#9321) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A biztos, stabil megoldás: használj memória kártyát! Erre van kitalálva. Rittyentsél bele egy 32 GB-t, arra már fér pár dolog. :K

(#9324) totyika66


totyika66
csendes tag

van olyan rom amit smartoolssal tudok felrakni mert v20h-van fent és nem tudom kinyitni a bootloadert?

(#9325) bubus66 válasza totyika66 (#9324) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nincs olyan ROM amit a SamrtToolssal lehet fel tenni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9326) totyika66 válasza bubus66 (#9325) üzenetére


totyika66
csendes tag

akkor hogy tudok másikat felrakni a mert sehogy nem megy

(#9327) Azharel válasza totyika66 (#9326) üzenetére


Azharel
aktív tag

Szerintem sehogy, barátkozz meg vele. Amíg nem nyitott a bootladered addig maradnak a gyári romok és azokat is jobban jársz ha offline kdzvel rakod fel mivel az lg frissítő programja egy selejt, nem is láttam még egy ekkora balf*sz programot egyik gyártótól sem. A bootloader nyitásról meg annyit, hogy nekem sincs kinyitva, pedig szeretném.... de utána járva a dolognak, nem megy minden rom alól, állítólag a legjobb megoldás a v20c/v10 alól nyitja ki az ember, de ahhoz jelenleg vissza kell tenni a régi romokat amint mint tudjuk nem egyszerű dolog hulladék lg-nél. Nekem ez elvette a kedvemet az egésztől, és magától az egész márkától. Ha valami marhaságot írtam majd valaki kijavít, minden esetre 100000x megbántam hogy ezt a darab hulladékot vettem és pont az lgtől...

(#9328) bubus66 válasza Azharel (#9327) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9327) head1shot

Ez egyenlőre csak az L9 problémája (meg az usereké) Kinek nem ige nem veszi magára. Az L7-nél is működik minden leírt módszer. a Black-nél az (ICS-nél a recovery fel rakáshoz nyitni kell a Bootloadert. igaz a ROOt 1000x egyszerűbb,) és had ne soroljam fel, hogy melyikeknél működik még. Kíváncsi lennék,hogy másik márkánál milyen problémád lenne? A Másik tegnap nyitottam ki a Milestone2 által összegyűjtött a TOOLKIT-tel és elsőre sikerül, V20H. AZ Offline módszer, meg oda-vissza működik, legalább is nekem, fölég úgy, hogy engedem a programnak, hogy Ő lépjen az S/W módba.

(#9326) totyika66

Csak OFFLINE módszerbe. Ki javíttatom az OFFLINE leírást ha elérem pantal mestert. Ja és Team Wiweren is csináltam meg már készüléket.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9329) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Lehet, hogy csak engem érdekel és érint valami készül cyanogenmod konyhájában, tegnap lecserélték a boot anomáciot, (leváltották a jól ismert cm10.2 körgyürüt), amit eddig mindig verzióváltás követett...
;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9330) Azharel


Azharel
aktív tag

Szóval nekiszaladtam a bootloader unlocknak, tudtam hogy nemfog sikerülni mivel v20i van fent. Természetesen a telefon csak újraindult, viszont most már a bootloader check menü nem omlik össze és kiírja hogy lock :D Szóval akkor most vissza flashelem a v20h-t, most már csak a az kérdés hogy tényleg kell várni 1 órát a flashelés után mielőtt kiakarom nyitni a bootladert, vagy ez csak valami legenda ?

(#9331) Milestone2 válasza Azharel (#9330) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Legenda...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9332) prannk


prannk
őstag

Halló!

4.4 Kitkat mikorra várható a telóra?

Lassacskánt 1 éves lesz a teló. Ki kéne ugrasztania bottloadert.

Ezekben a custom romokban van magyar nyelv?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9333) joci221 válasza Azharel (#9330) üzenetére


joci221
tag

Én ugyan így vagyok a v20h-val. Most már nem lép ki a hidden menü ből, kiírja hogy lock. A teló csak ujraindul ,de nem nyílik. Lehet hogy a Win 8.1 miatt?

Megbízhatóságom.: https://tinyurl.hu/lX2w/ ---- http://t7.hu/ngl

(#9334) bucsupeti válasza prannk (#9332) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Az itt szóban forgókon van magyar nyelv...

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#9335) Azharel válasza joci221 (#9333) üzenetére


Azharel
aktív tag

Nem tudom, én is win 8.1et használok, de rájöttem annyit nem ér az egész hogy elkezdjek visszatenni régi romokat aztán újra beállítani mindent majd backup és úgy custom romozni. Igazából csak a miui-t szeretném kipróbálni, mert nagyon szépen néz ki és jó dolgokat írnak róla.

(#9336) joci221 válasza Azharel (#9335) üzenetére


joci221
tag

Ja, én is pár romot szeretnék kipróbálni, aztán lehet hogy mégis maradnék a gyárinál. Szerintem azért nem megy, mert amikor rányomok a BL- nyitásra és újraindul a teló kiírja a win hogy nincs meg valami driver. Pedig feltettem mindent szerintem... Ezért gyanús a win 8.1

Megbízhatóságom.: https://tinyurl.hu/lX2w/ ---- http://t7.hu/ngl

(#9337) Azharel válasza joci221 (#9336) üzenetére


Azharel
aktív tag

pont most teszem vissza a v20h-t, mindjárt kiderül kitudom e nyitni, nekem ez a v20i nem jött be üzemidő terén.

[ Szerkesztve ]

(#9338) joci221 válasza Azharel (#9337) üzenetére


joci221
tag

Kíváncsi vagyok hogy neked sikerül e... A v20i-t én nem próbáltam,de ezek szerint nem vesztettem semmit.

Megbízhatóságom.: https://tinyurl.hu/lX2w/ ---- http://t7.hu/ngl

(#9339) Azharel válasza joci221 (#9338) üzenetére


Azharel
aktív tag

Nem megy, ugyan úgy újraindul a telefon és semmi. Viszont most olvastam xda-n hogy csak a v20a/b nyitható, ami azért is érdekes mert bubus meg v20h-t nyitott.

(#9340) bubus66 válasza Azharel (#9339) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csak XP-lehet a V20H-t nyitni vagy Win7 32-ön

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9341) Azharel válasza bubus66 (#9340) üzenetére


Azharel
aktív tag

Sok mindent olvastam most xda-n, lehet a fele sem igaz. Elvileg azért indul újra a telefont mert nem lép be fasboot módba a driver hiánya miatt, amit a win8 és az x64 miatt főleg nem akar megenni. A másik teória hogy az 1.1rev hw --es telókat már nem lehet kinyitni. Legalábbis xda-n akinek nem sikerült mind ilyen van. Minden esetre én sajnos nem tudok feltenni régebbi windowst sehova.

(#9342) bubus66 válasza Azharel (#9341) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig a win 8 alatt nem fog menni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9343) Milestone2 válasza prannk (#9332) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát amint jeleztem, 2013.november 23-án a CyanogenMod csapat megváltoztatta a NightlyCM -ROM-ok bootanimációját, ami általában verzióváltást szokott előre jelezni...

Nem is kellett sokat várni, a hivatalos CM oldalon megjelent ez:

Amiből egyértelműen látszik, hogy az eddigi CM 10.2 sor alatt megjelent a legújabb CM 11 sor, ami az Android 4.4 lesz.

Prannk drága, hogy ez pontosan mikor lesz nem tudom, hogy melyik készülékekre jön ki sem tudom, de a közel jövő, az biztos, most már sokat nem kell várni...

(Jó hír még, hogy Mateo1111-vel is sikerült csevegni, eladta ugyan az L9-et, de nem hagyta abba, folytatja a 4.4 projectet, meg az összes többit is, csak tesztelni nem tud majd, továbbra is kapunk majd tőle ROM-okat, teszteletlenül, nekünk kell majd a javításokat kérnünk, a tapasztalataink alapján)

És igen, a blogomban olyan ROM-ok vannak, amikben van magyar nyelv, ahol nincs azt jelzem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9344) Milestone2 válasza Milestone2 (#9343) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kiegészítés:

A CM11 changelog oldalon látszik, hogy ASUS, Samsung, HTC, Motorola mellett LG ('Hammerhead') alapokat is boncolgatnak, úgyhogy van remény...bár az a Nexus 5...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9345) bubus66


bubus66
nagyúr

Tárgy: KitKat

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste.

Jelenleg sajnos nincs hivatalos információnk arról, hogy várható-e, és ha igen, akkor mikorra az Android 4.4 (KitKat) rendszer az LG Optimus P760 L9-es készülékre. Természetesen, amint elérhetővé válik a rendszer, akkor közzétesszük kedves ügyfeleink részére.
Addig is szíves türelmét és elnézését kérjük.

Amennyiben úgy érzi az általunk javasolt megoldás nem oldotta meg a tapasztalt problémát, kérjük vegye fel a kapcsolatot velünk újra, illetve bármilyen további kérdés esetén készülékeinkről, szolgáltatásainkról forduljon bizalommal továbbra is ügyfélszolgálatunkhoz a 06 40-54-54-54-es telefonszámon (H-P: 8-18, SZ: 9-17) vagy írjon emailt.

Tisztelettel:

LG Electronics Magyar Kft. - Ügyfélszolgálat

Még mielőtt valaki kételkedne.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9346) Milestone2 válasza bubus66 (#9345) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát én tartok tőle, hogy hivatalosra hiába várunk...
Bár tévedjek!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9347) bubus66 válasza Milestone2 (#9346) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen szerintem sem lesz, de nem legyen igazam.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9348) Long Man válasza Milestone2 (#9346) üzenetére


Long Man
tag

Még anno olvastam valahol és ide is írtam: #5992

Szerintem a helyzet nem változott és JB főlé nem mennek LG-ék ezen a telefonon.
Talán nyitják a rendszert valamikor, de ezirányú stratégiáról még nem hallottam LG-nél.

ps.:
(annyit módosult azóta, hogy van már V20H is, de "What's new"-kat továbbra sem ír LG)
A "support"-tal nekem is hasonló tapasztalataim vannak, mint bubusnak.

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#9349) Azharel


Azharel
aktív tag

Nos, elbasz*am fél napot a semmire. Win7 32 és xp 32 bit-et feltettem, driverek rendben, v20b/c/h alatt próbáltam nyitni, a bootloader akkor sem nyílik ! Csak újraindul a telefon és viszlát. Kdz ide-oda fejen állva lazán megy, ez meg nem. Nem tudom elhinni hogy user error lenne. Most már mind1 is, mert eladom a telefont a pics*ba.

[ Szerkesztve ]

(#9350) bubus66 válasza Azharel (#9349) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig user hiba, mert szerintem valamit nem jó csinálsz.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.