Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) Anubis_9 válasza bubus66 (#9599) üzenetére


Anubis_9
őstag

Köszönöm! Előbb kellett volna feltennem ezt a kérdést! :R

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#9602) thunder1991


thunder1991
tag

Üdv,mindenkinek!
Lenne egy kérdésem hozzátok,melyik teló érné meg jobban a vételt...
Xperia S vagy az L9-es???
Nekem jobban olyan teló kellene ami gyors és hangereje is van.
Haveromnak L9-ese van és hát annak van hangja nem is kicsi,as Xperia S-röl viszont csak azt tudom hogy abba 1.5Ghz Dual van a RAM ugyan annyi mind kettőben (1GB) és a mem.az S-ben 32GB nem lehet bővíteni az LG meg igen. Előre is köszönöm a választ! :R

(#9603) sarkanyolo2 válasza thunder1991 (#9602) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

L9-em van de nem tudok dönteni! :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#9604) thunder1991 válasza sarkanyolo2 (#9603) üzenetére


thunder1991
tag

Ami havernak van tetszik minden csak a Xperia S is tetszik és abban a CPU is nagyobb,kamera is....
Csak nem tudom hogy az milyen.
Én most W19i-el nyomom,olyan telót akarok aminek min.ilyen hangja van.
Teszteket néztem,de az nem ugyan olyan mintha én nézném meg.

[ Szerkesztve ]

(#9605) bubus66 válasza thunder1991 (#9604) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az Xperia S mérföld kövekkel jobb.

LG Lehet bővíteni 32GB az S-nek akkora a memóriája minek kellene azt Bővíteni?

Xperia S
Memória: 1 GB RAM és a 32 GB hivatalos tárhelyből ~25 GB használható saját célra. Figyelem! NEM bővíthető microSD-kártyával közvetlenül, kizárólag akkor, ha USB OTG-kábellel csatlakoztatunk egy kártyaolvasót!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9606) bubus66 válasza thunder1991 (#9604) üzenetére


bubus66
nagyúr

A W19i az Walkaman mobil nem???

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9607) thunder1991 válasza bubus66 (#9605) üzenetére


thunder1991
tag

Igaz is memória téren az LG-t is 32GB-ig lehet nyomni :D
Tetszik az L9 q...ra pedig :/ Holnap lesz lehetőségem rá hogy teszteljek egy S-t.
Kíváncsi leszek rá,köszönöm a segítséget !! :R

(#9608) thunder1991 válasza bubus66 (#9606) üzenetére


thunder1991
tag

Igen az Walkman.

(#9609) bubus66 válasza thunder1991 (#9608) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Hangja egyiknek sem lesz olyan mint a W19i-jé

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9610) thunder1991 válasza bubus66 (#9609) üzenetére


thunder1991
tag

A Walkman odaverte mind2-őt :D

(#9611) bubus66 válasza Blue Eagle (#9596) üzenetére


bubus66
nagyúr

Blue Eagle

Ment a viszont válasz is. A márkát (pl Samsung stb) ad meg légyszíves.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9612) Blue Eagle válasza bubus66 (#9611) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ok, Köszi!

(#9613) Blue Eagle válasza bubus66 (#9611) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Bubus!

Hogyan lehet *.zip kiterjesztésű romba belerakni alkalmazást, hogy az működjön is?

Köszi!

(#9614) bubus66 válasza Blue Eagle (#9613) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9613) Blue Eagle

Alkalmazást ki kell csomagolni a zip-ből. és úgy telepíteni, vagy a próbáld meg, hogy átnevezed valami.apk-ra Szóköz ne legyen közte. Vagy recoveryből ha van bent META mappa. Vagy a mappákban levőket a ugyan olyan mappába bemásolni, és egy reboot utána.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9615) Blue Eagle válasza bubus66 (#9614) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Mi van olyankor ha .apk telepítésekor azt írja ki, hogy: Probléma adódott a csomag elemzésekor ?

(#9616) roland9408


roland9408
csendes tag

Sziasztok.

Esetleg van valami véleményetek a gyári v20i romról?
Aksi idő? gondolom szemmel látható különbség nincs, sebesség? telefonom garanciális, na már most ha ezt felrakom rá ugrik a garancia? mivel a hivatalos frissítős csak a v20h-t írja...

+Ha valaki feltöltené a gyári v20i-t megköszönném sajnos Milestone2 kolléga által linkelt mega-s letöltő link halott..

Még egy kérdés nem megoldható root nélkül az SD kártyára való telepítés?:) szeretnék nagyobb játékot feltelepíteni..

[ Szerkesztve ]

(#9617) Milestone2 válasza roland9408 (#9616) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez nálam a legfrissebb

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9618) Milestone2 válasza roland9408 (#9616) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azt értsd meg, ha felrakod a v20M-et, vagy a v20L-t, vagy a v20i-t, még nem vész el a garancia.

Az a veszély benne, hogy mikor szervízbe akarod vinni, előtte vissza tudod-e tenni a v20H-t KDZ-ből, vagy offline KDZ-vel, vagy bármi más módon.

Ha vissza tudod, minden OK, hiszen nem rootoltad, tehát rootnak nem is lehet nyoma...

Én így gondolom, majd a Nagymesterek megcáfolnak, ha másképp gondolják...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9619) Milestone2 válasza roland9408 (#9616) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Olyan nehéz ezt megtalálni?

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=18

Ez meg külön a KDZ fájl

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9620) roland9408 válasza Milestone2 (#9619) üzenetére


roland9408
csendes tag

és ez a v20L hivatalos?:) lehet láma kérdés de tartalmaz magyar nyelvet? illetve fogadjak a Trémobilos kártyámat?.. inkább megyek biztosra..

köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#9621) bubus66 válasza Milestone2 (#9618) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9618) Milestone2

Azt értsd meg, ha felrakod a v20M-et, vagy a v20L-t, vagy a v20i-t, még nem vész el a garancia.

Mester de elveszik a Garancia, ha mondjuk csak a V20i van kiadva Magyarországra, és te a V20M-el viszed vissza, az ugyan az mint ha custom ROM-ot tennél fel.

V20H HUN ez feletti bármelyik ROM-ot fel rakod ugrott a GARANCIA.

(#9620) roland9408

A ROM-nak semmi köze, hogy milyen szolgáltatós. A Függetlenre ugyan úgy fel tudod tenni a szolgáltatós ROM-ot mint fordítva. Igen van bent Magyar nyelv. Viszont ha T-mobile-os a telefonod akkor bármi adódik, a V20H vissza kell tenned, a fentebb leírtak miatt, a másik valószínű, hogy az APN beállításokat neked kell meg csinálni a V20L-nél.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9622) Milestone2 válasza roland9408 (#9620) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Utoljára.
Megpróbálom a legérthetöbben.
A v20h a hivatalos.
A v20i, v20L is hivatalosak.
Hivatalos LG szoftverek.
De a magyar frissítöprogram nem ajánlja fel.
És mivel nem ajánlja, ezért ha szigorú szervizessel találkozol, az beleköthet.
De, mint az elöbb írtam, sokan feltették már, nem lett semmi bajuk.
Ismerek olyan embert, aki v20L-lel vitte szervízbe, észre sem vették ( vagy nem foglalkoztak vele ), ismerek olyat is, aki DraguROM-mal vitte vissza, fel sem tünt nekik, de olyan kollégát is, akit a hivatalos v10a szoftverrel kidobtak, hogy rootolt a telefon, holott hozzá sem nyúlt...
Na, most okosabb lettél?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9623) Milestone2 válasza bubus66 (#9621) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igazad van.
De megint nem egységben olvasod az irományomat.
Ha az elsö mondatot kiemeled, igazad van.
Javítom:
A v20i, a v20L akkor nem garanciavesztö, ha szervízbe vitel elött, vissza tudod rakni a telefonra a v20h-t...( az meg nem mindig egyszerü... )
Szóval így akartam fogalmazni, lehet elsöre nem voltam egyértelmü...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9624) bubus66 válasza Milestone2 (#9623) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt értsd meg, ha felrakod a v20M-et, vagy a v20L-t, vagy a v20i-t, még nem vész el a garancia.

Nem vitázni akarok de ezt te írtad erre írtam a válaszom. Igen elvész a garancia de javítva már jó.

Ismerek olyan embert, aki v20L-lel vitte szervízbe, észre sem vették ( vagy nem foglalkoztak vele ), ismerek olyat is, aki DraguROM-mal vitte vissza, fel sem tünt nekik, de olyan kollégát is, akit a hivatalos v10a szoftverrel kidobtak, hogy rootolt a telefon, holott hozzá sem nyúlt...

Ez 99%-ban az LG szervizre igaz mert nem nagyon szoktak vele foglalkozni, a T szervizre ez már nem igaz.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9625) Milestone2 válasza bubus66 (#9624) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Csak hogy befejezzem a témát, van olyan fórumtárs (CM11-et használva), akit külföldi útján a német Telekom egy hirtelen üzenettel letiltott a hálózatról "Nem gyári szoftver használata miatt korlátozva" német felirat jelent meg a készülékén és az egész utazás alatt nem tudott telefonálni...(megjegyzés: itthon egy gyári v20H visszahúzása megoldotta a problémát...)

Száz szónak is egy a vége: csak akkor rakj nem hivatalos (jelenleg v20H a magyar hivatalos) szoftvert a készülékedre, ha bizonyos vagy benne, hogy, amikor szervízre lenne szükséged, vissza tudod tenni rá a v20H-t (vagy az éppen akkor már hivatalos újabb szoftvert)

Más kérdés kedves Roland9408 , hogy ha "egetrengető", szemet gyönyörködtető, láthatóan nagy változást szeretnél látni a készülékeden, akkor a v20i vagy a v20L nem megoldás számodra, mert ezek csak belső módosításokat vagy legfeljebb nagyon kis felhasználói szemmel észrevehető változtatásokat tartalmaznak. Akkor bizony bátornak kell lenned és CM10.2, CM11, vagy MIUI (esetleg BAM vagy PARANOID) ROM-ot kell kipróbálnod. Ezek jelentős változást hoznak, de rizikóval járnak...

Ahogy a szlogen mondja: "...Ön dönt! Iszik, vagy vezet!..."

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9626) bubus66 válasza Milestone2 (#9625) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha Németországban a V20H van rajta, vagy a Customon kívül bármilyen másik ROM, akkor nem,korlátozta volna le a Telekom A Telekomról inkább ne beszéljünk. Na akkor itt jön az ha a szolgáltató látja, hogy milyen ROM van rajta akkor szerviz meg pláne látja.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9627) bucsupeti válasza Milestone2 (#9625) üzenetére


bucsupeti
senior tag

"...van olyan fórumtárs (CM11-et használva), akit külföldi útján a német Telekom egy hirtelen üzenettel letiltott a hálózatról "Nem gyári szoftver használata miatt korlátozva" német felirat jelent meg a készülékén és az egész utazás alatt nem tudott telefonálni...(megjegyzés: itthon egy gyári v20H visszahúzása megoldotta a problémát...)"

Ezt nagyon furcsának tartom szinte elképzelhetetlennek! Abban az esetben el tudom képzelni, ha német telekomtól vásárolt készülékről van szó (legalábbis az IMEI ezt mutatja) és a vásárláskor a szerződésben le lett írva (esetleg az általános szerződési feltételekben szerepel) hogy csak és kizárólag a hivatalos gyári szoftverekkel használható a német telekom hálózaton a telefon. De ha ilyet kikötnek akkor marha nagy ellenreklámot csinálnak maguknak, legalábbis a konkurencia biztosan rácsapna.
Mindez csak úgy lehetséges ha nyilván van tartva az IMEI (ez biztosan megvan) és azt folyamatosan ellenőrzik minden bejelentkezéskor (cellaváltáskor). Egyébként érdekelne még ebben a történetben az is hogy más német hálózaton (pl Vodafon) működött-e a készülék amit a Deutche Telekom letiltott? Vagy a teljes németországi mobilhálózaton vizsgálva vannak a készülékek?

Rendszeresen olvasom RSS-ben a nemzetközi mobil híreket és nem olvastam ilyen esetről, pedig biztosan nagy port kavarna.

Nehezen hiszem el ezt a "történetet", de attól még lehet hogy igaz.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#9628) Milestone2 válasza bucsupeti (#9627) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nos, amit nekem elmesél valaki, vagy elhiszem, vagy nem.
Megmaradt a fejemben, példaként meséltem.
Számomra lényegtelen. Nem ér annyit, hogy megkeressem melyik fórumon, ki mesélte.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9629) bucsupeti válasza Milestone2 (#9628) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Persze értem... Én csak leírtam a gondolataimat a témával kapcsolatban (telekommunikációs területen dolgozom, ezért akadtam fenn ezen a mondaton)

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#9630) Milestone2 válasza bucsupeti (#9629) üzenetére


Milestone2
nagyúr

He-he-he hát azt tudom, hogy Neked mindig mindened tele a kommunikációval...

FORD Car Sound BT System milyen rendszeren üzemel 2014-ben?

BUJJÉK beléd az ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9631) beiszer


beiszer
csendes tag

Sziasztok!

Próbálom nyitni a bootloadert az l9-emen, de a downgrade kapcsán probléma merült fel. Jelentleg gyári V20H van fenn, C-re, majd B-re szeretném butítani, hogy nyitni tudjam. A probléma az az, hogy amikor offline módban felteszem a C romot, újraindításnál másodpercenként kidobja a "com.androind.phone leállt" üzenetet, így semmit nem tudok csinálni. Amint leokézom, rögtön visszajön. Ez minden romnál előjön és tanácstalan vagyok. Mindent a leírásaitok alapján csináltam, de mégis gebasz van.
Azt majdnem elfelejtettem, hogy amikor a problémák miatt visszarakom a H-t az teljesen jól működik, nincs hibaüzenet...

Köszi a segítséget (ha akad)! :)

[ Szerkesztve ]

(#9632) bubus66 válasza beiszer (#9631) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azért mert kell csinálni egy factory reset-et, mert előszeretettel keveredik össze a két ROM. Én nem szoktam vissza butítani. Az is oda van írva,csinálj egy factory resetet.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9633) Blue Eagle válasza beiszer (#9631) üzenetére


Blue Eagle
őstag

C-re majd B-re butítani? Ennek mi értelme? Miért nem egyből B-re? Minek a köztes C-s rom?

(#9634) beiszer válasza bubus66 (#9632) üzenetére


beiszer
csendes tag

Hidden menu-ben nyomtam neki factory resetet és úgy is hibás a dolog. Lehet, hogy hülye kérdés, de az sd kártya bezavarhat neki, formázzam az is?

(#9635) beiszer válasza Blue Eagle (#9633) üzenetére


beiszer
csendes tag

Félreértelmeztem Milestone2 leírásában egy idézetet, azért akartam így lépkedni. Ott az volt, hogy így ment lefelé, aki csinálta, de gondolom azért, mert C-n nem ment a nyitás, ezért próbálta a B-t. De köszi az infót, simán rakom a B-t! :R

(#9636) Milestone2 válasza beiszer (#9635) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Javítottam, hogy félreértelmezhetetlen legyen.
(Bár így meghamisítottam fórumtársam szavait, hiszen már nem pontosan idéztem...)
;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9637) beiszer válasza Milestone2 (#9636) üzenetére


beiszer
csendes tag

Miattam azért nem kellett volna javítani. :B
Végre sikerült feltennem a V20B-t most próbálom nyitni a bootloadert az 1.3.1-es rootkittel... Mikor rányomok az "unlock the bootloader"-re, újraindul a telefon, de nem abban a speckó menüben, amiben kéne neki. Mi lehet a gond?

Köszi a segítséget!

(#9638) Milestone2 válasza beiszer (#9637) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Idézem magamat: "...A "régi módszerrel" először is vissza kell állnod v20B vagy v20C-re, és ezt sajnos nem nagyon szokta szeretni a telefon v20H után...ebben nincs is tapasztalatom...sosem csináltam, csak olvasom a fórumon mennyit szenved(ett) vele mindenki...."

Bubus új TOOLKIT-tel szokta nyitni, sikerrel. Ha jól emlékszem BlueEagle v20B-re visszaállítás után sikerrel nyitotta. Talán Ők többet tudnak neked segíteni.

Őszintén úgy gondolom, hogy az LG-nél változtattak sok mindent a ROM alapon, ezért már jóval nehezebb nyitni, mint "az én időmben"...

MÁS:

Valaki megnézné? Kreáltam egy hozzám méltó kreténséget. BootanimationTesterrel működőnek tűnik. A teszter programok lejátsszák. Ha alkalmazom még sem jelenik meg. Mi a fenét baltáztam el? Eddig minden bootanimációm működött... (bootanimation.zip)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9639) beiszer válasza Milestone2 (#9638) üzenetére


beiszer
csendes tag

Rendben, köszönöm a választ!
Az oldaladon van egy megoldás, amiben x-loader, meg uboot vannak... Azokkal fölösleges mókolni, csak simán a toolkit?

(#9640) Milestone2 válasza beiszer (#9639) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én anno az őskorban, csak simán a toolkit-et használtam.
Sikerrel.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9641) beiszer válasza Milestone2 (#9640) üzenetére


beiszer
csendes tag

Oké, akkor próbálkozom tovább.

(#9642) Milestone2 válasza beiszer (#9641) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sok sikert, de továbbra is ismételnem kell magamat (persze, csak ha nem sikerülne):

"...Bubus új TOOLKIT-tel szokta nyitni, sikerrel. Ha jól emlékszem BlueEagle v20B-re visszaállítás után sikerrel nyitotta. Talán Ők többet tudnak neked segíteni..."

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9643) bubus66 válasza beiszer (#9634) üzenetére


bubus66
nagyúr

A 3845#*760# csináltad??

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9644) beiszer válasza bubus66 (#9643) üzenetére


beiszer
csendes tag

Abban is van factory reset lehetőség, de már megoldódott a probléma, sikerült a B-t működésre bírni a gombos resettel. Most már csak a nyitással bíbelek, de valamiért nem akarja. Csak újraindul a telefon, de nem úgy, ahogy kéne neki. Várok egy kicsit, pihentetem a masinát, vegyen pár levegőt a lelkem, mert már egy ideje nyüstölöm. :)

(#9645) bubus66 válasza Milestone2 (#9638) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék Próbáld meg ha nem jó így sem akkor a part1 mappában írd át a képek végét a part0 befejezőtől, a következővel kezd a part 1 de így menni kell neki. Meg nevezd át őket png-re és akkor menni fog Mester mert egyik boot animationba sem találtam jpg-t

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9646) Milestone2 válasza bubus66 (#9645) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Még mindig fekete, mint a lelkem...
Most úgy sincs időm több rá...
De azért köszönöm.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9647) bubus66 válasza Milestone2 (#9646) üzenetére


bubus66
nagyúr

Megnézem png-ben mindjárt

a desc .texte.t a 480-ról írd át erre

540 960 15
p 1 0 part0
p 0 0 part1

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9648) Milestone2 válasza bubus66 (#9647) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az eredeti CM animációban is JPEG-ek a képek. Mindegy.

Jó, megnézem...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9649) bubus66 válasza Milestone2 (#9648) üzenetére


bubus66
nagyúr

nem igaz ám most néztem az eredetiben is png de megnézem neked mindjárt van egy sejtésem mi lehet a baj de mindjárt meg kukkolom

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9650) Milestone2 válasza bubus66 (#9649) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezek a JPEG-ek vannak az eredeti L9-hez gyártott CM10.2 Nightlyben:

stb-stb

De a méretezés átállítását a desc-ben még nem próbáltam...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.