Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Bubus66, Milestone2:

A leírásotokban lévő RomToolkit kép más mint ami a csomagban található RomtoolKit. Le kéne cserélni mert a menüpontok sorszáma megváltozott. A leírás egyébként jó és szerintem biztonságosan végig lehet csinálni a leírás alapján a BL nyitást és a CWM telepítést.
Köszönet mindkettőtöknek! :R

Itt a kép amit nekem mutatott a program. A 2-es menüpont nincs a leírásban szereplő képen...

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8752) Milestone2 válasza bucsupeti (#8751) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kérésed számomra parancs!
Már ki is cseréltem...
Ebből is látszik, hogy én még a 1.3.0-át használtam.
Ez meg már a 1.3.1.
Köszi a képet!
M2

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8753) bubus66 válasza havenday (#8747) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ha megszűnik a függőség akkor ugrik a garancia kivéve akkor ha a szolgáltatónál függetlnited

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8754) bubus66 válasza Milestone2 (#8752) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Logoutoba a Jelly Bean ROOT-ál a kettő linkem nem a ja a megás meg a másik mindjárt pótlom, ezeket cseréld ki köszi

L9.NEW.Toolkit

L9_frissito_csomag.zip

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8755) Milestone2 válasza bubus66 (#8754) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Javítva. Köszi!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8756) bubus66 válasza Milestone2 (#8755) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én köszönöm.

(#8751) bucsupeti

Köszönjük, és örülünk neki, hogy sikerült megcsinálni.

Valamint kérnék szépen egy leírás, hogy a te használatod által a CM-ek hogy muzsikálnak?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8757) Milestone2 válasza bubus66 (#8756) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Erre én is kiváncsi leszek...
Bír-e egy kisit többet, vagy ugyanaz lesz a végeredmény...???

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8758) bucsupeti válasza Milestone2 (#8757) üzenetére


bucsupeti
senior tag

a mai napot végigbirta. igaz hogy hétvége van, de sokat használtam az ujdonságok miatt. full 3g és wifi mindvégig aktív google assistant mellett és céges levél is volt egynéhány. ja és telepitetem egy csomo dologt, bluetooth, navi is volt.
de majd hétfőn leszek kiváncsi rá hogy mit produkál...
írok majd mindenképpen!

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8759) sarkanyolo2 válasza bucsupeti (#8758) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Kíváncsi leszek jobban teljesít-e egy munkanapodon, mint a stock JB! :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8760) Milestone2 válasza bucsupeti (#8758) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mondjuk ma én 4-szer váltottam ROM-ot (megjelent az új Pac by Mateo, megjelent az új Avatar ezt kétszer telepítettem, elsőre csak Upgrade, de úgy nem ment jól (másodszorra teljesen újra is kellett raknom), megjelent a Pac by Adamz, és a mai CM10.2 Nightly is mozgalmas volt az elmúlt két nap megjelenések szempontjából) és most raktam töltőre 24%-on....ez elég sok internetezés volt...egész jól bírta.

Most az új Avatart tesztelem, mert küllemben mindent ver, gyorsaságban a megszokott CM (bár még csak 4.2.2) kíváncsi leszek az én beállításaimmal, az akkufogyasztásra. Délelőtt meg a Pac by Mateo tesztelődött, az eddigi Mateo ROM-okhoz képest igen jó volt a fogyasztása....pontosabban a nem fogyasztása. ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8761) havenday válasza bubus66 (#8753) üzenetére


havenday
tag

nekem az is tökéletes lenne, persze valami emberi áron...

(#8762) H.Bencike válasza Milestone2 (#8760) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Az új Avatar ROM-ról tudnál küldeni pár screenshotot? Néztem XDA-n elég jónak tűnik.

LG G3

(#8763) Milestone2 válasza H.Bencike (#8762) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tessék H.Bencike!

Ezek több témából lettek "összezittyentve". Annyit már most érzek, hogy kicsit fejlesztettek a Bazooka Launcher-en, ami az alapértelmezettje az Avatarnnak.

Más a kezdőkép (Robotos), láthatóan két különböző programindító részlet (Szifon, meg a Famintás), a Témaválasztó menü, meg a Beállítások pár kockája.

Fogyasztásról annyit egyenlőre, hogy -bár nem szoktam- de most véletlenül a wifit bekapcsolva hagytam éjszakára, 23.00-kor szedtem le 100%-on a töltőről, és reggel 7.00-kor, mikor indultam dolgozni 91%-on állt.
Következő este, -remélem nem felejtem el- arra leszek kíváncsi, hogy a sok design mellett képes-e arra, mint a normál CM10.2, hogy 100% töltöttségről egyetlen egy százalékot sem esik 8 óra alatt, ha kikapcsolom a wifi-t.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8764) H.Bencike válasza Milestone2 (#8763) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Köszönöm szépen, nagyon tetszik ez a ROM-nekem. Jobb mint az alap CM, mert az olyan "fekete", de mindenhol szóval olyan komor nekem egyáltalán nem tetszik az alap CM de ez a ROM kellemes csalódás képek alapján. De még várok egy picit a váltással.

LG G3

(#8765) Milestone2 válasza H.Bencike (#8764) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Csak nyugodtan... ;]
Ahogy néztem itt is "csak" 75 féle Téma választható... ;]

Igen tulajdonképpen igazad van, a hivatalos CM nem a design-re megy, hanem a hatékonyságra...

És valahol az a kibaszott nagy szabály, hogy ha hatékony vagy, akkor kevésbé dizájnos, ha meg csilli-villi puccos, akkor sokat fogyaszt a batár...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8766) Milestone2 válasza H.Bencike (#8764) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tessék még három új témából:

Jó elmélkedést!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8767) bubus66 válasza havenday (#8761) üzenetére


bubus66
nagyúr

A T-Mobile-nál azt tudom 10000 okisítják

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8768) havenday válasza bubus66 (#8767) üzenetére


havenday
tag

Megkérdem a héten,nekem ennyiért megérné.....

(#8769) dlaj


dlaj
őstag

Nem tudjátok véletlen, hogy az L9 gyári fájlkezelőjének a felhőjéhez hogyan lehet új tárhelyet hozzáadni? Nekem csak a Dropbox-ot engedi.

(#8770) bubus66 válasza havenday (#8768) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor van egy oldal, ahol kóddal lehet okosítani. Én próbáltam és használtam is 8$ az ár.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8771) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Sziasztok!

Most elvileg tapasztalatokat kellene írnom a CyanogenMod 10.2Nightly ROM-ról, de sajnos nem tudok még mit írni.
A helyzet az hogy sajnos a ROM összeomlott a ma reggel és egész nap félig meddig működő telefonnal voltam. A memóriakártyán fenn lévő ROM-okat próbáltam újrahúzni illetve a Firmware-t cserélgetni.

Az esetem a következő volt. Az autó beépített BT kihangosítójával már hétvégen összekapcsoltam a készüléket. Nem emlékszem hogy hétvégén beszéltem-e kihangosítón vagy sem.
Hétfőn reggel az autóban volt egy bejövő hívásom kihagosítón keresztül. Amikor felvettem akkor hirtelen búgás hallatszott csak. A rádión nem tudtam bontani a hívást, a telefonon többszöri próbálkozásra sikerült, de a Home nem jött vissza, csak egy fekete képernyő és egy üzenet hogy a telefon szolgáltatás leállt. Aztán újraindítottam a telefont. Működött, de a BT kapcsolat ugyan azt produkálta.
Benn a munkahelyemen megpróbáltam újrahúzni a CM 10.2-t. Wipe-ok után azt írta hogy leállt a billentyűzet (Unfortunately Android Keyboard (Aosp) Stopped). Ez többszöri kísélet, új/régi firmware cserélgetés és GAPPS telepítések után végül a frisebb 09.28-i 10.2 Nightly-val elindult. Tartott az öröm az első BT hívásig, mert ugyan úgy tönkrevágta az egészet, de sehogy nem sikerült visszaállítanom, úgyhogy billentyűzet nélkül csupán a telefonszolgáltatások kezelésére alkalmas eszközöm volt.
Most hazaérve visszaraktam agyári rom mentést. Ezzel minden helyreállt, működik a BT kihangosító is. Egy a lényeg. Valószínű a ROM-ban van a hiba. Minden működik egyébként csak a BT kihangosító vágja agyon az egész ROM-ot.

A neten néztem ezt az Unfortunately Android Keyboard (Aosp) Stopped hibaüzenetet. Azt írják hogy a billentyűzet app-ot kell resetelni (törölni az adatait, meg a cache-t) de nem hozta helyre. Ha esetleg tudtok ezzel kapcsolatban valamit annak örülnék.

Most kisérletezgetni fogok más ROM-okkal is. Kipróbálom a 10.1 Stable-t is. Hátha. Korábbi készülékeimen CyanogenMod-okat használtam megelégedéssel. Örülnék neki ha ismét ezeket tudnám használni.

(Egyébként a saját véleményem hogy a BL nyitás, rootolás és romolás szerintem sokkal egyszerűbb műveletek mint a hivatalos frissítések véghezvitele. Az egész művelet nem tart 5 percig és utána pillanatok alatt bármilyen ROM-ot, vagy mentést vissza lehet állítani.)

Egyelőre itt tartok. Majd írok ha van valami tapasztalat....

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8772) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Nos kipróbáltam a 10.1 Stable változatot is. Sajnos a Ford Focus-ban lévő Sync hangrendszerrel nem működik együtt az L9-re készített CM 10.1.... A BT csatlakozás rendben, de amint működni kezd a BT egy híváskor abban a pillanatban összeomlik a ROM és a fene tudja miért, de úgy összecsuklik, hogy sem a factory reset, sem a wipe, sem az újrahúzás nem segít. Csak úgy sikerül kibillenteni ebből az állapotból, ha egy gyári mentést visszatöltök.

Így nálam felejtős sajnos a CM. :(

Egyelőre gyári ROM-ot töltöttem vissza. Majd ha lesz időm próbálkozom más ROM-okkal is.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8773) Milestone2 válasza bucsupeti (#8772) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mondtam, neked igen speciálisak az igényeid, eddig tudtam az iroda funkcióról, de látom még az sem elég, még full Bluetooth agressziót is elvársz a telótól. Nem csodálkozom, hogy kicsiny az akkuidőd.

Mondom, még a módosított gyári ROM-okat kipróbálhatod....

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8774) bucsupeti válasza Milestone2 (#8773) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Méghogy full BT agresszió? :Y Ne viccelj! Az hogy autóban lévő BT kihangosítót akarok használni, az nehogy már extra cucc legyen! Ezt azért csuklóból kéne tudni. :K
Vagy örüljek hogy a gyári rommal működik? :)
Egyébként Galaxy S-en és S2-n futó CM 10.2-vel simán megy ez a kihangosító. Megint csak a mi készülékünkkel vannak gondok? Ajajjjj! :W

Jeleztem a problémámat a Cyanogen fejlesztőinek. Hátha kezdenek vele valamit....

Egyébként a "BT agresszió" szinte észre sem vehető az akkuidőben. Erre annak idején nagyon kíváncsi voltam és külön figyeltem. Még akkor sem vészes ha hosszabb (30-40 perces) beszélgetéseket bonyolítok.

Nem ez viszi az aksiidőt.

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8775) Nowi válasza bubus66 (#8770) üzenetére


Nowi
tag

BUBUS66.

esetleg privatban elkuldened ezt az oldalt nekem??

neked mukodott tehat megbizhato a site?

elore is koszi :R

(#8776) Milestone2 válasza bucsupeti (#8774) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Full BT agresszió alatt azt értettem, hogy én max. 2 telefon közötti BT kapcsolatot használtam fájlok küldésére, (jó, még a Milestone2-höz volt egy hétig BT headsetem, de nem nekem való, kidobtam) így az ezt meghaladó BT funkciókat nevezem BT agressziónak, ami természetesen nem az...

Más. Azért a gyáriból kreált ROM-okat még kipróbálhatod, ott ment minden simán.

Azért mi jobban jártunk ezzel a CM10.2-vel, nejem AlcatelOT995-höz tegnap jött ki a 10.2 és a telefonok felén el sem indul...(csak tudnám a másik felén miért megy???)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8777) havenday válasza Milestone2 (#8776) üzenetére


havenday
tag

valahogy a BT funkciókat, se az előző ZTE Grand X em, se a mostani LG L9 em nem teljesíti jól. Mindkettő teljesen gyári állapotú, gyári szoftverek. Sokat használom a Skype ot, ki be kell kapcsolgatni a BT kapcsolatot, meg a headszettet is, hogy kiadja a a headszettre a hangot. Persze lehet a Skype al van a baj.
Az L9 azt is csinálja mostanában, hogy megy a beszélgetés, akár Skype, akár teló és egy kattanás és eldobja a BT kapcsolatot, a hangot a telefonra adja vissza. Úgy, hogy hozzá se érek semihez se!!!
Vezetés közben, jelentős sebességnél, akciódúsan vezetve elég necces a tartóban lévő telefonon matatni.... :W
Nem egész két hete pont azért kaptam a ZTE helyett másikat (L9) mert nem működött minden funkciója tökéletesen. Utálnám, ha evvel is el kellene ezt a gariztatásos csere procedúrát végezni. Én már végre használni szeretnék egy telefont, és picivel több igényem van, mint anno 15 éve a nokia 5110 es telóm tudása :U
megjegyzés: egy elég jó minőségű headszettem van, Plantronics M 155 , nem hiszem, hogy evvel lenne a probléma

(#8778) bubus66 válasza Nowi (#8775) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milyen oldalt? Az L9-hez nem próbáltam. Azonkívül okosítottam telefont vele.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8779) iLOLyouHUN


iLOLyouHUN
csendes tag

Sziasztok!
Már korábban is kértem tanácsot a bootloader nyitással kapcsolatban, de nem sikerült még megoldanom. A telefonon v20h-ról visszaléptem v20c-re próbálkozás minden lehetséges módon (a kétféle toolkit és parancssori mód, várakozási idők növelése, stb.) visszamentem v20b-re és ismét próbálkoztam, de nem nyílik a tulok. Volna valakinek valami 5lete?
ui.: fastboot megy és megpróbálta linux alól is

[ Szerkesztve ]

(#8780) H.Bencike válasza Milestone2 (#8766) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Köszi de ezt már eldöntöttem hogy felrakom, csak hát még várok egy picit. Meg nekem igazából így is jó a telefon.

LG G3

(#8781) szpetyasz


szpetyasz
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. A számítógépem nem ismeri fel a telefonom, telefon beállításai Lg szoftver,
usb hibakeresés, a számítógépen XP van 32-es. A driverek fel vannak telepítve és az Lg Pc suite is. Amikor rádugom a telefont a gépre ezt írja ki: A MTP LGE Android Net MTP Device. Sajátgépben sem látja a belső memóriáját se. Frissíteni szeretném de így elég nehéz lesz:) nem mintha amúgy könnyű lenne.:)
Valami ötlet hogy mit lehet ilyenkor csinálni? Köszi
/dl/upc/2013-10/03/378265_tcqtp3ofphy5dzlp_nevtelen.jpg

[ Szerkesztve ]

(#8782) H.Bencike válasza szpetyasz (#8781) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Nekem is ugyan ez a baj, és szerintem nincs rá megoldás. Már megpróbáltam mindent.
De frissíteni tudod KDZ-vel, azzal nekem sikerült.

LG G3

(#8783) bubus66 válasza szpetyasz (#8781) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8781) szpetyasz

Az MTP-nek semmi köze a frissítéshez. Ha így nem látja akkor minden driver nincs fent. Sajnos az LG-nek nem teszik ha másik készüléknek a drivere van fent

A Képet linekeld be ha nem haragszol akkor a képet így kell beílleszteni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8784) aholy válasza szpetyasz (#8781) üzenetére


aholy
tag

már valakinek írtam hogy nekem az után lett jó az mtp driverem higy frissítettem 11es vagy 12es verzióra a media playerem. ő azt írta hogy nem lett jó neki...
kb 1 hetet szenvedtem, olvasgattam mire rájöttem hogy az kell hozzá, és miután felraktam nagyszerűen müködött. (MTP - Media Transfer Protokol)

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#8785) H.Bencike válasza aholy (#8784) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Az a valaki én voltam :D De sajna nem megy nekem még mindig :(

LG G3

(#8786) iLOLyouHUN


iLOLyouHUN
csendes tag

Helló mindenki! Szeretném jelezni, hogy sikerült a nyitás. A telefonomon v20h volt, amit cseréltem v20c-re és utána v20b-re. Fastboot ment, csak nem akarta nyitni. A Downgrade simán ment, nem volt gond az offline flash, csak arra kellet figyelni, hogy nem S/W Upgrade módban kellett kezdeni a butítást, hanem a telefon bekapcsolt állapotában és magától átváltott SW módba. Amikor végzett, akkor a gombokkal Hard reset. Szépen eljutottam v20b -ig, itt viszont elakadtam és nem tudtam nyitni loadert. Az x-loader és uboot fastboot flasht, nem toltam rá a telefonra, mert elkerülte a figyelmemet, hogy a v20h frissítésem cserélte ezeket. :W Szóval a megoldás az x-loader és az uboot cseréje volt és nem kel várni 30 percet 1 napot 1 életet. Én virtualbox-os linuxból nyitottam adb reboot oem-unlock paranccsal. Köszönet mindenkinek!

(#8787) Milestone2 válasza iLOLyouHUN (#8786) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"A telefonomon v20h volt, amit cseréltem v20c-re és utána v20b-re. Fastboot ment, csak nem akarta nyitni. A Downgrade simán ment, nem volt gond az offline flash, csak arra kellet figyelni, hogy nem S/W Upgrade módban kellett kezdeni a butítást, hanem a telefon bekapcsolt állapotában és magától átváltott SW módba. Amikor végzett, akkor a gombokkal Hard reset. Szépen eljutottam v20b -ig, itt viszont elakadtam és nem tudtam nyitni loadert. Az x-loader és uboot fastboot flasht, nem toltam rá a telefonra, mert elkerülte a figyelmemet, hogy a v20h frissítésem cserélte ezeket."

Ezt a részt, ha megengeded, az összefoglalómba is berakom -nevedet kiemelve- hátha másoknak is megoldást hoz... :C

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8788) bubus66 válasza Milestone2 (#8787) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt nem értem 3 perc alatt kinyitottam a V20H- kettőt is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8789) Milestone2 válasza bubus66 (#8788) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azért írtam így hátha valakinek segít...akinek netán nem megy mint neki...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8790) bubus66 válasza Milestone2 (#8789) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akinek ezt le kell írni az szerintem neki se álljon, nekem ez a véleményem igaz, hogy már milliószor leírtam hogy hagyni kell az UpTex programot had kapcsolja be ő az S/W modot

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8791) Syfon


Syfon
csendes tag

Üdv.
NFC-vel kapcsolatban kérdeznék.Küldeni tudok,de fogadni nem tudok semmit mert egy Play-es linket dob fel.
Valami hiányzik a Rom-ból.Fájlkezelővel találtam NFC apk-t a telón,telepítem de azt írja egyből hogy nincs telepítve.Gyári 20h van fenn,nincs rootolva sem.

(#8792) H.Bencike válasza Syfon (#8791) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Próbálj meg csinálni egy Hard Resetet. Valaki már jelezte a problémát az LG-nek ők Hard Resetet javasoltak hogy azzal meg fog jelenni az alkalmazás, és ha jól emlékszem elő is jött az illetőnek.

LG G3

(#8793) Syfon válasza H.Bencike (#8792) üzenetére


Syfon
csendes tag

Köszönöm a választ,megpróbálom.

(#8794) harry3


harry3
őstag

Ha jól tudom a 4.1.2 a jelenlegi legfrissebb rendszer L9-re, de olvastam, hogy 2013 első felében jön a 4.2. Ez igaz?

(#8795) H.Bencike válasza harry3 (#8794) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

2014 első felében :D Minden lehetséges, de én erről még nem hallottam.

LG G3

(#8796) Gzolo válasza harry3 (#8794) üzenetére


Gzolo
senior tag

Nem is olyan rég, talán 2 hete írtam a magyar Lg Supportnak, hogy van-e újabb frissítésről info, de egyelőre nincs hivatalos információjuk.

[ Szerkesztve ]

(#8797) imi0424


imi0424
senior tag

csaktalkoztam én is a csoportba:)
azt szeretném kérdezni hogy azzal az LGPWM.apk ak hogy lehet rootolni ?
mert nekem nem csinál semmit :/

(#8798) Milestone2 válasza imi0424 (#8797) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezt a videót megnézted?

Illetve így csináltad?

1. "Másold az LGPwn.apk-ot a telóra. Telepítsd a telón. Inítsd el. Ekkor elindul a program backup szolgáltatása. Visszaállítási pontként válaszd a belső memórián lévő LGPwn visszaállítási pontot. Visszaállítás után teló újraindít, kérni is fogja."

2. Újraindítás után két dolgot telepítettem:

A - SuperSU v.1.65 (Play-ról telepítve)
B - SuperSU Pro (Play-ról megvásárolva, vagy máshonnan letöltve)

3. SuperSU v.1.65 elindít

Mire azt kapom hogy a bináris fájlt telepíteni kell:
(Internetkapcsolat kell, hogy le tudja tölteni!!!)
Itt a NORMAL választottam! (Frissítete és kész)

4 És végül ROOT CHECKER BASIC : (Congratulations! this device has root access!)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8799) imi0424 válasza Milestone2 (#8798) üzenetére


imi0424
senior tag

kösz.
am valahonnan nem.vagy te ismerős?:D

(#8800) Milestone2 válasza imi0424 (#8799) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Két dolgot tudok, nem vagy az Anyám és nem vagy a Feleségem...

Minden más lehetséges...

:DDD

Hát, most hogy elolvastam a Logout-odat, csak kapcsolatban vagy a Feleségemmel...merhogy neki is OT-995-je van, amit én berhelek szétfele...

Te is olvasd el az enyémet és akkor sokfélét megtudhatsz az L9-ről... :C

Meg majd írd meg, hogy azért végül sikerült-e...???

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.