Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) bubus66 válasza Blue Eagle (#8650) üzenetére


bubus66
nagyúr

. :C

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8652) Blue Eagle válasza Blue Eagle (#8650) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ja! Bocs! Több mint 1 hónapja, mrx1212 fórumtársnak segítettem ezzel rootolni a telóját privátban.

(#8653) Blue Eagle válasza bubus66 (#8651) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Kössz, a virágot nem kérem.

(#8654) Blue Eagle válasza bubus66 (#8644) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Most látom csak!

"Zárt bootloaderel történő ROOT-olás leírása.

1. "Töltsd le innen az LGPwn.apk-át és másold a külső SD kártyára, majd telepítsd fel a telefonra.
Indítsd el. Ekkor elindul a teló backup szolgáltatása. Visszaállítási pontként válaszd a belső memórián lévő LGPwn visszaállítási pontot. Visszaállítás után teló újraindít, kérni is fogja."
2.Újraindítás után két dolgot telepítettem:
A - SuperSU Pro v.1.00
B - SuperSU v.1.51 Letöltés innen. A SuperSu Pro v.1.00 a zip-ben megtalálható.
3. SuperSU v.1.51 elindít
Mire azt kapom hogy a bináris fájlt telepíteni kell
Itt a NORMAL választottam! (Frissítette és kész)
4 És végül ROOT CHECKER BASIC : (Congratulations! this device has root access!)
5 Teló kikapcsol. Hangerő fel gomb benyom, nyomva tart, közben Usb adatkábel bedug. Ekkor előjön a S/W Upgrade felület. Ha a bal felső sarokban nincs semmi, akkor a bootloader zárt
6 Ellenőriztem nincsen semmi felül és a sarokban sem tehát zárt maradt a bootloader is"

Leírást köszönjük mrx1212 fórumtársnak."

Tök jó! Ez az én leírásom: az 1-es pont, meg az 5. Nem gond.

[ Szerkesztve ]

(#8655) Milestone2 válasza Blue Eagle (#8650) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Valaki linkelt egy videót....

Mindenesetre az összefoglalóman említve van a neved, mint felfedezőt...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8656) stuti


stuti
csendes tag

Halló fiúk!
Tegnapelőtt írtam, hogy nem sikerült a rootolás, pedig mindent úgy csináltam ahogy a "nagykönyvben" le van írva. Ma beszereztem egy supersu 1.51-et. Lefuttattam, de a szokásos üzenettel lepett meg. Erre mérgemben rá böktem az LGPwn.apk-ra, ezután minden úgy történt, ahogy kell. A telóm rootolva van, bootloader zárva! RootChecker-el ellenőrizve. RootExplorer is feltelepűlt.
Gratulálok és köszönöm a fejlesztőknek!
Továbbra is V20C van rajta.

(#8657) stuti


stuti
csendes tag

Blue Eagle
Neked külön köszönöm!
Tartozom Neked 1 korsó sörrel!

[ Szerkesztve ]

(#8658) Blue Eagle válasza stuti (#8657) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Bocs. Nem tudom miről van szó. Szerintem nem tartozol Te nekem semmivel.

Já, ügyes volt aki ezt megalkodta. Talán az XDA-n tudják ki is az.
Ha ezt előbb felfedeztem volna, nem kellett volna mókolni senkinek a bootloaderrel. A root nyom nélkül eltüntethető (általában).

[ Szerkesztve ]

(#8659) stuti


stuti
csendes tag

Blue Eagle
Hát arról van szó, hogy a Te útmutatásod alapján rootóltam.

[ Szerkesztve ]

(#8660) bubus66 válasza Blue Eagle (#8658) üzenetére


bubus66
nagyúr

root nyom nélkül eltüntethető (általában).

Igen általában de az L9-nél nem tüntehető el nyom nélkül

Én kérdeztem ki írta először mostantól szerkesztheted a 1 hsz ki csapatom a nevemet és mindent amit én csináltam át küldöm és azt csinálsz vele amit akarsz.

(#8655) Milestone2

Rendben hogy a Logotodba be teted de ha ilyen kikérések lesznek akkor le jelszavazom a letöltéseket, tudtom szerint kérve lett, hogy valaki írja le, az ininetes oldalt át adom neked teljes egészében az összes alkalmazás mindent törlök csak a L9 rész marad.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8661) Milestone2 válasza Blue Eagle (#8658) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Maradnak ott szkriptek, amiket mi nem látunk....mondtam, hogy börtöntelefon!

-----

Ne vitázzatok feleslegesen...kérlek!

_____-

bubus66: privát ment

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8662) bubus66 válasza Milestone2 (#8661) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké vissza is ment neked. Mindjárt kijavitattom a modkertbe, hogy ki csinálta a root-ot örülni fognak nekem az biztos, na de nem baj a nagy pofámon elfér egy leba@szás.

Nem tudom, Milestone2, hogy mi a véleményed mivel XDA-s forrás töröltem a nevet onnan és akkor nincs vita, ennyiből oda írhattam volna a tiedet vagy ez én nevemet is

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8663) bubus66 válasza Milestone2 (#8661) üzenetére


bubus66
nagyúr

Úgy döntöttem, hogy így lesz ha valakinek nem teszik neki állhat és csinálhat egy másikat.

Az XDA lett megnevezve és nincs vita ennyi.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8664) Blue Eagle válasza bubus66 (#8660) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Barátom, Te valamit nagyon félreértesz. Nem szemrehányásként írtam. Most esett le nekem, hogy Te így vetted le. Akkor mégegyszer: ha előbb rátaláltam volna, de nem mert hamar feladtam. Egyszerűen nem jött össze. Aztán megint elkapott a láz. Nem létezik, hogy nincs másik módszer -gondoltam. Aztán bújtam a XDa-t tovább és szerencsém lett.
Kicsit nagyon hirtelen vagy. Én is, de próbálom néha fékezni magam.

A másik megjegyzésem meg szürke volt nagyon az. Átlátszó az nem volt. Azt nem kell figyelembe venni. Ennyi.

(#8665) bubus66 válasza Blue Eagle (#8664) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor ez volt az a nagy koppanás ami leeset. szabad szerkeszteni a Téma összefoglalót, van Logout bologod leírod oda és akkor be van linkelve a Téma összefoglalóban és azt tutti senki nem veszi el tőled.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8666) bubus66 válasza Blue Eagle (#8664) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék,hogy igazad legyen. Nem értettem félre semmit és senkit.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8667) Milestone2


Milestone2
nagyúr

"Jó sokáig" bírták egymást: A Focal Team kilépett a CyanogenMod kötelékéből és ezentúl önálló fejlesztőként kívánja megvalósítani elképzeléseit, és a Google Play-on kínálja kamera szoftverét. Az alkalmazás augusztus elején került bele a CM-ROM-okba. Most kikerült belőle... Kíváncsian várom, mire jut egyedül a fejlesztéssel.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8668) lognboy válasza Milestone2 (#8667) üzenetére


lognboy
csendes tag

Tuti hogy nem egyeztek meg a részvények elosztásában...

(#8669) Tiburius


Tiburius
csendes tag

Sziasztok!
Kdz updaterrel próbáltam feltelepíteni a V20H frissítést már több gépről is, de mindig azt írta, hogy Phone was not found. A drivereket feltelepítettem, és szerintem a gép mindig tökéletesen érzékelte a mobilt. Tudnátok segíteni, hogy mi lehet a probléma?
A választ előrre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#8670) bubus66 válasza Tiburius (#8669) üzenetére


bubus66
nagyúr

Próbáld meg a gyári frissítővel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8671) iLOLyouHUN


iLOLyouHUN
csendes tag

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni kedves forumozók! A napokban elhatároztam, hogy kipróbálok custom romokat. Elkezdtem a leírásokat nézni és ekkor megfogalmazódott néhány kérdés bennem. Melyik flash módszert (kdz updeter, offline flash vagy a nokiás oldalon leírt)használjam és miért? Az lg oldalról letöltött gyári frissítő szoftver jelezte, hogy van frissítés a telefonhoz és én ráengedtem így a v20c verziót frissítette v20h -ra (P76020h-EUR-XX) a kérdésem, hogy akkor ez a europe open v20h, ami unlockolható bootloaderrel érkezik vagy ez a Hungarian v20h ami nem nyitható? Melyik toolkit ajánlott nyitáshoz a Rom toolkit 1.3.1 vagy az Xda dev-en található L9 toolkit v1.2(GUI)? Válaszokat előre is köszönöm! Ui: ha az LGpwn backup-os root megoldást használom, akkor tudok cwm recovery-t telepíteni a bootloader nyitás nélkül és felrakni custom romot vagy az unlock nélkül nem megoldható?

[ Szerkesztve ]

(#8672) Milestone2 válasza iLOLyouHUN (#8671) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A magánvéleményem, hogy balgaság volt ráengedni a gyári frissítést, ha customban gondolkozol, mert a v20C öt perc alatt kinyitható, míg a v20H, lehet soha...

Többször leírtuk már, hogy a bootloader nyitás erősen köhög v20H alatt, olvasd el bubus66 leírásait, utána megpróbálhatod az új TOOLKIT-tel kinyitni a bootloadert. Ha nem megy, akkor offline KDZ módszerrel vissza kell(ene) butítani v20C-re, és onnan elvégezni a nevem alatt található régi bootloader nyitást a RÉGI TOOLKIT-tel.

Ezt is leírtam párszor az EUOv20H az amit mi megkapunk, tudtommal nincs HUNv20H. Minden európai nyelv benne van az EUO-ban, de annak csak a neve Open, szerintem nincs köze a bootloader nyithatóságához. Megnézni egyébként a Beállítások -> A telefonról -> Szoftver menüpontban tudod, de 99.99%, hogy euo20h (vagy hasonló) lesz.

Tudtommal, az LGPwn.apk egy biztonsági rést kihasználva, engedi a telefont rootolni, de ettől a készüléken még a gagyi gyári (nem Clockworkmod) recovery marad, azzal meg nem tudsz customot telepíteni... Attól, hogy ezzel a módszerrel root-olod e telefonod, csak belsőleg leszel szabad, a root jogoddal tudsz olyan programokat is telepíteni, amihez kell, de a recovery-t csak a régi módszerrel, BL nyitás után lehet lecserélni.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8673) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Hello
Tegnap Én is boldog tulajdonosa lettem egy L9-nek.
Eddig nekem pozitív csalódás, kinézetre pedig szerintem a legszebb telefon, oda vissza veri a samukat.
A gyári frissítővel lehet frissíteni Jelly Bean-re?

(#8674) Milestone2 válasza koxos:8] (#8673) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen. Az LG oldaláról letöltött legfrissebb driverekkel és szintén onnan letöltött "Mobil támogató eszközzel". Kb 10-15 perc alatt frissül a legújabbra.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8675) koxos:8] válasza Milestone2 (#8674) üzenetére


koxos:8]
senior tag

Oké, akkor ezzel fel tudom majd frissíteni.
Még annyi kérdésem lenne, hogy érdemes rá frissíteni?
Mert például S3-nál azt mondták, hogy kevés az 1Gb ram jelly bean alá.

(#8676) Milestone2 válasza koxos:8] (#8675) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez ahány ember annyi féle, és annyi féle választ kapsz...

Nem én vagyok a kompetens az ügyben, mert én szinte mikor megvettem, feltörtem a bootloadert, megrootoltam a telefont és töröltem a gyári rendszert és azóta is CyanogenMod-ot használok.

Érdemes visszaolvasni, mert hatalmas vitát kavart a v20H frissítés. Van akinél azonnali forrósodást okozott használat közben és már el is adta emiatt a készüléket (főleg megterhelő appoknál jött elő: GPS, játékok, internet stb), van aki frissítés óta is használja egészséggel és problémamentesen.

Nem tudok jó tanácsot adni.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8677) koxos:8] válasza Milestone2 (#8676) üzenetére


koxos:8]
senior tag

Azt hiszem felrakom ezzel hivatalos frissítővel, abból baj nem lehet.
Remélem nem lesz gond vele, ha már kiadták a jelly beant, had szóljon.
Köszi a segítséget. :R
Majd beszámolok, hogy miben más az új rom nálam.

(#8678) Milestone2 válasza koxos:8] (#8677) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Attól függ most mi van fenn.

Ha v10A-v10H-ig Ice Cream Sandwich akkor nagy változás lesz.
Ha v20A-v20D-ig az már eddig is JellyBean volt, akkor láthatóan semmi.
(Csak belső frissítések és apróbb modifikációk)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8679) iLOLyouHUN válasza Milestone2 (#8672) üzenetére


iLOLyouHUN
csendes tag

Már nekem is világos, hogy nem kellett volna ráengedni a 20h-t, de akkor már megcsináltam, mikor elkezdtem körbejárni a custom témát. Akkor az offline flash használata a preferálandó és ha igen akkor ennek mi az oka? Írtátok többen, hogy gondok lehetnek, ha visszarakom a 20c -t a 20h után, de ez miben nyilvánul meg? Az világos volt számomra, hogy az LGpwn-es megoldással csak root jogot kapok, de root joggal nem tudom felrakni a gyári recovery helyett a CWM recovery-t? A zárt bootloader a recovery cserét sem teszi lehetővé?
Köszi előre is!

(#8680) koxos:8] válasza Milestone2 (#8678) üzenetére


koxos:8]
senior tag

V10A van rajta, ezek szerint akkor ez még az első szoftver?
Vicc, hogy tegnap vettem és gyári kiadott majdnem egy éves szoftver van rajta. :W

[ Szerkesztve ]

(#8681) Milestone2 válasza iLOLyouHUN (#8679) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"...Akkor az offline flash használata a preferálandó és ha igen akkor ennek mi az oka?..."

Csupán az az oka, hogy ez az LG sorozat nem szeret visszabutulni...azaz nehezen megy v20H-ról v20C-re downgrade...

Keresd meg BlueEagle kollégát. Neki azt hiszem sikerült...v20H-ról visszatenni v20C-re...

"...Írtátok többen, hogy gondok lehetnek, ha visszarakom a 20c -t a 20h után, de ez miben nyilvánul meg?..."

Nem gondok lehetnek utána, hanem, mint az előbb írtam, közbe...nehezen akar visszaállni.

"...de root joggal nem tudom felrakni a gyári recovery helyett a CWM recovery-t?..."

Tudtommal nem!

"...A zárt bootloader a recovery cserét sem teszi lehetővé?..."

Bizony nem teszi...sajnos.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8682) iLOLyouHUN válasza Milestone2 (#8681) üzenetére


iLOLyouHUN
csendes tag

Köszönöm a segítséget!

(#8683) Milestone2 válasza koxos:8] (#8680) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ice Cream Sandwich a javából.

Amint látod a képen, így fejlődött a szoftver:

Egyet dönts el. Akarod-e mókolgatni (rootolni, más custom (nem gyári) ROM-okat kipróbálni) mert akkor csak v20C-ig frissítsd. (Gyári ROM legnagyobb hátránya, hogy hiába raksz bele 16GB SD kártyát, nem enged oda telepíteni)

Ha állandóan gyári szoftot fogsz használni, akkor v20H-ra.

Illetve magadban döntsd el, hogy vállalod-e a melegedési effektus kellemetlenségeit, ha netán nálad is beállna a jelenség.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8684) Milestone2 válasza iLOLyouHUN (#8682) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:O :O :O Majd rájössz Te is, ez egy börtöntelefon... :O :O :O

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8685) koxos:8] válasza Milestone2 (#8683) üzenetére


koxos:8]
senior tag

Nálam már gondok vannak.
Elindítom a gyári frissítőt, és megáll az első szakaszban 50%-nál.
Írja, hogy telefon beállításainak elemzése, majd bedob egy ablakot, hogy vegyem ki az akksit, és próbáljam újra a frissítést.

(#8686) Milestone2 válasza koxos:8] (#8685) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem tudom, nem az-e a gond, hogy v10A-ról próbál v20H-ra egyből, de ez már tényleg nem az én asztalom.

Most mondhatnám, hogy offline KDZ frissítés...
KDZ Updater
Offline menete

De igazán én kipróbálnám a helyedben, hogy mivel friss ropogós és gyári, menj be a boltba, ahol egy hónappal ezelőtt vetted, és mond meg, hogy te nem egy másfél éves szoftverrel kéred a friss telefont, add vissza és várd meg, szenvedjenek vele ők, oldják meg!!! Legyél határozott! Ez egy 15 perces meló, ne engedd magad meggyőzni, hogy majd egy hét múlva jöhetsz érte, meg ilyenek...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8687) koxos:8] válasza Milestone2 (#8686) üzenetére


koxos:8]
senior tag

Az nem lehet gond, hogy Windows 8.1-et használok és windows 7-ig kompatibilis a program?
Mert az Lg honlapján nem írnak még win 8 kompatibilitásról sem.
Viszont csak ezért meg nem akarom újra húzni 7-re a rendszert.
Lehet, hogy vissza viszem a T-be valamelyik nap, a legelső szoftverrel árulják még mindig a telefont.

(#8688) Milestone2 válasza koxos:8] (#8687) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én még anno Win8-cal csináltam.

------

LG szervíz vagy T, de T-nél általában hozzánemértő faszok ülnek.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8689) gomuko


gomuko
csendes tag

Helló!

Szerintetek Lg optimus 9 vagy HTC Desire 500?
Nem tudok dönteni. Az ára nem szempont. Inkább a teljesítmény.

:)

(#8690) Milestone2 válasza gomuko (#8689) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Van egy olyan topic, hogy Melyik telefont vegyem...

Itt jó esetben L9 ismerők ülnek. A HTC-ről nekem pl. lövésem sincs.

Link

Attól is függ mire fogod használni?

És ez nem hülye kérdés, van fórumtárs, aki IRODÁNAK/TITKÁRNŐNEK vette meg az L9-et, arra nem alkalmas, szegény kolléga szív vele. Van fórumtárs, aki a nagy kijelző miatt játékgépnek vette meg, de mivel a telefon szoftverének feltörése nélkül (ami garanciavesztő) nem hajlandó a külső SD-re telepíten a mai igen nagy méretű játékokat, és a felhasználható belső 2.33GB igen hamar elfogy. Így azóta szív vele, pontosabban már nem, mert inkább a feltörés mellett döntött...Van aki megvette, hogy a telefonálás mellett szeretné sokat GPS-ként használni, de azóta eladta, mert GPS-kén pizzát lehetett volna sütni rajta...és vannak nagyon sokan akik teljes megelégedettséggel használják.

Sorolhatnám még...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8691) koxos:8] válasza Milestone2 (#8690) üzenetére


koxos:8]
senior tag

Nekem most a feltöréshez ki kellene nyitnom a boot loadert és felrakni a recoveryt?

(#8692) Milestone2 válasza koxos:8] (#8691) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha csak root jogosultság kell, azaz mindörökké az épp aktuális gyári ROM-ot akarod használni, akkor nem kell bootloadert nyitni elég az új módszer szerint bejuttatni a root-ot. (Ha visszaolvasol, ezzel már megoldható egy Directory Bind nevű alkalmazással, hogy át tudod irányítani a játékok, alkalmazások kurva nagy fájljait a külső SD-kártyára) de ennek a root-nak is a garanciavesztés az ára, mert, ha észreveszi a nyomait a szervíz, akkor ugorhat a garancia!

Ha recovery-t akarsz telepíteni, meg custom ROM-okat is ki akarsz próbálni, akkor nincs mit tenni, bootloadert kell nyitni a régi módszerrel...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8693) bubus66 válasza koxos:8] (#8687) üzenetére


bubus66
nagyúr

A futtatás XP kompatibilis módba azt is meg próbáltad?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8694) Milestone2 válasza bubus66 (#8693) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kurva Win8.1 nagyon sok hibával fut még!!! Kiváncsi vagyok mekkorákat fogok szívni, mikor októberben frissítésként feltelepül...

-------

Fiatal kolléga most vette, v10A-val kapta. Mondtam neki jobban jár ha visszaviszi és az eladóval csináltatja meg, tényleg röhejes, hogy másfél éves (vagy már két éves?) szoftverrel adják el...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8695) koxos:8] válasza bubus66 (#8693) üzenetére


koxos:8]
senior tag

Most azt is kipróbáltam, de ugyanaz a hiba.
Az előbb tesóm gépén is kipróbáltam a frissítőt, és ott is ugyanez a gond.
Pedig be van kapcsolva a hibakeresés, és az usb módnál a pc szoftver is.

(#8696) Milestone2 válasza koxos:8] (#8695) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mondom, szerintem egy próbát megér, visszavinni és ütni az asztalt míg meg nem csinálják. Ne röhögtessenek már, hogy egy közel két éves szoftverrel adják el neked a telefont, holott azóta már 5 vagy 6 frissítés kijött. És mivel az OTA frissítő nem megy, az LG frissítő nem megy, nem tudod megoldani, csinálják meg ők. (Vagy az LG hivatalos szervíze)

Aztán ha ez nem megy, akkor még mindig ott van az offline frissítés módszere, amit nem is oly rég írtam. Letöltöd a v20h.kdz fájlt, és offline frissíted.

De ezt pl. pont bubus66 tudja neked megmondani, hogy v10A-ról lehet-e egyből v20H-ra...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8697) koxos:8] válasza Milestone2 (#8696) üzenetére


koxos:8]
senior tag

Kösz a segítséget, felraktam offline kdz-vel a v20h-t. :C :R
Nem akartam már egyből szervízbe járkálni a telóval.
Azt kell mondjam, hogy nagyon komoly ez a telefon.
Szerintem a legjobbat választottam.

(#8698) Milestone2 válasza koxos:8] (#8697) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ügyes vagy.
Használd egészséggel.
Megelégedéssel.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8699) bubus66 válasza Milestone2 (#8694) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát még nincs kettő éves csak 1 de azért ez szégyen, hogy V10A-val lehet még venni.

Mi települ fel októberben?

(#8689) gomuko

szerintem a HTC Desire 500 nekem ez a véleményem.

Milestone2 azért a HTC mérföld kövekkel jobb. Max az Lg a kijelzővel, de én nem azt szoktam nézni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8700) Milestone2 válasza bubus66 (#8699) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A hivatalos Wondows 8-okra a Windows 8.1....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.