Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) kicsocsi válasza H.Bencike (#8199) üzenetére


kicsocsi
csendes tag

Hát úgy tűnik.:D
Lőttem pár képet majd holnap beteszem.Nagyon jók lettek (szerintem).

انها كل الحق!-Minden rendben! rMacbook Pro 15" 2012, iPad 4 WiFi-4G , LG Optimus L9,Galaxy Note II White

(#8202) rondabogancs


rondabogancs
csendes tag

hello mindenki
nagy dilemmaban vagyok mivelhogy telefont szeretnek venni es most eppen az Lg optimus L9 es samsung galaxy s2 plus kozott vacillalok, annyi rosszat es jot hallottam roluk hogy nemtudok donteni az igazsag az hogy azert jatszani is szeretnek rajtuk mondjuk egy NOVA3 vagy hasonlok, mind a ket telefonnak megvan a hatranya es elonye de nemigen kaptam valaszt meg hogy meiket is erne meg valasztani.
nagyon megkoszonnem a segitsegeteket hogy ti meiket ajanlanatok

(#8203) bubus66 válasza rondabogancs (#8202) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én az SGSII Pulszt ajánlnám a könnyebb ROOT-olás miatt, meg Samsungok sokkal jobban kezelik a külső SD-t is

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8204) rondabogancs


rondabogancs
csendes tag

koszi es jatekok teren meik a jobb? mert neztem tetsztet ahol az lg gyorsabbnak bizonyult mint a samsung, ebbol mi igaz?

(#8205) 5-htp válasza rondabogancs (#8202) üzenetére


5-htp
tag

Szerintem várj egy kicsit és jön az L9 II

(#8206) Echoo


Echoo
senior tag

Szervusztok!

Egy barátom megkért, hogy rootoljam az L9-ét, de már bánom, hogy bevállaltam. Bootloadert kinyitottam, de a root nem megy. Létezik valami olyan megoldás, amit egy egyszerű ember is meg tud csinálni, nem csak a csúcsfejek?

(#8207) bubus66 válasza 5-htp (#8205) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8205) 5-htp

Miért az L9II mennyivel lesz jobb mint az L9?

(#8206) Echoo

Milyen ROM van rajta?
Úgye nem is olyan egyszerű itt megtalálod A ROOT csak CWM-ből lehetséghes.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8208) Echoo válasza bubus66 (#8207) üzenetére


Echoo
senior tag

Köszi, közben megcsináltam. Volt már L7-em, L9-em és 4X HD-m is, de mostanában kínai quadban nyomom de csak a dual sim miatt. :)

Még egyszer köszi a választ! Egyébként ez szerintem még most is egy mindenre teljesen jó telefon!

[ Szerkesztve ]

(#8209) rondabogancs


rondabogancs
csendes tag

ha megis jelenik kitudja milyen ara lessz a optimus l9 ii-nek, en berem a simaval vagy a s2 plussa csak szeretnem tudni jatekra a ketto kozul meik alkalmasabb?

(#8210) H.Bencike válasza rondabogancs (#8209) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Ha sokat szeretnél játszani főleg nagy ( 1Gb körüli) játékokkal akkor inkább samsung. Nekem fent van a Beach Buggy Blitz - Die Hard - Real Racing 2 -Subway Surf és 0,95Gb szabad helyem van :)
Jó még van mellettük Facebook, Instagram, InstaWheather Pro, Shazam, Viber, Chrome, Opera Classic meg még pár "apróság".

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#8211) dokee78


dokee78
félisten

Jelenleg a 4.1.2 a legfrissebb vagy van már 4.2 is?
Gyári romra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#8212) eddie17 válasza dokee78 (#8211) üzenetére


eddie17
addikt

4.1.2 a legfrissebb.
De reménykedem, hogy tartogat még valamit az LG nekünk is... :U

(#8213) airmax_2.0 válasza miklos99 (#8191) üzenetére


airmax_2.0
tag

Nem biztos, hogy gond van vele...
Nálam is az volt, hogy kicsit szoros volt, és azt hittem, be van dugva, de nem volt végig bent a csatlakozóban..
Kicsit erőteljesebben tolj rajta még kicsit, hogy végig bekattanjon...

(#8214) Milestone2 válasza bubus66 (#8207) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"(#8205) 5-htp

Miért az L9II mennyivel lesz jobb mint az L9?"

Szerintem még jobban levédik, mint az L5 II-nél tették...az LG magának készíti a telefonokat, nem a felhasználóknak, sajnos...

HD kijelzőt kap, kit érdekel, jó ez a mostani is...

Meg lehet, hogy belerakják a hangerőgombok feletti plusz gombot, az is felesleges...

Minden más ugyanolyan szar marad...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8215) sarkanyolo2 válasza Milestone2 (#8214) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Egy meg sem született termékről ne írj tényszerűen. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8216) sarkanyolo2 válasza sarkanyolo2 (#8215) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Hohóóóóóóóóóóóóó, most látom a cikket. :DDD

Szerk: Sok mindenben fejlődik, kíváncsi leszek rá. (nem mintha telefonváltáson gondolkoznék az elkövetkező 1 évben :D )

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8217) bubus66 válasza Milestone2 (#8214) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8214) Milestone2

Igen ez így van ahogy írtad.

(#8216) sarkanyolo2

Ha olyan változáson megy keresztül mint az L7 meg az L7II akkor sokat fog fejlődni az LG a Milestone2 kollégának igaza van hogy az LG magának csinál telefont. Mivel nem ez volt az első LG telefonom ismerem az LG és tudom mennyire ütős lesz az L9II.

Ez volt az egyetlen telefon ami két hétbe tellett a frissítse a többit mindegyiket max 20 perc alatt beállításokkal megtudtam csinálni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8218) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#8216) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen a processzor óra jelét megemeli a RAM-mal miért spórolt (lásd L7II) már nehéz lett volna a 2 Gb beletenni, 4.1.2-vel, itt is vissza felé fejlődik az LG mivel már szerintem a 4.2 nyugodtan kiadhatná, de szerintem ha ki jön az L9II fél évet kell várni a 4.2 mire már a többi szolgáltatónál talán az 5-ös meg lesz. Biztos nagyon jó lesz csak azért mert L9II

A leírás alapján elég gyenge. A 8Mp kamera meg a 8Gb belső memória amiből majd szabd lesz talán kis jó indulattal 4 Gb

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8219) bucsupeti válasza bubus66 (#8218) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Én igazából arra lennék kíváncsi hogy milyen lesz az üzemideje az Lg II-nek. Ezen a téren sokat lehetne (kellene) javulni (a konkurens készülékekkel összevetve).

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8220) Milestone2 válasza bucsupeti (#8219) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Petibácsi (bocs) neked az IRODÁHOZ soha nem lesz elég... ;]

Az akksi ugyanaz a 2150-es lesz. És mivel a szoftver nem más, sejtem, hogy az akkuhasználat sem.

Arról már nem is merek beszélni, hogy ha netán ugyanúgy elrontják a szoftverfejlesztést, mint a sime L9-nél, akkor melegedni és zabálni is szeret majd...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8221) bubus66 válasza Milestone2 (#8220) üzenetére


bubus66
nagyúr

:C :C

(#8219) bucsupeti

Az üzemidő szerintem rosszabb lesz mint a sima L9-nel van, az akkumulátor ugyan akkora. Sok jóra nem lehet számítani.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8222) bucsupeti válasza bubus66 (#8221) üzenetére


bucsupeti
senior tag

én is erre számítok, sajnos.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8223) DiamondBack válasza Milestone2 (#8220) üzenetére


DiamondBack
senior tag

+1
valamint képesek lesznek a még kapható 4xHd árán kiadni ami azért nem picit jobb szerintem

(#8224) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

3 hónap után váltam meg szomorúan a kedves L9-es telefonomtól. Pár észrevételt megosztanék vele kapcsolatban.

Anno a Black-em is melegedett, de annyira nem hogy kikapcsoljon. Néha kilépett az angry birds-ből!!! :Y
A Blackben Texas Instruments chipset volt, ugyanaz a márka mint az L9-nél!
Jött a váltás az L9-re, és 1-2 hónap után melegedett, majd forrósodott használat közben. De csak amikor a GPS-t használtam!!! Addig míg ki nem kapcsolt, sőt! kikapcsolt állapotban is forró volt, ki kellett vennem az akksit. :W

Valószínűnek látszik hogy az említett TI chipset a felelős a túlmelegedésért. Legalább is szerintem. Az is lehet hogy rossz típust fogtam ki, de sok embernek melegedett erőteljesen az L9... :(

Szomorúan váltam meg az L9-től, mert egy nagyon felhasználóbarát launcherrel és kitűnő kijelzővel megáldott telefon. Külsőleg is tetszetős darab nem utolsó sorban. De az említett pizzasütő funkció és a gyengus kamera miatt vettem érzékeny búcsút tőle.

Remélem az L9 tulajok nagy többségének nem lesznek ilyen problémái. És az L9II-ben már Qualcomm chipset lesz, ez adhat okot a reményre. :D

Ennyit akartam írni, visszatértem a "sanyiék" által gyártott telefonhoz. Kamera az biztos jobb és talán ez nem fog mini-sütőt játszani. Régebben is volt sanyim és sose volt gond vele.
Lehet nem lesz 4.3 rá, de nem érdekel. Szerintem az L9 se kapja meg

[ Szerkesztve ]

(#8225) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Szevasztok! Szerencsés vagyok, vagy csak rugalmas, nem tudom. Nem olyan rossz azért ez a telo. Igaz, az elvárásaim sem járnak az egekben. Ezért a pénzért ezt kaptuk. Minden telonak megvan a sajátos jó és rossz tulajdonsága. Ennek is. Nálam szerencsére nem játszik annyira gofrisütőt, és semmilyen gagyizást nem produkált (még). Remélem eztán sem fog egy jó darabig, mivel mostanában én sem tervezek váltani. Persze fogok majd, és nagy a gyanúm nem LG lesz a kiszemeltem. Az is lehet, hogy Winfosos lesz, de még semmi sem biztos...

Van egy régi Asus P535 telom. Azon Win Mobil 6 van. Azok még nem voltak ennyire bezárva mint a mostaniak.

[ Szerkesztve ]

(#8226) bubus66 válasza Blue Eagle (#8225) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8225) Blue Eagle

Igen igazad van ebben csak amikor 3 hétig tart egy telefont root-olni az meg az én elvárásaimtól van nagyon messze, meg ha kinyitom a bootloadert nem lehet vissza zárni stb.

(#8224) BOBAKILL

azért mert jól néz ki egy Launcher azért nem tartok meg egy telefont milliót lelehet tölteni, köztük nekem is is van Holo Launcher LGUI-3-mal anno még a Blackhez csináltam. Jobban is tetted, hogy vissza tértél, vagy i s váltottál van tapasztalatom a Sonyval, a T-vel megvoltam elégedve, ne sajnáld az L9-t. inkább annak örülj, hogy eltudtad adni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8227) Lavar válasza bubus66 (#8221) üzenetére


Lavar
aktív tag

Fejlettebb SoC kerül bele, 28 nm-es, szóval a proci fogyasztása javul, persze a kijelző HD lesz, de nem hiszem, hogy rosszabb lesz az üzemidő. Max. nem lesz jobb se. De majd kiderül. :)

(#8228) bubus66 válasza Lavar (#8227) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8227) Lavar
Mivel lesz fejlettebb a proci 2x400 MHZ? meg látod, hogy nem lesz jobb semmivel sem azért meg nem érdemes cserélni mert HD lesz a kijelző, a soc akár milyen is lehet ha a 2-3 rendszerrel le marad az LG, hogy ezt is csak a 4.1.2-vel adja ki úgy látszik az LG-nél ez a fejlődés ennyiből szerintem jobb lett volna ha ICS-vel adja ki. Lehet hogy nem lesz rosszabb az üzem idő csak max nem pizza sütő lesz,ha nem kenyér sütő kemence. Ja meg a 3-4 hét alatt talán majd sikerül frissíteni is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8229) 89BDave89


89BDave89
tag

Hali!

Meg tudja valaki mondani, mennyit tud a telefon Antutuval illetve Quadranttal?

Köszi! :)

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#8230) Milestone2 válasza 89BDave89 (#8229) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kedves Dave!

Attól függ, milyen ROM van rajta, alapjáraton vagy túlhajtva megy a processzor, illetve gyors vagy lassú SD kártya van benne...(biztos kihagytam még valamit, de alapjáraton ezek...)

Most az enyém "ennyit ér" Antutu-ban:

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8231) 89BDave89 válasza Milestone2 (#8230) üzenetére


89BDave89
tag

Köszi!

Amúgy ez a túlmelegedés amit előzőleg olvastam (GPSnél) gyakori gond? Mert én elég sokat használok telefonon GPSt, és ha aközben kikapcsol, az nálam sajnos kizáró ok :(

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#8232) Milestone2 válasza 89BDave89 (#8231) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha munkaeszköz nálad a GPS ne ezt a készüléket válaszd.

És a gyári ROM-ot a kezdeteknél kidobtam.

Most az új CM10.2 (Android 4.3) nem melegszik még 1350MHz-en sem megfelelő governorral és I/O scheduler-rel], de én nem nyüstölöm állandóan a GPS-t.
Én átlag(okos)telefonként használom. Nyilván netezek, nyilván játszom is....bár mondjuk én leginkább tesuztelgetem a ROM-okat.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8233) DiamondBack válasza Milestone2 (#8232) üzenetére


DiamondBack
senior tag

te már tuti tudsz sd-re telepiteni is ugye?
ugy rádbiznám a telomat egy hétre... :U

amugy ugylátom sok hibája egyedi az L9-nek, pl: 1 hétig folyamatosan navigált balaton környékén gond nélkül, és nem volt az a sütőlap érzésem mikor megfogtam. aztán valamelyik nap 100% töltésről 'véletlenül' kikapcsolásig toltam rajta az RR3-mat és akkor se éreztem úgy hogy b+ de forró... olyan jó erős langyos volt de elviselhető

[ Szerkesztve ]

(#8234) Milestone2 válasza DiamondBack (#8233) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen tudok, de nem akarok...

Az Official CM10.2 nem tud külső SD-re telepíteni, én ezt használom, mert nekem nem kell, hogy SD-re telepítsen...
De teszteltem olyan SlimBeam 4.2.2-t és olyan Unofficial CM10.2 (azaz 4.3-at) ami már SD-re telepít.
És működik.

És állítólag az új JellyBAM is 4.3 már, de azt még nem próbáltam mit csinál az SD-vel...

Szerintem kicsit még várni kell, mert az android 4.3-ra eddig naponta jöttek a Nightly változatok, most már van hogy 2 naponta, azaz szerintem hamarosan kijön az első Stable verzió.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8235) akcsy


akcsy
tag

Amúgy ha a témánál vagyunk, olvastam olyat az XDA-n, hogy 4.2 nem kapunk, viszont 4.3 elvileg igen...:)

Valahogy következőleg lehet én sem Androidot fogok, nem vonz, hogy mókolni kelljen egy telefonnal azért, hogy normálisan tudjam használni, mert nem érdekel, hogy kiírja, hogy 200mb szabadom van, de tényleg nem működnek egyes funkciók olyankor, nah és az tényleg zavaró... Jóhogy már nem 600mb szabad körül írkálja, nah de mindegy, ahogy telnek a napok, én is belevágok ebbe a root dologba... :D:D

(#8236) passat77


passat77
tag

Erről [link]JellyBAM-ról mit érdemes tudni? Mert az xda-n nem találtam l 9-re vonatkozólag semmit.

(#8237) Milestone2 válasza passat77 (#8236) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Amit linkeltél, az nem egy konkrét ROM, hanem az oldal, ahol kiválaszthatod, melyik verzió kell neked. (9.0.0 alattiak felejtősek!)
A JellyBAM v10.1.0 már Android 4.3. Ugyanúgy működik mint az összes többi CM verzió, csak a kinézete inkább MIUI, mint CM... Tastreszabható. Kellemes. Gyors. Témák tölthetők le, szépek is, bohóc kinézetűek is (Angrybirds, Thew Simpsons) mit akarsz róla tudni...???

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8238) passat77 válasza Milestone2 (#8237) üzenetére


passat77
tag

Miért nem prefelálják a xda-n? Nem bírtam a kiváncsiságommal, feltettem a legfrissebb 08.27.-it.
OC sajnos nincs benne :( Amúgy tényleg mint a legtöbb CM rom. A google appok gyárilag benne vannak.
Ami egy kicsit zavaró, hogy tele van tűzdelve minden féle beállítási menüvel: (Paranoid Preferences, HoloBam, JellyBam, stb) Végül is ez egy mix változata a legismertebb romoknak, amit a boot logo is mutatja :)

(#8239) Milestone2 válasza passat77 (#8238) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Fönt van vagy volt az XDA-n.

Inkább ezt ajánlom. ez már Android 4.3 és az SD kártyára telepít...ez a 4.3-as GAPPS hozzá. Overclocked 200-1350MHz-ig állítható. Stabil. Smooth. Szerintem jó.

Ajánlom neked ezt az oldalt, ha kisérletezgető kedvű és kíváncsi vagy (mindig frissítem, mikor kijön egy új verzió bármelyikből!!! viszont sajnos regisztrálni kell...)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8240) 89BDave89


89BDave89
tag

Megkérdezem itt is:

Szerintetek melyik a jobb:
Sony Xperia L (ezt ismeritek :) )
Vagy
LG optimus L9

véleméy? :)
Előre is köszi

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#8241) BOBAKILL válasza 89BDave89 (#8240) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én anno pont ezen két telefon közt vacilláltam és az L9-et választottam. Bár ne tettem volna....
Szerintem a Sony jobb választás. Jobb kamera, nem melegszik annyira mint az L9. :)

(#8242) 89BDave89 válasza BOBAKILL (#8241) üzenetére


89BDave89
tag

Igen, alakul ez a kérdezősködés, mert már 3-1 a sony javára, annak ellenére, hogy az L9 kijelzője nagyobb, jobb felbontású, és elvileg jobb minőségű is.
A melegedést hallottam máshol is már, és eléggé aggaszt, főleg mert sokat használok GPSt, és az melegíti talán a legjobban.
Szóval lehet eldőlt, köszi a segítséget. :)

Ja a melegedést itt olvastam :) és a GPS tanácsot is itt kaptam :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#8243) BOBAKILL válasza 89BDave89 (#8242) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ha nem használnál gps-t és kamerát akkor az L9 lenne a jobb választás. De jó ám az L kijelzője is! És azon van eseményjelző led világítás amit az Lg-ről nagyon hiányoltam.
Egy nagyon lényeges funkció lenne ez szerintem egy okostelefonnál.

(#8244) 89BDave89 válasza BOBAKILL (#8243) üzenetére


89BDave89
tag

A kamera annyira nem is lényeges, mert igaz használom, de nem kell nekem művészfotó minőség, elég ha a formák nagyjából látszódnak rajta. :)
A gps a buktató. De hát kipróbálom az Xperiát, max elpasszolom. :)
Még egyszer köszi a segítséget

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#8245) prannk válasza BOBAKILL (#8241) üzenetére


prannk
őstag

Nem melegszik a sony? :D :C Osztársamnak xperia S van a másiknak meg GO minda 2 radiátor. Minden telefon elkezd melegedni ha használják.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#8246) BOBAKILL válasza prannk (#8245) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A melegedést úgy értettem hogy indokolatlan túlmelegedés. Nekem sem volt még olyan okostelefonom ami ne melegedett volna! De az L9 az biza forró volt de rendesen! :(((
Anno direkt rákérdeztem az Sony L fórumán hogy mennyire melegszik és hogy volt-e ez okból hogy kikapcsolt a telefon. Senki nem írta hogy erősen melegedett volna vagy kikapcsolt volna.
Ennyi.
Ja és te az S-ről és a GO-ról írtál, nem az L-ről.. :D

[ Szerkesztve ]

(#8247) 89BDave89 válasza BOBAKILL (#8246) üzenetére


89BDave89
tag

Én se tudtam meg hogy melegedne az L... legalábbis jelentősen... mert valóban minden telefon melegszik, a Grand X In is (ZTE) néha tűz forró, mondjuk nem kapcsol ki... emiatt... :)

A te Xperia P-d ezen a téren milyen?

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#8248) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Hollandia kapott egy V20I-s szoftot, nem tudom lehet-e benne valami lényeges.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8249) BOBAKILL válasza 89BDave89 (#8247) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Privi ment....

[ Szerkesztve ]

(#8250) akcsy


akcsy
tag

Haverom Xperia S-je is indokolatlanul, nem is használta, majd sütőt játszott... Akksit ugye nem tudta kiszedni, a telefon lefagyott, szerencséjére pont tél volt, és kidobdta...

Amúgy nem tudom, hogy rajongtok-e még a Real Racing 3-ért mert van megoldás a játékra, ha valaki nem tudná, mellesleg 800mb-ot eszik az új...
Ezt kell letölteni, majd Mediumra állítani, és máris van szép grafika a játékhoz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.