Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) BOBAKILL válasza bubus66 (#8098) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem is ez a problémám, gofri-sütőt játszik már régóta. A gps a ludas sztem. Én is megválok tőle, eljátszotta nálam a lehetőségeit az LG. A black-em is melegedett eléggé, de legalább nem kapcsolt ki. Csak néha dobott ki játékból. Szóval itt a vége.

(#8102) bubus66 válasza BOBAKILL (#8101) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen a tojást meg lehet vonla rajta sütni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8103) DiamondBack válasza bubus66 (#8102) üzenetére


DiamondBack
senior tag

én is erősen gondolkodok rajta hogy eladjam de mikor a Samsung galaxy mini 2-ért adtak 20k a használt gsm shopban elővettem az l9-et és megkérdeztem ezt mennyiért vennéd be? az 30k max... jó tesó akkor marad nálam amíg be nem sz*rik...

(#8104) mrx1212


mrx1212
tag

Na üdv mindenkinek Blue Eagle segítségével úgy néz ki hogy összehoztuk :

ROOT OKÉ (Congratulations! this device has root access!) és mindez ZÁRT BOOTLOADER MELLET v20H verzión!!!

Lepucoltam mindent és kezdetem az elejétől :

1. "Másold az LGPwn.apk át a telóra. Telepítsd a telón. Inítsd el. Ekkor elindul a teló backup szolgáltatása. Visszaállítási pontként válaszd a belső memórián lévő LGPwn visszaállítási pontot. Visszaállítás után teló újraindít, kérni is fogja."

2.Újraindítás után két dolgot telepítettem:

A - SuperSU Pro v.1.00
B - SuperSU v.1.51

3. SuperSU v.1.51 elindít

Mire azt kapom hogy a bináris fájlt telepíteni kell

Pontosan ezt a képet kaptam én is :
http://mobilarena.hu/tema/atab5_phone_az_m-tech-tol/hsz_3501-3550.html

Itt a NORMAL választottam! (Frissítete és kész)

4 És végül ROOT CHECKER BASIC : (Congratulations! this device has root access!)

5 Teló kikapcsol. Hangerő fel gomb benyom, nyomva tart, közben Usb adatkábel bedug. Ekkor előjön a S/W Upgrade felület. Ha a bal felső sarokban nincs semmi, akkor a bootloader zárt

6 Ellenőriztem nincsen semmi felül és a sarokban sem tehát zárt maradt a bootloader is

(#8105) Blue Eagle válasza mrx1212 (#8104) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Írtam is privátban neked, hogy 100%ban nem vagyok biztos abban, hogy zárva van az a bootloader. Az, hogy nekünk az a bizonyos felirat van a S/W Upgrade oldalon fent baloldalon, az mindenképp attól van, hogy mi kinyitottuk még a v20h updatelés előtt. Viszont az is elgondolkodtató, hogy akik v20h ra frissítettek mókolás mentes rendszerre, azok miért nem tudják megkapni a bootloader állapotot a Hidden menüből?

[ Szerkesztve ]

(#8106) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Lenne egy lámer gondom. Átállítottam az egyik korábban beállított gyári háttérképet egy másikra, viszont miután vissza akartam állítani, sehol nem találtam. Egy táj egy fával az a kép, amit szerettem volna visszaállítani, viszont csak táj esernyővel kép áll rendelkezésre, ami hasonló. :D

<< Heimdal >>

(#8107) H.Bencike válasza Retekegér (#8106) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Véletlenül nem frissítettél szoftvert? Mert az a háttérkép amit te keresel az a 4.0 rendszerben van és amit most találsz az meg a 4.1-ben! Én is azt szerettem volna beállítani de nem találtam.... Googlen biztosan fent vannak amúgy ezek a képek.

LG G3

(#8108) Retekegér válasza H.Bencike (#8107) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Dehogynem. Ez lett volna a tippem nekem is, köszi a megerősítést! :R

<< Heimdal >>

(#8109) mrx1212 válasza Blue Eagle (#8105) üzenetére


mrx1212
tag

Hát ezen töprengtem én is Hidden menüből nekem is leáll

Ami még érdekes hogy felraktam egy programot "Android Root Toolkit" itt is ezt írja Bootloader: unknown
v20h ezek szerint sehogy nem lehet megnézni pontosan ???

Esetleg valaki valami biztos ellenőrzést nem tud?

(#8110) bubus66 válasza mrx1212 (#8109) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha felmegy rá a recowery akkor nyitva van ha nem megy fel akkor nincs nyitva

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8111) bubus66 válasza mrx1212 (#8104) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8104) mrx1212

Miért ezzel csinálod ott a RomTool-Kit-tel? Ha azzal csinálod meg és azzal látni is fogod, hogy nyitva van-e a bootloader vagy sem.

ezzel a leírással nem is fogod tudni megcsinálni. Most csináltam meg 3 telefont a ROMTOOL-Kittel mind háromon V20H van és a Hidden menü is működik

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8112) mrx1212 válasza bubus66 (#8111) üzenetére


mrx1212
tag

Erre gondolsz : ROM Toolbox ?

Egyébként ez valaki már írta így nem lehetséges megnézni :

Kíváncsi lennék, hogy az általad említett:

"Version info -> SW Version Info -> AP Bootloader Version: LK MAY-2012

sorokban a LK nem a locked-et jelenti-e. (ebben a sorban nekem is ez van)

Majd ha egyszer feltöröm a sajátomat, megnézem, hogy átváltozik-e..."

(#8113) bubus66 válasza mrx1212 (#8112) üzenetére


bubus66
nagyúr

ROM Toolbox ? Nem erre gondolok Hanem erre Vagy erre de ha jól emlékszem akkor a Téma Összefoglalóban is bent van.

Én már nem nézem meg mert nincs meg, de az enyémbe nyitva volt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8114) mrx1212 válasza bubus66 (#8113) üzenetére


mrx1212
tag

Na ez oké de nekem elvileg sikerült a root úgy hogy a Bootloader is zárva maradt.

Csak ellenőrizni akartam valahogy hogy biztosan zárva-e maradt.

A három telefon amit csináltál az zárt vagy nyitott bootloader mellet történt?

(Mert ha nyitottal gondolom azért működik a Hidden menü is)

"Most csináltam meg 3 telefont a ROMTOOL-Kittel mind háromon V20H van és a Hidden menü is működik"

(#8115) bubus66 válasza Retekegér (#8106) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8106) Retekegér (#8107) H.Bencike

Erre gondoltatok???? Tessék itt az összes ICS háttérkép innen letudod tölteni

(#8114) mrx1212

Azért mert szerintem semmi köze hozzá mert a bootloader nyitás előtt is meg utána is működött. Az hogy az alkalmazások között ott a Superuser ikon az nem jelenti azt, hogy van root jogod.

Próbáld ki olyan alkalmazással amelyik root jogot kér. Akkor derül ki, hogy van-e root jogod.

Na ez oké de nekem elvileg sikerült a root úgy hogy a Bootloader is zárva maradt. Ezt miből gondoltad a superuser ikonból?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8116) mrx1212 válasza bubus66 (#8115) üzenetére


mrx1212
tag

Ezzel teszteltem :

ROOT CHECKER BASIC : (Congratulations! this device has root access!)

ROOT CHECK PRO : (Congratulations! You have root access!)

Van root jogom rootolva a telefon.

(#8117) Retekegér válasza bubus66 (#8115) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Közben értekeztünk privátban, igen, ez az. :R
Az általam leszedett 600x500-as, az a jó méret, nem?

<< Heimdal >>

(#8118) eddie17


eddie17
addikt

Kicsit beállok az elégedetlenkedők sorába, így hosszabb használat után.
Nekem is melegszik, igaz ez nem akkora baj nálam de néha kellemetlen. De a zenelejátszó egy idő után elkezd pillanatokra megakadni. Újraindítás segít... A kijelző fényerő ugrálás a böngészés alkalmával jön elő. Nincs megoldás rá. A hangerő zene közben annyira bénán állítható... egyet nyomsz aztán ordít a füledbe. Nem követi a gombnyomást, mintha akadozna... Mondjuk míg ezt megírtam tűzforró lett a telefon. :) Nyár van...

(#8119) bubus66 válasza Retekegér (#8117) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8117) Retekegér

Ott a zip fájl az a ROMból való az biztos, hogy jó nem, tart semeddig leszedni 960X800 a méret az biztos hogy jó kapd le aztán használd egészséggel. HA kell még valami az ICS-ből akkor szól mert most kaptam szét egy ROM-ot

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8120) Retekegér válasza eddie17 (#8118) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Érdekes ez a melegedés probléma, én még nem nagyon tapasztaltam. A CPU-Z egy kis nyomkodás után most 27 C°-ot jelez.

(#8119) bubus66: OK, köszi

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#8121) droidforever


droidforever
tag

Most lattam,youtube-on,egy lg p760 tele volt hard game-l,es egy bizonyos directory bind alkalmazassal at tudta rakni kulso sd-re az sd fajlokat gyari romon,en sajna nem tudom kiprobalni nincs root jogom,esetleg valaki megprobalna,mert ha mukodik akkor rootolok!

(#8122) bubus66 válasza droidforever (#8121) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen valószínű ha van EXT particíó áthelyezni a Stock ROM-ba is át lehet csak nem használta onnan és azért nem mert nincs ext partíció

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8123) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Ez a radzioo/jenkins féle CM 10.2 Akkudiagrammja 25 óra használat alatt.

ebben volt 8 óra Alvóállapot mikor aludtam
egy 3 perces tesztvideo felvétel
100MB adat átküldése egy másik telefonra Bluetooth-on
Normál (megszokott mennyiségű telefonbeszélgetés
Billiárd játék a trelefonon
Némi wifi internetböngészés
SMS-ek

mondjuk azóta már van CM 10.2 2013-08-16 javított kiadás is...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8124) akcsy


akcsy
tag

bubus66
Az SGSA már egyből SD-re telepít?? Most tesztelgetem, le lett töltve rá pár alkalmazás, de mind a telefon memóriájába tette...

Egyébként nem semmi amit észrevettem... Anno mondtam nektek, hogy a közelségérzékelő pirosan világít...
Nah ez szépen előjött az utóbbi napokban is... Nem akartam belenyugodni, úgy voltam, hogy jövőhéten el is viszem garanciába ezért...
Ma felkeltem, pont ki volt lőve a wifi(nem is jött semmi értesítés, stb), nem is kezdett pirosan világítani, és gondolkodtam, hogy anno mikor elkezdte, a Popup Notifier is fent volt, ezt reggel nem is jelezte, nem is világított, gyorsan le is töröltem, azóta se látom már azt a világítást...
Most elképzelhető, hogy egy alkalmazás(mellesleg fizetős) lett volna képes mókolni?

Ezen kívül páran beszéltük, hogy milyen rossz, hogy nincs automatikus fényerő szabályozó rajta...
Pont rátaláltam a Lux alkalmazásra(nem tudom ki ismeri) ha jól láttam, alternatívaként az előlapi kamerát alkalmazza (hogy tudja mekkora fényerő van kint) és meg kell mondanom nekem tökre bevált, szóval sötétbe nem égeti ki a szemem, ha napnál előkapom látom a kijelzőt is... :D

(#8125) bubus66 válasza akcsy (#8124) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen a belső sdr-e telepít de ha átrakom akkor használja a külső sd-ről

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8126) Milestone2 válasza akcsy (#8124) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi. Kipróbálom.

Kell speckó beállításokkal bíbelődni?

Vagy felrak és működ?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8127) Milestone2 válasza mrx1212 (#8104) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Reménykedtem, hogy a lányom L5 II-jét is meg tudom rootolni vele.

De sajnos el sem idul AZ APP... :O :O :O :O :O :O :O

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8128) akcsy válasza Milestone2 (#8126) üzenetére


akcsy
tag

Nem kell semmit... Elindítod, majd asszem kiírja, hogy nincs benne a szenzor, így a kamerát használja, leokézod, és már megy is... :)

(#8129) Milestone2 válasza akcsy (#8128) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8130) kertsa


kertsa
senior tag

Sziasztok!

Érdemes frissíteni V20C-ről V20H-ra? Van benne valami értékes frissítés?

(#8131) Milestone2 válasza kertsa (#8130) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Olvass vissza.

Van akinek jobban melegedett van akinek nem.

Elég sokan vissza akarnak térni, downgrad-elni.

Egetrengető változás, szerintem nincs.

Affenesememlékszikmárolyanréghasználtam...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8132) sarkanyolo2 válasza kertsa (#8130) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Kevesebbet fogyaszt talán.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8133) Blue Eagle válasza kertsa (#8130) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A készenléti üzemidő javult. Más semmi szerintem. De mit ér ez a készenléti javulás, ha valaki meg nyaggatja, s alig van készenlétben?

(#8134) kertsa


kertsa
senior tag

Nem követek semmilyen fórumot, sem kedvem sem időm nincs rá. Ezért kérdeztem... azt még csak lehet!? :) Köszi a válaszokat!

(#8135) passat77


passat77
tag

Gondoltam megosztok veletek egy tapasztalatot, igaz eddig 2x kértem volna segítséget tőletek, de válaszra sem méltatott senki! Na de mindeggy! :( A melegedési problémához kapcsolódva: Nekem is melegedett a gyári v20c és utána a frissítés utáni v20h-val is. Sikerült szétcsapnom a boot loaderemet, hogy "security error" lett a vége, ami se előre, se hátra! Bevittem a t-mobile szervízbe mondván, hogy meghalt a telefon szoftverfrissítés után, meg hogy nagyon melegedett. Ismerősöm volt a szervizes aki valamilyen hardverkulcsos szoftverelést csinált. Azóta v20c, zárt boot loader, és NEM MELEGSZIK! (ki érti ezt????)

Mielött sokan megválnátok tőle, lehet mégis van megoldás a melegedésre.....

(#8136) Milestone2 válasza passat77 (#8135) üzenetére


Milestone2
nagyúr

igen, mindenkinek van szervízes ismerőse.

Bár megpróbálhatjuk azt is, hogy mindenki bemegy a szervízbe és hardverkulcsos szoftverfrissítést kérünk.

Érdekes a tapasztalatod, de azt hiszem mindenkinek nem megoldás.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8137) sarkanyolo2 válasza passat77 (#8135) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Általában mindenkinek szoktam, szoktunk válaszolni, akinek a kérdésére nincs válasz az előző 10-20 hozzászólásban.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8138) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Screenshot 51 óra használattal CM 10.2:

Ez az 51 óra tartalmaz:

2 x 8 óra alvás (Sleeping mode)

100MB adat küldése Bluetooth-on egy másik telefonra

530MB adat letöltése wifi kapcsolaton

3 perces video felvétel

Kb 1 óra MindigTV nézése online wifi kapcsolaton

Normál mennyiségű telefonhívás és SMS

Némi játék a telefonon, némi wifi internet böngészés

Azt hiszem ez elég jó akkuhasználat....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8139) bubus66 válasza passat77 (#8135) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8135) passat77

Igen örülj neki, hogy haverod volt a szervizes, mert ha szét csaptad a bootloadert akkor úszót a garancia. Úgy,hogy tapsolj :C örömödbe. Én meg HW-kulcsos megoldásról nem halottam, (az felől hogy én még nem hallottam róla azért lehetséges, hogy van ilyen megoldás, érdekelne is) sőt nekem is van szervizes ismerőm, de még Ő se hallott ilyenről Max szerviz box amivel lehet variálni a frimwaret csak ezt a T-szervíce nem biztos, hogy megtudja csinálni. Pedig milyen jó lenne beírnák egy szám sort és lás csodát jó lenne a telefon. Igaz akkor meg nem kellene szerviz.

Nem melegszik mert a V20C nem is melegedet senkinél sem (de lehet, hogy rosszul tudom) na most válaszoltam, vagy leg alább is azzal ilyen probléma nem volt tehát ez kilőve.

Linkeld be azokat a hsz-ket amelyikre nem lett válaszolva.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8140) barcsajani


barcsajani
tag

Sziasztok bocsánat,hogy közbe szólok csak annyit szeretnék kérdezni,hogy várható-e a J.B 4.3-as változata a telefonra?mármint gyárilag amit kiad rá az LG..

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#8141) Milestone2 válasza barcsajani (#8140) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azt csak a Jó Isten meg az LG fejlesztői tudják.

Az L9 II-re ígérték.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8142) bucsupeti válasza passat77 (#8135) üzenetére


bucsupeti
senior tag

köszi az infót! Nekem hasznos volt és valamiféle megoldást ad a melegedési problémára, mert bizony eddig még senki nem hozott semmiféle megoldást, csak te!

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8143) Milestone2 válasza bucsupeti (#8142) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bucsupeti, ha sikerrel jártál a szervízben és "harverkulcsos szoftverfrissítés" mifenével megoldották a melegedési problémát, akkor kérlek Te is írj, mert akkor az már nem véletlen, hanem precedens értékű és akkor mindenki megrohanhatja a szakszervízeket...és ezt most komolyan mondtam, nem cikizésből vagy rosszmájúságból.

Egy eset, az kivétel, két eset már szabály!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8144) bubus66 válasza Milestone2 (#8143) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8143) Milestone2

nekem a V20C nem melegedett csak a V20H. ez is érdekes neked meg egyik sem.

Ennek a Hw kulcsos megoldásnak utána járok, ha ez létezik akkor nem kell szerviz mi is meg tudjuk csínálni.

Most csinálom az egyik ismerősét vissza teszem neki a V20C kíváncsi vagyok melegszik-e mert a V20H-val úgy meleged, hogy a pizzát meglehetett volna rajta sütni. Simán az OFFLINE-VAL vissza dobtam rá vagy is dobom rá a V20C-t, 7perc alatt meg csinálta elsőre ez is fel kell írni valahova.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8145) Milestone2 válasza bubus66 (#8144) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:-)

Most majd csinálni fogok egy tesztet a 10.2-n, azt mondjátok GPS melegít nagyon, hát most majd GPS-ezek egy kicsit, próbaképpen...tegnap egy órát néztem tv-t vele wifin, hát a stock alatt egy óra alatt eléggé melegedett, de CM10.2 alatt semmi...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8146) bubus66 válasza Milestone2 (#8145) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8145) Milestone2

A haveré is melegedett és nem használ GPS akkor mitől melegszik szerinted? Talán beletettek egy sütöt, csak nem tudunk róla?

Eddig az állítgatásokkal és a nyomkodásal semmi melegedés a V20C-nél. Most neki állítom játszani. Kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8147) Milestone2 válasza bubus66 (#8146) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az LG jó sütőket gyárt állítólag... ;]

Szerintem ez hardwer probléma és valószínűleg olyan keveset töltött a gépemen a v20H, hogy nem tűnt fel a forrósodás...vagy kernelprobléma és mivel én azonnal telepítés után átrakom a stock romokat is modifikált kernelre, lehet ez az amiért én nem tapasztaltam annyira a forrósodást...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8148) bubus66 válasza Milestone2 (#8147) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tudom, engem nem is érdekel már, had játszon csak sütöt, de nyüstulik rendesen a V20C melegedésnek vagy is (sütőnek üzemi hőfokon működik) semmi nyoma nincs

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8149) passat77 válasza bubus66 (#8139) üzenetére


passat77
tag

Bubus66 Eme hozzászolásaim nem nyertek hangszórót: 7962 és 8028. Bocs, hogy nem linket írok, mert telefonról gépelem. A v20c gyári rom meg IGEN melegedett!!!!!! Fel is b@szott, horvátországban használtam volna. Kb 1-2 órát mennt, utána merül, töltőt nem engedte rádugni mondván hogy túlmelegedett!

(#8150) bubus66 válasza passat77 (#8149) üzenetére


bubus66
nagyúr

Most melyik melegedett a V20C vagy a V20H? Mondjuk a V20C hihetetlen , de előfordulhat.

Azóta v20c, zárt boot loader, és NEM MELEGSZIK! (ki érti ezt????) Az is gyári amit a szervizes barátod felrakott

Na nem azért a két forintért de itt kaptál választ 7962 Erre

Azért valalótlant ne állíts

[link]

http://mobilarena.hu/tema/re_lg_optimus_l9_nagyravagyoknak/hsz_8031-8031.html

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.