Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) H.Bencike válasza akcsy (#8250) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Én a RR2-vel játszom, de az is foglal vagy 700 megát. Ennyire akad rajta hogy vissza kell venni a játék grafikáján?

Ez amúgy nagyon érdekes mert az Iphone 5-ben is 2 magos proci van és azon szépen megy. Ennyivel többet tudnak almáék?

LG G3

(#8252) Milestone2 válasza akcsy (#8250) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Privát ment. ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8253) passat77


passat77
tag

Tudna-e valaki linkelni gyári v20h rom linket, amit CWM-ből lehetne visszaállítani?

(#8254) Milestone2 válasza passat77 (#8253) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Gyári sosincs, hacsak valaki a magánszférájából nem küld.

Szinte mind rootolt ami fenn van a neten.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8255) DiamondBack válasza akcsy (#8250) üzenetére


DiamondBack
senior tag

na ez jól jött köszönöm igy már jól néz ki :C

(#8256) passat77 válasza Milestone2 (#8254) üzenetére


passat77
tag

Nah ez gyors válasz volt !!!! Köszönöm!

(#8257) Milestone2 válasza DiamondBack (#8233) üzenetére


Milestone2
nagyúr

#8234

+

mit kezdenék vele?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8258) passat77


passat77
tag

Közben rátaláltam erre: [link]

(#8259) DiamondBack válasza Milestone2 (#8257) üzenetére


DiamondBack
senior tag

mi a kérdés?:D

(#8260) Milestone2 válasza DiamondBack (#8259) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ne szivass máááá!

Te írtad:

te már tuti tudsz sd-re telepiteni is ugye?
ugy rádbiznám a telomat egy hétre... :U

Arra válaszoltam...#8234-ben, meg most is...#8257-ben

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8261) Milestone2 válasza passat77 (#8258) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen, ez a rootolt CWM BACKUP-ok oldala.

De ha megnézed v20H-ból ugyanaz van mint amit én linkeltem neked...

Remélem tudod a backupokat kezelni...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8262) passat77 válasza Milestone2 (#8261) üzenetére


passat77
tag

IGEN! Megbirkózom vele. Zte blade volt a gyakorló telefonom elötte :)

(#8263) bubus66 válasza Milestone2 (#8261) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8261) Milestone2

Bocs de te a V20E linkelted neki

Más
De az XDA oldalon fent van a V20H HUN backup

V20H Magyarországon bubus44

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8264) Milestone2 válasza bubus66 (#8263) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát elnéztem, na...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8265) bubus66 válasza Milestone2 (#8264) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké rendben semmi gond.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8266) Milestone2 válasza bubus66 (#8265) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hogyan lehet elérni, hogy a Logout blog bejegyzésem nekem is megjelenjen az avatarom alatt? Mit jelent az hogy engedélyre váró cikk? Keresnem kell egy moderátort, hogy jóváhagyja?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8267) bubus66 válasza Milestone2 (#8266) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor kell a moderátor ha címlapos írást akarsz

Belépsz a Logutra írni szeretnék és Rá kattintasz a felugró ablakban erre "SZEMÉLYES BEJEGYZÉST SZERETNÉK ÍRNI!"

Ha úgy akarsz írni mint én akkor nem kell moderátor

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8268) Milestone2 válasza bubus66 (#8267) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor biztos elrontottam és a címlaposnál írtam meg... :O

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8269) bubus66 válasza Milestone2 (#8268) üzenetére


bubus66
nagyúr

Másold át és azt meg töröltesd

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8270) Milestone2 válasza bubus66 (#8269) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezt tettem... :DD

Governorok és Schedulerek

Ja, már meg is jelent az avatar alatt...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8271) bubus66 válasza Milestone2 (#8270) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor most Címlapos írás?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8272) Milestone2 válasza bubus66 (#8271) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem.

Véletlen oda írtam.

Aztán ahogy mondtad átraktam személyesre.

Kértem, hogy a másikat, a címlaposat töröljék.

Megtették.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8273) passat77


passat77
tag

Nagymesterek!
Lehet-e a v20h gyári rom max órajelét okosítani? Én eddig ezzel próbálkoztam, de kernel pánik lett a vége: [link]
Meg ezzel is:[link]
Egy CWM megoldás érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#8274) bubus66 válasza passat77 (#8273) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8273) passat77

(v10a-v10g and v20a-v20d): Ebben hol szerepel, V20H? a Custom kernel nem működik a stock alatt a CWM-ből telepíthető ROM-okat, meg Milestone2 fórumtárs már jó pár HSZ-ben már leírta.

A gyári ROM max óra jelét nem fogod tudni feljebb vinni, csak azt nem értem ez minek kell ez Nem Blade ami 800 Mhz ketyeg

(#8272) Milestone2

Én meg meg tettem hozzá az első hozzászólást

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8275) Milestone2 válasza passat77 (#8273) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Emlékem szerint ez az egy működött....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8276) Milestone2 válasza Milestone2 (#8275) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De csak korrektül felrakott BusyBox vagy BusyBoxPro telepítése után!!!

Az Artas182x féle tökéletesen működik, csak az nem olyan OC mint a többi, ott TILOS mellé CPU vezérlő programot feltenni, csakis Terminálből állítható az órajel!

A másik weboldal a jó jól rátaláltál, csak mindenhol leírják, hogy ne a legfrissebb május 27-i SGuerrini kernelt próbáld, mert az kernelpánikhoz vezet az esetek 90%-ában. Töltsd le az április 26-i kernelt, telepítsd előbb a BusyBoxot (ezzel biztos jó) android rendszeren belül, majd menj ki CWM-be és ott flesseld az április 26-i módosított kernelt (a weboldal azt írja, hogy a fless után még csinálj egy wipe cache + wipe dalvik cache kombinációt)

Nekem így működött gyári ROM-on az overclocking...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8277) passat77 válasza bubus66 (#8274) üzenetére


passat77
tag

Bubus66!

Te miről beszélsz? Nézted a linkeket amit írtam? Úgy érzem nem egy ligában focizunk!
Fikázásból 5-ös neked! Vehetnél páldát Milestone2 fórumtárstól!!! Nem a kérdésemre válaszoltál!
Már korábban is kóstolgattál, de ez a fórum tudtommal nem erről szól, hanem segítünk a másikon, ha kérdése van és nem lefikázzuk!!!!

(#8278) passat77 válasza passat77 (#8277) üzenetére


passat77
tag

Köszönöm a válaszaidat! JA! ÉS NAGY GRATULA a "Governorok és Schedulerek" bejegyzésedhez, nagyon korrekt összefoglaló.

(#8279) Milestone2 válasza passat77 (#8278) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most lett kész véglegesen egy perce. (Persze biztos fogok egy csomót javítani még rajta)

És a Moderátorok máris leszólták, hogy szakmaiatlan.

Marad, míg nem törlik, mert merészeltem visszabeszélni nekik, hogy ha szakmaiatlan miért nem írták meg ők?

Illetve ne vesszetek össze! Szükségünk van egymásra!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8280) passat77 válasza Milestone2 (#8279) üzenetére


passat77
tag

Nem állt szándékomban megbántani, ha mégis akkor sorry! Nálam ez egy "adok-kapok" kérdés volt.
Nem kérdőjelezem meg a tudását, csak nem szeretem amikor ok nélkül hülyét akarnak csinálni belőlem. Bubus66 remélem nincs harag ! ?

(#8281) Milestone2 válasza passat77 (#8273) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mondjuk kedves Sguerrini97 kolléga most már igazán frissíthetné a kernelét, mert ez a 3.0.31-es kernel már elég régi. A CM-hez 3.0.87-es overclock kernelek futnak...de ha jól láttam már van 3.0.90-es kernel is.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8282) passat77 válasza Milestone2 (#8281) üzenetére


passat77
tag

Sajnos akárhogy csűröm-csavarom bármelyik verzióval mindig kernel panic lesz a vége :(
Hát ez van....

(#8283) passat77 válasza passat77 (#8282) üzenetére


passat77
tag

Ahogy látom, nem csak én szeretném ezt [link]

(#8284) Milestone2 válasza passat77 (#8283) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Alatta 2 sorral:

just flash back the stock recovery im on v20h with 3.0.31 kernel and overclock works good =p

Alatta 4 sorral:

UPDATE OVERCLOCK working. i go back to kernel 3.0.31 (lock BL) and every working fine

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8285) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Sziasztok.
Sokszor és sokan feltesznek kérdést a Governorokkal és az I/O Schedulerekkel kapcsolatban.
Próbáltam összefoglalni egy Logout blogban, amennyit én tudok.
Remélem van akinek segítettem.
Észrevételeket, javításokat, ha nagy baromságot írtam volna, szívesen veszek PM-ben.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8286) passat77 válasza Milestone2 (#8285) üzenetére


passat77
tag

Milestone2 !

Ha még érdekel még a problémám úgy néz ki ez alapján megcsináltam.

[ Szerkesztve ]

(#8287) Milestone2 válasza passat77 (#8286) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ügyes vagy, emlékeim szerint, CM-ek előtt, kipróbáltam ezt is. De Sguerrini kernele jobban bejött. De az még v20H előtt volt. Lehet v20H-t már csak ezzel lehet OC-re kényszeríteni...

Gratula! vagy Drakula! ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8288) bubus66 válasza passat77 (#8277) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8277) passat77

Erről beszélek

(#8284) Milestone2

Nem tartom valószínűnek, hogy a gyári JB-hez jó lenne a 3.0312-es ICS kernel, Te adtad meg neki az oldal címét?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8289) Milestone2 válasza bubus66 (#8288) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem. Ő írta, hogy rátalált az XDA-n és azzal működik neki.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8290) passat77 válasza bubus66 (#8288) üzenetére


passat77
tag

Ha figyelmesebb lennél akkor látnád ezt:[link]

Ennyi! TE nagyon okos ember!

[ Szerkesztve ]

(#8291) passat77


passat77
tag

Na milyen kernel van a gyári v20h-ban?
A megfejtés: IGEN! 3.0.31
Tehát azaz működik az OC !
Itt részemről be is fejeztem a kérdést....

(#8292) bubus66 válasza Milestone2 (#8289) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem azt az oldalt kérdeztem hanem az ininteset. Ok rendben meg találata remélem yoda mesterre is rátalál.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8293) passat77 válasza bubus66 (#8292) üzenetére


passat77
tag

BUBUS66!!!!
Végleg feladom!
TE győztél!
De azért ezeket nézd meg légyszives!

(#8294) H.Bencike válasza passat77 (#8293) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

On screen phonnal te tudod vezérleni a telefonod? Vagy hogyan csináltad ezeket a képeket?

LG G3

(#8295) Milestone2 válasza passat77 (#8293) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kérlek, ne üssétek egymást!!!!

Egyébként nekem 9277 az Antutu CM 10.2-vel...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8296) Milestone2 válasza H.Bencike (#8294) üzenetére


Milestone2
nagyúr

L9-en hangerő le + bekapcs gomb egyszerre megnyomva Screeshotot készít...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8297) H.Bencike válasza Milestone2 (#8296) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Igen ezt ismerem! De azok a képek amit Ő küldött az nem sreenshot. On Screen Phone programban csinálta őket.

Már működik nekem is az On-Screen Phone, csak frissíteni kellett. Egy kissé akad, de csak a számítógépes felén. A telefonon nem vehető észre.

LG G3

(#8298) passat77 válasza H.Bencike (#8294) üzenetére


passat77
tag

Igen azzal csináltam. Letölt az lg oldalról, feltelepít, usb-re dug, és már müxik is :) Semmi extra...

[ Szerkesztve ]

(#8299) passat77 válasza Milestone2 (#8296) üzenetére


passat77
tag

Dehogy bántom :)

(#8300) H.Bencike válasza passat77 (#8298) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Mostmár nekem is megy ahogy kell. Csak eddig nem akart de ahogy próbálgattam a pc szoftver felajánlott egy frissítést, elfogadtam. Lefrissítette magát most megy rendesen.

[ Szerkesztve ]

LG G3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.