Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Milestone2 válasza bubus66 (#7000) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mert az már a ROM Manager funkciója...

Nekem 8...

A fájlt, amit linkeltem a ROM Manager töltötte le, majd telepítette. Elmentettem, hátha jó lesz még valamikor.

Most épp csak arra jó, hogy lehessen min vitázni...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7002) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6995) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tehát a ROM Manageren belül telepítetted / flashelted a recoveryt.

És működik most már kívülről gombkombinációval indítva is ?(hangerő fel+bekapcsológomb+home gomb egyszerre nyomás majd mikor zizzen, a bekapcsolót elengedni...)
Vagy csak belülről ROM Managerből az "újraindítás recovery-ben" menüből?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7003) bubus66 válasza Milestone2 (#7001) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor tedd be a téma összefoglalóba, hogy a ROM manager is telepíti a recoveryt

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7004) Blue Eagle válasza Milestone2 (#7002) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Igen, úgy is indul a Recovery, ahogy a zárójelben írod.

[ Szerkesztve ]

(#7005) Milestone2 válasza Blue Eagle (#7004) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az fasza. És még egyszer megkérdezem: jól értettem root után, ROM Managerből tetted fel? Ha igen, akkor szépen kijavította Yoda módosítását.

1. Recovery Setup
2. Install or Update Recovery
3. Devices Listed
4. Flash ClockworkMod Recovery

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7006) Blue Eagle válasza Milestone2 (#7005) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Az.

Igen, root után. Előtte talán nem is lehetett volna. De erre nem veszek mérget.

[ Szerkesztve ]

(#7007) bubus66 válasza Milestone2 (#7005) üzenetére


bubus66
nagyúr

Próbáld meg a ROOT TOOLKIT-tel, a bootloader nyitásnál mikor ez a képernyőfogad akkor húzd le a telefont és vedd ki az aksit majd nézd meg hogy maradt-e az unlock.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7008) Milestone2 válasza bubus66 (#7007) üzenetére


Milestone2
nagyúr

...már a felirat?

vagy mi?

Mert itt azt írja, ha ki akarod nyitni a bootloadert nyomd a hangerő fel-t.
Ha meg mégsem akkor nyomd meg a bekapcsoló gombot.

Más opciót nem ír...

...nem írja, hogy vedd ki az akksit.

Elárulod mi lesz akkor?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7009) bubus66 válasza Milestone2 (#7008) üzenetére


bubus66
nagyúr

Arra vagyok kíváncsi, hogy vissza zárja-e. Húzd ki és vedd ki az akksit majd tedd vissza

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7010) Milestone2 válasza bubus66 (#7009) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De ki mondott ilyet???

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7011) bubus66 válasza Milestone2 (#7010) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért nem mondta senki sem. csak én kérdeztem. Majd holnap ki próbálom amit csinálok telefonon.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7012) Milestone2 válasza bubus66 (#7011) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem kell sértődni.

Ha valamit nem értek, nem biztos, hogy azonnal megteszem.

Miből jutottál arra, hogy ez zárja?

Mondtam már neked, nekem egy telefonom van, azt nem kúrhatom el.

Másrészt itt a melóhelyemen nem tudom futtatni a Toolkitet...

Nincs hozzá jogosultságom... :(

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7013) bubus66 válasza Milestone2 (#7012) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem kell majd holnap meg nézem. Nem sértődött meg senki sem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7014) Milestone2 válasza bubus66 (#7013) üzenetére


Milestone2
nagyúr

#7011 az előbb még pár mondattal hosszabb volt, és sértődöttebb... ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7015) zAPAtyin válasza bubus66 (#6964) üzenetére


zAPAtyin
tag

L9-en root nélkül nem megy...ezt kipróbáltam.

Mivel nem rootolt a telefonom ezért bátorkodtam megkérdezni,... hmmm ???
Mert ha működik lehet emiatt fogok rootolni.

Lásd ezt...

[ Szerkesztve ]

(#7016) zAPAtyin válasza Blue Eagle (#6977) üzenetére


zAPAtyin
tag

Köszönöm! :R

(#7017) akcsy


akcsy
tag

Hali! Mostanában miért melegszik a telefonom, és merül le közben 0-ra, mikor le van zárva? Igazából Facebook Messengert szoktam használni ezen kívül kb. semmi játék vagy + alkalmazást nem is használok mostanában... Szóóval a FB Messenger is képes lenne így leszívni az akksit, ugyanakkor mi ez a hirtelen melegedés a telefonon??
Előre is köszi a segítséget :R

(#7018) Blue Eagle válasza zAPAtyin (#7016) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nagyon szívesen. Én köszönöm, hogy előhoztad. Legalább most nekem is van ilyenem.
Mindenképp kell root jog, mer különben nem tud a program hozzáférni a gombok háttérvilágításához.

(#7019) Blue Eagle válasza akcsy (#7017) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nem tudom mi, de valami nagyon fogja a procit. Azért is melegszik. A 2x1 GHz-nek kell némi áram. A melegedési góc a kamera alatt egy ujjnyival van (gondolom ott van a CPU). Úgy gondolom nem szabadna annak a háttérben is futó alkalmazásnak ilyet okoznia.

(#7020) H.Bencike válasza akcsy (#7017) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Mielőtt az FB messengert feltelepítetted volna akkor is csinálta ezt? Én csak a Facebook alkalmazást használom, így is kapok értesítést meg mindent ha írnak nekem. Próbáld ki hogy letörlöd az FB Messengert aztán ha úgy is csinálja akkor valami más fogja a CPU-t. Lehet amúgy hogy a Beállítások--> A Telefonról --> Akkumulátor --> Akkumulátor használat-nál berakja a listába mi zabál neked annyit.

LG G3

(#7021) bubus66 válasza akcsy (#7017) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen a Facebook alkalmazás csinálhatja, az akkumulátor lemerítését.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7022) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Hm... nekem még soha nem fogta meg így semmi alvó állapotban. Persze ha a gyerek játékkal (GTA3, RTCW, NFS) nyaggatja, akkor húzza az akkut rendesen és melegszik is.

(#7023) csoia


csoia
csendes tag

Sziasztok!

Kíváncsi lennék a véleményetekre.
Most készülök telefont venni és az LG Optimus L7 II és L9 telefonok között próbálok dönteni. Ti melyiket vinnétek?
Azt nem nehéz észrevenni, hogy hardver és kijelző tekintetében az L9 jobb telefon, de nem billenti a mérleg nyelvét az L7 II irányába, hogy újabb készülék, nemrég került a piacra és a frissebb android fut rajta?

Előre is köszi az építő jellegű hozzászólásokat!

(#7024) sarkanyolo2 válasza csoia (#7023) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nem fut rajta frissebb android. Kevesebb RAM van benne, kisebb a kijelző.

Egyedüli + a 8MP-es kamera (ha egyáltalán plusz), illetve a home gombba épített notification led ami viszont egy nagyon jó húzás. Még mindig L9-et vennék.

L7 II MA teszt.

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#7025) Milestone2 válasza csoia (#7023) üzenetére


Milestone2
nagyúr

L9!

Ha másik cég(ek) nagykijelzős készüléke(i)t raktad volna választéknak, gondolkoznék.
De a kettő közül egyértelműen L9...!!!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7026) bubus66


bubus66
nagyúr

Akit érdekel innen lelehet tölteni a LG Optimus P760 V20E ESP.kdz

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7027) Milestone2 válasza bubus66 (#7026) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bubus különbözik bármiben is a POL meg az ESP???

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7028) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#7026) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Pozitív változások a 20C-hez képest vannak?

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#7029) bubus66 válasza Milestone2 (#7027) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tudom, hogy miben különbözik.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7030) BOBAKILL válasza akcsy (#7017) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem is most ez a problémám. reggelre 0-ra merült, holott 100%-on szedtem le a töltőről. Az ébresztőm se indult el ugye.. :((( Az is gyanús hogy a bekapcsoló gombot nyomva, kell várni 1-2 másodpercet:... :W
Azóta csinálja hogy tegnap próbálgattam a gps-t, eddig nem használtam. (iGO-t is felraktam) Ki van kapcsolva minden! Mégis szarakodik... mintha a procit terheltné valami program.. (facebookot nem használok, se skype-ot)
Tanácstalan vagyok, már majdnem elvittem a T-be, de jövő hétre kell a telefon.. :O
Most kivettem az sd-t és a sim-et. jónak tűnik, de nem tudom reggelre is jó lesz-e. Inkább leformázom az sd-t is, és újrarakom a rendszert.
Nem egyedi probléma, ezért is írtam. :(

(#7031) BOBAKILL válasza BOBAKILL (#7030) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Most azt játssza hogy ha lezár a kijelző akkor nem tudom visszakapcsolni a kijelzőt. :W :W :W wtf?

[ Szerkesztve ]

(#7032) BOBAKILL válasza BOBAKILL (#7031) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Factory reset, SD lepucolva, rendszer újratelepítve. Most jól működik, remélem ez megoldotta a hibát. Talán szoftveres volt a baj és nem a hardver. A Black is melegedett és abban is Texas Instrument cucc volt... Lehet nem olyan jó ez a SOC hőleadás terén. Amúgy a melegedés nálam is előfordul rendesen, főleg wifizésnél. Nem tudom ez másnál milyen... :(
Remélem holnap reggel nem egy totál 0 kraftos teló fogad.

(#7033) Milestone2 válasza BOBAKILL (#7032) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A merüléshez nem tudok hozzásazólni, rá kéne ébredj mi szívja le, mert valami dolgozik háttlérben, az biztos.

A melegedés állandó probléma. Van akinek a kocsiban kikapcsol, de előtte kiírja, olyan meleg van, hogy a kért művelet nem hajtható végre, még tölteni sem engedi magát szivargyújtóról...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7034) BOBAKILL válasza Milestone2 (#7033) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem csak egyszer szívta le az akksit, ma reggelre. Nem állandó a jelenség.
Megfejtettem, a GPS szívta le, azt hiszem elfelejtettem lekapcsolni. De alvó állapotban nem kéne hogy menjen, nem?
De ez nem magyarázza meg sajnos azt hogy a kijelzőt nem tudtam alvó módból "felébreszteni", csak akksi ki-be után. Ezt többször eljátszotta, utána gyalultam le a telót. Lehet összefüggés a gps és ez között, mert eddig nem csinált ilyet.
De most jó, ez a lényeg. :)

[ Szerkesztve ]

(#7035) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Én ezt az appot használom: [link]

A bal felső sarokban csücsül, és jelzi (nálam grafikon szerűen), hogy mekkora a CPU kihasználtság egy adott pillanatban.

(#7036) BOBAKILL válasza Blue Eagle (#7035) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Köszi. Lehet érdemes lenne felrakni, bár most nulláztam teljesen a telót. :U
Ha naplófájlt is csinál az még jobb lenne. Abból az esti kis "ténykedései" is kiderülnének a telónak. :DDD

(#7037) bubus66 válasza Blue Eagle (#7035) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én meg a gyári beépített használom.

(#7036) BOBAKILL

Van ilyen a gyári romban is

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7038) Laybee válasza bubus66 (#7037) üzenetére


Laybee
őstag

Hol található ez?

(#7039) BOBAKILL válasza bubus66 (#7037) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Arra gondolsz ami az akkumulátor használatban, ugye?
Jó lenne ha nem kellene ilyesmikkel foglalkozni...

(#7040) Milestone2 válasza bubus66 (#7037) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Meg kéne ismernünk a telefonunkat alaposan, hogy ne telepítsünk olyan programokat, amiket már gyárilag (vagy customilag) már beleraktak...

Márciusban még én is teleraktam minden szarral, és még mostanra sem tisztultam le, még mindig van néhány progi, ami átfedi egymást...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7041) BOBAKILL válasza Milestone2 (#7040) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ez igaz, csak a helyet és az erőforrást foglalják. :K

[ Szerkesztve ]

(#7042) Laybee


Laybee
őstag

Valaki magyarázza el, hol találhatom ezt a cpu figyelőt a gyári romban?

(#7043) bubus66 válasza Laybee (#7038) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#7038) Laybee

Beállítások/Fejlesztő opciók/ CPU Használat megjelenitése.

A jobb felső sarokba fog megjeleni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7044) Laybee válasza bubus66 (#7043) üzenetére


Laybee
őstag

Köszönöm!

(#7045) bubus66 válasza Laybee (#7044) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szivesen

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7046) Blue Eagle válasza Laybee (#7042) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nem egy dekoratív jelleg.

[ Szerkesztve ]

(#7047) Blue Eagle válasza bubus66 (#7043) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A legfelső sor számai azok mik? Mert nem a CPU kihasználtság %-ban, szerintem.

(#7048) Wolf-15 válasza Milestone2 (#6971) üzenetére


Wolf-15
tag

Szóval a magentás szerviz lett a vége.
2 óra várakozás után megnézték az aksi. az teljesen jó, megpróbált újra telepíteni, de semmi.
Viszik az LG-hez, 10-15 nap, majd értesítenek.

(#6982) sarkanyolo2
Nem volna rossz, egy kis öröm az ürümbe.

(#7033) Milestone2
Nekem is jelentkezett ez a probléma!
3betűs magyar navi futott, kocsiról töltve kb. 30 percet.
Egyszer csak kiírja, hogy melegedés miatt a töltés leáll.
Ekkor lehúztam a töltőről és mentem tovább.
Kb, 5 perc múlva ki írta, hogy veszélyesen felmelegedett a készülék (a pontos szövegre nem emlékszem)
Ekkor kikapcsoltam, 20 perc múlva, amikor lehűlt, vissza kapcsoltam és minden rendben volt.
EZ VOLT VASÁRNAP DÉLBEN!!! Utána estig semmi probléma.
HÉTFŐN REGGELRE MEGHALT!!!! -> szervíz

(#7049) Milestone2 válasza Wolf-15 (#7048) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"Jó hír", hogy esetleg képes magát "elégetni" a készülék... :(((

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7050) Blue Eagle válasza Milestone2 (#7049) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Tűzgyújtásnál egy lakatlan szigeten jól jöhet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.