Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Képernyőmentés a ROM-ról:

Hirtelen a telepítés után, annyit tudok mondani, hogy nagyon gyorsan problémamentesen felment a telefonra, elég gyors ROM-nak tűnik, WiFi, Data működik rendesen. Alapból 4 launchert ajánl fel,nem semmi. CM-hez képest töménytelen beállítási lehetőséggel. Kíváncsi leszek az akkuidejére.

Majd még makogok....ha van mit.

bucsupeti:

Olvasom én is. Nem LG-t fogok legközelebb venni, az biztos.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9802) bubus66 válasza Milestone2 (#9801) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milestone2, nincs CWM-ből telepíthető zip ICS-d mert az XDA-ról el fogyott az összes.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9803) Milestone2 válasza bubus66 (#9802) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az a v10xx sorozat volt ugye.
Nincs.
Amit annak hittem, az ha minden igaz, a fejlesztőknek kiadott forrás.
Mikor BlueEagle kérte, én is végignéztem, de csak halott link mindenhol.

Az az igazság, hogy mikor megvettem v10a volt rajta, de ugye még rutintalan voltam, nem készült mentés belőle...aztán már frissítettem is v20xx-re, majd a segítségeddel BL nyitás, root, custom...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9804) bubus66 válasza Milestone2 (#9803) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milestone2

Mindegy találtam egyet talán jó lesz BlueEagle

Na ja amit linkeltél az kicsit nagy lenne boot.img-nek

BlueEagle

Most készül remélem tudod majd használni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9805) Blue Eagle válasza bubus66 (#9804) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nagyon köszönöm!

(#9806) bubus66 válasza Blue Eagle (#9805) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bocs de csak holanap lesz kész mert meg szopatott a java

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9807) Zsocó


Zsocó
aktív tag

Ez a melegedés probléma csak széria hiba volt, vagy mi?

(#9808) Milestone2 válasza Zsocó (#9807) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha jol emlexem, a v20-as firmware sorozat egyik tagja (nem ugrik be pontosan melyik) elég melegedõs volt...
De, mint minden telefonnál lehetnek sorozatgyártásból adódó széria hardverhibák is...volt erre is precedens)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9809) Zsocó válasza Milestone2 (#9808) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Mert most rendeltem 2-ő telefont, remélem minden jó lesz ;)

(#9810) bubus66 válasza Zsocó (#9809) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mit rendeltél L9?? jobb nem létezett???

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9811) Milestone2 válasza bubus66 (#9810) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És ráadásul egyből kettőt!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9812) Milestone2


Milestone2
nagyúr

"Jó" ez a KnockOn amit kitaláltak a II-es szériákhoz, csak egy kicsit túl érzékeny, nem csak akkor kapcsolja ki-be a képernyőt, ha kétszer ráböksz, hanem ha a telefonház kap két apró koccanást (mondjuk lerakod az asztalra) Video a jelenségről. (Köszi draco31!) ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9813) bubus66 válasza Milestone2 (#9811) üzenetére


bubus66
nagyúr

És ráadásul egyből kettőt!

Akkor :W :W

Ebbe csak hallgass bele

Magyar rapszódia

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9814) Milestone2 válasza bubus66 (#9813) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nagyonoff: a basszusgitárosnak volt némi köze exfeleségemhez...az egyik énekesnő meg Géczi Era, akit én még kajakozó korából ismerek

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9815) bubus66 válasza Milestone2 (#9814) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen Ők vannak a forba ez soha nem lehet nagyon OFFFFFFFF A z Erika a világ legjobbja között volt ha itt meg kérdeznéd, hogy ki volt Géczi Erika fingjuk nem lenne
akkor ezt lesd

[link] Nem élg, hogy egy világbajnok kenus de gyönyörűen énekel.!!!!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9816) bubus66 válasza Milestone2 (#9814) üzenetére


bubus66
nagyúr

Főnök ez a tied az Erika király Kopaszok ajánlom ezt a vídeot!!!!!

AZ MAGYAR ARANY!!!!!!!!!!!! Meg a sport szerkesztő!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9817) Milestone2 válasza bubus66 (#9815) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kajakos, de lényegtelen...ez az én asztalom... emlékszem, mikor "négyszáz" évvel ezelőtt még sportolóként mesélte, hogy szeret énekelni, és énekelt is valamit, de nem győzött meg igazán...

Mondjuk, amit linkeltél, az Itt az idő tényleg nagyon szép...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9818) bubus66 válasza Milestone2 (#9817) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen éljen a a királyok meg énekli itt JÓ LESZ MAGYARNAK LENNI (értelmezd a szöveget) ezt az Erika tudja a legjobban a dobogó legfelsőfokán
Igen nincs plaback semmi úgye?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9819) Zsocó válasza bubus66 (#9810) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Ez tetszett nekem, meg a páromnak is és viszonylag jó paraméterei vannak.

(#9820) Milestone2 válasza Zsocó (#9819) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha szereted a kötöttségeket...
Mindenesetre, ha sosem szeretnél főzött (custom) ROM-okat próbálgatni, akkor jó lesz a telefon.
Ha folyamatosan a gyári frissítéseket fogod használni (amiknek lassan vége) akkor minden OK.
Ha nem vagy kísérletezgető kedvű és minden megfelel Nektek úgy, ahogy az LG kitalálta, akkor elégedettek lesztek.
Átlagfelhasználónak tökéletes (kivéve ha hw vagy sw hibás szériát kap, akkor sosem lesz senki elégedett.)
Szóval minden ettől függ...

"Családi telefonnak", kis netezésre, kis játékra (itt a belső memória szab határt), átlagos felhasználásra simán megfelel.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9821) Zsocó válasza Milestone2 (#9820) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Nekem csak Root-olni kellene és csak netezésre használnám.

(#9822) Milestone2 válasza Zsocó (#9821) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Elméletben megoldott.
Gyakorlatban van akinek sikerül, van akinek nem.
Sok szerencsét.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9823) Zsocó válasza Milestone2 (#9822) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Gyári Jelly Bean allatt mi a legrövidebb út a Root-hoz? :U

(#9824) Milestone2 válasza Zsocó (#9823) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bubus66 a megoldás és BlueEagle.
Őket keresd és kérd meg szépen segítsenek.
Bootloader nyitás nélküli root-hoz.
Leírás itt is van csak nem tudom működik-e...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9825) bubus66 válasza Zsocó (#9823) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9823) Zsocó (#9819) Zsocó Kösz

ez

BlueEagle.

Főnök segíts a fent le írtakban a Zsocó-nak légyszíves a rom(holnap kész lesz)

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9826) Blue Eagle válasza Milestone2 (#9824) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szevasztok fiúk!
A linkben szereplő leírást szeretném javítani: a telepített LGPwn alkalmazás elindításakor nem a program backup szolgáltatása indul, (mert az nincs) hanem a telefon szoftverébe, ill. OS-be ágyazott backup szolgáltatása indul.

Másik meg az, hogy pl. nálam eddig működött V20H val is. Most meg egy hete abszolút nem tudta rootolni sem ez az LGPwn, sem egyiksem amit Milestone említett valamikor mostanában. Megértem találni egy olyat ami jó volt. Szerencsére pont volt a gépemen. Bár lehet ezt is Milestone adta. :F Most nem tudom adni, sem a nevére nem emlékszem. Most melózok, de ha hazaérek megosztom. Hogy aztán jó lesz e zárt bootloaderhez, az kérdés. Mindegy, tessék előbb az LGPwn-t próbálni Zsoco, és kérdezni ha valami nem tiszta.

Bocsi, mobilról vagyok!

[ Szerkesztve ]

(#9827) Blue Eagle válasza bubus66 (#9825) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ok rendben, köszi! Mondom, csak ha nincs jobb dolgod! :R

(#9828) bubus66 válasza Blue Eagle (#9827) üzenetére


bubus66
nagyúr

oké de azért neked meg csinálom

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9829) Milestone2 válasza Blue Eagle (#9826) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én ezeket említettem valaha is...

1
2
3

...de már azt sem tudom, melyiket mikor használtam. Azt tudom a háromból csak az egyikkel sikerült kislányom L5II-esét rootolnom...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9830) karoly70 válasza Zsocó (#9809) üzenetére


karoly70
csendes tag

Ha nem titok menyiért vetted?,szerintem az l9-kettes vagy az F6-tos jobban megérné,mivel most jött ki nemrég és igy továb lesz támogatva és egész jokat irnak roluk,különösen az F6-rol.
Ha nem késö én viszamondanám a rendelést,legalább az egyiket.De te tudod.

[ Szerkesztve ]

(#9831) Blue Eagle válasza Milestone2 (#9829) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Bingó! A 2 a nyerő szám! Ezzel sikerült utóbb. :K :R

(#9832) Zsocó válasza karoly70 (#9830) üzenetére


Zsocó
aktív tag

68, tudom kicsit sok, de az L9 2 15-20-al drágább és zavar, hogy nincs érintőgomb háttérvilágítás. F6-ot meg nem látok a neten, valamint csak prociban jobb egy kicsit számomra. A rendszer nem zavar, csak netre, face-ra kell.

[ Szerkesztve ]

(#9833) bubus66 válasza Zsocó (#9832) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az F6 Nem is lesz a T-Mobile kínálatában, ezt 100%-os forrásból tudom, az L9II-ról nemtudtak nyílatkozni én viszont a helyedbe Xperia SP vennék

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9834) bubus66 válasza Blue Eagle (#9831) üzenetére


bubus66
nagyúr

Blue Eagle

Tessék próbáld meg nem tudtam tesztelni előtte egy Backupot csinálj

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9835) Zsocó válasza bubus66 (#9833) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Sony mellet szól a jobb hardver, nagyobb felbontású kijelző, viszont az androidot nem tudják optimalizálni rendesen, tapasztaltam. Vannak apróságok amik nem tetszenek, a gombok a kijelzőn vannak, az alsó áttetsző rész, nem IPS kijelző, nem cserélhető az akku.

[ Szerkesztve ]

(#9836) Milestone2 válasza bubus66 (#9834) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszönjük.
Elmentettem azért én is.
:C

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9837) bubus66 válasza Zsocó (#9835) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9835) Zsocó

Nekem akkor sem kellene L9 (föleg nem 68K-ért) Amikor ennyi pénzért már telefont is adnak. Szerintem meg minden téren a SP hülyére veri az L9-et Volt Xperiám és tudom.

Igen csak a SP 1000x könnyebb frissíteni, Rootolni stb nekem ezek a szempontok és nem az, hogy hol vannak a gombok stb

Milestone2 működik?????

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9838) raczga


raczga
csendes tag

Sziasztok!
Meg tudná vki mondani, hogy miként lehetne beállítani azt, hogy a telefon-ikon megnyomásakor alapértelmezetten ne a tárcsázó, hanem a hívásinfó jelenjen meg?
Feleségem telefonja, és sehogy sem tudom megváltoztatni... :F
Előre is köszi, üdv
G.

(#9839) droidforever


droidforever
tag

Sziasztok a segitsegeteket szeretnem kerni,kint melozom nemetorszagban es la akarom cserelni az l9et lg nexus 4(270 euro), vagy sony xperia z(300 euro) nem tudok donteni melyiket valasszam!Masik dolog itt nemetbe az alkalmazaskezelo felajanlotta nekem az lg tag+ letolteset,ennyit magyarorszagrol,otthon benne se volt a listaban

(#9840) Milestone2 válasza bubus66 (#9837) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Még csak letöltöttem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9841) bubus66 válasza raczga (#9838) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9838) raczga

Így lehet meg csinálni és nem a tárcsázó jelenik meg. Oda tapizni amit bejelöltem.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9842) bucsupeti válasza droidforever (#9839) üzenetére


bucsupeti
senior tag

persze hogy Nexus4!

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#9843) Milestone2 válasza bubus66 (#9837) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mitől lett ez majdnem 1GB, mikor az eredeti v10a kb 600MB...lassú a netem és már kétszer megszakadt...egyszer 150MB-nél, egyszer 650MB környékén... :O

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9844) Milestone2 válasza droidforever (#9839) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem meg Xperia Z...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9845) bubus66 válasza Milestone2 (#9843) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tudom mitől lett akkora. az be van csomagolva azért csak 5-600 MB na ja nem biztos, hogy a jót tettem fel mindjárt. Meg csinálom még egyszer.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9846) droidforever


droidforever
tag

Na eddig egy egy voksot kapott mind a ket keszulek,majd hnap vagy hnaputan megyek be hamburgba a mediamarktba es mind a kettot megtapizom es majd dontok.

(#9847) bubus66 válasza droidforever (#9846) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem is a Z-t inkább

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9848) Milestone2 válasza droidforever (#9846) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nagyobb a Z kijelzője.
Kezelhetőbb.
Mókolhatóbb.
Z-re már most van HIVATALOS CM11, nem custom, hivatalos...
CPU ugyanaz.
Min gondolkozol?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9849) bubus66 válasza Milestone2 (#9848) üzenetére


bubus66
nagyúr

Blue Eagle

Ezt töltsd le

Itt a rendes bocsi valamiért kétszer rakta össze.

V10A CWM-ből telepíthető

Milestone2

Ha hivatalos Akkor nem CM11 hanem 4.4 van rá a CM11 a moklolt a 4.4 a gyári(stock) ROM

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9850) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Írok egy nagy és örök szabályt!

Ne próbálj ROM-ot telepíteni, miközben a gyerekkel matekleckét csinálsz és a feleségeddel harcolsz a számítógép használatán.

Végeredmény: formázott külső SD, rajta minden mentésemmel...

:W

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.