Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9405) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Megosztom veletek, hogy mire kárhoztattam. Egy ideig költözős család lévén, csupán mobilinternet van a tarsolyban. Még hozzá a Yodafone jóvoltából. És sík ideg vagyok, mert lazán benne van a ketyerében, a 400kb/s letöltési sebesség, ami már kurva nagy csoda számba megy. Korlátlan a net, azonban 5 és 10gb után korlátozza a sebességet. 5 gb után alig észrevehető. Ez oké, havi 6k, ez van. De az, hogy a büdösszájú, káposztatetvek akkor korlátozzák 3-5-10kb/s-re amikor akarják? Az kib@ssza a biztosítékot. Több mint 2 hete nincs internetem, ami használható lenne, akárcsak egy youtube-on való vidi megnézéshez. Máshoz? Ugyan már...

A ma esti zombizást (CoD: WaW) is tönkrecseszte. Alapvetően, ha ilyen lassú, mint most, akkor skype és online game együtt nem élhet. Akkor a skype vinnyog, visít, mint a parfüm fürdőt vett légy. Ergó le kell lőnni, nem megy az operation úgy ahogy kéne. Döntsön már így körrekordot az ember. A másik az, hogy most a 14. szintnél, amikor már megvolt a továbbjutáshoz szükséges cucc, akkor egyszerűen elfogyott alólam a net. És szegény cod, ennek hííján ledobott a francba, a 3 bajtársam meg ott szenved. Mert hogy, ugye, LAN.

Elnézést az egybegyűltektől, hogy ezt idehánytam, de olyan síkideg vagyok, hogy szétrobbanok. Igen kis híjja volt, hogy ne küldjek egy csakis obszcént kifejezéseket felvonultató irományt a nyavalyás piros tűzrevalónak.

Elnézéseteket kérem, és kellemes estét mindenkinek :)

ui.: a vodaphone meg égjen porrá, a pokol legmélyebb bugyrai várnak rá

vettem volna 9400GT-t a mostani karim helyett. több pénzem maradt volna netre. miért nem szóltatok előbb :(

más:

most jut eszembe. a matematika tudományának elég sokat vagyok kénytelen áldozni, de ha keveri az ember a bash.hu-val, akkor még jó is kisülhet belőle :DDD

következő a kérdésem. hogyan távolítod el az integrált videokártyát az alaplapról? - 10.000.000ós kérdés ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.