Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 14:37:55

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173901) kk831228 válasza molnarpeter (#173891) üzenetére


kk831228
addikt

Én is csak 1.9 - hez találtam, de azért még v@rok a többiekre is... :)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#173902) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali!

1.4 122 Le TSi, melyik évjárattól ajánlott?
Vagy lutri az évjárat, csak a motorkód dönt?
Jó lenne, ha lehetne valami szerint keresni hahun.

(#173903) dj79 válasza Atomgeszi (#173902) üzenetére


dj79
senior tag

Elvben 2012 nyarától gyártottak szíjast , de a motorkódot kell nézni.

(#173904) Atomgeszi válasza dj79 (#173903) üzenetére


Atomgeszi
veterán

:R

(#173905) molnarpeter válasza Atomgeszi (#173902) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

MQB platformtól jött nagyjából a szíjas, modell függvénye, de a nevezett lóerős láncos is vehető amúgy.

(#173906) molnarpeter válasza kk831228 (#173901) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

7zap.com esetleg még.

(#173907) molnarpeter válasza Winchester95 (#173899) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Pinout részemről passz, de 12V kéne legyen maximum álláson az én értelmezésem szerint :F

(#173908) dond válasza dond (#173771) üzenetére


dond
csendes tag

Erről lenne szó (1.4 16V):

(#173909) c00per válasza Mágus2 (#173791) üzenetére


c00per
tag

Szomszedoknal van a szelepfedelhez szellozteto membran 1000rubel kornyeken.Elvileg tud hozatni ismerosom.Ma szetpattintottam a fedelet es az eredeti membran nagyon siralmasan nez ki.Ilyen egy kisipari uj...

[ Szerkesztve ]

(#173910) gzbotii válasza c00per (#173909) üzenetére


gzbotii
veterán

Szomszédban és rubel? Legalább Transznisztriáig kell menni, hogy abban fizess.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#173911) bitpork válasza gzbotii (#173910) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A rubel elér a rajna partjáig, mi meg pont mellette vagyunk. ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#173912) macilaci78 válasza gzbotii (#173910) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A szomszédoknál van, exportra is. ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#173913) c00per


c00per
tag

par kilometer hozzam ukrajna es van ott autosboltba munkatarsamnak ismerose.Ha letudja rendelni elhozza.Nem lakhat mindenki nyugaton eurolandba. A rubeles arat netes keresok hoztak

[ Szerkesztve ]

(#173914) gzbotii válasza c00per (#173913) üzenetére


gzbotii
veterán

Értem, csak Ukrajnában is hrivnya van, ezert lepett meg.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#173915) c00per válasza gzbotii (#173914) üzenetére


c00per
tag

termeszetesen hrivnya van :) .sajnos nalunk,ahogy magus is irta csak szelepfedellel egyutt tudom megvenni es az valoban horror aron lenne.Egy probat meger, hogy betudjak-e ottani nagykeren keresztul szerezni ezt a "darab gumit".Kicsit vicces, hogy itthon nem lehet ilyesmit vasarolni,holott ahogy elnezem nem egyedi az esetem.

(#173916) vans? válasza mokus1 (#173900) üzenetére


vans?
őstag

Szia! Nekem is '14-es Rapidom van, talan a legalapabb fejegyseggel, de szerintem bluetooth sincs. :F A tied hogy nez ki?

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#173917) molnarpeter válasza c00per (#173915) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Akkor lenne értelme venni vagy 5-10 darabot :)

[ Szerkesztve ]

(#173918) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Szó volt nem rég a kínai kulcsházakról, hogy nem olyan rossz minőségűek. Létezik olyan kínai shop (eBayen vagy Alin eladó akár), ahol a kulcsházon rajta van a logó is? 3 gombos Audi kulcsház kellene, de mindegyiknél amit találtam csak a házban van a kiképzés a 4 karikának, de nincs benne a logó. Esetleg valaki látott már olyat amin ott a logó? :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#173919) c00per válasza DJ. Ru$y (#173918) üzenetére


c00per
tag

logot en kulon vettem mindig.hivatalosan tilos arulni, mivel markajel.ha beirod audi key logo kifogja dobni, de retusalt kepek lesznek

[ Szerkesztve ]

(#173920) bul07 válasza DJ. Ru$y (#173918) üzenetére


bul07
nagyúr

Privátba küldtem egy linket nehogy gond legyen belőle itt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#173921) Saccco válasza DJ. Ru$y (#173918) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem látszik a képen, de adnak hozzá. Legalábbis legutóbb Honda kulcsot rendeltem, képeken nem volt jel, rendeltem mellé azt is, erre járt hozzá. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#173922) zsolt19900 válasza Mágus2 (#173878) üzenetére


zsolt19900
őstag

szia csináltam videót róla, meghuzva megvan rendesen [link]

mozoghat ez ennyire, vagy csere? :R

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#173923) Bagan


Bagan
aktív tag

Sziasztok!
Az alábbi problémára keresnék megoldást. Már kerestem fel szakszervizt is de nem tudják a hiba okát.
Engedjétek meg hogy az emailt bemásoljam.

Segitseguket szeretnem kerni a kovetkezoben. Brill Kft nel vásárolt VW Passat 3C 2005 BKC évjáratú autom a kepen lathato hiba miatt nem indithato, csak hibatorles utan. Muszerfalon villog sargan a spiralrugo. P1570 hibakod. Mas hiba nincs a taroloban. A hiba visszaterese idoszakos. Elofordul hogy heti 2x, de van hogy havi 1x tiltja le az inditast. Jartam mar egy Pest megyei szakszervizben, de mivel ott nem produkalta az auto a hibat, igy csak tippelni tudtak a hiba javitasaval kapcsolatban. Kormanyoszlop vegen levo “ELV” egyseg cseret ajanlottak.
Kértem más szerviz ajanlatat is, az allitasuk szerint egy frissites altalaban megoldja a problemat.
ui: akkor is tárolt már el hibát, amikor csak kinyitottam a kulccsal az autót. Távirányitó gyári és csak egy van belőle. Elem teljesen új benne, nyitja zárja, ablakot húz 10 méterről is.
Remélem ti tudtok mondani valami biztosabbat hogy merre haladjak.

(#173924) N.otorious válasza Bagan (#173923) üzenetére


N.otorious
senior tag

Egy külföldi fórumon azt olvastam, hogy az akkumulátort le kell kötni, kb 15 sec-re, utána vissza, cold reset, valakinek segített. Minden vezetéket le kell húzni az akksirol.

(P1570) Engine Start Blocked by Immobilizer

Try cold-booting the car. Remove both battery cables from the battery. Short the battery cables together (away from the battery) for aboyt 15 seconds. Reconnect the battery. No guarantees, but I've seen this fix similar problems and it doesn't cost much.

[ Szerkesztve ]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#173925) Dika22


Dika22
tag

Szevasztok! Lenne egy kis problémám a Borával. Kb 3 hete átesett egy geometria takarításon, majd összerakás után minden frankó, ahogy kell, szépen megy. Pár napja viszont csinált egy olyat 120-nál, hogy egy picit betorpant, és tovább nem gyorsult. Lassítás után, megint elkezdtem gyorsulni, alig ment. Megálltam, és ahogy néztük, mintha nem dolgozna a turbó. Leállítottam, majd újraindítás után megint okés minden, de kb 120-nál ugyanez a hiba. Mi lehet a gond vele? 1999-es, 1.9 tdi Ahf 110ló

"Samsung s23 ultra®

(#173926) c00per válasza Bagan (#173923) üzenetére


c00per
tag

google elso talalat :R

[link]

(#173927) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Sziasztok!

Passat B7 2011 motorházfedél nyitáskor egy pattanás a kar meghúzásakor és semmi. A motortérben vagy a műanyag nyitókarnál lehet a hiba?

Üdv. Jimmy

(#173928) gzbotii


gzbotii
veterán

Dízel mitől indulhat nehezen? Hidegen (előtte 1.5 órával 2km mentem) és melegen (28km után) egyaránt.
Aku egészségesen teker, szombaton fel lett töltve. Azt kizárnám.
Még ami fura: talán gyorsabban teker mint szokott indítozáskor. Ilyen lehet? :F

Szerk.: tippre köze lehet az elektromos furcsaságokhoz, ami a múlt héten jelentkezett. Ma voltam szerelőnél, hétfőn tud fogadni.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#173929) MunezXBK válasza gzbotii (#173928) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem levegős az üa.rendszer?

(#173930) gzbotii válasza MunezXBK (#173929) üzenetére


gzbotii
veterán

Hmmm...az is lehet, minvel nemrég volt cserélve minden szűrő+olaj (szerdán).

Gondolom házilag nem lehet legteleniteni.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#173931) yodamester10 válasza gzbotii (#173928) üzenetére


yodamester10
őstag

Nálam Accordnál a 3-as porlasztó volt a ludas.

(#173932) bul07


bul07
nagyúr

Most megmértük a hűtőfolyadékot a kocsiban, -55°C-ra sikerült a termosztát cserekor keverni

Szerintetek gond hogy a ajánlott -35°C helyett -55°C?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#173933) Morris válasza bul07 (#173932) üzenetére


Morris
veterán

Az enyém -45. :)

(#173934) Bagan válasza N.otorious (#173924) üzenetére


Bagan
aktív tag

cold reset alatt mit ért?
Érdekes, hogy egy teljes áramtalanitás megoldhatja a problémát. Nem tudom elképzelni, de holnap délelőtt mindenképp egy próbát teszek. Köszönöm!
Az a tapasztalatom, hogy hidegebb időben mintha sűrűbben csinálná ezt a problémát.

(#173935) molnarpeter válasza bul07 (#173932) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Alacsonyabb forráspont pl

(#173936) macilaci78 válasza molnarpeter (#173935) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez nem ennyire direkt. Vannak folyadékok ettől alacsonyabb fagyásponttal és 150°C fölötti forrásponttal.
Másrészt a motor üzemi hőmérséklete Szibériában is ugyanaz, mint a Szaharában, egy -55°C-ra belőtt hűtőfolyadék nem fog 90°C-on elforrni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#173937) N.otorious válasza Bagan (#173934) üzenetére


N.otorious
senior tag

Az csak valami kifejezés, olyan mint amikor egy routert kihúzol, vársz egy kicsit, és visszadugod, és rendbe jön. De ez nem garantálja, hogy megjavul, csak azt írja, hogy egy próbát megér, mert már bejött pár autón.

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#173938) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
Most vettem egy Octavia-t. 2015-ös. 5E széria. Talán széria a helyes szó. :) Céges autó volt. A flottakezelő kolléga alig tudott (vagy alig akart) mondani valamit az autóról olyan szempontból, hogy milyen "fícsöröket" tud. Így nincs érteme faggatnom tovább.
Mivel a gépkönyve általános leírás többféle modellre is, keresek egy olyan leírást, amiben megtalálom, hogy milyen olyan rejtett okosságok vannak az autóban, amik nincsenek szem előtt. Pl., a volt használója a 4 év alatt az első év végén találta meg, hogy lehet a kormányt állítani. Azt is jó későn tudta meg, hogy ha hosszan nyomja a távirányító zár/nyit gombjai egyikét, akkor annak megfelelően nyitja/zárja a jármű az ablakokat (is).
Létezik olyan dokumentum, ami tartalmaz minden funkciót?
Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#173939) macilaci78 válasza teo77 (#173938) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért a kormányállítás és a távirányítós trükk nem újkeletű extra, a tekerős ablakos Passatom is tudja '99-ből. :U
A pótkerék üregénél elvileg van egy címke, azon mindenféle hárombetűs rövidítésekkel. Abból sok dolog kiderül.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#173940) negyedes


negyedes
addikt

PR kodok a csomagtartoban levo cimken.
Itt tudod megnezni: [link]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#173941) macilaci78 válasza negyedes (#173940) üzenetére


macilaci78
nagyúr

:R Ezek vannak nálam:
PRCode: 1AT = Electronic stabilization program (ESP)
PRCode: 1BA = Standard suspension/shock absorption
PRCode: 1G2 = Steel spare wheel with original equipment tires
PRCode: 1MY = Steering wheel for air bag system
PRCode: 1ZC = Disc brakes front (Geomet D)
PRCode: 3S2 = Black roof rails
PRCode: 5RQ = Right exterior mirror: convex
PRCode: 5SL = Left exterior mirror: aspherical
PRCode: 8GL = Alternator 120 A
PRCode: 8TC = Rear fog light for driving on the right
PRCode: H6S = Tires 195/65 R15 V
PRCode: M3L = 4-cyl. turbo diesel engine 1.9 L/85 kW TDI with pump-jet injection system base engine is T4N/TD0
PRCode: QG2 = No possibility of activating service interval prolongation
PRCode: T4N = 4-cylinder diesel engine 1.9 L unit 038.A
Elég fapadnak tűnik (az is). Elöl elektromos ablakok, tükrök elvileg fűthetőek is, rádió, hátul tekerős ablak, csomagtérháló, VW vonóhorog, hatlemezes CD-váltó.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#173942) i-sti válasza macilaci78 (#173941) üzenetére


i-sti
senior tag

És itt az enyém: [link]

Novum Forum Siculorum

(#173943) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Sziasztok!

MK1 faceliftes skoda octaviaba milyen márkájú ablakemelőt érdemes venni? (kivételesen nem a miénkben ment tönkre :P , hanem ismerősöm nevében írok). BCA motorkódos, 2005-ös.

(#173944) molnarpeter válasza lsebestyen (#173943) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Aliexpress csúszka, addig Hilti szalag vagy deszka :DDD

(#173945) füles_


füles_
őstag

Üdv!
Vasárnap vettem egy 2001-es Audi A4-et, 1.9 TDI AWX motorral. Hétfőn menet közben kivillant az olajszint jelző lámpa, megnéztük és tényleg kevés olaj volt benne, felöntöttük, de még mindig ugyanúgy kidobja a műszerfalon. Valami tipp, hogy miért lehet ez, találkozott már valaki ilyennel?
Szerelő azt mondta, hogy majd felhív, mikor lehet vinni hozzá. Addig nincs használva az autó.

(#173946) bul07 válasza füles_ (#173945) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha kereskedésből vetted akkor először hívd a kereskedőt hogy nézesse meg ő a szerelőjével

Ha magán személytől akkor már nehezebb ügy

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#173947) lsebestyen válasza füles_ (#173945) üzenetére


lsebestyen
addikt

Biztos az olajszint jelző volt, és nem az olajnyomásé?

(#173948) bul07


bul07
nagyúr

Csakhogy nekem se legyen nyugodt napom

Ülök itt a munkahelyen, kinézek az ablakon erre a Touran alatt lett egy tócsa ami előtte két órával még nem volt ott
Megyek ki hát a szélvédő mosó tartályom felől csepeg, de elégé
Tegnap lett tele töltve erre mostanra a 1/4 vagy 1/4 elcsepegett

De nem értem hogy most miért?

Csak úgy a nap közepén, mert 10óra felé még nem csepegett
.
Esetleg még arra tudok gondolni hogy van itt a telepen pár macska és esetleg fel akart mászni és úgy talán.

De egyáltalán hogy tudok hozzáférni?

Youtube-on nem találtam Toruanos videót hogy hogy is lehet hozzáférni a tartályhoz.
(Jetta, passat minden van de Touran az nincs)

Elég csak levennem a kerékjárati ívben lévő műanyag burkolatot?
Aki touran esetén járt már e tartály környékén az leírhatná hogy hogy férek hozzá

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#173949) teo77 válasza macilaci78 (#173939) üzenetére


teo77
őstag

Macilaci78, Negyedes, köszönöm az infókat!
macilaci78: nekem csak 2 éve van autóm. Az is egy 13 éves Hyundai get TB. Szóval nem vagyok még annyira se jártas autók terén, hogy sejtsem, a hosszú gombnyomásos, távirányítós megoldás már nem új dolog. :) Szóval elég nagy ugrás nekem ez a néhány éves, fantasztikusan jó, erős autó. :)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#173950) füles_ válasza bul07 (#173946) üzenetére


füles_
őstag

Magánszemélytől van.

(#173947) lsebestyen
Ezt dobja ki:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.