Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) Balinov válasza philoxenia (#5200) üzenetére


Balinov
félisten

na, ilyet meg en nem lattam, igaz nekem csak Ryanairre, Aer Lingusra, meg Aer Arran-ra fussa mezitlabas beosztottkent..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5202) Mercutio_ válasza philoxenia (#5200) üzenetére


Mercutio_
félisten

Itt most mit kell észrevenni?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5203) cool13 válasza Mercutio_ (#5202) üzenetére


cool13
őstag

Szerintem csak egy milf akart lenni, aki légikisérő.

Ezzel kapcsolatban. Egy volt kolléganőm, légikisérő lett 2 hónapja a Wizznél. :D

[ Szerkesztve ]

(#5204) TayRol válasza cool13 (#5203) üzenetére


TayRol
veterán

na, elorelepes. :)

(#5205) Mercutio_ válasza cool13 (#5203) üzenetére


Mercutio_
félisten

És eddig milf volt nálatok? :)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5206) philoxenia válasza Mercutio_ (#5202) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez egy decens negyvenes AirFrance légikisérő... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5207) cool13 válasza Mercutio_ (#5205) üzenetére


cool13
őstag

Akárhonnan nézzük, a milf fogalma, nem illett rá. :)

(#5208) L4mie válasza cool13 (#5207) üzenetére


L4mie
veterán

nem volt gyereke, csak ILF volt? :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5209) Real_Necro válasza cool13 (#5203) üzenetére


Real_Necro
veterán

Korfuról hazafele mikor szálltunk fel Wizzair gépére le akartunk ülni barátaink mögé, erre szólt a légikísérő csaj, hogy oda a következő két sorba ne üljünk, mert azok fenntartott helyek, várjuk meg, míg mindenki felszáll, és ha nem ül oda senki, akkor visszaülhetünk a barátaink mögé.
Erre átültünk 2 sorral hátrébb a fenntartott helyek után.
Alig hogy leültünk, jött ismét a csaj, hogy itt egy 4 tagú család akiket szeretne egymás mellé ültetni, átülnénk e a fenntartott sorokba a szemközti oldalra.
Átültünk oda, így le tudott a magyar család ülni. Persze a ~10 éves lányuk hisztizett, mert ablak mellé akart ülni.
Lassan lecsitultak, erre szól ismét a légikísérő csaj, hogy már oda ülhetünk a barátaink mögé, mert nem lesz több felszálló.... Szóval sakkozva, de bekerültünk a barátaink mögé, persze már mindenki a csajon röhögött.
Elindult lassan a gép, már bekötöttük magunkat, mikor ismét jött a csaj és megkért, hogy üljek egyel hátrébb a felszállás és leszállás idejére, merthogy mindegyik sorban az ablak mellett kell valakinek ülni...

:W :W :W

Arról nem beszélve, hogy sok agyas magyarral utaztunk együtt, akik persze mind oda, mind visszafele rohantak a gépre, hogy helyet szerezzenek maguknak, útközben meg ácsorogtak középen meg vándoroltak oda-vissza a gépen. Korábban EasyJet, AirBerlin és SwissAir gépeken én ilyen csürhét még nem láttam.
És persze leszállás után veszettül tapsolnak, mintha az első Holdra szállást ejtettük volna meg... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5210) akela91 válasza Real_Necro (#5209) üzenetére


akela91
addikt

Kajak tapsoltak leszálláskor? :DDD

Kb ilyet éreztem volna:

(#5211) Mr.Csizmás válasza akela91 (#5210) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezt lattak a filmekben, hat ti semmit nem tanultok?!

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5212) cool13 válasza Real_Necro (#5209) üzenetére


cool13
őstag

:O Mondjuk biztos őket is kötik a szabályok, nem magától találja ki ezeket. Remélem. :D

1 hónap múlva én is megyek velük. Várom már az élményt. Nem tudom milyen lesz. +/-

(#5213) akela91 válasza Mr.Csizmás (#5211) üzenetére


akela91
addikt

Esetleg ha, valami brutál kényszerleszállást kellett volna átélni, leállt hajtóművekkel, és a pilóta sértetlenül leteszi a gépet. Akkor talán megérteném :D

(#5214) Real_Necro válasza cool13 (#5212) üzenetére


Real_Necro
veterán

Vészkijárathoz ne akarj ülni, akkor nem szórakoznak veled.Én ezt vontam le belőle.

Egyébként azt is nagy marhaságnak tartom, hogy a nagy kánikulában itthon beterelik az embereket egy fém csarnokba, ahol fél órán keresztül aszalódnak a kígyózó sorokban és sem egy ablakot, sem egy ajtót nem nyitnak, hogy legalább egy kis légáramlás legyen.

Buszok már nincsenek reptéren?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5215) crey válasza Real_Necro (#5214) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Vannak, csak a Wizz spórol. Így gyalog mégy ki... :P

Amúgy utaztam már pár légitársasággal (KLM, Malév, Wizz, Transavia, Lufthansa) de ilyen mazsolákkal még nem találkoztam... Tapsolni leszálláskor :Y

Megjegyezném volt rá példa, hogy drága honfitársunk kifizette az extra lábteret, csak nem olvasta el az apróbetűs részt a Transavia weboldalán - ugyanis vagy 5 percet balhézott a Schipolon felszállás előtt, mert nem engedték a vészkijárathoz ülni. Marha nehéz volt megértetni vele, hogy angolul kellene hozzá tudni... Ez a szabály meg azért van, mert ha gond van, valahogy meg kell értenie a légikísérő utasításait.

Sajnos nem hogy angolul, magyarulsem fogta fel a problémát, csak hisztizett a kifizetett 10 EUR-ja miatt. :W

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5216) cOxeR válasza crey (#5215) üzenetére


cOxeR
Ármester

Jajj a tapsolás az nálam is az abszolút fav! :DDD

(#5217) Mr.Csizmás válasza crey (#5215) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

error :DDD :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5218) Real_Necro válasza crey (#5215) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jaa, tőlem kérdezte a csaj, hogy tudok e angolul. Mondtam neki, hogy nem igazán (németes vagyok), erre mondta, hogy áá, annyit biztosan tudok és megkért, hogy üljek át.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5219) Freddy76 válasza crey (#5215) üzenetére


Freddy76
addikt

Ez a tapsolás engem is kiakaszt, de a magyarok mindig tapsolnak. Egyszer haverom (ritka nagy paraszt) hangosan megjegyezte, faszé' tapsoltok, ha fennmarad, az a kunszt!

Kollégám apja pilóta, egyszer volt egy ügye, kollégám védte. Ítélethirdetés után: apu, nem tapsolsz meg? Beszartam.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5220) crey válasza Real_Necro (#5218) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Mondjuk szerencsére travel service-es géppel még nem utaztam, meg ilyen szervezett baltaarcú apukkal/anyukkal megrakott nyaraló járaton se, szóval nem volt még szerencsém ilyen törzsközönséghez.

Viszont azt jókat szoktam derülni, amikor valaki elmegy külföldre szervezetten, de a katalógus legolcsóbb helyét nézik ki maguknak, mert az általában így néz ki:

- gyülekezés este 10 körül Ferihegyen, persze egyszerre két-három másik utazási iroda is ilyenkor utaztat, mert ilyenkor a legolcsóbb a légi utaztatás.
- általában sok a kisgyerekes. A kisgyerek este 10-kor már nagyon álmos, tehát nyűgös, tehát hisztis, tehát idegesítő.
- már a reptéren agyfaszt kap az, aki gyerek nélkül indul (a gyerekeseknek meg speciális receptor és hallóideg bénulása van 10-15 évig, nekik mindegy).
- mindig késés van. Mindig.
- a check-in max két ablaknál megy. 700 emberre. Spórolunk.
- akármi van, 23.59 előtt felszáll a gép. Ha esik, ha fúj. Ha nem, lehet csapkodni az asztalt, hogy ígertükkel ellentétben nem utaztattak el X hónap Y-dik napján (megjegyezném, elég nagy átvágás sokszor a 8 nap 7 éjszaka, uyanis pont az éjszaka közepén érkezel... Mindegy is).
- miután olcsó a hotel, ezért az isten háta mögött van valami külvárosban, ahonnan legfeljebb riksával lehetne bejutni emberlakta településre - ahol néthetne valamit.
- miután kispénzüek, ezért nem mennek még a szervezett utakra sem, de a tengerpartra se, mert sós, meg ha már hármat kell lépni, csavargónak fogjak tartani.
- egy hétig összezárva nyaral a sok baltaarcú külföldön, a hotel medencéje mellett, a többi magyarral (ilyen alapon mehetne a Balatonra is).

Tanulság: ne nyaralj olcsó szervezett utakon....

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5221) Real_Necro válasza crey (#5220) üzenetére


Real_Necro
veterán

Van benne igazság. Mi is zsúfoltan indultunk és érkeztünk, odafele fél órát, viszsafele 2,5-et késett a gép. Hotel nem volt drága, de ilyen f@szparasztokat még nem láttam, mint a hotel recepciósai és tulaja.
Egyébként sok külföldi volt aki egész nap a tenger helyett a medence mellett töltötte a napot, persze már reggel 7kor ment foglalni az ágyat.
Mi nem is voltunk medencében, béreltünk egy kis Fiat Pandat és elég sok jó helyet felkerestünk, jobbnál jobb strandokkal. :)
A sziget nem volt nagy, 62km hosszú, sokat nem is autóztunk mert mindig kikötöttünk valami jó helyen, így kb 300-350km-t tettünk kocsiba.
Szervezett úton nem voltunk, egyénileg fedeztünk fel sok mindent.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5222) Freddy76 válasza crey (#5220) üzenetére


Freddy76
addikt

Tunéziában all inclusive voltunk 10 napot; elmentünk két napra a sivatagba (az szervezett túra volt, óriási), saját szervezésben pedig Monastirba, Hammametbe, ide-oda. Egyszer egy középkorú házaspárral vacsiztunk, és teljesen kiakadtak ezen. A problémájuk oka: ki van fizeve egész nap a kaja. Szerintük ez pazarlás, nem helyes. Komolyan, nem csak nem értették, még ki is lettünk oktatva. A volt barátnőm (későbbi feleségem) egész este ezen röhögött...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5223) crey válasza Real_Necro (#5221) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az megint más, úgy rendben van a dolog, én arra gondolok, akik 50 másik hülyével a medence mellett nyaralnak, akiket te is jellemeztél.

Freddy: hát nem érted, hogy pazarolsz?! :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5224) Real_Necro válasza crey (#5223) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha úgy adódik lehet nekünk is Tunézia lesz a következő, all inclusive-al. Korfun megismert barátaink voltak ott tavaly valami 5 csillagosban. Azt mondták nagyon jó volt.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5225) crey válasza Real_Necro (#5224) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Én úgy döntöttem (pont a környezetem hasonló jellegű tapasztalatai miatt), hogy ahol tehetem, magam szervezem az utamat. :) persze nem mondom, ha jön egy all-inclusive last minute ajánlat féláron valahova, én nem fogom bánni :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5226) Mercutio_ válasza crey (#5223) üzenetére


Mercutio_
félisten

És létezik ugyanez a típus, aki mindezért elmegy Dél-Afrikáig is :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5227) Mr.Csizmás válasza crey (#5220) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ellentet: 2010-ben Sarajevoba utaztam, este 11kor erkeztunk, az elore kinezett motel elerhetetlen volt, igy a palyaudvaron a bezart kavezonal ulo ket gyanus egyent vettuk celba, a tobbi turistaval egyutt (nem csoportos volt), bezsuppoltak mindenkit egy VW kisbuszba, dagadora tomve a csomagokkal is, 10 perc tekerges a varosban padlogazzal ( fast & furious balkan edition), majd egy kb. gyrosbufe meretu (utolag kiderult) utazasi irodaban egy marek fenymasolt lapbol osszebuvoltek nekunk egy kiado szobat, ahova felvittek aztan gratis :DD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5228) Real_Necro válasza Mr.Csizmás (#5227) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jó pár évvel ezelőtt Ungvárra mentünk egy bérmunkás cégünkhöz betanítani. A hotel, amelyben szállást foglaltak nekünk elég érdekesen nézett ki, elöl üvegpalota, hátul meg romos falak szobánkénti split klímával.
A hall elég szép volt, mindenhol márvány, hatalmas recepció, hátfala órákkal díszítve. 2 féle szobatípus volt. A nagyon olcsó a másodikon és a drágább a negyediken. Az olcsóról már kaptunk infót, hogy csótányok mászkáltak a szobában és full lepusztult volt, így céges pénzen inkább a drágábbat kértük.
Lépcsőn nem lehetett menni, mert éppen akkor készült szintén márványból, így maradt a lift.
Kb mintha egy bányába mentünk volna, kicsi 3 személyes lift volt, ahol az ajtó ha nem vigyázol elég erősen odacsuk. Sarokban egy kis lámpa, mint amilyeneket a pincékbe szoktak felszerelni.
Megállt a lift a negyediken, kinyílt az ajtó.
Vörös bársony mindenhol, elindulva a folyosón mozgásérzékelős spotok világították be az utunk, mögöttünk pedig automatán kapcsolódtak le. A szoba kártyás rendszerrel működött, beraktad helyére és egyből világítás, klíma, tv stb...
Reggelinél egy hófehér étteremben szmokingban klimpírozott a fickó egy páncéltőkés fehér zongoránál. A svédasztal hatalmas, díszítve szép antik darabokkal, tálalókkal, szamovárral... Nagyon pozitív élmény volt.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5229) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#5228) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez valami szlav jellegzetesseg lehet, nekunk az utolso szallas a hegyteton egy kollegium volt, pro szintu etterem, pulttal, fuggonyokkel, ventillatoros csillarok, ellenben ki volt irva, hogy 04-07 es 17-20h kozott van melegviz :DDD a lepcsohaz meg egy az egyben szomszedok style volt, a lepcsore ragasztott pvc szonyeggel.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5230) Real_Necro válasza Mr.Csizmás (#5229) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hasonlóban volt kollégám anno, csak ott a melegvíz mellett az áramot is lekapcsolták, de nem volt előre kiírva mikor. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5231) Mercutio_ válasza Real_Necro (#5228) üzenetére


Mercutio_
félisten

Spanyolba menet - kocsival - Olaszoknál terveztük az alvást, de nem foglaltunk előre szobát, hanem "majd ahol ér az este keresünk" alapon. Már elég sötét volt, de semmi "zimmer feri" így amikor megláttunk egy nagyobb épületet pislákoló fényekkel gyorsan nyomtuk a féket.
Mint kiderült egy épp felújított kisebb szálloda volt, amit következő héten nyitnak meg hivatalosan, így a "próbaüzem" alatt féláron kaptunk szokbákat. Itt is márvány + nagy tűkrök, antik hatású új cuccok, bazinagy fürdőszoba. Reggel napfénynél még jobban nézett ki az egész.

Ami vicces volt, hogy a szálloda aljához "tapadva" egy klasszikus olasz kávézó volt, friss péksüti, kávé, helyi öregek + a kávézó kutyája, utánozhatatlan hangulata volt.

akela91: A csajok a spanyol tengerpartra készültek, nomeg Gaudi házak sincsenek olaszban :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5232) akela91 válasza Mercutio_ (#5231) üzenetére


akela91
addikt

Akár maradhattatok volna egész hétre. :DDD

(#5233) crey válasza akela91 (#5232) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Sikerült már szállást foglalnotok? :F

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5234) akela91 válasza crey (#5233) üzenetére


akela91
addikt

Omis közelében abszolút elfogyott minden értelmes hely. Úgyhogy ismét Vir lesz.
Node megállunk a Plitvicei tavaknál visszafele, próbálok sok szép képet lőni.
Állvány + ND szűrő + hosszú expóban kéne gondolkodnom itt ugyi?

[ Szerkesztve ]

(#5235) crey válasza akela91 (#5234) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Bizony-bizony! Polárt is vigyél, kelleni fog a tavakhoz, mert tükröződnek veszettül! :)
De amúgy csodálatos látvány. Én majd valamikor szeptemberben szeretnék vissza menni két napra. Amikor sárgulnak a levelek, és egy kicsit bővebb vízhozama van a vízeséseknek. :K

(majd ne lepődj meg, nagy melegben azért messze nincs ennyi vízhozama a vízeséseknek, mint ezeken a képeken :D).

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5236) akela91 válasza crey (#5235) üzenetére


akela91
addikt

Voltam már 3 szor :)

Megint lehet költeni akkor egy rahedli pénzt. Sosem lesz Sigma 150-em. :(

[ Szerkesztve ]

(#5237) *Ropi* válasza L4mie (#5208) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ja: "I Like to Fly". :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#5238) L4mie válasza *Ropi* (#5237) üzenetére


L4mie
veterán

[link]

ez lol :D :D csak itt csak most

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5239) akela91 válasza akela91 (#5236) üzenetére


akela91
addikt

Amúgy 2 hónap masszív 50mm 1.8G után kb hányok a 18-105-től. Egyszerűen semmi kedvem felcsavarni... Családi móka + vaku és ennyi, amire el tudom képzelni a jövőben. Tájképet se szívesen lövök vele már látom előre... Tami 17-50 el meg elveszi a létjogosultságát a fix 50-es, ami meg KELL! :D Akkor gondolkodtam még abban, hogy 17-50 + 85mm 1.G, és minden mást eladni. Nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#5240) Mercutio_ válasza L4mie (#5238) üzenetére


Mercutio_
félisten

Homoly AI lehet mögötte :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5241) Real_Necro válasza akela91 (#5234) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem, rétesben meg kecskesajtban kellene gondolkodni, ha már ott vagy. :)

Én is voltam ott kétszer, valamikor ősszel jó lenne páromat is elvinni oda.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5242) *Ropi* válasza Mercutio_ (#5240) üzenetére


*Ropi*
félisten

Feltettem neki egy egyszerű kérdést, hogy létező személyiség vagy kitalált figura, erre a válasz (meg minden másra is ;] ): Huhh..huhh...Hodor... :D

(#5234) akela91: KTTech-t kérdezd meg, ő már többször fotózott ott.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#5243) cOxeR válasza *Ropi* (#5242) üzenetére


cOxeR
Ármester

Hodor! ;]

(#5244) *Ropi* válasza cOxeR (#5243) üzenetére


*Ropi*
félisten

Azt már kigugliztam, hogy a "Game of Thrones" figurája, de hogy ki ő, mi ő, még mindig homály...

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#5245) Mercutio_ válasza *Ropi* (#5244) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hodor! ;]
Hodor-hodor-hodor!

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5246) madgie válasza Mercutio_ (#5245) üzenetére


madgie
titán

he?

(#5247) *Ropi* válasza Mercutio_ (#5245) üzenetére


*Ropi*
félisten

Aha. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#5248) Mercutio_ válasza madgie (#5246) üzenetére


Mercutio_
félisten

Inkább a szöszi :D

GoT "zenéből" meg ez tetszik leginkább :K

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5249) Real_Necro


Real_Necro
veterán

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5250) Balinov válasza Real_Necro (#5209) üzenetére


Balinov
félisten

bazz, ezek bizonyos szempontbol rosszabbak, mint a Ryanair (bunko litvan utaskiserokkel)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.