Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:29:23

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 970 / 980 (GM204)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41040) Rasiel válasza hajbel (#41039) üzenetére


Rasiel
senior tag

Nincs ebben semmi hihetetlen, ilyenkor a Windows asztal "tulajdonságai" kerülnek használatra, így a triple buffering is aktiválódik. Vannak olyan játékok, amelyekbe alapból beleteszik a grafikai beállítások menübe: ilyen pl. az említett két játék, az FC4, Dishonored 2 vagy esetleg a Rise of the Tomb Raider.

"Olvastam, hogy a jó öreg D3DOverrider itt nem működik, pont a 32 bit miatt."
Tudtommal elsődlegesen nem a 32 bit miatt, más technikai okai vannak. (Tehát ezt azt előző hsz-emben nem pontosan írtam le.)

"Adaptive Vsynccel is működhet az Alt+Tab vajon?"
Adaptive V-Sync-et nem szoktam használni, így erre nem tudok pontos választ adni. Ki kell próbálni.

FIFA17-ben (is) az átvezető videóknál ugye lekorlátozza az FPS-t ~30-33-ra. Az ALT+TAB-os módszer itt nem működik. Úgy oldottam meg, hogy minden esetben fix 60 legyen az FPS-szám, hogy a "fifasetup"-ban beállítottam, hogy ne limitálja az FPS-t, majd NV Vezérlőpultban kikapcsoltam a FIFA17 profiljában a V-Sync-et, ezután pedig beállítottam rá egy 60-as FPS-limitet NVIDIA Inspector segítségével. Így minden esetben "smooth", vaj sima a játék, végig 60 FPS-el megy és képtörés sincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.