Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37103) #24644864


#24644864
törölt tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni egy problémához.

A gépem nagyjából 1,5 éves (i5-6600k, 16gb ram, 1070 gtx, corsair rm550x, asrock z170) és az utóbbi pár hétben egy problémára lettem figyelmes. Amikor kikapcsolom a gépem, akkor elkezd a fülesem ki-be kapcsolgatni. Aztán jobban megnézve a gépen levő cpu és vga venti is meg-megugrik - de semmi nem folyamatos. Olyan, mintha lenne áram és nem lenne fél-fél másodpercenként váltakozva.

Próbáltam már mindent - kábeleket kihúztam, hogy nem-e valami kontaktos, megnéztem másik elosztóba és a falba külön is, de minden esetben csak akkor szűnik meg a gond, ha a tápot lekapcsolom. És ilyenkor percekig nem is tudom visszakapcsolni a gépet, mert ezt csinálja - csak nagyjából 1 óra múlva.

Gondoltam, hogy táp probléma lehet, de biztosan nem merem állítani. Ami még fura, hogy bekapcsoláskor nem, de egy újraindítás után a bottoláskor kiír egy hal.dll nem található hibát, amire rákeresve is sok kommentnél a táphiba volt elsődleges gyanúként felhozva.

Ha esetleg akármilyen tippetek, megoldásotok, azt szívesen fogadom - de addig nem akartam gariba vinni a tápot, még nem kérdeztem meg itt is a dolgot.

Köszi szépen a válaszokat előre is! :)

Üdv: Norbi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.