Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25434) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Sziasztok
4 évig hibátlanul használtam a gépem. Aktívan izzasztva játékokkal, etc.
Oda adtam anyukámnak. Hosszú leírni, mindegy miért, de a végén úgy volt rákötve egy HDD a gépre satávla, hogy nem volt bent rögzítve csak a tetején volt. Véletlen kihúzódott.
Nah a satás vinyót ezentúl nem volt hajlandó felismerni a gép. A vinyót beraktam az én gépembe, kifogástalanul üzemelt.
Jó, meghalt a satavezérlő a lapban, rakok bele IDE-s vinyót. Raktam is bele, be is bootolt, raktam rá windwost etc.
Viszont azóta random működik a gép: Vagy bebootol, vagy nem.
Három lehetőség van:
Bekapcsoló gombra felzúg etc, de semmi sem jelenik meg a kijelzőn, a monitoron lévő led néha kigyullad és úgymarad, néha sötét
Bekapcsoló gombra bekapcsol, BIOS kijelző bejön de itt lefagy
Simán bekapcsol.

Na most egy ezer+1 éves IDE vinyót raktam bele, ezért azt hittem az a felelős, és majd ha veszek egy másikat(vagy sata vezérlőt) akkor megoldódik a probléma.
A gond az, hogy ha lehúzom a vinyót, akkor ha olyanja van akkor se jön be a bios, csak a fekete képernyő. Memóriákat cserélgettem, slotokban, tápot cseréltem, vga-t cseréltem, semmi.
Meghalt volna az alaplap teljesen, vagy még van valami amit kipróbálhatok?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.