Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25401) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nah, BIOS próbák sora után így állok a Bloodrage -el, persze léggel. :) Jó lenne Vantage stabillá tenni. Ha kap a gép hideget, akkor a procinak mehet a 1.55v, ugye? Elég magas VID-es példány, 1.264v aszem.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#25402) C64 válasza MPowerPH (#25401) üzenetére


C64
őstag

U bakker, ezt mivel hűtöd?? :Y

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#25403) subaruwrc válasza MPowerPH (#25401) üzenetére


subaruwrc
félisten

mehet ha bírod hűteni
jól bírja a lapod a magas qpi órajelet :C

(#25404) HSM válasza katt777 (#25400) üzenetére


HSM
félisten

"Haha, ha jó lapod lenne, akkor tudnád, hogy a C-State és a C1E két külön dolog!"
Kezd bosszantani, hogy folyamatosan a lapom szapulod.... :W Azt végképp nem értem, hogy a lapom tudásának mi köze az ÉN tudásomhoz... :Y :Y

Az külön jól esik, hogy full hülyének nézel, köszönöm. :( Képzeld, tudom, mi az S1, S3 készenléti állapot, de nem arról beszéltem. Én a proci különböző "alvási" stádiumairól, amiket C-state-ek néven szokás emlegetni. Ha neked midegy, melyik lassítja, akkor tényleg a teljes kikapcsolás a megoldás, nem rájönni, melyik a bűnös... :W (Amúgy a C6, le is írtam, miért lassítja az L3-at). Viszont az EIST-et oké, hogy be tudod kapcsolni, de C1E nélkül akkor sem működik. :N
Akkor virgonckodj majd a lapoddal, ha sebességcsökkenés nélkül fog tudni olyat, mint az E758-am, hogy üresben szépen visszaveszi a szorzót és a feszt is, mert nem kell a C-state-eket kikapcsolni, üresben alig több, mint 1,04V-ot kap a procim 3680-on, kis terhelésen 1,15V körül, de azt is állítgatja folyamatosan a terhelés függvényében, teljes terhelésen pedig 1,22-1,25V között. Mert szerény véleményem szerint itt kezdődik a hatékony energiatakarékosság, amikor nem kell feladni a teljesítményt az energiatakarékosság oltárán. Ahogy növelem a Vcore-t, a lap úgy növeli az egyes lépcsők feszültségét is, tehát még a 4Ghz-es beállításom is megússza 1,1V körüli üres fesszel, alig eszik úgy, ha nem terhelem.

A fogyasztásos dologra csak annyit tudok írni, hogy a 4890-em fogyasztásából jelentősen le lehetett csípni, ha 850/975@1,32V helyett 775/925@1,18V-on ment, és alig-alig lett lassabb, nem lett 4850 (pláne nem 3800) színvonal belőle, sőt.... :U Így legalább volt, egy halk, hűvös 1GB-s 4870 OC-m...

(#25405) MPowerPH válasza subaruwrc (#25403) üzenetére


MPowerPH
félisten

Kint -10 van már, szal azzal nem lesz gond. Gondoltam kipróbálom, utoljára befürödtem, mert megfagyott a heatpipe.
Úgy bánom, hogy nyáron nem jött össze a teszt, sajnos sokat nem voltam itthon. :( Pedig akkor derült volna ki, mit bír igazán.

chaplin: True Black+2* Ultra Kaze 3k. :DDD Na persze csak a tesztekre, egyébként passzívan megy.

HSM: Én sem értem mi baja a lapoddal, az egyik legjobb az X58-as lapok között minden téren.(nah, melegedés terén nem :DDD )
Én a 4890-et még soha nem próbáltam downclock-olni. Mennyi W-t hoz üresben? BIOS-t flash -eltél rá, vagy valamilyen progiból profilt töltesz be?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#25406) Qru válasza MPowerPH (#25401) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Simán mehet, de LLC off legyen ott már.

#nincsbennetarcsi

(#25407) C64 válasza MPowerPH (#25405) üzenetére


C64
őstag

Léggel hűtöd bakker?? :Y

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#25408) HSM válasza MPowerPH (#25405) üzenetére


HSM
félisten

Jaja, nagyon jó lap, két apró hibája van csak. Az egyik, hogy biza komoly tuninghoz hűteni kell keményen, a másik, hogy Virtualizálva On-Off-On módon bootol, ami kinyírja a winyókat. De utóbbit nem használom, és elvileg okkal ilyen, csináltak már neki javítást, de visszavonták, mert valakinek kompatibilitási gondokat okozott. :D Többi privi. ;)

(#25409) cut válasza HSM (#25408) üzenetére


cut
aktív tag

szevasztok

ujra köztetek.... :)

pár napja nem huztam a procim.... :)

Hogy áll a nagy negativ huzás?------ _) :Y

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#25410) cut válasza cut (#25409) üzenetére


cut
aktív tag

Milyen vizhutést vegyek xeon procihoz?

Ne legyen azért tul drága.... :)

Valakinek ötlete??

üdv Cut

ellnézést nem használtam a szerkesztést...... :R

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#25411) cut válasza cut (#25410) üzenetére


cut
aktív tag

Vagy lehet ezt nem ide kellett volna irnom....

Akkor ellnézést mindenkitől..... még ujonc vagyok...... :)

134 piros pötty :)

(#25412) keIdor


keIdor
titán

Azon gondolkozom, hogy tavasszal lehet vennék egy 1,5V-os kitet. Na persze nem azért, mert X68-ra akarok majd ősszel váltani (szerintem kihagyom) hanem csak úgy, hogy legyen, kipróbálnám... Persze 3x2-es kit kéne, nem 2x2-es. Vélemény? A Bulldozer esélyesebb egyébként, lehet az lesz és akkor AMD procival+AMD videókártyával lenne egy AMD platform egységes driverekkel stb. De még az is lehet, hogy P65 lesz belőle, sosem lehet tudni... egyébként az "olcsó" 980X eljövetelében nem hiszek, előbb tűnik az el, minthogy értelmes ára legyen... magyarul az X58-ban nagy bővíthetőséget nem látok, ezért nem akarok X68-at sem.

De ez még a jövő zenéje, mivel ez is bőven elég, sőt Q6600 is elég volt annó. Már régóta nem a teljesítmény miatt váltok és gondolom a többség ugyanígy van ezzel itt...:) csak a kíváncsiság miatt váltunk itt legtöbben, semmi másért.

Az is jó ha alapból 1,35V-os a cucc és akkor megyek felfele 1,5V-ig. Ez a kit pl. k@rvára bejön, csak kéne egyelőre még egy modul. Egyébként csak belőném és kész, nem benchelgetek már néhány éve.

Vélemény?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25413) cut válasza keIdor (#25412) üzenetére


cut
aktív tag

i7 xeon, szerintem .... nincs jobb.... 24 giga 2000 Mhz es rammal.... :) :Y

134 piros pötty :)

(#25414) C64 válasza cut (#25413) üzenetére


C64
őstag

De van!

Dual Xeon 48 Giga rammal az EVGA SR-2 alaplapjában 2500MHz-es ramokkal ;] :P

És még ennél is van erősebb konfig :))

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#25415) cut válasza C64 (#25414) üzenetére


cut
aktív tag

És neked ilyen van öcsém??? :)

képet muti..... légyszi.... :C

Engem annak gondolsz?????

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#25416) C64 válasza cut (#25415) üzenetére


C64
őstag

Nem alacsonyodom le az e-penis versenyzők szintjére... :P
Én sznob vagyok!! :DDD

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#25417) keIdor válasza cut (#25413) üzenetére


keIdor
titán

Maradjunk a földön. :DDD Egy-két tizest ér amúgy meg nekem a dolog. Ha eladom a jelenlegi kitet, akkor lehet annyit sem kell még rádobnom.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25418) cut válasza keIdor (#25417) üzenetére


cut
aktív tag

Milyen cuccod van most?

És mit szeretnél pontosan?

134 piros pötty :)

(#25419) ittakary válasza MPowerPH (#25405) üzenetére


ittakary
nagyúr

Bios flash kicsit macerásabb, de pl rivatunerrel simán és egyszerűen meg lehet oldani downclockot:

nálam a 4870 500/900@1.263V 2D órajeleit RivaTunerral visszavettem 200/200@1.083V-ra, és ez számokban egészen pontosan: 20W megtakarítást, illetve 62-63°C idle T helyett, 42-44°C-ot eredményezett :)
DXVA is ugyanúgy megy, fullhd videókat simán falja ezekkel az órajelekkel :)

(#25420) MPowerPH válasza C64 (#25407) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah. :K Ezt tudtam kihozni belőle. Kiraktam a gépet az erkélyre ezt követően, hátha Vantage -ben tudok valamit hozni ezzel a BIOS-al. Nagy örömömre a 4890-em tök stabil volt 1066/1230-on. Ellenben a Vantage cpu teszt megállt 21x222-ön, amin még előtte másik bios-al lefutott. :( Így nem jutottam sehova sem.

Qru: Utoljára az E8400 -asomnál használtam az LLC-t, még az RE-ben. :DDD Nincs szükségem rá, tudom mikor hova ugrik, a szerint lövöm be.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#25421) cut válasza ittakary (#25419) üzenetére


cut
aktív tag

attol függ milyen FULL HD t ittakary?

a tömöritetlen?? :Y

És nyáron mit csinálsz BMW????? :C

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#25422) ittakary válasza cut (#25421) üzenetére


ittakary
nagyúr

áh, én max a ripeket szedem le :) nincs fullHD kijelzőm (se tv se monitor), hogy megérje leszedni a 25-50 GB-os muvikat

(#25423) MPowerPH válasza keIdor (#25412) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem, ha nem most szeretnél váltani, akkor várj még vele. DDR3 árak csökkenőben vannak, és lesznek is. Ha még ráér, akkor megéri várni kicsit. 3x2Gb-s kittet egyébként nem csak X68-hoz tudnál használni? :U Vagy később vennél hozzá valahonnan még egy modult? Mondjuk az macerás...

cut: Már mi az hogy mit csinálok? :DDD
A tömörítetlen Blue Ray filmet is lazán viszi már egy ilyen kártya, szerintem csökkentett órajelekkel is. :) Én még nem próbáltam downclock-ot. Egyébként GPUTool-t használok.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#25424) cut válasza MPowerPH (#25423) üzenetére


cut
aktív tag

Ha nem lesz kint minusz 7 fok.....:)

igaza van BMW nek

vagy egy 1156 ot érdemes összerakni... 860 ast pl....

vagy most a videokariol beszéltek?
4870?
nekem az volt a gtx470 előtt , jó kis kari az... de a pur HD et a nvidia támogatja

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#25425) MPowerPH válasza cut (#25424) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nyáron 24/7-es beállításokat kell kitesztelni, télen meg jöhet a harder oc. :) De legközelebb kikészítem a BIOS-okat, hogy ha valami nem smakkol, akkor gyorsan tudjak váltani.

mod: Én Bloomfield után 1156-ban nem gondolkoznék. :N Akkor már inkább a Bulldozer. Remélem az kicsit ütősebb lesz, mint a Cayman. :U

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#25426) i are robot válasza MPowerPH (#25425) üzenetére


i are robot
senior tag

Lehet hogy tudatlan vagyok, de mi köze a Bulldozernek a Caymanhoz? :U Az utóbbi a most megjelent 6900-as vga-k architektúrája, nem?

A következő platformok amúgy tudtommal P67 és Z68 lesznek, azaz nem P65 és X68. Plusz még kérdezem, hogy a 2011 nem 4 csatornás memvezérlős lesz? Mintha ezt olvastam volna valahol, vagyis ezesetben a trichannel kitek csak a 1366-hoz lesznek jók.

[ Szerkesztve ]

(#25427) ittakary


ittakary
nagyúr

huh srácok a télről jutott eszembe: írta az előbb valaki, hogy nyitott ablaknál fog tesztelni. No ez már nekem is eszembe jutott :) Mire kell ilyenkor figyelni, hogy ne vágjam haza a gépet? Gondolom amikor becsukom az ablakot és jéghideg a hardver, akkor az nem lenne előnyös ha erre csapódna ki a szoba levegőjében lévő páratartalom...
Milyen javaslataitok lennének ezügyben? :B

(#25428) subaruwrc válasza ittakary (#25427) üzenetére


subaruwrc
félisten

szerintem egy ilyen - 10 15c-be kirakott cuccnak semmi baja nem lesz különféle előkészületek nélkül sem, mert azért a cucc nem hül át annyira.
ha mondjuk kikapcsolt állapotban kiarknád egy éjszakára, utána a melegben bekapcsolnád akkor lenne páralecsapódás a melegedő alkatrészeken az tuti.
ha működés közben nyitod rá az ablakot és úgy hűtöd le akkor nem lesz baja

(#25429) MPowerPH válasza i are robot (#25426) üzenetére


MPowerPH
félisten

Egyszerű. :D Mindegyik AMD. Ennyi a közös. Csak az a különbség, hogy a processzor ágon sokkal nagyobb lemaradást kell leküzdeni. Cayman -nak ez nem jött be sajnos, még mindig ott a hátrány, persze 1GPU-s vonalon.

A jelölésekre nem tudok mit mondani, olvastam egyiket, s másikat is. A 4 csatornás memvezérlő úgy néz ki, csak a Socket R foglalatos, 2xQPI -s szerverekben lesz elérhető, itt 12 dimm/socket várható. A sima desktop high-end -eknél marad a Tri ch.

ittakary: Ahogy Subaru is mondja, nem lehet baja. Ha nagyon féltenéd, akkor kell kis légáram a gépre, és tuti száraz marad. :DDD Mikor behozod, akkor azért érdemes kicsit várni, míg felmelegszik egy pöppet.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#25430) i are robot válasza MPowerPH (#25429) üzenetére


i are robot
senior tag

Jaaa, vagyúgy, csak hirtelen nem tudtam összerakni a képet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25431) Tirexi válasza subaruwrc (#25428) üzenetére


Tirexi
addikt

"ha mondjuk kikapcsolt állapotban kiarknád egy éjszakára, utána a melegben bekapcsolnád akkor lenne páralecsapódás a melegedő alkatrészeken az tuti.
ha működés közben nyitod rá az ablakot és úgy hűtöd le akkor nem lesz baja"

Én ezt megcsináltam már és akkor dőlt meg a 26k-s rekordom. :D

(#25432) kpal válasza keIdor (#25412) üzenetére


kpal
veterán

Van bővíthetőség . Használtan értelmes áron lesz és csak elég lesz egy darabig :B .

(#25433) Gaben01


Gaben01
őstag

Sziasztok!

Némrég kértem tanácsot beállítás ügyben,mert első indításnál nem volt meg win-ben mind a 6GB ram.Azóta elég sok mindent kipróbáltam,de a jelenség ugyanaz.Hidegindításkor (ez fontos,mert csak akkor csinálja) általában csak 4,rosszabb esetben 2GB ramot lát a win7.Párszor már megnéztem biosban is első indításkor mit ír és többnyire a középső slotban levő ramot nem látja (ennek ellenére tri-channelt ír).Jelenleg az 1-3-5 slotokban vannak a ramok,mikor átpakoltam a 2-4-6ba akkor nem indult a gép. (itt lehetett user error is).Viszont az első bekapcsolás után ha azonnal újraindítom,akkor már megvan mind a 6GB.Olyan mintha kéne egy bemelegedési idő a alapnak/ramnak. :F
Jelenleg ilyen beállításokkal megy:
21x140@0,976V
QPI 5866
Uncore 2933
Ram 1400 CL8@1,609V
PLL 1,84V
VTT 1,27V

A lapot újonnan vettem,a ramokat használtan.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#25434) katt777 válasza HSM (#25404) üzenetére


katt777
félisten

Basszus, azért mondtam, mert azzal kezdted, hogy mit értek C-State alatt. Hát, erre mit kellett volna mondanom? Ha kevered az egyes dolgokat, és én erre felhívom a figyelmed, az még nem hülyének nézés, főleg, hogy mivel eddigi ismereteim szerint értesz hozzá, te próbáltál engem annak nézni. Most megint írod, hogy a C-State az alvási állapot, amikor véletlenül sem az! Az az S1 és az S3!
Az szintén mondtam, hogy minden más ON van, tehát C1E ÉS EIST is.
Az én lapom is állítgatja a szorzót, és a feszt is állítaná, ha nem kapcsoltam volna le, mert sokkal többet spórolok fix alacsony feszültségen. Az ASUS EPU-ja tényleg hiányzik, no de az a lap majd' 30k-val drágább volt, ráadásul P6TDlx2-ben fagyásokat eredményezett, ellentétben a régi, frankó kis P5Q-mmal..
C3-at kipróbálom fixen, de nem hiszem, hogy az ne venné le a teljesítményt.

HD4870-em-mel sokkal többet spórolok, tekintve, hogy 150/200MHz-en járatom 1.083V-on, és nincs teljesítményvesztés, mert ott a kakaó, ha kell, alap órajelek 1.203V-on, tuning meg 1.263V-on, de a játékok többsége 1.143V-on megy 500/600MHz órajelekkel, szóval még a hűtőnek sem kell igazán pörögnie. Ez nem kicsit nagyobb megtakarítás, mint amit te beállítottál a HD4890-eden, ráadásul nem is adtam ki egy HD4890 árát HD4870 teljesítményért.

BMW001: Semmi bajom a lapjával. Neki lehet baja vele, hogy mindent úgy értelmez. :DDD

Gaben01: Hogy ezt hányX írtuk már... :U :B QPI/uncore magas, vagy a nekik adott fesz alacsony.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25435) HSM válasza katt777 (#25434) üzenetére


HSM
félisten

Igen, a C-state a proci alvó állapota. ;) A gép alvó állapota meg az S1-S3. ;)
A C1E az C-state! Tehát akkor mégse kapcsoltad ki mindet. Nálam a C3 nem vett le a teljesítményből, bár nem nagyon méregettem, mert nem hiányzott sehonnan teljesítmény....
Egy tesztet megér.

Amúgy nem 4870 teljesítményt vettem 4890 áron, mert a 4890 megjelenésekor olcsóbb volt az 1GB-s 4870-eknél. :Y Arról nem is beszélve, hogy 775/925-ön 1,18V-on már jóval kevesebb áramot fogyasztott és hűvösebb is volt, mint egy 4870, tehát mégis többet kaptam kevesebb pénzért. Én 1-2 régebbi játékokhoz lőttem be egy 600Mhz körüli beállítást 1,05V-on, de úgy már aztán tényleg takarékosság volt... :D

(#25436) Qru válasza keIdor (#25412) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

G.Skill ECO-t vegyél sztem is. Jókat olvastam róla és 1,35V-al is elkocog.

BMW001: Helyes! Fesztüske nem jó dolog. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#25437) katt777 válasza HSM (#25435) üzenetére


katt777
félisten

Nálam külön van a C1E és a C-State.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25438) katt777


katt777
félisten

Eladó az alaposan kitesztelt gépem anyagi okokból, "bagóért"! Bocsánat, hogy ide írom, de tudom, hogy van, aki ilyen konfigot akar venni, és most itt a remek alkalom, hogy kihasználjátok egy embertársatok szorult helyzetét. Még ma hívjatok!

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25439) Laraxior válasza katt777 (#25438) üzenetére


Laraxior
titán

most nézem hogy te szombathelyi vagy? :C
mindjárt jobb arc vagy... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25440) pincehely válasza katt777 (#25438) üzenetére


pincehely
addikt

Sajnálatos!
Lassan én is erre fogok kényszerülni.
Bár amíg tudom kitartok.
Fel fejjel!

http://kefetemap.deviantart.com/

(#25441) katt777 válasza Laraxior (#25439) üzenetére


katt777
félisten

:) :R

pincehely: Hát én eddig tudtam kitartani, most meg jött egy haláleset a családban... :(((

Na, ilyenkor senki nem néz be, akinek gép kell? :F :Y Ma már nem nagyon leszek neten (később sem, ha csak nem marad vmi gagyi gépre való), tfon ott a hirdetésben.

Amennyiben nem találkoznánk, mindenkinek további jó fórumozást, és Kellemes ünnepeket kívánok! :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25442) Qru válasza katt777 (#25437) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nálam külön állíthatóak a C-statek, hogy meddig kapcsolja le a cpu részeit.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#25443) akoska07


akoska07
nagyúr

Sziasztok!

érdeklődnék van-e vkinek bármilyen tapasztalata 950-es procival kapcsolatban.
arra lennék kiváncsi mennyire sikerült jól az a széria. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#25444) Cybertrone válasza akoska07 (#25443) üzenetére


Cybertrone
veterán

:DDD Aki eddig itt volt annak nemsikerült kifogni az isten lábát... egy normáis 920 elverte mind tuningba! Egyedül a nagyobb szorzó miatt érheti meg... :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25445) akoska07 válasza Cybertrone (#25444) üzenetére


akoska07
nagyúr

igazából azért esik a választás a 950-re,mert jó áron lehetne hozzájutni.
volt 920-as procim.
majd kiderül közelébe tud-e érni :DDD

tul sokat nem várok most procitól,emberi fesszel menjen 4GHz-en.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#25446) Erdei88


Erdei88
veterán

4500 felett! Igaz HT off

(#25447) keIdor válasza kpal (#25432) üzenetére


keIdor
titán

Na de mi az értelmes ár?:) Mert én a 100-130 ezres procikról leszoktam, többet nem adok ennyit prociért.

BMW: Tavasz lesz ebből mindenféleképp, most januárban a VGA-ra koncentrálok. (már a szükséges egyáltalán)

cut: Adatlap. :P És szerintem ilyen ECO-t.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25448) katt777 válasza Qru (#25442) üzenetére


katt777
félisten

Nálam is, csak auto-n hagytam (ja, még nem vitték el a gépet).

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25449) AirBooms válasza Erdei88 (#25446) üzenetére


AirBooms
addikt

Nem leszólni akarom az eredményed (ismersz), de nekem feltűnt, hogy ahhoz képest, hogy 4500-on megy a proci, elég alacsonyak a GFlops értékek. Nálam ezt a proci majdnem 4 GHz-en tudja 1600-as rammal. 4,2 GHz-en már 62 GFlops-ok jönnek. HT off szintén - természetesen. De vized még mindig jobb, mint az enyém! ;]

(#25450) Qru válasza akoska07 (#25445) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem tudnak többet mint a 920/930-ak. Akkor inkább egy kitesztelt 920/930.

Erdei88: Kicsit elszöszöl a hibajavítással a GFlops értékből nézve...

katt777: Jó áron adod pedig de nem sok embernek van léje me 200k-s gépet vennie. De gondolom megbontani meg nem nagyon akarnád ami érthető azért.

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.