Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25151) AirBooms válasza C64 (#25144) üzenetére


AirBooms
addikt

Mondtam én, hogy menni fog - ezek szerint te vetted meg... :)
A 32nm-es technológia miatt egyrészt nem olyan sok az a 1,3 V, másrészt pont ezért még kevésbé melegszik. Főleg az idle hőmérsékletek voltak nekem nagyon alacsonyak, de 4,2 GHz-en, 1,32V-on sem nagyon mentek 70 fok fölé a 980X magjai.

(#25152) katt777 válasza C64 (#25144) üzenetére


katt777
félisten

Kár, hogy IBT nem jelent semmit, ha csak nem toltad fel kézzel a thread-eket.

mpierre: Nem feltételezés. Nem az első Intel proci lenne, amelynél idővel csökkennek a tuningképességek, mert addigra jobban kitesztelik őket, és nem hagynak rá extra kraftot biztonságból, mint az elején.
A SB nem konkurencia az X58-nak.

ImI87: A tendencia éppen ellenkező irányba mutat. Azaz, hogy egyre kevésbé legyenek tuningolhatóak a procik, máskülönben senki nem venné meg a drágábbakat.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25153) AirBooms válasza katt777 (#25152) üzenetére


AirBooms
addikt

Az a helyzet, hogy annak idején a LinX nem nagyon akart lefutni a hatmagoson. Pontosabban futott, de nem állt meg az egyes köröknél, hanem valami végtelen ciklusba került. Ezt tuningtól függetlenül csinálta. Egy-két LinX eredményem volt csak nekem is, az IBT viszont szinte mindig lefutott (már ha sikerült stabil beállítást találni). A probléma okát nem tudom, Sárpac próbálta rajta segíteni, de végül is nem sikerült...

[ Szerkesztve ]

(#25154) Qru válasza ImI87 (#25148) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Elég gatyák az új 950-esek. :( Inkább egy kitesztel 920/930 ha már...

#nincsbennetarcsi

(#25155) katt777 válasza AirBooms (#25153) üzenetére


katt777
félisten

Hát, végső soron az IBT is jó, ha feltolod magokX2 thread-re.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25156) cut válasza AirBooms (#25153) üzenetére


cut
aktív tag

Grat a xeon5650 hez...
Én is ilyet szeretnék... :(
Eredményket szeretnénk látni...... :C

AirBooms 980x vagy x5650 a jobb?

134 piros pötty :)

(#25157) Qru válasza cut (#25156) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Desktop lapokban egyformák. Szeró lapba meg Xeon dukál. Tuningra meg mind a kettőből van jobb meg kevésbé jobb példány.

#nincsbennetarcsi

(#25158) cut válasza Qru (#25157) üzenetére


cut
aktív tag

de egy 980x et is elfogadnék...

Most árul itt valaki a Ph ilyet?

12 szál az nagyon durva.... csak az a kérdés hány program tudja kihasználni..???
játékok?

Qru köszi a választ

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#25159) DigitXT válasza cut (#25158) üzenetére


DigitXT
félisten

A játékok tipikusan a 4-et sem tudnak fullon hajtani, szóval azért felesleges.

(#25160) mpierre válasza DigitXT (#25159) üzenetére


mpierre
veterán

De találtam ilyet. Kihasznál 4-t. Majdnem 100% körül terheli a procit. i7-en még nem próbáltam.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#25161) DigitXT válasza mpierre (#25160) üzenetére


DigitXT
félisten

"Találtam ilyet" vs. "tipikusan nem használják ki": nem ugyanazt mondjuk?:DDD
Egyébként gyanítom, hogy valami stratégia lehetett... Supreme Commander?

Szerk: nekem is van olyan tapasztalatom (több is:D), hogy egy játék jobban
meg négymagos procin, mint kétmagoson, de nem hiszem, hogy hatmagos
kellene neki, pláne nem HT-val 12 szálon. Persze idővel biztos lesznek majd
ilyenek, de semmiképpen nem mondanám ezt ma még tipikusnak. Sőt.:R
(Jobban megy != minden magot teljesen leterhel. Azt tényleg "találni" kell...)

[ Szerkesztve ]

(#25162) cut válasza DigitXT (#25161) üzenetére


cut
aktív tag

Azt olvastam valahol , hogy a Bad Company2, Moha ezek már használják a 6 magot.

De lehet. hogy marhaság.

134 piros pötty :)

(#25163) mpierre válasza DigitXT (#25161) üzenetére


mpierre
veterán

De igen. Nyelvtanból és szövegértésből elég rossz voltam. Még az ominózus "képírással" tanultam írni-olvasni. Az eltelt évek sem javítottak rajta egy fikarcnyit sem. :DDD

Nem stratégia, hanem konvertáló program. Majd minden video formástumból csinál mp4-et, amit le tudok játszani a telón 480×800 felbontásban. Egérmozi. :))

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#25164) katt777 válasza cut (#25162) üzenetére


katt777
félisten

6-ot, 8-at, egyre megy, mert nem ez a lényeg, hanem, hogy kb. 2 magnyi erőforrást esznek meg. Fallout NV pl. mind a 8 szálat használja a VGA-m kihajtásához kb. 3-5%-on. :Y Összesen nem megy föl a procihasználat 20%-ra. 2 magra állítva a gépet 65-70%-on mentek a magok, szóval még az sem volt kihasználva.
Amúgy már a Wolfenstein is keményen használt 8 szálat, szintén pár %-os terhelésen. :D

mpierre: A konvertáló aztán nagy játék. :N Tényleg érzek itt némi szövegértési problémát. :) :R Erre reagáltál ugyanis: "A játékok tipikusan a 4-et sem tudnak fullon hajtani, szóval azért felesleges."

Ha meg i7-en nem próbáltál valamit, arról ne nyilatkozz, mert én is kaptam már olyat, hogy pedig több mint 2 magnyi erőforrást használ egy játék, nézzem csak meg, erre belinkeltek egy Phenom II monitorozást, amelyen 60-75%-körül mentek a magok, viszont akárhogy néztem az ominózus játékot i7-en, csak nem ment fel a terhelése 50%-ra, azaz 2 teljes magra. :DDD Ez az i7-POWER. :C Szóval én még mindig nem akadtam a procimat 50% fölött terhelő játékra. (Most szólok, hogy GTA4-gyel nem foglalkozom. :R )

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25165) Laraxior válasza katt777 (#25164) üzenetére


Laraxior
titán

Black ops...monitorozd.
Nekem kikapcsolt HTvel megette mind a 4 magot. Jelzem semmiféle patch nem volt fennt a gépen,tehát az első verzió,azóta nem tudom mi a helyzet.
EVGA lapos kollega jelezte hogy nála a másik szobában 6 szálat terhelt le szinte teljesen az a szemét :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25166) katt777 válasza Laraxior (#25165) üzenetére


katt777
félisten

Nem nyert. :P Tegnap pont néztem (monitoroztam is), 30%-ra sem mentek fel a magok HT ON, alap órajel. Patch 3 egyébként, de nem tudok róla, hogy a procihasználatot javítaná.
Mindemellett 500/600MHz-es órajelekkel viszi a VGA-m röccmentesen. :DDD Akárhogy nézem a mostani játékokat, fullra felhúzott beállításokkal mindenre elég, akár még csökkentett órajelekkel is. Jó, hogy lecsengett az a pár DX11 progi, amelyekkel el lehetett adni az új kártyákat.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25167) HSM válasza katt777 (#25166) üzenetére


HSM
félisten

Ki az a majom, aki HT ON nézi a processzorterhelését bárminek? :C Próbáld ki szépen HT OFF, aztán nyilatkozz...

(#25168) mpierre válasza katt777 (#25164) üzenetére


mpierre
veterán

Ej-ej. Az hagyján, hogy nekem nem mindig megy, de nálad is kimaradnak karakterek. :DDD

Nézzük a teljes szöveget:

Kérdés: Egyébként gyanítom, hogy valami stratégia lehetett...Supreme Commander?
Válasz: Nem stratégia, hanem konvertáló program.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#25169) Laraxior válasza HSM (#25167) üzenetére


Laraxior
titán

:)) :D
bár itt igaza úgyse lehet senkinek :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25170) katt777 válasza HSM (#25167) üzenetére


katt777
félisten

Ki nem szarja le HT OFF HT-s procival? Usgyi i5 topicba, ott nyilatkozz HT OFF. :P Az a majom, aki nem használja ki a prociját, ha lehet. :U Megj: ahány progit néztem HT OFF kíváncsiságból, ugyanúgy nem használtak 50% erőforrást.

mpierre: Az meg 1 másik hsz-re volt válasz, hiába kavarod.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25171) mpierre válasza katt777 (#25170) üzenetére


mpierre
veterán

:F

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#25172) HSM válasza katt777 (#25170) üzenetére


HSM
félisten

Ki nem szarja le? :Y Azért, mert te benyaltad az Intel marketing szarságait, attól még a HT nem egyértelműen hasznos mindig mindenkinek. Pl. azért, mert nem tudod vele monitorozni a procid terheltségét. (Azaz tudod, de így nem releváns, amit mutat, hacsaknem 100%-on áll éppen, tehát igazából fújhatod.)
A másik, nagyonnagy baj vele... Próbáltál már valaha is prioritást adni egy folyamatnak? Mert konkrétan ez HT-val gyakorlatilag nem működik, márpedig én szeretek vele játszani. Mert fújhatom a videókódolást, hogy hamarabb készül el, ha én közben pl. filmet is néznék, ami szaggat, mert nem tudtam belőni a prioritást a HT-től.... :U
Az igénytelen fos I5-ökkel meg ne fárassz már, kérlek... Neked kéne inkább P55, ha ennyire nem tudod értékelni a s1366 HT-n kívüli előnyeit...

[ Szerkesztve ]

(#25173) i are robot válasza HSM (#25172) üzenetére


i are robot
senior tag

Próbáltál már valaha is prioritást adni egy folyamatnak? Mert konkrétan ez HT-val gyakorlatilag nem működik…

Erről tudnál mondani valami bővebbet, vagy hogy hol lehet erről olvasni részletesebben? Erről most hallok először, viszont nálam is fontos lehet. Gugli a legjobb barátom, de nem nagyon tudom mit keressek.

[ Szerkesztve ]

(#25174) cut válasza HSM (#25172) üzenetére


cut
aktív tag

Sziasztok!

Látom jol elvagytok.... :) ennek örülök... ezért forum a forum...
Csak a másikat ne sértegessük... szerintem...

Itt nem lehet igazságot tenni. Mivel 3 külön faj van...: :)
1- gamer
2- munkás
3- tuningos

A 3 dolog nem mindig fér meg egymással. Mind a 3 más beállitások mellett jó.
Lehet az 4 mag 8 mag 12 mag.

Nincs igazam? :R

üdv: Cut

ui és a legszebb amikor ez a 3 faj keveredik .... :C

ja és van még egy faj a helyesíró beszologatós, hozzá nem értő ... :)

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#25175) cut válasza i are robot (#25173) üzenetére


cut
aktív tag

Szerintem a Process Lasso progira gondol.
Nem?

134 piros pötty :)

(#25176) HSM válasza i are robot (#25173) üzenetére


HSM
félisten

Ez abszolút saját tapasztalat. :B Nem tudom már, pontosan milyen körülmények között botlottam bele a jelenségbe, mivel másfél éve HT OFF-on jár az I7-em, de emlékszem, elég mérges voltam miatta. Akkor döntöttem el végleg, hogy amíg nem lesz kifejezetten szükségem rá, addig a HT nálam bizony OFF-on marad.

Amúgy szvsz a jelenséget az okozza, hogy a windózban úgy működik a prioritás, hogy az adott mag(ok)on, amit használ a folyamat, nagyobb időszeletet kap, mint más, kisebb prioritású folyamatok, szélsőséges esetben teljesen ki is sajátíthatja a magot (valós idejű mód). A HT ott köp bele a levesbe, hogy az egy fizikai maghoz tartozó két logikai mag közös erőforrásokat is használ, az adott fizikai maghoz tartozó második logikai magon futó folyamat kisebb prioritása ellenére elvonhatja a másik logikai magon futó priorizálni kívánt folyamat elől a közös erőforrásokat. Tehát hiába priorizáltunk, nem biztos, hogy elérjük vele a célunkat.

[ Szerkesztve ]

(#25177) i are robot válasza cut (#25175) üzenetére


i are robot
senior tag

Nem kell ehhez semmi külön program, Task Managerből (Feladatkezelő) lehet a külön processeknek (folyamat) prioritást adni, hogy mi használjon/-hat több cpu-t. Néha jól tud jönni, mert előfordul, hogy pl. render közben jó lenne mást is csinálni, és ha egyébként nem lehet a rendermotornak külön megmondani, hogy hány magot használhat, akkor jöhet jól ez a prioritás beállítás, de ha ez nem működik, az gond lehet.

(#25178) HSM válasza cut (#25174) üzenetére


HSM
félisten

Így van. Mindenkinek mások a szempontjai. A baj csak akkor van, ha olyan dologról állítjuk, hogy mindenkinek hasznos, ami nem mindenkinek hasznos, és hülyének nézzük, aki máshogy gondolja.
És tegyük hozzá, hogy vannak, akik szeretik az igényeikhez igazítani a gépet, nekem is ott figyel a HT-s profil BIOS-ban, ha olyan dolgot művelnék, megérné az az 1 perc boot-idő, hogy bekapcsoljam.... :U

A Process Lasso-t nem ismerem, általában csak simán feladatkezelőből szoktam kapcsolgatni, ha a szükség úgy kívánja. :D (Meg az affinitással is lehet ott jókat játszani... ;] )

(#25179) cut válasza HSM (#25178) üzenetére


cut
aktív tag

Van itt olyan akinek 6 magos 12 szálas Cpu ja van?

Ha esetleg erdményket, teszteket tudna mutani, jó lenne...

Kiváncsi vagyok rá nagyon...

134 piros pötty :)

(#25180) C64 válasza cut (#25179) üzenetére


C64
őstag

Nem! Nincsen kép! Szerezz magadnak!!! :((

Pénteken lesznek... :)) :P :DD

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#25181) Qru válasza cut (#25158) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Múlt héten volt egy eladó itt. Használt, tálcás 110k ért. Gari nem tudom mennyi volt rá de hamar elvitték, mert már nem árulja Ani.

#nincsbennetarcsi

(#25182) gombcomp válasza cut (#25179) üzenetére


gombcomp
senior tag

Itt találsz bőven! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#25183) #35434496


#35434496
törölt tag

Sziasztok vettem egy uj Intel Core i7-950-et. A lap ASUS Rampage III Extreme.
A lap biosa kifogott rajtam(túl sok mindent lehet állítani :O ) Kéne egy kis segítség minek mennyi fesz adjak :F Szeretném tartósan 3.6 - 3.8GHz körül használni

(#25184) OldJohnny66


OldJohnny66
tag

Üdv minden fórumtársnak!
Vadi-újoncként, egy 950-es proci társaságában a segítségetekre lenne szükségem! Problémát jelenthet-e az, hogy a procimnak a Batch#(3034A681) számáról nem találok semmilyen infót a net-en? Csak azért kérdezem, mert a #24786-os hsz-ben szerepelő 950-ről van infó (3034A684),de az enyémről semmi. A másik valszeg egy hajmeresztő kérdés lesz, mégpedig az ,hogy mit jelent pontosan a 24/7-es beállítás? Előre is köszi!

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#25185) OldJohnny66 válasza #35434496 (#25183) üzenetére


OldJohnny66
tag

Üdv! Megtennéd, hogy leírod az FPO- számát? Köszi.

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#25186) ThodEE válasza OldJohnny66 (#25184) üzenetére


ThodEE
őstag

24 óra mind a 7nap
24/7=folyamatos használat :R

[ Szerkesztve ]

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#25187) HSM válasza OldJohnny66 (#25184) üzenetére


HSM
félisten

Miért jelentene problémát? :Y

(#25188) OldJohnny66 válasza ThodEE (#25186) üzenetére


OldJohnny66
tag

Itt az összeomlás ideje, mert 6 hónap olvasgatás és megszámlálhatatlan matematikai művelet sem segített, Neked sikerült! :W A síró- és röhögőgörcs egyszerre kerülget!

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#25189) OldJohnny66 válasza HSM (#25187) üzenetére


OldJohnny66
tag

Arra gondoltam, hogy esetleg rossz széria vagy ilyesmi, mert kipróbálni még nem tudtam, mivel lapom csak a jövő héten lesz. A hsz-ket olvasgatva nem biztos, hogy nagy durranás lesz ez 950, de mivel csak 5k-val fizettem érte többet, mint a 920-ért kellett volna, úgy voltam vele, hogy a többlet alapfreki ennyit megér, a többi, majd kiderül! Azért köszi.

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#25190) HSM válasza OldJohnny66 (#25189) üzenetére


HSM
félisten

A tuning szerencse sajnos forgandó, az FPO sem garancia semmire.... Attól függetlenül +5K-t biztosan megért a 950. :K

[ Szerkesztve ]

(#25191) Qru válasza #35434496 (#25183) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ezt fussd át, ha van még kérdés segítünk.

#nincsbennetarcsi

(#25192) katt777 válasza HSM (#25172) üzenetére


katt777
félisten

Már bocs, de az utolsó vagyok a Földön, aki bármi marketing-szarságot benyalna. ;]
Tudom monitorozni a procim terhelését, ugyanis nem csak a magok terhelését lehet, hanem az egész prociét is. Én eddig azt vettem észre, hogy HT OFF ugyanakkora a prociterhelés, mint HT ON, csak jobban eloszlik ha amúgy 50% alatt lenne (értelemszerűen a minden szálat kezelni képes alkalmazásoknál), afölött meg HT ON nagyobb. Ez amúgy elég logikus is. Ha meg vmi nem képes HT-t kezelni, HT kikapcsolása nélkül is csak a fizikai magok dolgoznak (kivéve Dirt 1, az szar ilyen szempontból), ergo HT-t kikapcsolni megint csak fölösleges (ráadásul a nem használtakat a Windows hibernálja is, azaz nem igazán fogyasztanak). megj: Nem használok Win-"optimalizáló" szarságokat.
Ahányszor állítottam prioritást, MINDIG működött (pl. a magasabb prioritásra állított tömörítés gyorsabban végzett). Amúgy soha nem szaggatott pl. sem video-lejátszás, sem TV, pedig ment egyszerre 2 video-kódolás (1 tömörítés, egy átkódolás), lemeztömörítés, amelyek közül 1-1 is 80%-ra terheli a procit (szálakat), még prioritás állítása nélkül sem. Lehet, hogy simán szarul van beállítva a géped? :F Mert nekem nagyon úgy tűnik.Nekem ahhoz, hogy bármi akadást tudjak produkálni, 2 magra és HT OFF kellett leredukálnom a gépet, aztán beterhelnem 2-3 programmal. :P
Nem én vagyok az a jelek szerint, aki nem tudja értékelni az i7 előnyeit. :P
#25178: Hát ja, legalább önkritikád van. Hidd el, ha bármi olyan jellegű hibát tapasztaltam volna, amilyet te, nem nevetnék az erőlködéseden. Ne adj isten, ilyen jó lapjaim voltak? :F :DDD (ASUS, ASRock)

i are robot: Ne higgy el minden hülyeséget. ;) Főleg, ha olyan írja, aki a jelek szerint rosszul állította be a konfigját. :U

cut: Én dolgozom a gépen, játszom, tuningolok, ráadásul a helyesírási, de még a szövegértelmezési hibák is irritálnak. :B Mekkora kekec vagyok! :Y

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25193) HSM válasza katt777 (#25192) üzenetére


HSM
félisten

Azért látom van egy kis kavar a fejedben a témával kapcsolatban... Nem baj, nem fogom törni magam, hogy elmagyarázzam, a lényeget már úgyis leírtam, aki akarta, szerintem meg is értette. :U

(#25194) katt777 válasza HSM (#25193) üzenetére


katt777
félisten

Egyszerű a lényeg: a te i7 konfigod a hsz-aid szerint nem működik jól, az enyém viszont igen, tekintve, hogy egyetlen, általad említett hibába sem futottam bele. Innentől kezdve tényleg tök fölösleges bármit magyaráznod. Szerintem meg ez totálisan világos. :DDD Az én fejemben ugyan nincs kavar, hiába is szeretnél azt kelteni, bár nem kétlem, van, akiében sikerülhet. :) :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25195) HSM válasza katt777 (#25194) üzenetére


HSM
félisten

Tudom, tudom, a hiba az én készülékemben van...

[ Szerkesztve ]

(#25196) Laraxior válasza HSM (#25195) üzenetére


Laraxior
titán

egy gép működik itt a topikban :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25197) katt777 válasza HSM (#25195) üzenetére


katt777
félisten

Most mit mondjak, ha azt látom, hogy neked minden bajod van, nálam meg nincsenek ilyen hibák? ASRock-ot kell venni, és pukkadjon meg mindenki, akinek nem tetszik, hogy ezt mondom. :P :DDD Megj.: Mint említettem, ASUS is rendben volt ilyen téren.
Te komolyan úgy véled, hogy ha akadást tapasztalsz bármilyen programban egy i7 konfiggal, akkor rendben van a készüléked? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25198) HSM válasza katt777 (#25197) üzenetére


HSM
félisten

Annyira nem vagy képben.... Az említett jelenségek a Hyper Threading működéséből adódnak, semmi közük az alaplaphoz. Nem baj, legalább megint elsüthettél egy Asrock reklámot. :C :W

Te komolyan még SEMMILYEN programban SEMMILYEN körülmények között nem találkoztál akadással az I7-eddel? :Y Lehet akkor tényleg kidobom az enyémet az ablakon...

(#25196) Laraxior: Jah... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25199) Cybertrone válasza katt777 (#25197) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mindened Asrock legyen azt kívánom, most komolyan nem kéne annyira fényezni csóró márkát... Ez még a szokásosnál is nagyobb hülyeség volt barátom! :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25200) szaszabee válasza katt777 (#25197) üzenetére


szaszabee
aktív tag

Egyébként nemondasz hülyeséget Asus lapom már ment tönkre több is ASRock még nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.