Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97801) fattyu válasza Sinesol (#97800) üzenetére


fattyu
veterán

ismét megkérdem.

honnét veszed eme empirikus kijelentéseidhez a tapasztalatot.

miről és mennyi saját tapasztaltod van a he400se vel???

nekem van. saját. nem csak egy grafikont láttam. semmiről nem mélyhiányos.
xbass funkcióval rendelkező ifiről basshead embernek sem lesz hiányérzet.

nagyon vonzó kezd lenni a prémium acc

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#97802) Gzula[HUN] válasza ghozt (#97795) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Bár a truebass gombot nem kapcsolnád be hozzá, max kipróbálásra, de jól kijön a Fidelio (az egyébként most ismét akciós) X2HR-el. Ha a listádból kellene választani, akkor az 560S-t lehet kipróbálnám, de beruháznék egy balaced kábelre is. A Meze 99-et meg nem, ahhoz lehet egy linárisabb DAC/AMP jobban passzolna.

[ Szerkesztve ]

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#97803) Ba cy lus válasza fattyu (#97801) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Volt neki HE400SE, az más kérdés, mivel hajtotta meg.

(#97804) ghozt válasza Sinesol (#97800) üzenetére


ghozt
csendes tag

Köszi a választ! :C
Néztem azt is, viszont az alzás az csak rendelhető szerintem az nem valós ár, 150 körül van ami kapható is. A kérdés ami felmerült bennem hogy akkor már 650 vagy 660S? A 660-hoz adnak balanced kábelt is, ami jó a zen-hez, azt ugyan nem tudom hogy milyen előnyökkel jár pontosan. Egyébként a zen v2-t jó választásnak gondolod?

(#97805) Sinesol válasza ghozt (#97804) üzenetére


Sinesol
veterán

Hát, szerintem a mostani árát nem annyira éri meg a Zen Dac, a fejes erősítő része csak egy vérszegény extra, inkább dac lenne a cucc. Kicsivel drágábban ott van a Topping DX3Pro+, ami teljes értékű egybecucc, egészen jó erőben lévő erősítővel, modern dac résszel.

Véleményes, hogy a HD660S mennyire éri meg azt a pluszt, hosszú ideig használtam mindkét fejest, itt-ott vannak eltérések egyik vagy másik javára, de kb. ugyanaz a szint. Ha nem akarod nagyon túllépni a keretet, akkor inkább azt a plusz-t költsd a DAC/AMP-ra.

[ Szerkesztve ]

(#97806) Ba cy lus válasza ghozt (#97804) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Ezekkel a Sennheiserekkel egy nagy gond van: rock, punk, metal zenékhez nem a legideálisabbak. A HE400SE sokkal frissebb, energikusabb hang. Ha komolyzene lenne a fő csapásirány, inkább akkor lenne érdemes ezt a két Sennheisert megfontolni, azt jobban tudják összességében.

[ Szerkesztve ]

(#97807) Dorien válasza ghozt (#97795) üzenetére


Dorien
veterán

Részemről Philips Fidelio X2HR lenne a javaslat. Nagyon sok drágább fejhallgatónál jobb hangminőséget ad szerintem. Ez a 93 EUR + szállítás egy röhejes ár érte...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#97808) niof válasza ghozt (#97795) üzenetére


niof
addikt

+1 a Sennheiser HD 600-ra

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#97809) Ear001 válasza ghozt (#97795) üzenetére


Ear001
addikt

Miért gondolod, hogy más meg tudja mondani neked a tutit? A kinézett fejesek igen széles skálát fednek le, próbáld őket meghallgatni. Ja, és hogy összezavarjalak, Grado 325e.

(#97810) szaki58 válasza zatom (#97797) üzenetére


szaki58
aktív tag

Köszönöm, ránézek.

(#97811) szaki58


szaki58
aktív tag

Megérkezett a Deva Pro Romániából. Járatni kell, mert a volt tulaj szerint 2 órát ha ment. Ez látszik is rajta, bolti új.
Nem bírtam ki, bele hallgattam. Nincs bejáratva, ennek ellenére megdöbbentően jó a hangja. Szerintem a drágább cuccokkal is versenyben lesz. Ez a negyedik Hifimanom, de csak egyben csalódtam a négyből. Nem a Devák azok.

(#97812) :AMF: válasza Ear001 (#97809) üzenetére


:AMF:
senior tag

S4tch jóvoltából kipróbálhattam egy 225i-t, aminek nagyon bejött a hangja az említett műfajoknál, de nem tudtam a fejemre tenni úgy, hogy a kagylók rendesen felfeküdjenek. A kezemmel kellett rásegíteni, hogy jól zárjanak. Lehet ezt orvosolni a szivacsok cseréjével (Btraven féle mosogatószivacs mod :) ), vagy más módon?

(#97813) Zsolt802


Zsolt802
csendes tag

Sziasztok,

amazonon kinéztem Philips SHP9500-at
[link]

megéri onnan megrendelni, mert Európán nem látok sehol. Amire kellene az PC játék, meg web tartalom fogyasztás.YT twitch stb. Alaplapra dugva

Alternatíva érdekelne, szövet vagy velúr párna, kényelmes, nagy fejre, ne szorítson. Over ear. Sok óra. Mikrofon nem kell. Térhangzás nem kell. Max 50 pénz

[ Szerkesztve ]

(#97814) :AMF: válasza Zsolt802 (#97813) üzenetére


:AMF:
senior tag

Aprón van most egy SHP9500, megbízható eladótól. 30k szállítással és még a héten megkapod. [link]

[ Szerkesztve ]

(#97815) Ear001 válasza :AMF: (#97812) üzenetére


Ear001
addikt

A Grado cserszivacsok gyártására egész iparág van.

(#97816) :AMF: válasza Ear001 (#97815) üzenetére


:AMF:
senior tag

Kicsit elvette a kedvem a márkától ez a kellemetlen tapasztalat (így a szivacs témáig el sem jutottam), a hangja viszont annyira kellemes emlékként maradt meg, hogy szerintem idővel újra nekifutok. Csak előbb az újonnan érkezett/érkező holmikat kellene kirostálni. :)

(#97817) s4tch válasza :AMF: (#97816) üzenetére


s4tch
veterán

Én is a kényelem miatt adtam el azt a Gradót. A hangja parádés volt, de a szivacs egyszerűen ledarálta a fülemet, fizikailag fájt viselni. Persze nem mindenki ilyen érzékeny, a hangja meg tényleg klassz. Ha egyszer ki tudok próbálni egy kényelmesített Gradót és tetszik, akkor könnyen lehet, hogy újra rámegyek arra a vonalra.

(#97818) Ear001 válasza s4tch (#97817) üzenetére


Ear001
addikt

(#97819) Gzula[HUN] válasza Zsolt802 (#97813) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Pár napja 93€ volt az X2HR, most megint nagyjából "normál árban van". Ha nem sűrgős, érdemes rá várni.
Használtak közt van egy X1s is, ami gyakorlatilag egy X2HR reskin 120cm-es kanóccal (az x2hr 3m-ese helyett).
Fülpána mosás (mosózsákban), utána ruha tisztító hengerrel átmész rajta, és "luksz lájk nyú".

Egyébként a 9500-as is jó ár/érték arányú fejes.

[ Szerkesztve ]

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#97820) oneiros


oneiros
tag

Grado Labs mellett van ám Spirit Labs is. [link]
Kb., mint a Foster driveres ZMF-ek.

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oneiros/index.html

(#97821) fericske válasza oneiros (#97820) üzenetére


fericske
addikt

Ezt hogy raktad össze?

(#97822) :AMF: válasza fericske (#97821) üzenetére


:AMF:
senior tag

Gondolom a hasonló kialakítás miatt.
Kár, hogy 900 euró alatt csak fülpárnát árulnak. :)

(#97823) Kirir


Kirir
tag

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Elsősorban lakásban, néha utcán.
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Mindenképpen mikrofonos fejhallgatót szeretnék. Fejvadász vagyok, telefonhívásra használnám, minél jobban értsem a vonal túlsó végén lévőket.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Bruttó 16 ezer, ha egy kicsit több, belefér.
4.) Új vagy használt?
Új.
5.) Circumaural vagy supraaural?
6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt.
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Minél tisztábban értsem a beszédet.
8.) Honnan vásárolnál?
Magyarországon boltból, cégre veszem.
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Mobil készülékről.

Köszönöm a segítséget.

(#97824) Gzula[HUN] válasza Kirir (#97823) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Ezen a fórumon talán többet tudnak segíteni. Összefoglalójukban is van néhány 10 és 20ezer közötti ajánlott fejes.

Hogy konstruktív is legyek, időnként 20ezer körül akcióba lehet taláni Cloud II-eset vagy Cloud Alpha-t. Bár ez picit feljebb van a megadott keretnél, de szerintem megéri a plusz pénzt.

Ha szigorú a keret, akkor (a másik fórumban ajánlottakon felül) pl. OneOdio Pro-G. Gyakrolatilag egy Pro-10-es mikrofonnal. Ha jól emlékszem, akkor külön 3,5-es dugója van a mikrofonnak meg a hanszróknak, szóval ha telefonnal akarod használni, akkor egy 4 pines közösítő lehet kell még hozzá.
A Pro-10-eshez meg az 50-eshez egyébként adnak olyan 120cm-es vezetéket is (cserélhető vezetékes mind a kettő), amin van mikrofon is, de annak nem a legjobb a minősége.

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#97825) Kirir válasza Gzula[HUN] (#97824) üzenetére


Kirir
tag

Köszönöm a válaszokat és fórum ajánlást. Azt böngészem egy ideje. Ezt ajánlotta valaki: [link]
Erről neked mi a véleményed?

(#97826) Gzula[HUN] válasza Kirir (#97825) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Nem ismerem. Gondolom egy átlag kínai cucc Trust néven. Ami meg nem kínai, az hamisítvány :D

[ Szerkesztve ]

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#97827) jippa


jippa
aktív tag

húha, látom, h. kicsit leült a vita a vezetékbejáratásról? ;]

ki találja ki, hogy ez micsoda?

(#97828) Dorien válasza jippa (#97827) üzenetére


Dorien
veterán

Valami vintidzs vezetékbejárató 300 ohm impedanciával? :)) [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#97829) jippa válasza Dorien (#97828) üzenetére


jippa
aktív tag

talált-süllyedt :C

na jó, annyit segítek, hogy én tudnám, hogy mi ez :DDD

(#97830) zolka95


zolka95
őstag

Üdv!
Ha hallásvizsgálaton több alkalommal is hibátlan volt a hallásom, akkor vájtfülű vagyok? :DDD

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#97831) jippa


jippa
aktív tag

még annyit segítek, hogy így néz ki a drivere :R

(ezzel gyk. meg is mondtam a megoldást :DDD)

(#97832) jippa


jippa
aktív tag

A fejhallgató 1978 szeptemberében jelent meg és néhány évig forgalmazták. A Fujiki Electric Co. nevű cég gyártotta Tokióban. Az ott a képen pedig egy planar driver. Látszik körben a membránra gőzölt tekercs, ahogy belátni a mágneskorong mögé a lyukakon át. Az első képen lévő fejhallgató a japán eredeti fejhallgató Angliában forgalmazott változata. Ez '81-ben még biztosan piacon volt Angliában egy olyan márkanév alatt, amit a The Audiotronic Group birtokolt. Az Audiotronic más japán orthodinamikus gyártók termékpalettájába is belevásárolt. Például a JVC (Victor Company of Japan) legnagyobb orthodinamikus drivere is így jutott el Angliába egy másik termékben. De ez már egy másik történet. Egyelőre csak ennek a fenti fejhallgatónak a nevét keressük. Annyit segítek még, hogy a kis planar drivernek k. jó hangja van. :D

[ Szerkesztve ]

(#97833) Selynelar


Selynelar
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Hely hiányában az asztalomra kellene egy fejhallgató állvány egy Hyper X Cloud II-höz. Valakinek van esetleg ajánlása?

Előre is köszönöm. :R

(#97834) Spíler válasza Selynelar (#97833) üzenetére


Spíler
őstag

Hali!
Ennyi elég vagy keressek még? ;)

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#97835) Selynelar válasza Spíler (#97834) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Elég lesz. Köszönetem, csak azt gondoltam, hogy van ami ajánlott. De akkor gondolom az lényegtelen, hogy mi csak tartson. A Trust-ot néztem,de azt olvastam, hogy kicsit kevés a hely a nagyobb fejeseknek rajta. Ezért lehet maradok a 27cm-is Asus-nál :) :R

(#97836) Spíler válasza Selynelar (#97835) üzenetére


Spíler
őstag

Csak azért,hogy nagyobb legyen a választék.

EZT javaslom, a fejhallgató is elfér a tetején. :K

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#97837) Dorien válasza Selynelar (#97833) üzenetére


Dorien
veterán

Egy ilyenem van - ha valakinek kell, privi. :) Ez csak 21 cm magas. Kisebb, wireless fejesekhez tökéletes.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#97838) Ba cy lus


Ba cy lus
őstag

Néhány hét után egyet kell értsek vele, hogy azért a HE400SE-re is jellemző némileg a HE400i-nél is fennálló dinamikahiány. Bár kevésbé feltűnő, mert a 400i-nél ez már önmagában, csak azt hallgatva is szemet szúr (ebben a tónus is közrejátszik), a HE400SE esetében akkor, ha utána/előtte a HE560 zenél(t). De úgy összességében remekül egyben van a HE400SE hangja, nálam nincs idegesítő hibája.

Hozzáteszem, mindkét fejhallgató a sima Focuspaddal van szerelve. Egy ideje már így használom az 560-at. A napokban azért adtam egy esélyt a Focuspad-A-nak, de a dinamika túl komoly veszteséget szenved, egyszerűen nem tud vele úgy ütni a basszus.

[ Szerkesztve ]

(#97839) Selynelar válasza Spíler (#97836) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Kellemest a hasznossal :C :DD S még az asszony se köthet bele :R :))

Köszönöm mindenkinek a segítségét. Kinéztem végül valamit max ha nem jön be ott a 14napos elállás :DDD

[ Szerkesztve ]

(#97840) jippa


jippa
aktív tag

Ilyen:

(#97841) Dorien válasza jippa (#97840) üzenetére


Dorien
veterán

Köszi az infót! :) Ezekhez a vintage cuccokhoz nem nagyon tudok mit szólni... De hallottam már meghökkentően jó hangú darabokat én is.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#97842) jippa válasza Dorien (#97841) üzenetére


jippa
aktív tag

Nincs mit. Nekem 15 évbe telt, hogy otthon legyek a témában. Mostmár viszont majdnem tudnék róluk egy könyvet írni. :)

(#97843) :AMF:


:AMF:
senior tag

Az első budget Hifiman, aminek minden téren tetszik a hangja egy zárt dinamikus: Drop + Hifiman HE-R7DX.
Áprilisban (a Zeos videója alatt található kóddal) 99 dollárért tudtam megrendelni, plusz szállítás. Így már contaxg fórumtárs kritikája sem tarthatott vissza egy próbától. :)
Forintban 41,5k (114USD) +10k áfa és vámkezelési költség lett a vége.
Sokan szidják a fejpántot, hogy kevés a szorítóerő, "szökik" a basszus, stb. Szerintem sem tökéletes, de a Zeos féle csavargatással javítható a szorítóerő. A műbőr alatt kitapintható, kisujjnyi széles fémpántból ennél több szorítóerőt kihozni szerintem nem lehet. A kis szorítóerő viszonylag kis súllyal párosul, így headbangelni nem ezzel a fejünkön fogunk. A basszus szerintem nem szökik, ha sikerül megtalálni a jó pozíciót a fejen, ami első alkalommal pár perc játékot igényel. Pár nap használat után már gyorsan megvan az ideális pozíció. Lakásban, utcán kószálva szerintem könnyen elmozdul az ideális helyzetből, így inkább nyugodtan üldögélős (otthon, vonatúton) hallgatózáshoz tudnám ajánlani.
A műanyag kagylók valóban nem nyernek formatervezési díjat, ráadásul gyűjtik az ujjlenyomatot is. Én többnyire este hallgatok zenét, félhomályban, így csak addig zavar a látvány, amíg felteszem a fejemre. Ennek az árkategóriának szerintem amúgy sem a vizuális örömszerzés a célja. A kagylók fordulnak, billennek könnyen felveszik a fej formáját.
A párna a Drop szerint "Focus-A hybrid", nekem teljesen olyannak tűnik, mint a gyári Deva-párna (műbőr külső, mintás szövet fülre fekvő résszel). Nagyok a párnák, így bármekkora fül elfér benne, csak ne legyen nagyon elálló, mert akkor hozzáérhet a driver-hez.
A gyári kábel egész jó lett, puha műanyag borítású, nem egy merev valami. A kagylókon nincs jobb/bal jelölés így a kábelcsatlakozón lévő R,L feliratot kell sasolni felvétel előtt (mint a Monoprice M565-nél), ami félhomályban vérmérséklettől függően tud zavaró lenni. Kis segítség, hogy a betűk fehér színűek a fekete műanyag csatakozókon. Szerencsére a 3 pin-es csatlakozó bekötése a szokásos Hifiman-es (T: L/R, S:Gnd), így a korábban a 400i-hez készített Litz kábelem jó hozzá. A jack aljzat nincs süllyesztve, így bármilyen utángyártott, diy kábel csatlakozója belemegy.
Nagyon könnyen hajtható, 16 ohm mellé 101 dB érzékenység párosul. A hangja a kínai PCM56 dac + CTH kombóval tetszett a legjobban, a forrás Rpi3b+ Allo Digione-al, külső ssd-n tárolt zenebonával.
Az első pár órában még szerénykedik, a basszus nem túl erős, a színpadnak is inkább mélysége van, szélessége nem nagyon. A közép már így is szép. Pár nap után nálam (árkategóriához mérten) teljes az elégedettség. Van rendes mély (mélységre és mennyiségre is), kellően megfogott és meglepően részletes. A közép az, amivel igazán levett a lábamról. Közvetlen, kellemes és nagyon élethű, oda merem tenni a kedvenc vintage fejeseim mellé (HP2, Sextett, DT880/990). A magasaiban nem találtam semmi kivetnivalót (bár én a Beyer tüskére sem vagyok érzékeny). A fentieket ráadásul olyan zárt fejestől szokatlan térrel produkálja, hogy emelem kalapom. Természetesen nincs meg az a szellős hangzás, mint egy nyitott 400i, Deva esetében, de egy vakteszten tuti nem gondolnám, hogy épp egy zárt fejest hallgatok.
Aki lineáris hangú zárt fejest keres nyugis zenehallgatáshoz, annak szerintem érdemes felírnia a listájára. (SBAF-n azt írták, hogy a HD650 kedvelőinek valószínüleg bejön majd a hangja. Mivel én nem ismerem a HD650-et, így csak érdekességként említem meg, hátha valakinek hasznos infó.)

(#97844) Dorien válasza :AMF: (#97843) üzenetére


Dorien
veterán

Köszi a részletes beszámolót! :R

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#97845) sirtomi válasza Gzula[HUN] (#97651) üzenetére


sirtomi
tag

Szia! 90% rock zenét és különböző podcastokat vagy hangos könyveket hallgatok. Emellett vannak a megbeszélések.
Erős V karaktert értem, hogy mit jelent, utána olvastam. Már csak azt nem tudom, hogy a Sennheiser HD 415, ami van, az milyen.

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#97846) Gzula[HUN] válasza sirtomi (#97845) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Nem ismerem a HD415-öt, kicsit utána néztem. Az egy nyitott fejhallgató. Ha annak keresel utódot, szerintem jobban járnál az Omnitronic SHP-600, ISK HF2010, Freeboss HF2010 (feliraton kívül ugyanaz a Takstar klón mind a 3) fejessel. Tartós, kényelmes fejhallgató. Ár/érték arányban elég jó, bár mostanában eléggé felment annak is az ára.

A Pro-50-es teljesen más kávéház. Ott a külvilág jobban el lenne zárva tőled, és jóval több a mély hang. De mondjuk egy Prodigy szám sokkal jobban élvezhető utóbbin.

Pro-50 most van elég kedvező áron használtan, ha mégis az mellett döntesz, nyári használatra esetleg egy ILYEN párna (95mm-es kell) sokat tud segíteni. Picit világosabb lesz tőle a hangja, valamivel kevesebb a mély, és csillogóbban a magasak. Én a gyári, és ezzel a párnával is szoktam használni, mind a kettővel jó. Alis párnával mondjuk mostanában kevesebbet, mert átvándorolt a rádiós Sonymra.

[ Szerkesztve ]

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#97847) bitrograde válasza sirtomi (#97845) üzenetére


bitrograde
senior tag

Én biztosan Sennheiser HD480 13 UK/1700R-t vennék. Viccnek hangzik, de nem az. Volt is nekem sokáig, most a sógorom nyúzza, hasonló céllal, mint te, de ő még játszik is. Annak idején a BBC rádióstúdióiba "fejlesztették", ma is lehet kapni 170 GBP áron, de jó állapotú példányok foghatók ki Ajrópából 50-60 ajróért is akár. Kiváló hangja van, és "örökké tart, mint a nyomorúság...."

Eladó DIY OTL fejhallgató erősítő a hirdetéseim között.

(#97848) MrRL19


MrRL19
senior tag

Csao Sziasztok !

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
otthon
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
film szinte ,kevés zene
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
10k
4.) Új vagy használt?
új
5.) Circumaural vagy supraaural?
6.) Zárt vagy nyitott?
-
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
80%ban csak filmre használnám tehát erre szeretnék valami dinamikus jó hanghatású kis fülest ebben az árban legjobbat ;] ( picit mély orientált vagyok talán)
8.) Honnan vásárolnál?
-
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
laptop + tv + házimozi erősítő !

(előző HD681EVO volt ami sajna megadta magát szokásos helyen)

Köszönöm előre ! :R

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#97849) Gzula[HUN] válasza MrRL19 (#97848) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Ha egyébként az EVO tetszett, akkor javasolom a Pro-10 / Pro-50 vonalat. A 2 fejes nagyjából ugyanolyan, a párna a lényegi különbség a kettő között. ITT egy korábbi összehasonlításom. Szerintem gyári párnával a Pro-10 nem az igazi, de 10ezer alatt nem is kell csodát várni.
Tegnap is írtam erről pár szót.

[ Szerkesztve ]

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#97850) MrRL19 válasza Gzula[HUN] (#97849) üzenetére


MrRL19
senior tag

Köszönöm igen viszonylag ebben az árban megfelelő volt , szóval akkor pro 50 inkább? azt látom ,hogy párna jobb ... és hangban miben tér el 10tol?
(egyébként pont látok is apron szóval valszeg meg is venném ...)

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.