Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97851) MrRL19 válasza Gzula[HUN] (#97849) üzenetére


MrRL19
senior tag

BOCSI dupla hsz !

(közben meg is vettem , nem csalódtam benne sőt!.. jobb mint az EVO volt (szerintem) )
sokkal jobb minden közép mély stb ... ennyiért ez ajándék , és maga a füles anyag minősége is elég jó

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#97852) sirtomi válasza Gzula[HUN] (#97846) üzenetére


sirtomi
tag

Köszi az újabb ajánlásokat.
Két ok amiért lecserélném a HD415-öt, az egyik, hogy nyitott, 10 éve nem volt gond, most zavar, meg a körülöttem levőket :) A másik, hogy ez a fülre fekvő típus mostanában nyomja a fülem és az overear kényelmesebbnek érződik.
Amúgy a hangjával nincs gondom.

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#97853) nova001


nova001
senior tag

Sziasztok

játékra keresek fejhallgatót újonnan. Pc és xbox kompatibilis kellene hogy legyen és mikrofonos.
max 30000 lenne rá.
Tudtok ajánlani valamit ? ;)

(#97854) Gzula[HUN] válasza nova001 (#97853) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Szia! EZT a fórumot tudom ajánlani.

[ Szerkesztve ]

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#97855) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

A HE400S-ről le lett szedve a párna csere miatt és már nem emlékszem, hogy a párna vastagabb fele hol helyezkedik el (fent vagy lent)?

Más fejhallgatóknál is látok olyan párna kialakítást, hogy a párna egyik fele vastagabb, mint a másik, viszont a vastagabb része nem fent vagy lent van, hanem ha a fejeden van a fejes, akkor a vastag része magad mögé néz. Van annak jelentősége, hogy hogyan van rajta a párna (ha már a gyártó nem jelzi illetve nem egy féleképpen lehet feltenni)?

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#97856) Polllen válasza HUNNIA1920 (#97855) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ugyanúgy, ahogy a többi fejesen van, azon is hátul van alapból a vastagabb rész. Így követi a fejformát és jól illeszkedik.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#97857) HUNNIA1920 válasza Polllen (#97856) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Végül is logikus, tényleg. :D :R

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#97858) :AMF: válasza Polllen (#97856) üzenetére


:AMF:
senior tag

Akadnak azért különcködők is. :) [link]

(#97859) Dorien válasza HUNNIA1920 (#97855) üzenetére


Dorien
veterán

Van jelentősége, persze. A hangminőségre és a kényelemre is hatással van. A fülpárna vastagabbik fele általában le és hátra, a tarkó felé néz.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#97860) fericske válasza :AMF: (#97858) üzenetére


fericske
addikt

Ez miért különcködő?

(#97861) :AMF: válasza fericske (#97860) üzenetére


:AMF:
senior tag

Akkor úgy mondom, hogy nekem különcnek tűnik. :)
Csak olyan párnával találkoztam még, aminek az egyik fele (tehát a 360 fokból egy teljes 180 fokos rész) vastagabb. Az Emotivánál úgy látom kevesebb, mint 180 fok. Gondolom ez nem csak előrefelé, hanem egy kicsit felfelé is billenti a kagylót. Ilyet másnál még nem láttam.
Egyébként tetszik, remélem még az idén kipróbálhatom.

[ Szerkesztve ]

(#97862) fericske válasza :AMF: (#97861) üzenetére


fericske
addikt

Ennek itt - és általában - nem az a célja, hogy döntse a hangszórókat, hanem a minél jobb szigetelés biztosítása, követve a fej formáját a fül mögött.

(#97863) Polllen


Polllen
nagyúr

Drop egész jól feltöltötte a fejes részlegét.

Hifiman 4xx, HE-4x, 5xx
Beyer DT770-990
Sennheiser 58x, 6xx, 560s, 660
Meze 99
Audio-Technica AD900x

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#97864) :AMF: válasza fericske (#97862) üzenetére


:AMF:
senior tag

Hmm... ma is tanultam valami újat. :R

(#97865) szaki58


szaki58
aktív tag

Éppen füles tartót keresek. Ez egészen korrekt ár érte. bocs, ha off!

https://www.meska.hu/s/iroasztali-tarolo/c-994

(#97866) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Muzix-nál elég sok Hifiman termék felkerült a kínálatba, van közöttük pár jó ár/érték arányú cucc is, pl.: [link]

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#97867) letoltobeze válasza HUNNIA1920 (#97866) üzenetére


letoltobeze
aktív tag

Nálam a linked a SHANGRI-LA SR SYSTEM-et nyitja meg >22 milliós áron :Y

(#97868) letoltobeze


letoltobeze
aktív tag

Múlt héten egyik nap ez fogadott. Asszonykám műve :B

(#97869) Dorien válasza letoltobeze (#97867) üzenetére


Dorien
veterán

Az az eladónak egy jó ár/érték arányú cucc. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#97870) letoltobeze válasza letoltobeze (#97868) üzenetére


letoltobeze
aktív tag

Ezen a héten pedig megint kalandoztam.
Míg a hifis világot a Müncheni kiállítás tartotta lázban, addig engem leginkább az érdekelt, hogy mi a gond az ANT-ommal.
Sikerült is eljutnom Tamáshoz, és megállapíthattuk, hogy az ANT-nak semmi baja. Ez jó hír. Viszont nála összehasonlíthattam a közkézen forgó próbadarab hangját az enyémmel. A kettő között jelentős technikai külömbségek vannak: az enyém egy külső tápos SE (SE = drágább, jobb minőségű alkatrészek) verzió, a másik belső tápos alap-ant. Na most, ami érdekes, hogy nekem az olcsóbb hangja jobban tetszik, és ezt főleg az Anandámmal értem. És ez itt már tényleg egyéni preferencia. Mert azért a szaki58 fórumtárs jóvoltából jelen lévő HE1000SE-vel, vagy egy szintén ott kallódó ( :D ) Empyrean-nal azért már más volt a helyzet. És a felvétel minősége, forrás, meg sok minden más is befolyásolja a végeredményt.
Nem tudom pl. hogy mennyit fog még változni az enyém hangja +pár száz óra üzemidő után. Az Anandának az én fülem szerint van egy kicsit a kelleténél élesebb megnyilvánulása a vékonyabb női énekhangoknál és furuja jellegű fúvósoknál (ha jól sejtem, ez a közép tartomány teteje - vagy a magas alja? Majd kijavítotok :R ) Ezt, és valszeg az általam hallgatott zenék hiányosságait az alap-ant szépen elfedi, az SE azonban megmutatja. Meg az is a gyanúm, hogy a házban, ahol lakok, valami nagyon nem stimmel a hálózattal, és ez is jobban kijön az SE-n, mint a korábban nálam járt alap-ANT-on.
Summa-summarum: Ha alapból szeteted mondjuk az Ananda hangját, akkor szerintem egy alap, belső tápos ANT-nál nem nagyon találhatsz hozzá jobb társat (ár-érték arányban gondolom, ahhoz a kb. fél tucat cucchoz viszonyítva, amit eddig ki tudtam próbálni vele RME, Topping90, bkercso, violectric, chord qutest, ifi dac, stb) Ezt nevezik talán szinergiának, ha mondhatok ilyet.

(#97871) letoltobeze válasza Dorien (#97869) üzenetére


letoltobeze
aktív tag

:K

(#97872) Zoliee válasza letoltobeze (#97870) üzenetére


Zoliee
senior tag

"...Ezt nevezik talán szinergiának..."
és talán az egyik legnehezebb dolog rálelni.
Végül mire jutottál? Mi marad, mi megy, merre viszed a csapásirányt? Esetleg fejhallgató csere?
Final-al barátkozol még?

Szerk: "...Nem tudom pl. hogy mennyit fog még változni az enyém hangja +pár száz óra üzemidő után..."
Bár nekem a belső tápos, MK2 verziók zenélnek, de szvsz jelentősen, és a jobbik irányba :D
Onnan is tudom, hogy már egy jó ideje nem "bújom" a netet, hogy mit is kellene még kipróbálnom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#97873) letoltobeze válasza letoltobeze (#97870) üzenetére


letoltobeze
aktív tag

Írnék pár sort az Ananda - HE1000SE összehasonlításáról is:
Az már első blikkre biztos mindenkinek egyértelmű lenne, hogy közeli rokonok. Egy témában nem járatos, aki csak rájuk néz nem biztos, hogy megmondaná, hogy az egyik kb. hatszor annyiba kerül, mint a másik. Az meg hogy pontosan ugyanazt a kábelt adják hozzájuk, hát... ez olyan „kínai".
A hangjuk: Szerintem a két hang nagyon közel áll egymáshoz. Ebben is jól tetten érhető a rokonság. Olyan mintha, a HE1000SE egy idősebb, bölcsebb, érettebb, lenyugodott Ananda lenne.
Az a zavaró élesség, amiről korábban írtam, már nincs meg a HE1000SE-nél.
Ez utóbbi a hangját tekintve szerintem tényleg nem szégyenkezhet a csúcskategóriás fejesek között.
Ha bele kellene kötnöm, akkor azt mondanám, hogy talán a közepeiben van néha némi olyan szárazság, ami nem annyira tetszik.
Azt hiszem, az eddig általam hallott Hifiman-ok közül a HE1000-nek van olyan hangja, ami a legkiegyensúlyozottabb, ami talán hosszabb hallgatás esetén se fárasztana (sajnos ezt nem volt lehetőségem kipróbálni).
Viszont amit még a tulajdonosa (szaki58, akinek ezúton is 1000 hála, hogy lehetővé tette kioróbálni) is elismert, hogy olyan nagy különbség a hangjjukban s/nincs, mint az árukban, ez még őt is elgondolkoztatta, hogy érdemes-e egyáltalán egy Susvara-ra gyűjteni...
Egyik áttekintésében olvastam, hogy milyen praktikus, hogy a széle nem fa, hanem csak furnér. Hát... lehet hogy praktikus, de már bocsi, egy közel másfél millás fejes van a kezedben, és olyan érzést kelt az a furnér, mint valami kínai bóvli a józsefvárosi piacon. Ez persze a hangja értékéből mit sem von le, és amikor a fejeden van és már nem látod, csak hallod, akkor már erről elfelejtkezel, de azért értitek?
Ha kétszer annyiba kerülne, mint az Ananda, nem gondolkodnék rajta, na de közel hatszor annyiba fáj. (5,4-szer amazonon).

Még egy érdekesség: bárkivel hallgattam eddig zenét együtt, eddig mindenki feljebb tekerte a potit, mint én - volt aki nem kicsit. Ebből egy dolog biztos: érzékenyebb a hallásom sosaknál. Ez nem jelenti, hogy jobb, ezt nem gondolom, de hogy kisebb hangerő sz ideális számomra, mint sokaknak, az biztos. 🙉

(#97874) letoltobeze válasza Zoliee (#97872) üzenetére


letoltobeze
aktív tag

- "Végül mire jutottál? Mi marad, mi megy, merre viszed a csapásirányt?"

- Ehhez több idő kell, hogy el tudjam dönteni, de az ANT-ok maradnak, sőt szaporodnak :DD

- "Final-al barátkozol még?"
- Elég erőssen :))

(#97875) letoltobeze válasza Zoliee (#97872) üzenetére


letoltobeze
aktív tag

-„Onnan is tudom, hogy már egy jó ideje nem "bújom" a netet, hogy mit is kellene még kipróbálnom."
- DAC/AMP terén szerintem énn is egy jó hosszú ideig „hangyás" maradok. :C

(#97876) Zoliee válasza letoltobeze (#97874) üzenetére


Zoliee
senior tag

Na szépen vagyunk, csak nem bírtál magaddal... :D
Gratula hozzá!
Pár hét múlva várom a véleményezésed róla.

(#97877) letoltobeze válasza Zoliee (#97876) üzenetére


letoltobeze
aktív tag

Használtan vettem, állvány nincs hozzá, de így azért jóval olcsóbb volt, mint egy új...

(#97878) Zoliee válasza letoltobeze (#97874) üzenetére


Zoliee
senior tag

"...az ANT-ok maradnak, sőt szaporodnak..."
Ez alatt mire gondolsz?
Ha jól tudom, Ant vonalon egy MM phono előerősítő van még.

(#97879) Ba cy lus válasza HUNNIA1920 (#97866) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Miért pont ők... :O

(#97880) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Érdekes volt a fejes hall.
Nagyrészt ak forrás,de volt vio chord is.
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

Nekem ezek az akk nem voltak különösebben meggyőzők,max az uj chordokhoz képest,amik csalnak,mint a fene. A vio 340 viszont jo cucc.
Az ak val a legnagyobb gondom az volt,hogy kB minden fejest lebutitott a hd800 szintjére. Ami nem rossz,de aki 1M felett költ a fejeserre,az nem 400rugos hangot vár..

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#97881) HUNNIA1920 válasza Ba cy lus (#97879) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Remélem az mindenkinek átjött, hogy a jó ár/érték arányt csak viccnek szántam, legalábbis a linkelt szett esetében mindenképpen. Az hogy a többi Hifiman fejes milyen áron van, azt döntse el mindenki maga. Nyilván nem annyiért adják, mintha Kínából rendelné az ember. Az oldal/bolt működését/hozzáállását nem ismerem, ha esetleg erre gondoltál.

letoltobeze: ezek szerint vettél egy Ananda-t és egy Final D8000-est is? Illetve ha jól értem, akkor Empyrean-t is hallottál?

Én egyelőre passzolom az Empyrean-t. Használtan is szerintem többe kerül, mint amennyit valójában ér, ráadásul nehéz is eladni árában.
Elég sok fejest néztem, de nálam is hasonló probléma van, hogy a magasakra érzékeny vagyok. Ezért ment az Era-1 is, meg az Edition XS is enyhén fényesebb, mint amennyire szeretném. Sajnos erre lehet számítani az Arya, Focal Clear esetében is, így eléggé meg vagyok lőve, hogy merre kéne elindulni. Audeze széria elég megosztó, Sennheiser vonal szerintem nem az én világom. Utóbbi napokban már az AKG K1000, Stax fejeseket is nézegettem. Előbbiből csak a Human Audio moddolt verzió jöhetne szóba, de abból összesen 3db készült. Az eredeti szerintem nekem túl vékony hangú lenne. A Stax vonal meg megint elég megosztó, ahogy olvasom, a mélyekben egyik sem jeleskedik, hacsak nem a legfelső kategóriáét nézzük, de az már túl lép a határon. Na meg elég korlátozottan használhatóak a makacs meghajtásuk miatt.

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#97882) Ba cy lus válasza HUNNIA1920 (#97881) üzenetére


Ba cy lus
őstag

A HE400SE gyakorlatilag nem drágább tőlük, mint a Hifiman store-ból, a többit nem néztem. De inkább veszek a Hifiman store-ból. :K

(#97883) letoltobeze válasza HUNNIA1920 (#97881) üzenetére


letoltobeze
aktív tag

Én meg azt hittem, hogy félre-linkeltél. :B
Az Ananda már megvan több mint egy éve. A Final még nagyon új, alig tudtam hallgatni.
Ha a magasakra érzékeny vagy, akkor szerintem a D8000, Empyrean, HE1000SE is jó lehet. Egyik magasa sem bántott úgy mint mondjuk az Arya vagy a BeyerDT770 magasa. Sőt , ez a három abszolút jó ezen a téren. (Az én fülem szerint.) Az Empynek tényleg kicsit sok a mélye néha, de ez zenefüggő is.

[ Szerkesztve ]

(#97884) letoltobeze válasza HUNNIA1920 (#97881) üzenetére


letoltobeze
aktív tag

Amúgy én se gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz egy ízlésemnek megfelelő fejest találni. egy olyat, amivel tényleg elégedett leszek. Eddig még az Ananda áll hozzá legközelebb, csak attól egy idő után megfájdul a fülem.
Egyébbként teszteltem úgy is fejeseket (és fogok is, még ha lehet, hülyeség is), hogy filmet néztem velük. Egyedül a Seni HD650 volt az, amitől nem fáradtam el, nem fájdult meg a fülem egy film alatt.

[ Szerkesztve ]

(#97885) HUNNIA1920 válasza letoltobeze (#97883) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Ha választani kéne, te melyiket választanád (hang alapján): D8000, Empyrean, HE1000SE?
Illetve szerinted egy Ananda szintű fejes nincs is messze tőlük hangban?

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#97886) fericske válasza HUNNIA1920 (#97881) üzenetére


fericske
addikt

Pedig Audeze vonalon kellene kutakodnod, illetve Dan Clark (vagy még MrSpeakers is) vonalon.
LCD2-LCD2Classic illetve Ether fejeseket ajánlom próbára.

Nem kell feltétlen a legfelső polcról válogatni, az többfügvényes játék is lehet.
Pl. a D8000 egy nagyon jó fejes szerintem, de hogy az árát igazolja, hogy érezzem miért annyi amennyi a többi fejesemhez képest, akkor klasszikus zenével, nagyzenekari, gazdagon hangszerelt jó minőségű muzsikákkal kell etetni, amiket én ritkán hallgatok.
És akkor őneki csak ennyi a "nyűgje", mert egyébként egyszerű együtt élni vele.
Nem kell rajta semmit fejleszteni, cserélni, és mondhatni bármi elektronikával jól zenél, nem kell milliós vasakat, különleges erőgépeket alápakolni. Akár már mobilteló-chrome böngésző-youtube-ról is mutogatja magát megfelelő zenei stílussal.
Talán nincs is másik ilyen "egyszerű" felsőpolcos fejes, és mégsem tömör a gyönyör vele minden téren.
Azért olyan esetem volt vele - bármiakármi zenével - ,hogy induljon a session és elkezdtem a kedvenc füleseimet, fejeseimet hallgatni, és tettem le őket sorban egy kis idő után, hogy nem, ez valahogy nem jó most, vagy mittomén, aztán mikor a D8000 került sorra akkor megálltam azzal az érzéssel, hogy igen, ez szól helyesen. Nem, hogy jól szól - a többi is jól szól azért - , hanem hogy helyesen szól.

(#97887) letoltobeze válasza HUNNIA1920 (#97885) üzenetére


letoltobeze
aktív tag

Az Ananda másként szól, de szerintem nem rosszul. Sok függ attól is, hogy mit szeretsz, és mivel eteted.

(#97888) letoltobeze válasza fericske (#97886) üzenetére


letoltobeze
aktív tag

Azért nem csak komolyzene
Ma reggel, munka előtt feltettem még a fejemre kicsit - mert hogy most is megy szünet nélkül, csak hogy járatódjon - és épp az R.E.M. - Everybody Hurts kezdődött. Hát csak pislogtam, és nem tudtam letenni...

(#97889) letoltobeze válasza HUNNIA1920 (#97885) üzenetére


letoltobeze
aktív tag

„Ha választani kéne, te melyiket választanád (hang alapján): D8000, Empyrean, HE1000SE?„

Erre a kérdésre szívesebben válaszolnék egy hónap múlva. De az se biztos, hogy sokat segítene neked, mert te nem az én fülemmel, rendszeremmel hallgatod nem ugyanazt a zenét. :)

(#97890) bala6120 válasza letoltobeze (#97873) üzenetére


bala6120
senior tag

Szerintem ki kellene próbálnod egy Edition XS-t ;)

(#97891) letoltobeze válasza bala6120 (#97890) üzenetére


letoltobeze
aktív tag

Igaz, azt még nem hallottam...

(#97892) HUNNIA1920 válasza fericske (#97886) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Dan Clark Audio Aeon 2 Noire-t néztem, ha jól emlékszem, fattyu-nak van/volt és jókat írt róla.
LCD2-ből melyik az ajánlottabb, a régi vagy a jelenlegi új?
Final D8000-ről is olvastam már több véleményt, meg kéne hallgatni egyszer. Ahogy olvastam, a sima 8000 és a 8000 Pro-nak más a hangja.

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#97893) fattyu válasza HUNNIA1920 (#97892) üzenetére


fattyu
veterán

kiesett szórásból most de tényleg nagyon jó.

nekem a th900mkII viszi a műsort mióta megvan.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#97894) HUNNIA1920 válasza letoltobeze (#97889) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Mindenképpen érdekelni fog a véleményed, mert szerintem hasonlóan halljuk a fejeseket.

AZ Empyrean-ba tetszik a prémium anyaghasználat, a viszonylag könnyű meghajtás, de olvastam már nem egy embertől, hogy hangra inkább a harmad annyiba kerülő fejesekkel versenyez. A HE1000SE egy biztos nagyon jó fejes, hozza a szokásos Hifiman hangzást, de nekem az már használtan is több, mint sok, illetve a Hifiman anyagminőségtől sem vagyok hanyatt esve. A Final-ról meg kb. annyit tudok, amennyit itt írtatok róla.

fattyu: A Fostex th900mkII-nél mindenhol azt írják, hogy V karakter, a magasai pedig fényesek lehetnek egyeseknek. Szerintem én pont az a bizonyos egyes vagyok. :)

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#97895) fattyu válasza HUNNIA1920 (#97894) üzenetére


fattyu
veterán

nem tudom.

egy beyerrel engem is ki lehet kergetni a világból.

illetve nem azt írják hogy sok és karcol a magas hanem hogy kell alá hombár erősítés ami kordában tartja és úgy meghajcsa hogy na :D

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#97896) Ear001 válasza HUNNIA1920 (#97892) üzenetére


Ear001
addikt

Tegnap próbáltam őket. Nekem inkább a sima 8000, az nagyon jó fejes.

(#97897) HUNNIA1920 válasza Ear001 (#97896) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Köszi neked is, meg mindenkinek, akkor megpróbálok meghallgatni egyet.
Mondjuk venni maximum használtan fogok, mert újonnan a mostani árakkal számolva közel 1.5 millió Ft. :Y

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#97898) fehér_ember válasza letoltobeze (#97887) üzenetére


fehér_ember
addikt

Nekem se Ananda se a 250Ω-os dt770 pro magasaival nincs bajom.
Azt vettem észre hogy elég jól skálázódik a beyer, már azzal is szoktam zenét is hallgatni (zidoo uhd2000 + microfluentamp láncon), pedig eleinte nagyon nem így voltam vele.
Persze az Ananda azért más kategória (pc + tc impact twin + teac ha-501).

És azért a kábelek is számítanak valamit.

[ Szerkesztve ]

(#97899) Dorien válasza letoltobeze (#97874) üzenetére


Dorien
veterán

Gratula! :R

Én a dynamic driver + balanced armature hibrid megoldással teszek egy újabb próbát. :)
Ezúttal Final Sonorous VI lesz a jövevény. A gyári Type A párna mellett kipróbálom egy AHG Omni Perforated Sheepskin meg egy Dekoni Angled Sheepskin párnával is.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#97900) Remus389 válasza HUNNIA1920 (#97894) üzenetére


Remus389
veterán

Hifiman anyagminőségtől sem vagyok hanyatt esve

Az Arya-ra meg az olcsóbbakra ezt talán lehet mondani, de a HE1000SE szerintem anyagminőségben helytáll.

Amúgy használtan néha 700.000 alá is beesik, neked van/volt HEDDphone-od, neked ez az árszint nem ismeretlen.

A Logout Blogom-ba olvashatsz róla egy beszámolót, én ettől jobbat még nem hallottam, ezeket hallottam a drágább fejesek közül eddig: Focal Clear, HD800S, Hifiman Arya, HE1000SE, ATH-ADX5000

Valóban szépen szól, kérdés hogy ez hosszú távon nem-e fárasztó, elveszik a relax

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.